121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mephike
    #113634
    Itt egy videó is a dologról.
  • Mephike
    #113633
    Úgy tudom, hogy az alábbi dolog történt.
    0. Kijött a játék, ami kegyetlenül bugos volt, és nem volt belőle előtte kipróbálható változat PS4-en.
    1. A CDPR sajnálta a dolgot, és kiadott egy nyilatkozatot, hogy akkor mindenki visszakérheti a játékot ott, ahol megvásárolta. Ezzel gyakorlatilag a Sony és az MS nyakába varrta a visszatérítés ügyintézését.
    2. Eredetileg a Sony politikája szerint nem kellene visszatéríteni a játékot, főleg nem előrendelés után. Itt tartott tegnap a dolog.
    3. A Sonynál úgy néz ki nagyon berágtak ezen, hogy a kiadott bughalmaz után még őket cseszegetik, hogy milyen bunkók, hogy nem adják vissza a pénzt, pedig a CDPR milyen jó fej volt és a nyilatkozatban is azt mondta... Szóval azt mondták, hogy "jól van, a nyakunkba ba**tátok a játékotok problémáit, akkor visszafizetjük mindenkinek, a játékot meg addig nem áruljuk, míg ki nem javítjátok".
    4. Önző dolog, de én is vissza fogom kérni az árát, mivel PS5-öm nem jött be az országba, a régi masinán meg nem akarok kínlódni vele. Várok pár hetet és majd valamikor tavasszal megveszem PC-re, ha már kijavították.
  • Rage47
    #113632
    Most azt olvasom, hogy a Sony refundolja a CP77-et és még a Store-ból is leveszi, de itt meg azt írtátok, hogy nem refundolja. Most mi van? :D
  • Moby
    #113631
    Töfike! Nem volt egy nagy meló, és az első, leghosszabb run totál tervezetlenül, vakon ment, és így sem volt hosszú. Ha valaki nagyon rámegy, szerintem 50 óra környékén kipiszkálható belőle.
  • AntiHero
    #113630
    Gratula. Az szép teljesítmény.
  • AntiHero
    #113629
    Egész pofàs. Left 4 Dead utódja.
  • Moby
    #113628
    Ez is kiPLATtant
  • Mephike
    #113627
    OKs, my bad :) Azt hiszem kicsit sok volt a meló hétre...
    Azt hittem a weboldal bénázik, mert nekem múltkor azzal is voltak bajaim.
    Utoljára szerkesztette: Mephike, 2020.12.17. 17:04:01
  • Moby
    #113626
    Nekem meg ittvan csomó cím, és még mindig a DeS pörög csak :D
  • Moby
    #113625
    Szerintem itt mindenki elbeszél mindenki mellett :D
    A _GÉPEN_ nincs Deals szekció :D Máshol van. Rohadtul béta még az új store mindenhol, de a gépen frissüla lleglassabban, mivel már nem külön app, hanem része a rendszernek, ezért csak a rendszerfirssítéssel együtt tudnak jönni bele a frissítések.
  • Mephike
    #113624
    Nekem most működik, itt vannak az ajánlatok: LINK
    Hátha így link segítségével eljuttok a kívánt oldalra.
    Utoljára szerkesztette: Mephike, 2020.12.17. 15:53:39
  • Tikal #113623
    Elképesztő amugy ez a cég, gyakorlatilag csak az exkluzivok tartják itt az embert mert azon felül zero amit nyújtanak.
  • n000rbi
    #113622
    Én nem mondtam, hogy a telefonos app jó, csak ott látni a deal-eket (úgy ahogy) :)
  • Seth
    #113621
    telefonos app-ban meg az a szar, hogy nem lehet semmiféle filtert használni, vagy sorrendbe rakni a cuccokat. Pl baromira nem vagyok kíváncsi az 1000féle dlc szarra,megvehető játékpénzre, hanem csak a játékokra, de ezt nem lehet kiszűrni, így mehetek végig a tizensok oldalon
  • Tikal #113620
    Van, de néha én se találom. Ez az uj Store egy rakás kaki. Nekem pl minden egyes kattintasnal megvaltoztatja az országot, ami persze sose egyezik a fiokban beállitott országgal.
  • n000rbi
    #113619
    Jól látod, ez ilyen random, hogy valamikor megjelennek lejjebb az oldalon a deal-ek, valamikor meg nem, de az a biztos, ha a telefonos appban nézel szét.
  • kutyakiki81
    #113618
    Jól látom, hogy nincs PS5-ön a store-ban Deal szekció, vagy csak béna vagyok?
  • Mephike
    #113617
    Vannak fincsi árak ott (is), az már biztos.:)
  • Kongy
    #113616
    irigy vagyok, megyek is 300k-ért bezsákolni egy ps5öt valami hardveraprós hiénától
  • Ulthanito
    #113615
    Én értem a felháborodást, jogos is, de a megoldás rém egyszerű: tedd félre a játékot, várd meg, amíg lesz nextgen patch, és lenyomod. Én is ezt teszem.

