121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #46222
    :DDDDDD
  • Seth
    #46221
    Kibaszott kreatív vagy !!! :D
  • darkSectorxxx #46220
    Nekem rohadtul tetszik a U4 multi!!! :D
  • darkSectorxxx #46219
    fél óra értetlenkedés után havernak lerajzoltam a FW rövidítést, mert nem értette amit írok, pedig már nagyon belementem a részletekbe, majdnem cm pontosan mondtam merre, de ő minddig eltévedt a kék nyil felé, a pirosra akartam rávezetni, szóval fél óra nem értés után lerajzoltam neki. :D

  • darkSectorxxx #46218
    Ezt a kést tanálcsolták nekem, a 2 nagy bumburnyákhoz szerintem kelleni fog, hacsaknek skillezem fel magam hozzájuk, de ez a vetődésük kibaszott gáz.

    Meg a tüzes farkasnál fogok SZOPNI!

    Mondom ezt egy Ludwig és egy KOS után. :D
  • darkSectorxxx #46217
    Én a 8 végigjátszás alatt. Kb egyedül a DLC-nél kezdtem el elementálokat használni, tűz-villám. :D

    Rájöttem hogy itt sincs szükségem rá...:D
    Egyedül talán itt Kos-nál azért múlik rajta kicsit a dolog, de Ludwig volt az első akinél használtam tüzet.
    De azt sem azért tudtam megölni.

    Fegyvereknél vajazó, csak a nagy bökőt használtam néha 1-2 boss-nál, meg LV4-en a baltást. :D
    De azoknak sincsen köze nagyon a győzelemhet, max a chalice-okban jött jól.
  • TDC Geronimo
    #46216
    azt már megkapod olcsóbban is szerintem bárhol
  • zzeN
    #46215
    Srácok, Order 20 dodó US Store-ban, megér annyit a 4 óra játékmenet?
  • Vadnokedli
    #46214
    én első NG-t minden consumable nélkül toltam végig(QSB, BV persze ment). NG+ ba kénytelen vagyok olykor olykor dobni 1-2 kést.
  • TDC Geronimo
    #46213
    mad maxes a főcsapat csak úgy elárulom :) Azok a svédek, a JC3at az új US csapat csinálta
  • SlickAdam
    #46212
    mehh. Nixxes Software lenne a tuti, de valszeg a Deus Ex-el vannak lefoglalva.:(
  • Totti5
    #46211
    Viszont ha a Mad Max féle Zsé csapat portolja akkor nem lesz gond.
  • TDC Geronimo
    #46210
    technikailag a konzolos just cause katasztrófa
  • Totti5
    #46209
    Just Cause nagyon félrement.
  • Seth
    #46208
    Mert? Portolniuk kell, nem új játékot csinálni :) Mad Max, Just Cause játékokkal sem volt olyan egetrengető probléma grafikailag,ha azt nézzük mekkora open world-ről van szó. Persze láttunk már sok elcseszett portot, de itt szerintem nem lesz gond.
  • darkSectorxxx #46207
    1 charge attak sebződése után. :D

  • TDC Geronimo
    #46206
    "[Rumour] Avalanche Studios porting Rise of the Tomb Raider to PS4"

    Ha igaz, akkor előre sajnálom azokat, akik PSen fogják tolni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.06. 10:44:48
  • darkSectorxxx #46205
    Haver darál éppen a BB-ben!

    NG+ -ban van...ennyire pöttömöket sebeztek volna régebben a Boss-ok!!!?!??!?!????!

    OMG!

    BB NG+ stream
  • darkSectorxxx #46204
    Jaja...az is. :D
    aluminium, x1 féle karok. :D
  • Bozso91
    #46203
    Az analóg karokat cserélted?

    Nagyon durván néz ki!
  • darkSectorxxx #46202
    Na csak sikerült faszomba.....

  • darkSectorxxx #46201
    Srácok mondom a fasznak szétkapom a controlleremet, de az isten megbassza nem tudom szétszedni a burkolatot, már leszarom ha is ha a pöckök letörnek, majd a 4 csavar összefogja, de nem jön szét allul a közepe ahol a füles része van.

