121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #113594
    Belefulladtam....:D A bugokra fel voltam készülve. Arra nem, hogy a bugokon túl is szar.
  • Kandurex
    #113593
    Én nem tudom mi bajod van. Megjelenés hetén írtad, hogy, bár tudod, kipeckelt szájjal szaladsz a faszerdőbe, mert gyanús, hogy ez nem lesz jó, most meg ezen sírsz. Mint az amnéziás a kupiban.

    Kipeckelt száj. Faszerdő. Tisztán emlékszem.
  • j0nNyKa
    #113592
  • Moby
    #113591
    Kimaradt, sry :) Amúgy DS patch tényleg jöhetne.
  • Seth
    #113590
    #113572
  • j0nNyKa
    #113589
    btw cyberpunkban megvolt a kojima / DS easter egg?
  • Moby
    #113588
    Holnap öt éves a kojimaprod. Valami lesz.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.15. 17:24:33
  • Moby
    #113587
    Én teszem ilyenné! :D
  • MrAndree
    #113586
    Benned valami nagyon eltört. :D
  • Moby
    #113585
    TOMBOL benne a lélek meg a hangulat. Óriási mázli, hogy ezek végre megmutatták az iparágnak hogyan kell LÉLEKKEL megtölteni a játékot.
  • MrAndree
    #113584
    Megjegyzem inkább játszom egy bugos de hangulatos játékkal mint valami szénné polirozott és hibátlan de rettenetes lelketlen darabbal.
  • Moby
    #113583
    Hát persze, hogy mutatsz.
  • MrAndree
    #113582
    Mondjuk ilyet a világ összes játékából mutatok neked szóval akkor igazából holnaptól ne vegyünk játékot. :D
  • Moby
    #113581
    Pedig azok is vannak ilyen "színvonalasak".
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.15. 16:48:34
  • AntiHero
    #113580
    Ettől még maga a jàték jó. Én megveszem ezutàn is a jàtékaikat.

    Inkàbb ez..mint 1 EA vagy Ubi tömeggyàrtott sorozata.
  • n000rbi
    #113579
  • Moby
    #113578
    Egyébként az oldalak arról cikkeznek, hogy a sony visszautasítja a refund igényeket arra hivatkozva, hogy majd januárban ki lesz javítva a játék...
    Velem szemben egészen egyedi eljárást alkalmaznak: szimplán le sem szarnak :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.15. 16:41:23
  • Moby
    #113577
    Hát nekem bármin. Én értem, hogy pécén ez is jónak számít, de ezek ne igénytelenkedjenek többet semmin.
    PC. Ahol majdnem TÖKKKÉLETES :D 1.04. A játék HARMADIK perce.

    Ez mi a rákos bél? Hologram baseball ütő, ami a vállán pihen? :DD Minden pillanatában gyilkolja, szembecsulázza az immerziót, mert egy igénytelen foshalom.
    Na ilyet adjanak el másnak. Bárhol. Bármin,
    Ha lesz egyáltalán még olyan, aki megvesz ezektől videójátékot.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.15. 16:35:11
  • mucsácsó
    #113576
    Cyberpunk 2077 for Xbox One and PlayStation 4 Review - 4/10

    jóég:DDD de érthető...

    CDPR asszem uccsó játéka konzolon... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.15. 16:15:22
  • n000rbi
    #113575


    Nekem anno sikerült kiharcolni egy refundot, még a Rocksmith miatt. Na egyszerű az nem volt, de végül legalább a walletbe visszakaptam az árát. (pedig már le is volt töltve, sőt ki is próbáltam)
  • Moby
    #113574
    Engem 3 napja válaszra sem méltatnak. Jött egy automata válasz, hogy továbbították a technikuoknak.
    Nemtudom. Mondjuk lehet, hogy a technikusok nekiálltak befoltozni ezt a moslékosvedret. Nem tudjuk :D
  • mucsácsó
    #113573
    nálam is B9-en feldobta, de még nem nyomtam le... valami változás? :D

    talán ártani nem árt, de mindig fosok az updatektől :D

    Version 05.00.10

    Settings App
    -Link to show the "Content Display Policy" added

    Updated binaries
    -airplay, audiod, lighttpd and others

    Service Menu
    -Last execution time of the RS / JB compensation cycles are now displayed

    Add link for LG TV contents policy notice (German Only)

    Software update contains minor bug fixes



    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.15. 15:44:49
  • Seth
    #113572
    Death Stranding PS5 upgrade garantált. Meg jó lenne már, ha tényleg jönne valami a Silent Hill-lel kapcsolatban. Ja meg, hogy az MS felvásárolja őket :)
  • Ulthanito
    #113571
    C9-hez jött valami frissítés, az előbb települt nálam.
  • AntiHero
    #113570
    December 16ᵗʰ marks the 5ᵗʰ Anniversary of #KojimaProductions !

