121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #46506
    Senki nem érdekel mit csináltál 10 éve. Nincs rálátásod a témára. Likvidáltad magad belőle. Azóta csak a ps4-es ámokfutásodat próbálod leigazolni ezekkel. Itt meg is veszik, ebben biztos is vagyok :)
  • Kandurex
    #46505
    Az egy csodálatos nap lesz.

    Mondjuk viccet félre, biztos vagyok benne, hogy minden nap ezen gondolkodnak bent a pihénél!
  • Moby
    #46504
    Erre technikai lehetősége sincs. A saját kis rendszerében ezt megtehetNÉ, de azt akkor sem fogja használni senki, ha pénz fog utalni az ms a játékosok számlájára érte.
  • Bandicoot
    #46503
    Mert nem mutatja semmi hogy mit nyomj,csak a szerinted jó irányt nyomd analógon....
    Ez így ebben a formában egy baromság....
  • Bandicoot
    #46502
    Azért jókorát felröhögnék ha miután az MS rátukmálta erőszakosan kismillió pc-sre a win10-et egyszercsak bevezetnék rajta a fizetős multit.:)
  • darkSectorxxx #46501
    Miért nem lehet tudni? :)
  • Bandicoot
    #46500
    Ebben a Beyond Two Soulsban mocskosul idegesítő hogy nem lehet tudni mit kell nyomni....
    Rúg egyet felém az ember például és látszik hogy Jodi lábbal akarja kivédeni...Se felé se lefelé nyomva nem védi le pedig ez a logikus "irány"....És nem ez az első hogy ilyen miatt "vernek szarrá" benne...
  • Kandurex
    #46499
    Vagyis mégegyszer, a csaló PC bandából, KÖSZ, nem.
  • Kandurex
    #46498
    Szerintem eleget játszottam, több kilincset, mint pinát, az elmúlt 20 évben multi alapú játékkal PC-n, hogy kompetensen ítéljem meg a témát.
  • darkSectorxxx #46497
    Huh dögöljek meg tudtam előre!!!!!!!!!!!!!!

    Csak mondom azért visszakérdezek. :D
    De figy a te ledjeid 5 voltosak voltak vagy mi? :)
  • Bandicoot
    #46496
    Addig nincs baj amíg a pc-t nem engedik be.
    Bár az MS feltett széndéka egyre nyilvánvalóbban a konzolipar tönkretétele....
  • Moby
    #46495
    A létező legostobább hibával: a molex csatlakozón nem az 5v-os ágba kötöttem a tápját, hanem a 12-re. 2x leellenőriztem, majd bekötöttem. Rosszul. Az árát sajnálom, az elkészültét nem: azóta az asztal mögötti szalagot is kikötöttem. Zavar a fénye. Valszeg ez is erre jutott volna.


    /illetve az már az építés során kiderült, hogy az általam választott pici arduino nem jó a célra, de ez a kisebbik gond lett volna.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.14. 18:31:48
  • darkSectorxxx #46494
  • Moby
    #46493
    És ezt pécén ki vezetné be? Ferenc pápa? Fizetésre szólítja fel a híveit? :D
    Értem az aggódásod: a fizetősmulti lassan az egyetlen feature, ami konzolexkluzív maradt. De meg kell, hogy nyugtassalak: az is marad, félned ettől nem kell. :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.14. 18:25:39
  • darkSectorxxx #46492
    Én tuti. :D
    De haverokat természetesen sajnálnám. :P
  • Moby
    #46491
    Hát azon nemtudom én röhögnék-e nagyobbat, vagy Gaben :D Ez az egész ms sztóros cucc amúgy is molekuláris szinten van halálraítélve. Én egyelőre érdeklődéssel figyelem az ms agonizálását. Szerintem ez már a vég előtti utolsó kontrollálatlan felpörgése az agyfaszgépnek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.14. 18:23:01
  • darkSectorxxx #46490
    Hát talán visszatér a béke a földön és pc-n is fizetős lesz a multi? :D
  • Moby
    #46489
    Visszatérve a crossplayhez: pécés oldalról énnekem totálisan érdektelen a hír. Maximum abban tudok bízni, hogy azokat játékokat nem érinti, amiket én tolok. Nekem a hatása annyi lenne, mintha hirtelen megjelenne egy kocsiderék retekpécés rencerben, akiknél várhatok a fosom töltésidejükre, meg az ilyenolyan bajukra.
    Meghát nekem azért kérdéses, hogy ezek után milyen magyarázattal fogja hótugyanazt a multit pénzért adni a saját platformján az ms, amit másoknak odaad ingyen is ^.^
  • darkSectorxxx #46488
    Na mi a fene volt a gond? a feszültség, vagy akartál még hozzátenni? :)
    Sajnálkozva hallom.
    Nekem ez most nagyon jó lesz, a tv fölé akarok egy képet, abban egy kivágás, a lemezt ráerősítem a plexire, és mögötte a led, és egyben fali kép, és zenéhez fényforrás is. :)
  • Moby
    #46487
    Az én projektem dugába dölt: megöltem egy ostoba hiba miatt a méregdrága ledszalagom. Dobtam az egészet :D
  • darkSectorxxx #46486
    Az Euro? :D
  • Moby
    #46485
    Avval, hogy témában pont annyi ezeknek a posztoknak a hitele, mint a gyakorlati tapasztalatod benne.
    Számszerűsítsem? Nincs nehéz dolgom, ez a legnagyobb méretű számot hordozó gomb a numpadomon.
  • darkSectorxxx #46484
    Nehezebb a dolog, az biztos, sok védelem van manapság. De azért a lehetősége hogy belefuss, azért még mindig ott van. :)


