121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #46344
    Ez volt egy meglehetősen feltűnő darab, több ilyet nem találtam egyelőre. Mivel azonban kiplatinázom, még lesz alkalmam keresgélni. :)
  • bakkerman
    #46342
    3-4 ezernel tobbet nem er a jatek
  • Moby
    #46341
    Egyet? Teli van a játék plothole-al.
  • Ulthane
    #46340
    Tegnap befejeztem Sűrű Esőt. A játék továbbra is fantasztikus, viszont egy bakit felfedeztem benne:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A játék végén a híradóban mondják, hogy az Origami Killer egy volt zsaru, Scott Shelby, 48 éves. S a záró képsoroknál pedig mutatjájk a sírját, s a sírkövön 1967-2011 van feltüntetve, azaz, 44 évesen halt meg aszerint. A kinézete alapján is inkább 48 éves volt amúgy.


    Egy másik, s szerintem a játék sztorijának ez a leggyengébb pontja:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Shelby elmegy az írógépszerelőhöz, s az öreg hátramegy a naplójáért. Shelby (a játékos) kicsitk ésőbb utánamegy, s ahogy belép, abban a pillanatban már a földön fekszik meghalva az öreg. A játék végén viszont, amikor Shelby égeti el a bizonyítékokat, a flashback szerint Shelby üti agyon az öreget egy írógéppel, de ez a játékban egyszerűen nem történt meg, idő se volt rá, a játékos időbeli folytonossággal lép be a hátsó helyiségbe, ninc snitt, semmi, s az öreg már ott fekszik.


    Szóval ez a rész nekem nagyon recseg-ropog.
  • Ulthane
    #46339
    Ez nem engem minősít, hanem az Ubisoftot.
  • Vadnokedli
    #46338
    Valakinek vannak tapasztalatai az új NFS-el szemben? Nem tudom hogy melyik platformra érdemesebb megvenni. Online része(Ha van) az hogy tetszik azoknak akik már játszottak vele, irányítás, etc.?
  • darkSectorxxx #46337


    Nem mintha ez akadályozott volna meg hogy megvegyem.
  • TomStorm
    #46336
    Én pénteken kezdem.Többiek már rajta vannak,tetszik mindenkinek
  • TomStorm
    #46335
    Konzolon biztos,hogy nem
  • TDC Geronimo
    #46334
    tweakelgették contrastot meg fényeket kicsi úgyhogy ja.
  • darkSectorxxx #46333
    Szebb mint a beta?
  • TDC Geronimo
    #46332
    Hát erre a divisionre eléggé rá lehet kattanni :)

    Ahogy kinéz az meg eszméletlen.
  • Bandicoot
    #46331
    Azzzztaqqqrta milyen mocsokváltozatos ez a Manhattan. Le a kalappal az Ubi elött.
    Iszonyatosan hangulatos.:)
  • darkSectorxxx #46330
    Azért nem ártanának ide is belesegíteni. :D
  • Bandicoot
    #46329
    Teljesen felesleges. Molyneux inkább volt ott már csak bohóc mintsem komolyan vehető minőségi arc. A Lionhead pedig a Fable II óta nem rakott le az asztalra semmi kiemelkedőt. Bár igazság szerint nekem a Black & White első része volt az egyetlen amit kihagyhatatlannak tartottam tőlük...
  • darkSectorxxx #46328
    Nekem sem, de most beolvasztanák őket nem engednének még1 unalmas fable-t. :D

    Na hív KOS majd leszek. :D

    1 hét múlva ha meghalt. :D
  • Seth
    #46327
    Mondjuk számomra egy játékuk sem volt kiemelkedő. Fable 1. részét szerettem, 2. talán még jobb volt, aztán utána semmi érdemleges. A Black&White-ok meg nem az én stílusom. Persze ettől még lehetnek jó szakemberek más projectben.
  • darkSectorxxx #46326
    Jaja ez végett írtam én is. :D
    Kemény lenne, ha egy RPG indulna Uncharted gondozása mellett, vagy besegítenének God of War ügyben hogy ne lenne sima annyira "csőjáték" :D
  • Seth
    #46325
    Könnyen lehet :D
  • darkSectorxxx #46324
    99% hogy a Fable emberei a Sony-nál fognak nemsokára kikötni!!!!
  • darkSectorxxx #46323
    :D
  • Kandurex
    #46322
    Mint mondtam...ez master race feature.
  • TDC Geronimo
    #46321
  • Bandicoot
    #46320
    "Kedves Előrendelőnk!

    A rendszerünk automatikusan küldte ki az e-maileket a változásról. Az ezt megelőző e-mail, hogy nem fog érkezni a Dark Souls III gyűjtői változatból, CSAK a PC-s változatra vonatkozott. Ha konzolos gyűjtőire adta le az előrendelését, akkor az előző e-mailt kérjük tekintse tárgytalannak. "

    Muhha...Na azé.:)
  • darkSectorxxx #46319
    Hhaha. :D
    Hát én nem lennék ebben annyira biztos, a beta-ban is inkább így freerun volt kipróba. Engine csekkolás stb. :P
  • AntiHero
    #46318
    Na nézzed megfele aztan ugyse tudsz kiszalni ebből sem. :D
  • darkSectorxxx #46317
    Csak viccelek. :D

    Thx de kevés az időm, meg mondom annyira nem fogott meg a cucc, különben kifizettem volna. :D

    Kos még él, addig semmit.
  • AntiHero
    #46316
    Ne negatívoskodjál inkább játsz. :D Van ps+ is az accon ;)
  • darkSectorxxx #46315
    Előbb.
  • Seth
    #46314
    Karacsonykor, amikor lehet mar halott lesz a jatek
  • Ulthane
    #46313
    Anyjuk picsáját. Bár hosszútávon úgyis csak a játék számít, a sok porfogó megy a kukába. Szerintem a legjobb kombó a játék (digit vagy lemezes), és mellé a Collector's Guide, ez 15 font akciósan most az elektronikus öbölben. Én megrendeltem.
  • Kandurex
    #46312
    nyah, megkérdeztem őket, igen PS4 -ra elérhető lesz, szerintem rendeld újra mert ez lehet valami más változat...
  • Kandurex
    #46311
    höh...
  • Bandicoot
    #46310
    Ők írták vissza amit idéztem...
  • Kandurex
    #46309
    itt még elérhető, szemben a PC -vel ami természetesen eltűnt...
  • Bandicoot
    #46308
    Ps4 változatra adtam le a rendelést...
  • Kandurex
    #46307
    csak a mester faj van büntetve...asszem...ők amúgy is megérdemlik

    mielőtt kapom az ívet, pc -n játszom ;)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.03.08. 16:16:47
  • Bandicoot
    #46306
    "Az általad előrendelt Dark Souls III Collector's Edition a forgalmazó friss jelzése szerint Európában nem kerül forgalomba, így számodra sem tudjuk majd megjelenéskor biztosítani ezt a kiadást. "

    Wtf???
  • Bandicoot
    #46305
    Na. Hazaérés, Division patchelődik, Psplus befizetve,sörök hűtve, indulhat a móka.:)
    Aki majd tolja vegyen, jöjjön!

    Egyelőre Rogue-okra inkább vadászok mintsem azzá váljak,késöbb elválik..:)
  • darkSectorxxx #46304