121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #46384
    Valaki találkozott már ilyennel? Remélem nem kell megjelenést megvárnom, hogy megjavuljon...
  • TDC Geronimo
    #46383
    visszamondtam DS sima verziós preordert, de most nem tudom storeba előrendelni a deluxet, de még a simát sem, mert azt írja elő van rendelve :/

    Tudtam, hogy ez lesz.
  • Moby
    #46382
    A cgi minősége ugyanaz ha egy raspberry pi rendereli, meg ha egy egymilkós pécé. Csak az egyik előbb lesz kész vele.
  • Amiga
    #46381
    Jó a hangulata nagyon! :-)
  • Bandicoot
    #46380
  • Paranoia
    #46379
    bjúúúti
  • darkSectorxxx #46378
    Na megvan mentem is pár kört a Skyline-al. Leírhatatlanul jó az irányítása.

  • darkSectorxxx #46377
    Még a medium kockás stream minőségben is alázni fog. :D
  • darkSectorxxx #46376
    Ha ez igaz, akkor térjünk csak vissza még1x arra miről beszélgettünk régen, már nem is tudom melyik topikban, hogy az E3-as demo messze szebb mint a játék maga.

    Na nézzük csak meg még1x!!!!
    :D


  • darkSectorxxx #46375
    Hát pedig a gameplay vidikben is ennyire szép, remélem nem kamu, de ja hihetetlen így elsőre. :D
  • darkSectorxxx #46374
    Bameg ez azért veri a multi látványt. :D
  • ppista
    #46373
    Nem hiszem el, hogy ez nem totál CGI egy 1 milkós pécén. Csak a többi része is ilyen jó legyen, és akkor már gyújtom is a rakétát.
  • TDC Geronimo
    #46372
    Az
  • darkSectorxxx #46371
    Hát ha ez ingame....tyű.
  • darkSectorxxx #46370
    Ilyen nincs!
  • Kongy
    #46369
    Legyen már május!!
  • TDC Geronimo
    #46368
    Ezek bzm... Ilyen színvonalú animokat nem igen láttam





    Naughty GODS
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.09. 20:59:08
  • darkSectorxxx #46367
    Ja oksi, azt majd rendezzük!
    THX! :)
  • AntiHero
    #46366
    Vegyed. Ott az acc. Penz van rajta. :D
  • darkSectorxxx #46365
    Nembaj....1100-ért jó az. :D
  • n000rbi
    #46364
    Annyira nem nagy szám, csak szólok.
  • darkSectorxxx #46363
    No Limits!!!!!
    csáó
    :D
    lécci vegyük meg magyarba
    és kifizetem neked egyedül én
    ha kell! :D

    Még ma akarom! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.09. 19:48:30
  • AntiHero
    #46362
    Mi kell mar belőle annyira? :)
  • darkSectorxxx #46361
    Antit kéretik a recepcióhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    DC DLC-k azonnali megvételére lesz szükségünk!
    3.5 dollár 1 pack!!! :D
  • darkSectorxxx #46360
    Mi a helyzet a DC DLC-kkel? :D
    Megvásárolhatók már? :D
  • Bandicoot
    #46359
    Van valami mód hogy a képeket de főként videókat amiket gyártunk a számítógépre jutassuk gyorsabban mint az USB-s pendrive-os megoldás? Kabaré hogy 2 gigabyte-ot közel 50 percig másol az USB-m.re a ps....
  • Bandicoot
    #46358
    Az Usában szeretnek perőőni.
  • darkSectorxxx #46357
    Patkány banda.
  • Myselor
    #46356
    már csak a sistergő rádió hiányzik és a rezgő kontroller :D
  • TDC Geronimo
    #46355
    Ja és csak US accosok kapnak, de miért is? Engem nem érintett a dolog? Szokásos bullshit
  • darkSectorxxx #46354
    "A Sony ingyen játékokat küldözget egy öt évvel ezelőtti leállás miatt

    Ha eddig vártál a kártérítésedre az elmúlt öt évben, akkor most kifizetődik a türelmed.
    Egy dobozban vár a PS4-es Heavy Rain és Beyond: Two Souls!

