121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #45335
    Bele fog.
    Én ezt pc-n játszom, nagyon komoly élményt ad a kormány, rettenetesen lehet neki szúrni érzéssel, és az FFB is zseniális.:)
  • n000rbi
    #45334
    Nagyon várom, de félő, hogy bele fog rángatni egy kormányvásárlásba :P
  • SlickAdam
    #45333
    nem is tudtam, hogy 1080@60 lesz (bar asszondjak neha picit be tud lassulni)
  • Myselor
    #45332
    kotaku rakott ki valamit a héten ,de konkrétat nem nagyon találtam.na mindegy csak rákérdeztem.jó lett volna pedig mondjuk ND féle és nem a fosvision.ki nem állhatom a játékaikat.
  • TDC Geronimo
    #45331
    Milyen új crash? hébe hóba felbukkan 1-1 pletyka, hogy talán egyszer majd lesz, de semmi konkrét. Mivel activisionnél vannak jogok szerintem nem is lesz már soha.
  • Myselor
    #45330
    az új crash játékról ki tud valamit? és mi az amit tudni lehet róla?
  • Bandicoot
    #45329
    A gameshopban rendeltem elő.Ott változatlanul március 3.
  • TDC Geronimo
    #45328
    Kicsit több, mint 2 hónap és itt a következő ND játék, az utolsó ND-s Uncharted :(

    Egyik szemem sír, a másik nevet, de ezt várom idén a legjobban.
  • darkSectorxxx #45327
    Na ez sme bírta sokáig. :D
  • darkSectorxxx #45326
    Bocs srácok ezt nem hagyhatom ki, haverom szopik éppen Ebrietas-al. :D
    Én drukkolok neki, de!!! :D
  • Kongy
    #45325
    Ilyen az AC-ben is rendszeresen előfordul.
  • darkSectorxxx #45324
    Ja nem lesz az év játéka. :)

    Ingyens a beta vagy előrendelted? :D
    Amúgy én régen sem tudtam azonosulni ezzel a játékkal, valamiért nekem nem tetszik. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.02.12. 17:03:41
  • AntiHero
    #45323
    Meg vicces a játékmenet is. :) Állok a szakács mögött erre gyanút fog. Na én mondom bebújok a fagyasztóba.

    Szépen végig nézte ahogy bebújok és hopp....már nem vagyok gyanús neki... visszafordul és csinálta a dolgát.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.02.12. 16:46:58
  • darkSectorxxx #45322
    A környezet az az. :D
  • AntiHero
    #45321
    + elég csúnyácska is.




  • darkSectorxxx #45320
    Én amikor tavaly hallottam róla még év közepe volt, de akkor sorry ha előbb jön.
    De majd a HR-el együtt lesz a pack, ez tuti.
  • TomStorm
    #45319
    Most március vagy nyár felé jön?
  • darkSectorxxx #45318
    Lesz HR.
    Amikor jön, nyár felé akkor adják ki pack-ot is mint mint a Resident Evil-nél.
  • TomStorm
    #45317
    Az akkor már nem sok idő!
    Nem is tudtam lesz HR is.Mondjuk így pakkba nem rosz ötlet,ingyen van az egyik ha úgy nézzük.
    Beyond nekem teljesen kimaradt.HR párszor lepörgött már de újra ki fogom játszani ezekszerint:)
  • Bandicoot
    #45316
    Én úgy tudom hogy Heavy Rain & Beyond pakként fog megjelenni dobozosan március 2-án. Legalábbis én erre adtam le előrendelést. 12 pénz.
  • Bandicoot
    #45315
    Az epizodikus megjelenéssel ez a játék gyakorlatilag egy nulla.
    A videó alapján pedig abszolút nem látom illetve érzem a fejlődést az előző részhez képest, mintha csak új pályák lennének.
    Lehúzás...
  • TomStorm
    #45314
    Na végre megjött kintről az 1TB-os Ultimate gép vertical stand-al persze a legújabb verzió.
    Régit meg eladtam itthon annyiért mint amennyiért az újat vettem:))
    Mondjuk mákom volt, hogy ismerős kifogta kinnt akcióba!

    Beyond Two Souls mikor jelenik meg?Lesz dobozos verzió is?
  • AntiHero
    #45313
    Aki Hitman: Betat akar nézni az szokásos (cigánykodással) rendelje elő az Intro Packot. Aztán mondja le majd, miután letöltötte a betat.