    (Igaz, én harmadáron vettem a játékot).
  • Ulthanito
    #113614
    Annyira jó volt ez a next gen launch, hogy bár PS5-öm és XSX-em is van, a Skyrim: Special Edition-nel játszom.
  • davidka003
    #113613
    Csak a szokásos sony hozzáállás.
    MS a segged kinyalja ha a supporttal beszélsz, pénz visszaad stb bármilyen ügyben kb.
    Sony meg semmire nem hajlandó.
    Na pont az ilyen dolgok miatt nem rendelek elő semmit.
    Én egyébként kétlem, hogy alap PS4-en ez valaha is normális minőségben játszható lesz.
  • Moby
    #113612
    Csak ezért most nem venném a nyakamba lengyelországot
  • n000rbi
    #113611
    Menjetek a polákokhoz verni az ajtót, a kva életbe már. Bizonyára a sámánok csak a Sonyval felejtettek el beszélni erről a refund dologról. Teljesen hülyék, még mélyebbre ássák magukat ezzel...
  • Tikal #113610
    Lol, ugy latszik tömeges email kiküldés volt, mert én is most kaptam meg, egy kibaszott noreply cimrol küldték, még csak nem is arra az emailre válaszként amit küldtem.

    Szánalom mindkettő cég. Remélem hamarosan a torkukra lép az eu mert megérdemelné már az összes hasonló cég, mert ez minden csak nem customer support. Nem tudom miért természetes hogy egy software bármilyen minőségű lehet, a fogyasztónak le kell azt nyelnie.
  • Moby
    #113609
    A sony válasza a refund igényemre:

    Thank you for contacting PlayStation.
    CD Projekt Red is currently working on patches and updates to fix bugs and crashes, and to improve overall gameplay experience of Cyberpunk 2077.
    Please visit https://en.cdprojektred.com/ for information on any patches or updates to Cyberpunk 2077.

    Ennyi. Ennyit ér a cdpr nyilatkozata.
  • sgfool
    #113608
    Én kikapcsoltam minden effektet, amit lehetett de nem igen lett tőle jobb. Ha egy távolabbik pontra nézel, pl az út végébe, ugyanúgy bosszantóan homályos
  • darkSectorxxx #113607
    Nekem az jutott erről eszembe, már elnézést, hogy ez KIBASZOTT ronda.
    Kicsit olyan érzésem van mindig mintha a textúra szűrés -257 lenne
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.16. 17:03:46
  • Tikal #113606
    Ha kikapcsolod a PS-t az még sokat segít :)
  • csgj
    #113605
    Azoktól kérdezem, akik játszanak a Cyberpunk 2077-tel: ti kikapcsoltatok bármit is a grafikai beállításoknál? Valamelyik gamer oldalon láttam cikket arról, hogy a chromatic aberrationt érdemes kikapcsolni, mert durván homályosít. Még nem teszteltem, de valószínűleg én is leveszem róla a film grain effektel együtt.
  • mucsácsó
    #113604
    nekem is BB ugrott be ezekről a szőrmókokról! :)
    amúgy szerintem előbb lesz BB2, mint Half-Life 3!

    szerintem kizárt, hogy ne folytassák egyszer..
  • Kandurex
    #113603
    Van egy kis Bloodborne beütése.

    Nagy fájdalom ez a játékos világnak, hogy a generáció egyik, hanem a legjobb, játékát nem folytatják.
  • mucsácsó
    #113602
    szerintem lehetetlen lesz szerezni a kövi szállítmányig (amit senki se tud, hogy mikor lesz perpill) - max heroináron valami dílercigánytól... :( :D
    tavaszig szvsz el kell engedni, sajna... :\
  • Mephike
    #113601
    Közben kiderült, hogy nekem meg nem lesz PS5-öm ünnepek előtt :(
  • mucsácsó
    #113600
    fincsi :P
    kíváncsi leszek kidobják-e lastgenre tényleg...

    btw, tegnap elbúcsúztam a base PS4-emtől, bár már hónapok óta nem volt használva, csak Cusi ment max régebben.. fődet rá! :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.16. 11:49:18
  • n000rbi
    #113599
    Új Resi 8 (Village) képek

  • Ulthanito
    #113598
    Születésnapi torta.
  • n000rbi
    #113597
    Eddig egy letölthető wallpaper, de még nem adom fel
  • n000rbi
    #113596
    Lepörgött a Miles. Nem volt rossz, de szerintem az alapjáték köröket ver rá. Vannak egyébként nagyon jó pillanatai, de azokon kívül sok újdonságot nem tud felmutatni, tényleg csak egy hosszabb dlc érzetét adja. . A performance + rt módért köszönet jár az Insomniacnak, ugyanakkor sajnos egy-egy fagyás, dashre kidobás pedig rontotta az élményt (az utóbbi ráadásul az endgame bossnál :( ).
    A credits utáni jelenet nem maradhatott el itt sem és ettől csak még jobban várom a második, teljes értékű póki-epizódot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a BLM nagyon kellett bele, de persze nagyjából borítékolható volt, hogy ez lesz
  • Kongy
    #113595
    Bevallom őszintén, nekem a CP2077 3. csúsztatása körül már semmi kétségem nem volt afelől, hogy szar van a palacsintában (kiváltképp a konzol verziók terén) De félreértés ne essék pc-n is bughalmaz, olyan dolgok jönnek szembe 5 percenként hogy nem tudom sírjak vagy nevessek vagy b.sszam ki a berendezést az ablakon..