    Keep an eye out tomorrow on our social channels at 12AM (NYC), 5AM (UK), 6AM (CET) and 2PM (JP) as we'll be delivering some exciting updates you won't want to miss!
  • juhaszvik
    #113569
    A konzolos verzióval nem játszottam, de a látottak alapján ott valami nagyon félrement. A pc-snél talán elég lett volna még plusz néhány hét tesztelés, de akkor ugye nem lett volna kész karácsonyra. Rosszul jött ki a lépés.
    Illetve azt is érdemes a kritika során figyelembe venni, hogy iszonyat mennyiségű tartalom van benne. Maga a város jóval többet ad, mint tette azt mondjuk a GTAV-ben, vagy bármilyen más, hasonló felépítésű játékban. És a nagy számok törvénye alapján minél bonyolultabb valami, annál gyakrabban fog elromlani.
    Ami bosszantó, hogy a sok időhúzás és hype miatt azt gondolhattuk, hogy az idő a csiszolgatáshoz kellett, pedig pont arra nem jutott. Na de most már van elég tesztelőjük és idejük a javításokra :)
  • AntiHero
    #113568
    Teljesen egyetértek. Nem a fejlesztőket kell ekézni, mert van ebbe bőven munka. Itt a fejeseket lehet max, hogy nem hagytàk még a jàtékot minimum 1 évig fejleszteni.
    De hàt a pénz az pénz..befektetők vinnyogtak biztos.

    1 év alatt rendbe tudtàk volna szerintem tenni a konzolos verziót is..Akkor nem lenne ez a rinya.

    56 óràm van benne és még mindig élvezem a jàtékot. Baromi jó karakter történetek vannak benne.

    Persze vannak hiànyossàgok..az "RPG" része se teljesen olyan amilyet elvàr az ember..(bàr nem is RPG-nek soroljàk be hivatalosan).

    Viszont a hangulat meg a story az eddig nekem nagyon bejött.



  • mucsácsó
    #113567
    Mindenki visszakapja, még a dobozost is megpróbálják elintézni elvileg - ha nem megy, akkor mél nekik, és hátha...

    de szerintem már lerágott csont ez a CP ekézés :D nyilván semmi forradalmit nem hoz, és a hype-hoz se ért feltétlenül fel, és bugosnak bugos tud lenni, és néha early access feeling - de PC-n full pompájában fasza game, így szvsz egy végigtolást nagyon is megér (még nem értem a végére), de így ennyi..
    nyilván ki fogják pofozni mindenben, majd jönnek a DLC-k majd egyszer talán, és még talán a next-gen patch is elkészül jövőre..

    nekem fullra Borderlands + Deus Ex gyurma az egész game :D
    első open-world FPS-RPG hibridnek nem olyan rossz, de még bőven van hova javulnia a CDPR-nek... majd talán a kövire :P

    abban biztos vagyok, hogy jövő ilyenkorra azt se fogjuk tudni, hogy ez a játék előző évben kijött... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.15. 09:25:32
  • n000rbi
    #113566
    A Sonynak egy hulladék a refund-rendszere, de a CP-vel kapcsolatban úgy tűnik van esély arra, hogy kivételt tesznek.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.12.15. 08:10:50
  • juhaszvik
    #113565
    Ebben az esetben jár a sündisznó az illetékes hátsójába.
  • Ulthanito
    #113564
    Nincs refund, nem kapja vissza a pénzét.
  • darkSectorxxx #113563
    Micsoda? :D
  • Mephike
    #113562
    Már régóta vártam ennek a két fülesnek a tesztjét az rtings.com-on. (mucsácsó tengermély hála ezért a linkért még mindig )
    SteelSeries Arctis 7P Wireless
    Sony PULSE 3D Wireless
  • Seth
    #113561
    Nem működik PS4-gyel, de PS3-mal igen, ki érti ezt ? :)
  • darkSectorxxx #113560
    PS5 kontrollert próbálta valaki már PS4-el? ott is van rezgés meg a ravaszoknál esetleg valami reakció?
  • darkSectorxxx #113559
    Hát nem mondom hogy nem csiszolják ki, de meló az lesz vele.

    Hát arányokat nézve a fagyások nem annyira jellemzőek, de sajnos zavaró hibák voltak és azt mondták hogy inkáb pihentetik kicsit.

    Jobbára 1070/1080-as gpu-kkal vannak ellátva akikre gondoltam.
  • Tikal #113558
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    emellett lesz az..
  • juhaszvik
    #113557
    Lehet, hogy nem lesz igazam, de én ezt várom (a sok hiba javítását).
    Fagyásba eddig nem futottam bele, mondjuk elég pöpec gépem van, bár gyanítom, hogy a streamer haverjaid sem kecskebogyókkal gurigáznak. Egyetlen egyszer volt, hogy bent ragadtam hekkermódban, és csak egy load oldotta meg a problémát, de nálam ez még belefér, és ahogy írtad: mások az igényeink.
  • juhaszvik
    #113556
    Azért írtam, hogy "felteszem", hogy jelezzem: ez csak feltételezés. És abból kiindulni, hogy "nekem tetszett, ezért többet játszottam vele", nem akkora logikai bufenc.
    Viszont az, hogy mi mellett mentem el, nincs meg, bocsi. Esetleg egy emlékeztetőt, ha még belefér...
  • juhaszvik
    #113555
    A konzolos részével nem vitatkozom, nekem is az volt az első hozzászólásom a témában, hogy a háborgásuk jogos. Láttam videókon, hogy ők lényegében egy másik játékkal játszanak. Amikor az első kritikákat olvastam megjelenés előtt, akkor még nem is foglalkoztam vele, hogy valahol már kongatták ezzel kapcsolatban a harangokat (mármint amiatt, hogy nincsenek konzolos értékelések).