121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • LBandi77
    #46546
    Igen,meg arra is hogy a 2. fázisához képest kos ipari tanuló volt.
  • darkSectorxxx #46545
    Az jel arra hogy ne adjam fel, hogy 1x lement Laurence élete a fele alá? :D
  • Moby
    #46544
    Lollö :) Megérte!
  • AntiHero
    #46543
    Tegnap addig rouge-oztam ott hogy -4 dz kulcs -1 rang -12k DZ credit lett a vége. xD
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.03.15. 14:38:01
  • darkSectorxxx #46542
    :D

  • TomStorm
    #46541
    Ok!Hajnalig ki se lépek!:)
  • Mateo87
    #46540
    Sziasztok. Divisionben Dark Zone-ozásra keresek társakat. ID: Maak_hu, Lvl19.
  • Tatyla
    #46539
    Az a durva hogy Division login szerver meghalt aki benn van ne lépjen ki a játékból mert nem tud belépni.
  • Zozo76
    #46538
    LG
  • darkSectorxxx #46537
    Ja mondom ha látnám értelmét venni ps+-t akkor azt mondanám hajrá. :D
  • TDC Geronimo
    #46536
    Most is megvetetném.
  • darkSectorxxx #46535
    Te meg megvetetted volna velem a Siege-et. :DDDDD
  • TDC Geronimo
    #46534
    Tegnap Divisionbe elnéztünk DZ03ba. wow... minél beljebb megyünk annál durvábban néznek ki a zónák. Csak pörgetem a kamerát fél percenként és szívom magamba az atmoszférát.
  • darkSectorxxx #46533
    Meglestem őket, én ezt venném, ha akarod tudni miért le is írom.

    SamsungUE.
  • bakkerman
    #46532
    A Samsungról most olvasgattam külföldi oldalakon azt írják játékhoz is jó,az árához képest mindenképp érdemes megvenni...Sony-ról tudtam hogy azok nagyon jók,de egy alap 80 centis bravia is 100 körül mozog :/ Ez tart vissza a Sonytól,de ha azért az árért lényegesen jobb mint a felsorolt 3 TV akkor szerintem egy Sony lesz
  • SlickAdam
    #46531
    sony
  • bakkerman
    #46530
    Kicsit off:
    3 TV-t néztem ki,szerintetek melyik lenne inkább alkalmas játékra?
    LG
    Philips
    Samsung

    Nem feltétlenül ragaszkodom az új vételhez,használtat is vennék de csak érvényes garival
  • TomStorm
    #46529
    Addig megyek Takkar-al Mammutra vadászni:D
  • TomStorm
    #46528
    Division szerver:3 órás karbantartás
  • Ulthane
    #46527
    Nahh, csak sikerült. Ráment vagy 18 órám, de meglett a végén. :)


    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.03.15. 08:24:28
  • darkSectorxxx #46526
    Ja hogy ez online, azt hittem küldetés offline. :D
  • AntiHero
    #46525
    Az online bug. :)Semmi eget rengető dolog. :)
  • AntiHero
    #46524
    Ja akkor megyek is vissza. :D
  • TDC Geronimo
    #46523
    Nekem megy. Sieget nem toltam mióta kijött division :(
  • darkSectorxxx #46522


    5:40

    Azért egy peccs nem ártana a későbbiekre. :)
  • Moby
    #46521
    Jajdejó. Épp most méltattam a topikjában, hogy milyen szépen kezdik gatyábarázni...:(
  • darkSectorxxx #46520
    Nem tudom a jövőt meglátjuk, az tény hogy szerintem halovány kibaszott fingjuk nincs merre tovább, minden lófaszba belekezdenek! :D

    Valójában ők mindent egyesítenének, de ha megkéded mit képviselnek, már faszom sem tudná megmondani. :D
    Mobil, x1, nappali központ, win10, store, cross multi, faszomgecije. :D

    igazából nekik az E3-ra ha készülnének az lenne a standjukon, hogy van sok kisebb stand amit összefognak egybe. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.14. 19:58:40
  • AntiHero
    #46519
    Nálatok se megy most a Division? (már akinek megvan)

    Na nem baj megyek akkor Siegelni.

