121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #45295
    Így van, viszont akkor meg polírozni kéne nem szaggatósan kiadni. Ha már indie csapat, akkor szerintem nem hajtja őket semmi nagy kiadó, ami miatt muszáj volt így kiadni, de lehet tévedek.
  • Tikal #45294
    vicc
  • Ulthane
    #45293
    Hát, a Vicserben olyan gémbréking bugok voltak az elején, hogy rossz volt nézni...
  • Ulthane
    #45292
    Ezt pofázom. Fél évvel később, töredék áron, fullra peccselve.
  • partizan182
    #45291
    Vadiúj Unity + kiscsapat + kispéz <> Custom szénnécsiszolt R* engine + kisebb falunyi csapat + végtelen pénz/idő.

    Nem javít ha helyzeten nyilván de a GTA5-höz hasonlítani tök felesleges.
  • Kongy
    #45290
    Hát engem sem, de most mit tudok tenni? :D Max azt, hogy nem játszom.
    Az a vicces igazából, hogy nem is indokolt, hogy szaggasson a játék, mert annyira nem durva a látványvilága, meg ugyanezen a gépen a GTA V reccenés nélkül megy high beállításokkal...
  • n000rbi
    #45289
    Picit sem nyugtat.
  • Kongy
    #45288
    ha ez megnyugtat pcn is fosul fut, egyszer 120 fps majd hirtelen 20-30 megint 100..lowon maxon mindegy, és nem rossz géppel.
  • TomStorm
    #45287
    Nagyon várom már!!
  • partizan182
    #45286
    Firewatch masfel ora utan:

    Techno segg valoban, de a unity+ps4 kombót ismerve (grow home anyone?) egyhamar nem lesz sokkal jobb, jatekmenet rovasara meg epp nem megy de nagyon hatareset. A gameplay erdekes, egyfelol walking simulator ( kis tajekozodassal megfuszerezve), lightos metroidvania es sok-sok interakcio... A radioddal es a masik vegen ulo csajjal. Ez az elmeny 75%a szerencsere mind a script mind a voice acting nagyon adja. A donteseid is mintha relevans kihatassal lennének az eseményekre, de ez lehet hogy csak smoke n mirrors, meglatjuk.

    A sztori egyenlore nagyon megkapo, van miszterium, fasza karakterek es igen sok felnott tema ( nem belek meg szeksz hanem igazi elethelyzetek). Nagyon tetszik bar elviselnem ha nem szaggatna mint az allat ( valami streaming issue lehet ami egy open world eseteben eleg komoly gond).

    Day 3 here I come.
  • TDC Geronimo
    #45285
  • Totti5
    #45284
    De ha nem ért hozzá, akkor nem az. Könnyűt választja és azzal szúrja el.
  • TDC Geronimo
    #45283
    UE4 is ingyé van nem?
  • Totti5
    #45282
    Indinek az az óccó...
  • TDC Geronimo
    #45281
    Nem értem miért használják ezt a Unity enginet. Minden játék ami ezt használja performance bajos. Ott az UE4, miért nem használják inkább azt
  • n000rbi
    #45280
    Oh fuck. Faszé' kellett kiadni akkor.
  • TDC Geronimo
    #45279
    Dev írta. Ez se mostanában lesz akkor javítva -.-

    "FWIW, we're currently talking to both Sony and Unity and we're all working hard to to optimize performance of Firewatch on PS4.

    It's tricky, because it really requires all three partners working together to improve — it's not something we can tackle on our own, unlike a game bug — but we'll definitely continue to patch all platforms with every content and performance fix we can over time!

    To summarize: we're on it. :)"
  • n000rbi
    #45278
    Azért reagáltam, mert odabent azért érzem, hogy a szabály ebben a genben sajnos egyre inkább igaz. :)
  • TDC Geronimo
    #45277
    Csak úgy megjegyeztem nem konkrétan neked mondtam :p

    Én se bírok várni semmivel, ami érdekel és veszem day 1
  • n000rbi
    #45276
    Még én leszek lehülyézve, mert nem warezdemóztam?

