121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #46182
    Bocsánat, miattam volt.
    Írtam ND-éknak, hó vége problémas, legyen inkább köv hó eleje fizetésnap.
  • TDC Geronimo
    #46181
    Nem kár. Ott a DS3 addig :p
  • Kongy
    #46180
    Kurvajó az Uncsi 4 multi. :) Nem szoktam szeretni a multiplayer módokat, még egyik Uncharted-éra sem függtem rá, sőt a TLOU-éra sem, ez viszont baromi jó. Grafika is isteni, pedig ez még csak a multi. Minden libeg, mozog, ahogy annak lennie kell. Kár, hogy 2 héttel később jön :(
  • Bandicoot
    #46179
    A korábbiakban sem. A balansz volt néha fura de ennyi.
  • TDC Geronimo
    #46178
    Nem tudom te mivel játszottál, de ez minden csak nem játékpisztoly. Korábbi részekben esetleg, itt korántsem.
  • TDC Geronimo
    #46177
    fel kéne tolni a kamera érzékenységet
  • Bandicoot
    #46176
    Bezzegh a GeoW!!!444
  • Ulthane
    #46175
    Amit felsoroltál, azok valóban egy kiváló TPS ismérvei. Mind a fizikára, mint a fegyverekre nézve. Mondom, műanyag játékpisztoly az összes. Semmi valós fegyverérzete nincs, mint más lövöldékben.
  • Ulthane
    #46174
    Azzal, hogy belebasztak akkora crosshairt, hogy a fél tévémen az látszik? ROTLF, ROTLF, hát tényleg marha komoly lövölde.

    Próbálj már +180 fokot forogni bármelyik karakterrel. Olyan, mintha ólomból lenne minden tagja. Hátulról lő rá valaki, esélyed nincs még a lövés irányába se fordulnod, már véged van.

    Ez aztán a state of the art harcrendszer!
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.03.05. 08:09:52
  • Ulthane
    #46173
    Nem tetszik. Ugyanolyan fizikátlanok a karaktermodellek, úsznak a levegőben, gravitációt meghazudtolva. A fegyver ugyanolyan játékpisztoly, mint az eddigi részekben, a csimpi ugyanolyan fizikát hazudtoló. A multi dög unalom, olyan érzésem van az egésszel kapcsolatban, mintha legóznék. Ugyanúgy ezek a túltolt nótis színek, mint egy cukros fagyi

    Nem tetszik, na.
  • Bandicoot
    #46172
    +1 bár néha az animációk még mindig olyan "fizikátlanok", mintha nem lenne a karakterünknek súlya. Illetve a kötélen himbálódzás is elég esetlenül tud kinézni. Ezt leszámítva gyönyörű az egész. A fedezék és harcrendszerrel eddig sem volt semmi bajom,de érezhetően fejlődött a játék ebben is.
    Azt sajnálom hogy ennyi nap stresszteszt és csak TDM van, ezt így gyorsan meguntam, nem szeretem a céltalan darát.

    Illetve ami feltünt az még a fegyverbalansz, ami kicsit olyan mint a régiekben. UC3-ban is rengetegszer terültem el (illetve én is használtam) pisztolyoktól. Gyors pontos halálos a legtöbb távolságban,és gyorsan tárazza. És itt is a .45-össel többet öltem mint bármi mással 2-3 óra játék alatt.
  • Bandicoot
    #46171
    Tudom,arról nem is nyilatkoznék, Őkelme írta a jómultkorjában hogy az UC harcrendszere és fedezékrendszere szar (az eddigiekben is) és meg lehet nézni bezzeg a GeoW-ot.
  • Totti5
    #46170
    Kurrgen GeoW idén év végén lesz csak.
  • TDC Geronimo
    #46169
    Nem tudom komolyan venni a kommentje alapján. Nem tudom eldönteni, hogy csak trollkodik vagy komolyan is gondolja. Deadzonen még javíthatnának, de a gunplay meg a mozgás az egyik legjobb, amit TPSbe láttam. Animáció meg anim blendingről nem is beszélve
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.04. 23:47:19
  • Bandicoot
    #46168
    Gyakorlatilag az agyonajnározott GeOW-val összevetve köröket ver annak a harc és fedezékrendszerére. De ez neki "szar mert szar a harcrendszer". Komolytalan.
  • TDC Geronimo
    #46167
    lol?

