121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #46586
    "Ebből a birkázásból kicsit visszavehetnél már, mert kezdesz a topik DT-je lenni"

    Én se fogalmazhattam volna meg jobban
  • Moby
    #46585
    Még 400 dodó is horror. Nem a kockáknak, nekik mindegy. Ez sem könnyebben befogadható mint a 3D, hiába mérföldekkel jobb (motionsickness). És bebukott végleg az is úgy, hogy az jóóóóval olcsóbb volt a kezdeti időkben is, és tartalom is volt rá bőven fénykorában. A komplett uncsihármat 3d-ben toltam le még a plazmicseken. Hatalmas élmény volt. Meghalt az is, béke poraira. Na ez fel sem fog éledni. Így nem.
  • Moby
    #46584
    Megfelelő tartalom = AAA+++ minőségű, specializált kontent.
  • Moby
    #46583
    Legyen hát, másodszor is, kifejezetten a gyengébb képességgel rendelkezőknek:
    Ott a gond, hogy kettő éve pörgött fel a VR éra. Akkor úgy tűnt, hogy ez széles körben fogyasztható lesz árban és minőségben. Az akkori teknók még nem álltak készen erre (ezért sem vettem akkor), de a téma érdekelt, és érdekel nagyon azóta is. Mi lett ebből mára? Nos, az egyik oldalon van fogasztható minőség embertelen áron. Az embertelen ár azért baj, mert nem fog terjedni. Ha nem terjed, biztosan nem lesz rá megfelelő tartalom sem. A másik oldalon meg van ~fogyasztható ár, nehezen fogyasztható minőségben. Mindkét vonal combosan túlárazva, de az egyik még szar is.
    Egyik sem letéteményese a technológia terjedésének.
  • Moby
    #46582
    Leírtam. Melyik része nem volt világos? Hogy jön ide a pécé?
  • Bandicoot
    #46581
    Az összes vr túl van árazva. De sajnos nem lesz ez a vesztük ahelyett hogy bebuktatnák az emberek és nem vennék, inkább megveszik...
  • Bandicoot
    #46580
    Háromszoros teljesítményt akarsz mondjuk a ps4-hez képest? Megkapod cirka 3-3.5szeres áron
    Nincs ott semmi túlárazva xsak a gamer jelzővel ellátott hardverek..
    Azt kapod amiért fizetsz.
  • Totti5
    #46579
    Most már van jó PCre. Mi a gond?!
  • Moby
    #46578
    Annyira lesz jó, mint a dk2 volt. Jó volt az? Nem. Azért nem vettem meg. Pedig az olcsóbb volt.
  • Harlekin
    #46577
    Tudom,de ez így most jól jött ki !
  • ppista
    #46576
    A "csúcskategóriás" alkatrészek. Na azok kimerítik a pofátlan árszabás fogalmát. Legalábbis nálam. Más meg a nulladik percben kiperkálja rá a zsetont, amivel (mielőtt félreértenél) a világon semmi probléma nincsen.
  • SlickAdam
    #46575
    nem rad gondoltam
  • Harlekin
    #46574
    "kolcsonadtad az acc-oda"
    Igen én voltam,mert ha már testvérek vagyunk akkor használjuk ki,hogy mindig az írjon ide aki csalánra pisált!
  • Bandicoot
    #46573
    A pc túl van árazva?? Mii?? Hol?! Persze ha a gamer jelzővel ellátott cuccokat nézzük oké. De ezt leszámítva mégis mi van ott túlárazva??
  • SlickAdam
    #46572
    kicsit tenyleg elszaladt veled a lo. vagy kolcsonadtad az acc-odat?
    jo lesz a psvr es kesz. van jobb (dragabban)? van. uuuu ez ismerös valahonnan....
  • Moby
    #46571
    Nem nagyon van más válaszom a nulltartalmú személyeskedésekre. Ez volt a finomabbik kivitele.
  • Ulthane
    #46570
    Azért nem megy, mert béna vagy! Pont tegnap halásztam ki a trófeát az FBI Akadémián azért, ha kevesebb mint 5 ütést kapsz a kiképzés verekedős részei alatt. Rém egyszerű, mindig abba az irányba kell húznod a jobb sticket, ahonnan az ütés jön/ahová az ütés megy.