    A Sony elkezdett szétküldeni a PSN-en beváltható kódokat, csak a fél világ nem tudja már, hogy miért is. Kis emlékeztetőnek: még 2011-ben a PlayStation Network szolgáltatása borzalmas volt 23 napon keresztül.
    A szóban forgó időszakban a PSN hol totálisan összeomlott, hol vállalhatatlan sebességgel működött. Akkor a Sony a dolgok helyreállása után gyorsan szét is dobott pár Little Big Planet és Infamous kulcsot, de a történetnek itt nem volt vége. Az akkori ajándékokat a Sony önszántából, egyfajta bocsánatkérésképpen adta ki, de a mostani a játékok kiosztására jogilag kötelezett, mivel többen perelték a céget a kimaradásokért. Most ért véget az eljárás.

    Ha benyújtottál jóvátételi követelést tavaly január és augusztus között, akkor rövidesen meg kell kapnod a választott programodat (vagy PSN kreditet, ha azt kértél) a regisztrált e-mail fiókodba"
  • darkSectorxxx #46353
    Igen, a hó miatt? :D
  • AntiHero
    #46352
    Nekem meg "a köd" fim érzésem. :D ugyan ilyen idő volt es egy boltban voltam. Kineztem az ablakon es sehol semmi, csak köd. :D
  • Bandicoot
    #46351
    Azért itt volt egy erős Silent Hill flashem...

  • Ulthane
    #46350
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az már mellékes szerintem, honnan volt rá pénze, örökölte a gazdag nagybácsitól. :) Ami érdekesebb, az a Gordi-ügy. Oké, hogy Gordi faterjáé volt az az építkezés, ahol John Shepard meghalt. De mi értelme volt annak, hogy megvádolta a fiát azzal, hogy ő az Origami killer, amikor TUDTA, hogy nem ő, hisz saját maga volt az!!! S mégis kockáztatta, hogy az öreg Gordi leüti, és bebassza őket a vízbe autóstul? Ennek nincs sok értelme.
  • Kongy
    #46349
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem hirtelen bekattant, és mindent el akart tüntetni, ami nyomra vezetheti a zsarukat. Amúgy nem volt rossz ember Shelby, csak sérült, mert volt egy alkoholista apja. Az is érdekes amúgy, hogy honnan volt neki raktárépülete, hogy tudta megcsinálni azokat a feladványokat ennyi embernek? Miből finanszírozta mindezt? Mert nem Ethan volt az egyetlen apuka akit "próbára tett" úgymond :)
  • Ulthane
    #46348
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még az is megoldás lehetett volna, hogy amikor Shelby elindul hátra, akkor Lauren (feltéve, ha veled van) mondjuk leejt valami üvegtárgyat, és hirtelen rá vált a kamera. S mondjuk fel is kiált közben, hogy Scott! S a következő kép már Shelby, s ahogy az öreg fószer már ott fekszik.
    Amúgy érdekes, hogy nekem Shelby végig szimpatikus maradt, még akkor is, amikor kiderült, hogy ő a gyilkos. Mondjuk az nem érthető számomra, hogy az anyját miért ölte meg? És miért pont most? Miért nem évekkel korábban? Ha attól félt, hogy valakinek elárulja, hogy van egy Scott nevű fia is, és ez volt az indíték, akkor ez évekkel korábban is indíték lett volna.
  • Kongy
    #46347
    No igen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit mintha nagyon rá akarták volna Shelby-re kenni azt hogy ő a gyilkos. Eleinte ilyen tök jófej fazonnak állították be, direkt Ethan-re terelték a gyanút, aztán hirtelen lett belőle geciláda. Ethan emlékezetkiesései viszont nincsenek megmagyarázva, vagyis pontosabban az, hogy miért tér magához origami figurákkal a kezében... És az írógépes jelenet lehetetlen. Akkor lett volna lehetséges, ha látjuk ahogy leüti, esetleg mi ütjük le. Inkább mérget kellett volna keverni az italába, vagy valami hasonló..
  • Ulthane
    #46346
    Ezzel elleszek egy darabig. Állítólag 23 epilógus van, ergo 23 ending, nem véletlen, hogy a platina rarity-je 0.8%-os. :)
  • Moby
    #46345
    Én 5 endingre csináltam meg, találtam többet is mindben, egészen komoly, totál illogikusakat is sajna.