    Nem tetszik a multi akkor SP se érdekel? gunplay meg hangok amivel bajod volt pedig sokkal jobb, mint eddig.

    Nekem tetszik a multi, komolyabb siege után el lehet ezzel bohóckodni.
  • Tatyla
    #46166
    Mi megvesszük de biztos hogy nem day one
  • Myselor
    #46165
    ha a multi alapján döntezs egy ilyen játékról.akkor tényleg nincs miről beszélni xd nem ez a lényege csak megsúgom
  • darkSectorxxx #46164
    Ezt nem a multi adja el, itt a multi egy körítés, pont fordítva mint a többi játékoknál.
  • darkSectorxxx #46163
    Ja igen de kinézetre ilyen kis szögletes részek vannak benne.
    Engem arra emlékeztet kicsit. :D
  • Ulthane
    #46162
    Orulok ennek az Uncsi betanak. 10 perc belole meggyozott, hogy a jatek meg negyed aron sem kell majd karacsonykor, fullra peccselve.
  • Totti5
    #46161
    Lökéshullám a neve. Halo(k)ban teljesen más van, az erőtér magyarul pajzs.
  • darkSectorxxx #46160
    Mikor többször megnéztem a vidit rájöttem én is hogy bug. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.04. 21:23:54
  • TDC Geronimo
    #46159
    bugos, úgy
  • Bandicoot
    #46158
    De az a rendes füstgránátos füst....Én is ezt hajigáltam, sokszor "hullámok" vannak benne és "darabos".
    És igen az a "képhiba" az a füst bugossága....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.04. 21:22:51
  • darkSectorxxx #46157
    Jajjj várj, meglestem a videót többször, az képhiba volt, azok a fekete részek, nézd meg mikor elkezdek balra futni villannak egyet és eltűnnek....beta foság. :D
  • darkSectorxxx #46156
    Rajzfilmes faszság, de ez nem az a füst ami a rendes gránátos füst, ez valami varázsbogyó lehet, a rendes füst nem ilyen a játékba.

    Én a robbanásnál sem értem ezt a Halo4-es szögletes üveges aurát....ezt amúgy nem is vettem észre mikor simán csak messzebbről látok robbanást, fasza. :D
  • Moby
    #46155
    Ez a füst az elejin, ez mégis hogy néz ki???
  • darkSectorxxx #46154
    Lezavartam pár kört a multiban, egy elég érdekes fasza epic részt elcsíptem, hálisten visszafelé le lehet menteni az ucsó 15 perc gameplay-t bármikor, így hála ennek megörökítettem. :D
    A robbanás csak le van benne lassítva de amúgy minden eredeti. :DDDDDDDDD


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.04. 20:58:09
  • darkSectorxxx #46153
    Huh én jobban elvagyok mint legelső esetben apritok és hálisten látok együttműködést a szerón az emberek közt, fedezik egymást stb.....de nemsokára mutatok egy epic lassítást. :D
  • Tatyla
    #46152
    Hát ez a multi jó szar nem hiszem hogy a teljesnél sok időt fogok rá szánni
  • darkSectorxxx #46151
    télleg, nem nyomunk sg-s u4 multit? :D
    Én magyar profillal vagyok darkSectorHT. :D
  • darkSectorxxx #46150
    thx
    :D
    kiváncsi leszek az új pályára
    :D
  • Bandicoot
    #46149
    Igen.:)
  • darkSectorxxx #46148
    Én is ezt mondtam legelsőre amikor megláttam az alfát, hogy bameg, ez a 900pŰ??????????????

    Durva lesz a single.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.04. 19:50:30
  • darkSectorxxx #46147
    hogy sikerült elindítani, csak nyomogattad az options-t? :D
  • darkSectorxxx #46146
    Nem megy ez a geciláda u4.
  • Bandicoot
    #46145
    Bejövős stuff..:) A füsttel nagyon lehet szivatni a dinkákat...
    Elbújnak és lőnek át a füsttön csak oda kell futni és szétütni őket...
  • TDC Geronimo
    #46144
    Na hát gunplay+hangok fényévekkel korábbi részek felett így első meccs után. P2P ellenére nem lagolt vagy késett, mint pl a destiny pvpje
  • Bandicoot
    #46143
    Na. Loading Introduction...:)