121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #46262
    Mennek division PS4 szerverek. Futár csak holnap jön :(
  • TDC Geronimo
    #46261
    Mondom én, komolytalan vagy.
  • Ulthane
    #46260
    Hát, a béta alapján utána is igaz lesz.
  • TDC Geronimo
    #46259
    Ez igaz, egészen az új részig.
  • Ulthane
    #46258
    "shooting has never been the best part of this series"

    Meg az állandó csimpi.

    Ennyi.
  • TDC Geronimo
    #46257
    komolytalan vagy
  • TDC Geronimo
    #46256
    Mi lesz kellemetlen? Hivatalos remote playbe nem lesz egér bill funkció...
  • Totti5
    #46255
    4 perc erőltetett fika egy 30+ órás szériának? ehhez is kell tehetség, de legalább 1.4 millió néző = ingyen pénz.
  • Ulthane
    #46254
    Igen, pont ilyen. Vicc az egész. S ezt nem csak én látom így:



  • Bandicoot
    #46253
  • Ulthane
    #46252
    Gagyiiiiiiiiiiiiiiiiii az egész, ahogy van.
  • darkSectorxxx #46251
    Maszek cucc?
  • kill3r21
    #46250
    Akkor ez a funkció (már ha hivatalosan is ilyen) elég kellemetlen lesz. Én mondjuk csak a magam bénasága miatt örülök neki, sok éve van konzolom, de fps játék még mindig necces kicsit, jó nyilván nem nyomom nonstop. Lehet több beleölt órával jobban menne :)
  • TDC Geronimo
    #46249
    billel és egérrel menjetek PCre. Ez az én véleményem
  • kill3r21
    #46248
    Srácok, vélemény a Remote Play Pc-s cuccról ami jön hivatalosan? :)
    És kipróbáltam a maszek cuccot, elég frankó billel és egérrel az FPS Game :)
  • darkSectorxxx #46247
    Amúgy sokszor lepetézek mikor az ak-val nyomlok, felemelem célzásra és durrogtatok, ahogy az a fegyver viselkedik, meg leng az a szíj rajta...az elég kemény érzés! :D

    Amúgy a 1.5 perces videó jelképes is, lezárásnak, mert a végén az utolsó pontot én "rúgtam" a csapatnak a nyeréshez! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.06. 22:40:04
  • darkSectorxxx #46246
    Hát én sem írhattam volna le pontosabban. :D

    Annyit hozzátennék, ami viszont nagyon durva felfedezés részemről.
    Én nem tudtam, hogy amit mutattam tegnap vagy mikor a robbanós részeltet youtube-on, az nem is gránát volt!

    Hanem egy ilyen "bullet-time" mező féleség, és ha belemész akkor belassul számodra az idő!!!

    Tiszta max payne. :DDDDDDD
    Most ez a Quantum Break miatt van benne vagy mi? :D
  • TDC Geronimo
    #46245
    Nekem is tetszik, de a matchmaking nagyon gáz. Perceket kell várni mire elindul egy meccs. Amin viszont meglepődtem, az az hogy p2p multi ellenére nem lagolt egyszer sem. Amúgy MGSV után ez a második "legjobb irányítású" TPS játék. Eszméletlen mennyit fejlődött ezen a téren (is). Gunplayről és hangokról nem is beszélve.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.06. 22:33:23
  • darkSectorxxx #46244
    Véget ér az Uncharted 4 multi.
    Nekem ma ez az ucsó menetem legutolsó 1,5 perce, annyit játszottam ma, hogy kurvára megtetszett ez a fajta multi.
    Viszont PSN+ -t nem fogok előfizetni rá. Nagyon fasza élmény volt. viszlát a megjelenésig!

    "Amúgy nem értem, ha lenen Uncharted 5, én még ezt a minőséget is elbírtam volna single-ben, így 900p-ben 60fps-el (még így is brutál látványos!), de hát mivel vége drake kalandjainak, gondolom a szart is ki akarták paszírozni az engine-ből."