    /// megrendeltem: Remote :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.14. 18:01:12
  • Kandurex
    #46483
    Miben nem értünk egyet a témával kapcsolatba? Mert ha csak kötekedni szeretnél, séta.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.03.14. 18:00:28
  • darkSectorxxx #46482
    Nem tudom az arányt de azt igen hogy hol kisebb az esély.
    Én nem a kontroller + bill miatt írtam, hanem hogy nem kötelező a közösbe menni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.14. 17:59:21
  • Moby
    #46481
    Hát te evvel aztán irgalmatlanul kêpben vagy.
    LEL
  • Kandurex
    #46480
    Csak a csalókan van a hangsúly. PC -n elég csúnya arányok vannak.
  • darkSectorxxx #46479
    "Ha élnek is, a felhasználók lehetőséget kapnak arra, hogy - tartva például attól, hogy egy billentyűzetet és egeret használó játékos előnyben van a kontrolleresekkel szemben - beállítsák, a rendszer csak azokkal sorsolja össze őket, akik ugyanazt a platformot használják, mint ők. "

    Most olvastam.
    Problem solved.
  • Kandurex
    #46478
    Addig jó míg konzol vs. konzol, a csalós PC-et beengedni óriási hiba.
  • darkSectorxxx #46477
    ja szerintem ez maradhatna box+ps4
    ennyi.
  • TDC Geronimo
    #46476
    értelemszerűen fpsbe nem tudom elképzelni hogy összeraknák konzollal, de már az is nagy szó lenne, ha pl tudnék játszani a köv BFel a haverral, aki boxon tolja
  • darkSectorxxx #46475
    PC-vel is tervezik!
    Én örülnék, mekkora durványosság lenne, ezek csakis a Sony nyerne.

    PC-től félek mert csalhatnak.
  • TDC Geronimo
    #46474
    Igaz. Na év végén jöhetnek a crossplay nagy shooterek. cod, BF box vs ps4 , egy nagy community.
  • Jinchuu
    #46473
    Én ugy tudom Sony ezt sosem ellenezte, hiszen FF14 is megy, meg SFV ott PC-s játékosokkal lehet együtt tolni.
    Ezt a fajta cross playt az xbox live zártsága nem engedélyezte de akkor ebben változtattak, végre igy legalább online több a partner lehetőség.
  • TDC Geronimo
    #46472
    Xbox developers are now allowed to support cross-network play! (allows PS4-Xbox One cross play!)

    Sony kíváncsi leszek engedi-e
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.14. 16:38:55
  • edd87
    #46471
    Sziasztok. Valakinek lenne kedve csapatba tolni a Divisiont?
  • darkSectorxxx #46470
    BB-be írok választ gyere majd oda.
  • darkSectorxxx #46469
    Jogos igazad van én is tegnap csak elkapott a hév. Át is irányolunk. :)
  • SlickAdam
    #46468
    miert nem a BB topikot hasznaljatok?
  • Vadnokedli
    #46467
    level 120-125 el érkeztem meg ludwighoz NG+ ba.. ez egy kín lesz akkor.. :D Most 180. Bural Blade, Ludwig's Holy Blade, Holy Moonlight Sword 10 es csak, ezekkel lesz esélyem?
    kos másként... k.
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2016.03.14. 08:33:47