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.02.12. 14:25:43
  • Kongy
    #45312
    Bloom-ot meg motion blurt kikapcsoltam, így annyira nem irritáló, de nem tökéletes.
  • Jinchuu
    #45311
    Jaja fuck it sell it anyway feeling vanik. :(
  • Jinchuu
    #45310
    Bármennyire is hangulatos a game, ez a fosframe rendesen betesz neki. Nem hiszem el hogy a fejlesztők több száz óra játék mellett nem vették észre hogy a 60 fps-ről le 30 fps körülre nagyon gáz, raktak volna be egy 30 fps limitet egy fokkal jobb lenne, de ezaz ugrálás nagyon kikészitő. Le is raktam, remélem javitják egyszer csak mert igy sajna teknoban egy rakás fos. :( Olyannak kellene lennie mint az Unravel, na az tökéletesen fut.
  • TDC Geronimo
    #45309
    Jeremy Yates ‏@Jeremy_Yates 2 min2 perccel ezelőtt
    Breathing life into these characters until they're out of our hands. 4/26 #TRUST #STORYTELLERS #PERFECTIONISTS #Uncharted4
  • TDC Geronimo
    #45308
    Na most mar hivatalos. Nem lesz AC iden, helyette jon a watch dogs 2. Kotaku leak megint igaz volt. Jovore kapjuk az AC rebootot.
  • TDC Geronimo
    #45307
    2.1es Siege patch. Konzolokra 16án

    Le a kalappal a Siege dev team előtt
  • Tikal #45306
    van egy egész nagy r6 community.. keress rá..
  • Von Nyalosch
    #45305
    R6 játékkal kapcsolatban én is örülnék, ha lenne pár állandó ember akikkel lehetne esténként játszani. Szóval ha valaki hasonló dologot szeretne, akkor írjon és vegyük fel egymást PSN-en.
  • Tikal #45304


    mekkora bullshit duma, test kit... meg az a...tok picsája :DDD Pontosan az történt amit mondott... szar volt és azt mondták, screw it, sell it anyway.
  • n000rbi
    #45303
    Reddit-en válaszolt nekem egy álíltólag Campo Santo-s fejlesztő Firewatch fosfrém témában:

    "We're really trying, I promise! I've played the game for hundreds and hundreds of hours on PS4, and maybe because it's on test-kits and some retail boxes are different I personally didn't experience these things. That doesn't mean they don't exist, but I want to unequivocally say it wasn't like we sat in a room, saw this stuff and went "eh, screw it, sell it anyway." We're super fucking bummed that this is happening for some people and we're working actually, literally, around-the-clock on it."


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.02.11. 11:59:52
  • n000rbi
    #45302
    Mai DC update-tel megjött a városi pálya (Scotland\Old Town)
    3 pályarajz, sajnos mind nagyon rövid, semmi kiemelkedő, talán az eventekkel dobnak majd rajta. (viszont egyetlenként első vagyok a globális ranglistán :D)
  • Samurai84
    #45301
    Aki R6ozik: - hogyan tudom hasznàlni a ps bundle headsetet (jobb híjàn)? Bedugom és hallom az orosz karattyolàst, de ha én beszélek azt nem mutatja a jàték... kell valamit àllítani?

    - egyelőre piszok nehéznek tűnik, situationökkel szenvedek, de ez kész akkorákat rugnak a fegyverek hogy kb herére kell céloznom hogy fejbe talàljam. Szép és jó, de jó volna kommunikàlni, hàtha segít feljavítani a célzàsom.

    - magyarokkal hogyan tudok jatszani? Random vagy igen vagy nem vagy milyen rendszer szerint?

    Még lesz kérdésem de ezek a legégetőbbek.

  • darkSectorxxx #45300
  • darkSectorxxx #45299
    Ez a játék mintha minden update után szebb lenne picit. :D

    Állat!
  • Totti5
    #45298
    Az állapottal volt a gond amikor s ahogy megjelent. Azt hogy foltozták és tolják a kontentet nagyon jó, mire meglesz nem lesz semmi baja. ( már most sincs ). Játszanám már nagyon.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.02.10. 19:21:00
  • n000rbi
    #45297

    Mai napig értetlenül állok a DC fika előtt. Egyik legjobb autós/motoros cucc, amit valaha játszottam.

    "The No Limits expansion will be released on February 23 alongside the Suzuki Expansion which includes six events, five trophies and two bikes."
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.02.10. 19:13:35
  • TDC Geronimo
    #45296