    Széjje basz az ideg.

    Nem tud valaki segíteni, mert a neten bármilyen videót nézek azoknak egy mozdulatra szétugrik.....

    Nem igaz hogy ebbe nincsen még 1 5. csavar.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.06. 07:46:51
  • Seth
    #46200
    Bevégeztetett. Nem volt ez rossz, de nem is volt olyan jó,mint a favorit 3. rész. Olyan 6-7 pont körülire értékelném, legyen 6,5, főleg mert karakterek olyan semmilyenek, unszimpatikusak, főgonoszok (nézőpont kérdése ennél a címnél) nem olyan karizmatikusak mint 3-4-ben.Sztori is olyan, hogy van,de semmi extra. Mellékes feladatok meg ismétlődőek, monotonok lesznek elég hamar. Platina meg s legkönnyebb volt a Far Cry-ok közül csupán ezért lett meg, különben nem erőltettem volna :D

  • TDC Geronimo
    #46199
    mivel utolsó rész így gondolom maradandóbbat akarnak
  • Bandicoot
    #46198
    Kíváncsi leszek mit hoznak most ki belőle, az UC trilógia idején ennyire nem nyomták a multit,csak volt meg 1-2szer bemutatták. Most valahogy azt érezni hogy erősen gyúrnak arra is.
  • TDC Geronimo
    #46197
    Na igen TDMet sose játszok alapból semmibe. Csapatorientált módokat jobban szeretem, régebbi részekben volt egy pár
  • Bandicoot
    #46196
    Épp ezért nem, legalább azt a keveset ne spoilerezzék már le nekem..
  • TDC Geronimo
    #46195
    Jó mondjuk egetverő storyt itt nem kell várni így nagyon spoilerezni se tudnak max annyit, hogy mennyi mission van, fegyver nevek stb
  • Bandicoot
    #46194
    Ezt azért egy egyszerű TDM után nem jelenteném ki. Tlou és UC3 is tartalmazott frankó multimódokat amiket 1 év után is benyomtam. Nomeg szintezés,unlockolgatás (szokásos multis dolgok).
  • TDC Geronimo
    #46193
    Én se tudom elképzelni, hogy belenyomok 150+ órát, mint siegebe pl de amellett jó lesz könnyed kikapcsolódásnak.
  • Bandicoot
    #46192
    Direkt nem is nézek nagyon a Division topikokba.:)
    Videóknál meg elöbb kommentolvasás illetve cím alapján eldöntés,megtekinthető-e.
  • Tatyla
    #46191
    Az a baj ez semmit nem javít a multi élményen ami hosszú távon felejtős lehet benne bohóckodni pár órát de többet felesleges rá áldozni
  • TDC Geronimo
    #46190
    Division opening cinematic. PCn megjelnik valami egyből szarrágányolják és kiszednek belőle mindent. Már rakat spoiler van kint neten -.-

  • Totti5
    #46189
  • TDC Geronimo
    #46188
    Tegnapi egyik meccsem Sammel. UC2/3 multiba elég béna voltam, nem is toltam sokat. Itt volt pár jobb köröm, de van egy két elmebeteg játékos, akiken látszik, hogy sokat tolták régi részeket

  • Kongy
    #46187
    last of usban is automatikusan odatette a kezét Joel a tàrgyakhox, itt ezt a maxra jàrattàk :D
  • TDC Geronimo
    #46186
    A contextual animációk eszméletlenek. Downed státuszban ma odakúsztam egy fal mellé és rátenyerelt mászás közben az egyik kiálló kőre. Animáció blending is olyan, amilyen minőségűt én még nem láttam.




  • darkSectorxxx #46185
    Aranyos a hangod, mint Tinman-nek. :D Vagy Anti. :D

    Full mást képzeltem volna el, nem mintha fontos lenne kinek milyen a hangja. :D

    Sztresztesz......ez állat, jó hogy nem vágtad ki. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.05. 17:30:26
  • Kongy
    #46184
    Csináltam egy rövid összefoglaló videót is, bár szerintem az ittenieknek nem hangzanak el újdonságok:D

  • darkSectorxxx #46183