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.06. 22:10:38
  • Tatyla
    #46243
    Nem valószínű
  • Samurai84
    #46242
    Gyerekek belenéztem egy kb. 45 perces youtube-os DS3 preview gameplaybe... hát ez nagyon nagyon nagyon komolyan be fog büntetni. Viszont nem ajánlott ilyeneket nézni, mert elsőre pont olyat láttam amit nem kellett volna :( Igazi DS hangulat, kőkemény ellenfelek, szopatások tárháza. A látvány is fejlődött szerintem, még a Bloodbornehoz képest is.

    Kérdés: lesz itthon olyan változat ami tartalmazza a season pass-t és dobozos?
  • Bandicoot
    #46241
    Nekem tegnap egy idegbeteg kisfiú tolta a szöveget aki állandóan felsikkantott amikor lelőtték majd hisztiszerű hangokat hallatott....

    Egyébként kicsit "dühítő" hogy a TDM lényege az lenne hogy minél kevesebb legyen a csapatodban a halott és meglegyen a megfelelő killszám...Ennek ellenére lelőnek kúszol négykézláb és számtalanszor le se sz*rják a csapattársaid pedig ott vannak 1 méterre tőled...Simán elvérzel...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.06. 21:20:54
  • darkSectorxxx #46240
    Annyira jól ment nekem, 1x voltam eddig 3. mindig második, asszem és talán 2x első

    annyira hülyén hangzik, de nagyon durva ""taktika" rejlik a játékban ha a csapat okos személyekből áll össze, baromi fazs a felépítése a mapoknak, nem érzem azt hogy túlballanszolt lenne....meg a cuccokon sem....nagyon zsír így elsőre.....
  • darkSectorxxx #46239
    Köszönöm de ha így elhatározom magam, ugyis kifizetem a részem, szóval nem para, ha nem ugrok bele, akkor amúgysem leszek online, de rendes tőled azért az ajánlat. :P
  • darkSectorxxx #46238
    Nem tudod kinek mondasz ilyeneket. :D
    Nem ismersz, vagy 7 éve nem vagyok online ilyen értelemben, a BB coop is arról szolt hogy néha másnak segítettem.
  • AntiHero
    #46237
    Ne szarjal. Addig veszek ps+ot. :)
  • TDC Geronimo
    #46236
    Tolom uc betat összerakott 3 magyarral is itt pofáznak megállás nélkül -.-
  • Bandicoot
    #46235


    Az Online rész a DS játékok sava borsa....
  • darkSectorxxx #46234
    Minek, úgysem tudok angolul. :D
  • TDC Geronimo
    #46233
    mi nem pálya? Nem látod üzeneteket, vérfoltokat stb. Elvész az egyik varázsa így. PS+ nem egy akkora összeg. Én el se tudnám képzelni nélküle a PSen való játékot.
  • darkSectorxxx #46232
    Huha ez nekem nem pálya
    max másoknak nem tudok help. :D
  • TDC Geronimo
    #46231
    Neogafos Division |OT| elstartolt

    2 nap, HYPE! :y
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.06. 19:24:50
  • TDC Geronimo
    #46230
    DS3 nehézégről

    "I don’t yet have a clear view of exactly how hard the game will be from the off, though, as in my demo Miyazaki admitted the difficulty had been toned down a little in order to avoid us press spending too long trudging through early battles."
  • Ulthane
    #46229
    Nem.
  • TDC Geronimo
    #46228
    üzenetek olvasása, hagyása, coop, pvp stb...
  • darkSectorxxx #46227
    Miért mihez kell ds-be psn+ ?D

    nincs amugy erre lovém a játékok mellett. :S

    Mondjuk ha lenne olcsón talán az U4 multi miatt talán!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.06. 18:24:10
  • TDC Geronimo
    #46226
    Miert nincs ps+od???

    DS3at online ficsorok nelkul akarod tolni? Az az ikszperiensz masik fele pedig
  • darkSectorxxx #46225
    Ja arra értettem + sajna
    :D
    pedig baszottul megfogott :D
  • TDC Geronimo
    #46224
    Psn biztos mivel halozat nelkul nehez lenne jatszani :p

    Ps+ meg kell hozza
  • darkSectorxxx #46223
    Srácok a végleges U4 multihoz kell majd psn??????? :D