    Az Unravellel elleszek, addig pöcsölhetik. Két hét múlva se lenne olcsóbb a FW.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.02.09. 23:23:03
  • TDC Geronimo
    #45275
    Most olvasom már dolgoznak patchen. Kérdés miért adták ki így. Mint írtam ma korábban, day 1 manapság játékot venni nem valami bölcs dolog.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.02.09. 23:20:00
  • TDC Geronimo
    #45274
    megdemoztam firewatchot. Azt hiszem várok vele PSen patchre és behúzom. Tetszik nagyon, voice acting főleg
  • n000rbi
    #45273
    Helyzetjelentés:

    Az Unravel jóféle, teknóban is hibátlan, gyönyörűen fut és ahogy kinéz
    A Firewatch sajna csapkorászó fosfrémes, pedig maga a játék hangulatos. Hogy mennyire sétaszim, azt még nem tudom, mindenesetre sokat ront az összképen az állandó rángatás :/


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.02.09. 22:56:34
  • balee4
    #45272
    Nyomom a Firewatch-ot.
  • Myselor
    #45271
    én szinte mindent day1 tolok ami érdekel és bevagyok zsongva tőle és nem igazán tapasztalok olyan hatalmas bugokat hogy game breaking legyen.általában engem kevés dolog zavar .tegyük hozzá multi játékokat nem játszok csak single.
  • TDC Geronimo
    #45270
    Ezzel a fallout 4 patchel is késtek úgy 4 hónapot

    Tényleg nem érdemes szinte semmit se letolni day 1
  • Myselor
    #45269
    értem.hát egy esélyt adok majd neki akkor aztán majd meglátjuk :) köszi
  • TDC Geronimo
    #45268
    Csak olvastam róla, de jókat írnak. 4 órás kb, de a writing, voice acting tökéletes.
  • Myselor
    #45267
    a játékot próbálta már valaki?én nemtudom mennyire fogna meg hoszútávon ez a team fortress 2-es hangulatú téma.a játék maga érdekelne de így nemtudom és indokolatlan a 6gb ram neki meg stb xd tudom ps4 topik de na.pc-n próbálnám ha mégis.vélemények róla eddig?
  • TDC Geronimo
    #45266
    firewatch dinamikus téma 1000 ft

    Mondjuk állítólag legszebb téma 6 féle napszakkal ami órához igazodik
  • TDC Geronimo
    #45265
    A dev team is példanélküli

    Kommunikálnak egyből mindent, nézegetik a fórumokat, redditet. Azok alapján javítják/adnak hozzá új dolgokat a játékhoz. Ez manapság már ritka nagyon.
  • darkSectorxxx #45264
    Divizsön Ópen Béta:

    "Az Xbox One tulajdonosok most is picivel korábban vethetik bele magukat a város megtisztításába, ugyanis számukra már február 18-án elindul a béta. A PC-s és PlayStation 4-es játékosoknak sem kell azért nagyon sokat várniuk, ők február 21-én kreálhatják meg saját ügynöküket. "
  • TDC Geronimo
    #45263
    Ezt a játékot olyan szinten eltalálták, hogy félelmetes. 1 map lenne én akkor se tudnám megunni
  • TDC Geronimo
    #45262
    na most már hivatalos




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.02.09. 18:05:58
  • heady
    #45261
    Tegnap lett meg level 100. Platinum 3 és diamond között ugrálok rankeden.
    Letehetetlen a cucc.
  • TDC Geronimo
    #45260
    Siege függő lettem :(
  • Harlekin
    #45259
    X1en argentin storon vettük ,mert ott csak 10600 ft volt :-D
    És nem saját profilra,de így is 2en tudunk egyszerre játszani vele és ráadásnak végigjátszás megunás után el is tudunk adni....
  • Ulthane
    #45258
    Akkor nagyon nem éri meg. Boltban 18 lemezesen, azt el is lehet adni utána még 2 hónappal is 10-ért.
  • Tatyla
    #45257
    Mai árfolyammal számolva 16680
  • Ulthane
    #45256
    16 ezer? 53 dollár előrendelve?