    (Na jó, elárulom, én is szoptam vele amíg megtanultam rendesen, iszonyat kurva bénán van ez megcsinálva, már majdnem odabasztam a kontrollert csomószor. Jól elkúrták ezt, na, be kell vallani).
  • n000rbi
    #46569
    Ebből a birkázásból kicsit visszavehetnél már, mert kezdesz a topik DT-je lenni
    Majd akkor beszéljünk erről megint, ha októberben nem a psvr-ral a fejeden nyúzod a kilencedik (?) ps4-edet :)
  • Moby
    #46568
    Műszaki termék. Egyetlen releváns része boncolgatható: a műszaki tartalom. Senkit nem érdekel melyiken milyen cimke van rajt, a birkoid barmokat leszámítva. Őnekik csak az számít HONNAN jön.
  • ppista
    #46567
    A pécé is mocskosul túl van árazva, mégis van egy réteg aki azon játszik. Nekik nem lesz drága, csak 4K-ban, 120 fps-sel tudják tolni a multiplatform cuccokat.
  • Bandicoot
    #46566
    Ott hogy az összes mocsokmód túl van árazva.
  • ppista
    #46565
    Nem értem. Te meg tudod majd venni a pécédre a Valve, a "faszbúk", meg a többi kisebb cég termékét, ami passzol az átlagon felüli ízlésednek, mi meg primitív konzolosok megvesszük, már akit érdekel, a PS VR-t. Hol itt a probléma?
  • Tatyla
    #46564
    #46527
  • Ulthane
    #46563
    S hova a szarba tűnt a linkelt képem? Amúgy a Heavy Rain platináról van szó.
  • Moby
    #46562
    Igênytelen fanboi vagy. Neked való cucc ez is :D
  • n000rbi
    #46561
    Meglehet, hogy egy újabb Armored Core.
  • samsung123
    #46560
    Ne terjesszük már itt is a butaságot. Mint oly sok mindenben ebben is totális a cső, rövidlátásod, egyszerűsítésed és a legfőképp hozzá nem értésed.
  • SlickAdam
    #46559
    neeee, vegem
  • TDC Geronimo
    #46558
    lol

  • TDC Geronimo
    #46557
    from software is dolgozok psvr cuccon :o

  • TDC Geronimo
    #46556
    Ezzel az árral és játékosbázissal a sony most mentette meg a VRt kb.
  • TDC Geronimo
    #46555
    ps kamera 16k használtan már van 12 körül
  • Totti5
    #46554
    S 2 éve is bepissantott mindenki, már aki próbálta az a pár %. Most majd milliók fognak. Senki nem vár konzolon 4kt. A PCs nem fog PS4et venni, a PS4es nem fog PCt venni drágább VRel azért hogy VRe legyen.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.16. 00:30:23
  • Moby
    #46553
    A térdüket csapkodják a röhögéstől, látva a felbontást. Nekem meg hullik a könnyem, ez az egész VR meghalt, mielőtt elkezdődhetett volna. Ami jó lenne, azt majd nem tudják megfizetni, amit meg tudnak, az meg egy gané, és oda fogják tenni az egyenlőségjelet.
    RIP VR :(


    (Oculus DK2 tudta ugyanezt, 2 éve 350$-ért...)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.15. 23:59:08
  • n000rbi
    #46552
    Ez igaz. (mégiscsak meg kellett volna tartanom anno a move-ot )
  • Seth
    #46551
    Majd ha nem megy a süllyesztőbe, mint a move, talán később beszerzős lesz. Kamera szerintem nem kell hozzá, mintha lenne hozzá vmi szenzor.

    Szerk:
    Update 2: if you don’t have a PlayStation Camera, you’ll have to add it to the cost of your investment in PlayStation VR, as it’ll be required, but it won’t be included in the package.

    Tévedtem. Az akkor még plusz egy százas, meg gondolom a move is opcionális , de ajánlott, ráadásul majdnem minden demóban kettővel hadonásztak :D
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.03.15. 22:54:48
  • SlickAdam
    #46550
    kamera kell hozza, nem? az is nehany ojró plusz. move valszeg opcionalisabb cucc.
  • n000rbi
    #46549

    Vajon mit szól az árhoz az Oculus, vagy a HTC? :D
  • zzeN
    #46548
    Vót már?

    PSVR 400 ójró, október:




    Utoljára szerkesztette: zzeN, 2016.03.15. 22:15:15
  • darkSectorxxx #46547
    Jaja tudom. :D