  • Moby
    #46518
    Előbb-utóbb leválnak a windowsról. Valszeg az lesz az utolsó, és örökre szóló szeg az ms gémingjelenlétébe. A mobilból likvidálták magukat. Ebben a generációban is arconcsúsznak a sonyval szemben. Ez a crossplaying lázálom is ilyen: már foggal kapaszkodnak a földből kiálló gyökerekbe. Egyúttal őrület, hogy mennyi elégetnivaló pénz áll még mindig az ms raktárakban. Merhogy ebből már nem gyön vissza semmisem régóta az zicher. Csak nyeli-nyeli, de nem adja ki a gép. Az utóbbi hónapok történései vajon milyen koncepció mentén születtek? Semmilyenek. Jóhogy. Ad-hoc megy a trial&error. De nem kell még őket temetni, a sony is a halálból jön épp vissza rakétasebességgel. Mondjuk ott volt motiváció. Itt meg megúnja előbb-utóbb a többi (sikeresebb) üzletág, és belül nyírják ki ezt az egészet. Náluk nem a fennmaradás a tét.
  • darkSectorxxx #46517
    Én is ezt mondom nem lesz vándorlás, mert úgy vélem a steam egy teljesen más platform, az nem csak játék, mint a többi
    Uplay, Origin, Store
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.14. 19:25:58
  • Moby
    #46516
    A steamnél egy a lényeg: sok milliárd dollárnyi értékű a steam fiókok összértéke. Ettől még az ms sem, sem senki más nem választhatja el a usereket, mert perek százezreit kapnák a nyakukba a kiadóktól, a userektől, mindenkitől, amibe beleremegne redmond. Ezzel a helyzettel már semmit nem tudnak kezdeni, maximum némi szeletért ácsingózhatnak a tortából. Nincs értelme összeesküvés elméleteke gyártani a témában. Bármit akart a ms a win10-el, azt nem a gémerektől akarta, mert azok nem az ms zsebében vannak. Sosem lesznek már.
  • Kandurex
    #46515
    3 éve hagytam el a PC-t....és most vissza. De nem is ez a lényeg.
  • darkSectorxxx #46514
    Ebben egyet mondok.
  • Moby
    #46513
    Csakhogy a microsoft néhány kivétellel játékot sem készít. Ergo van egy halom kiadó meg stúdió, akiknek eszük ágában sincs a szarjukon keresztül terjeszteni, amíg megteheti máshol nagyobb eladásokkal, jobb policyvel. Vagy amíg az neki nem oké. Az ms abban az ambivalens helyzetben van pécén, hogy gyakorlatilag semmilye nincs a géminget tekintve. Egy keretrendszere, amiben még vagy akar valamit, vagy nem. Most úgy tűnik akar, de rosszul akarja, és rajta kívül nem is érdekel nagyon mást, hogy mit akar. Mindegy mit csinál, vagy mit akar. A lehetőségei már olyan korlátozottak, ahonnan csak előnyökkel érthet el bármi mikroszkóp alatt láthatót is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.14. 19:00:03
  • darkSectorxxx #46512
    Mi a baj a rendszer frissítéssel?
    Konzolon lehet élni friss rendszer nélkül? :)
  • Totti5
    #46511
    Megfigyelnek, kielemeznek, kivégeznek. Nagyon szar lesz és élhetetlen világ. Totál részinfókból, távlati elképzelésekből, infó motzsácskából olyan világképek jönnek létre minden évben hogy baaahhh.

    Halo Wars 2 egér bill szupport / crossplay igen valószínű. Talán ez a leg kézzelfoghatóbb dolog egyelőre, minden más totális értelmetlen hisztériakeltés.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.14. 18:58:09
  • darkSectorxxx #46510
    Vagy megtartják exclusive-nak a cimeket és akkor kénytelenek lesznek ott megvenni ha akarnak velük játszani. :)
    Régen asokan a Crysis 3, DS miatt mentek Originre. :D

    persze nem lesznek annyian soha mint a steam-en de ott nem a játékok tartják fent a népességet, hanem a biznsz.
  • Bandicoot
    #46509
    Ahogy a saját rendszerükben elérték hogy a netet elérd de fizetés nélkül online játszani ne tudj úgy Win10-en is megoldhatják ha nagyon ráfekszenek a témára.
    Valamiért nagyon tolják azt a rendszert. Egy Microsoft. INGYEN. Ráadásul szájbarágósan minden egyes gépidításnál a windows 10 frissítési lehetősége fogad. Aki meg nem figyelt és automata update volt belőve azzal 1-1.5 hónapja jól ki is csesztek mert betették a fontos frissítések közé....Kiváncsi lennék hány átlagfelhasználót fogadott géprestart után a Win10. Mindemellé a DX12 direktbe only win10. És még a Store-os only win10 játékokat is erőltetik. A szinte only win10 támogatású új hardverekről már nem is beszélve....
    Most meg majd crossplatoform...Nyilván szó nélkül fogja hagyni a sok One tulaj hogy beözönlenek a csalókkal bélelt egeres pc-sek a multiba és még fizetniük sem kell érte.:)
    Szóval valami itt nagyon büdös,nagyon kiváncsi leszek a következő 2-3 évre miket talál ki az MS azoknak akik az ingyen Win10-re felcsillanó tekintettel befrissítettek.
  • Moby
    #46508
    Ezt a hajót ők engedték el, amikor a gfwl közepébe beleszartak, és átengedték az egészet boldog-boldogtalannak. És azok jöttek, és elhappolták a piacot. Ezt visszacsinálni már nem lehet. Mára nekik az jutott, hogyha nagyon kedvesek lesznek, türelmesek, és odaadóak, akkor TALÁN hullik nekik némi morzsa. De egyelőre úgy fest, a totális bénázást is pont ott folytatják, ahol a gfwl abbamaradt, szal ebből úgyfest morzsák sem lesznek.
  • Totti5
    #46507
    Szabad lesz? vagy jobb az értelmetlen fight...