121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #46626
    A reprojection miatt mandatory a fix60. Másképp nem tud működni.
  • Tikal #46625
    már elő lehet rendelni? :)
  • Seth
    #46624
    Érkeznek majd a PS2 szintű cuccok :D
  • TDC Geronimo
    #46623
    Megnőttek az előrendelések? :P
  • TDC Geronimo
    #46622
    GDC 2016 - Sony to PSVR devs: "You can't drop under 60 FPS ever"

    19:09 by Ben Lang
    "Reprojection is now required. You can't drop under 60 FPS ever. If you submit a game to us dropping down to 30 FPS, you'll probably get rejected. There's no excuse for not hitting framerate. We'll help you do this of course."

    19:10 by Ben Lang
    "Having a high framerate and dropping down is not acceptable. 60Hz minimum required."
  • Tikal #46621
    mit jelent az hogy pre order increase?
  • TDC Geronimo
    #46620
    Mit nem tetszik érteni? :)
  • Tikal #46619
    ?
  • darkSectorxxx #46618
    Hogy lehet valami ilyen kib...tt csúnya?
  • darkSectorxxx #46617
    Durva. :)
  • TDC Geronimo
    #46616
    UC4 gif


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.16. 19:58:02
  • TDC Geronimo
    #46615
  • TDC Geronimo
    #46614
    Gran Turismo Sport Has A Major Pre-Order Increase After Playstation VR Release Announcement
  • TDC Geronimo
    #46613
    unity helyett pl használhatnák ezt az unreal enginet az indie devek. Brutál szép és Ninja theory is egy kis picsányi csapat mégis ilyen látványt kihoznak belőle.
  • Totti5
    #46612
    Hitman
    "Indeed, IO offers users a choice; play with an unlocked frame-rate, or cap it at 30fps. It's an uncommon feature in most modern console titles (Rocket League being one of few recent examples), and curiously it's permitted here. When the cap is engaged, both versions deliver a predominately locked 30fps experience, and only the training stage exhibits drops below this on Xbox One. For the rest, Hitman runs very smoothly on both machines with this enabled, making PS4 and Xbox One indistinguishable in play."
  • darkSectorxxx #46611
    Én valahogy ezt a játékot nem érzem érdekesnek, nem tudom miért, de gagyi nekem, talán az hogy az eddigi gameplay szösszenetekben a csaj nyomorékul mozgott, vagy az idétlen pályadizájn.
  • TDC Geronimo
    #46610
    A korábbi gameplayek nem győztek meg, mindenesetre ez a trailer hangulatos

  • Moby
    #46609
    A kamera nem a fejmozgáshoz kell (azt giroszkópok adják, a dk1-hez és 2-höz még nem is volt camtrack). Az a térbeli, fix ponthoz viszonyított helyzeted meghatározásához kell. Kamera nélkül is tonképp tökéletesen működnek ezek, csak nem tudják hol vagy a szobában, csak egy képzeletbeli (initital)origóhoz képest merre mozdulsz el. Azaz nem tudja akkor épp milyen messze voltál a monitortól, merrefelé néztél, fejenálltál-e*, vagy hogy egyáltalán ezen a planétán vagy-e.


    *szerk: ezt pont tudják a gyrók is :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.16. 17:08:30
  • Ulthane
    #46608
    Kár ezen gerjedni, senki senkinek nem tesz a fejéhez pisztolyt, hogy ezt meg kell venni. Az a fizetőképes kereslet, akit érdekel, megveszi, akit nem, az nem. Később kiderül, mit bír ez a szemüveg, szerintem méf 2-3 év mire lesz értelme ilyet vásárolni. Addig talán lesz rá játék is.

    Bár, ha azt nézzük, hogy 2.5 éve van már PS4, de a játék felhozatal még mindig harmatos, mint a tinilány pinája, akkor erre nincs sok remény.
  • Bandicoot
    #46607
    Ha azt vesszük hogy egy VR fejes kijelző nélkül 15k, és egy 5.7-es Oled kijelző ami jóval komolyabb felbontással bír (Note 4, 1440 x 2560) 40k akkor máris feleannyira sem hangzik rózsásnak. Főként hogy ha jól értelmezem kamera nélkül (ami +~15k) nuku fejmozgás érzékelés. És ugye itt se kontrollert nem kapsz hozzá, se fülest,semmit (mondjuk ezek számomra felesleges sallangok eddig is,lévén minden van ami nekem kell, ezért is vicc hogy az Oculusba beerőltették a One padját meg rászerelték azt a nevetséges fülest hogy drágítsa).
    Tehát cirka 140-160kért kapsz egy Vr fejest 5.7-es oled fhd oled kijelzővel +15k-ért a fejmozgást. És persze az ehhez járó szoftverek.
    Elérhetőbb és jobb áron van mint az Oculus és a HTC, de ahogyan azok is,ez is nevetségesen túl van árazva.
  • Totti5
    #46606
    És nem is 60ért. nem is 90ért, nem is 120ért hanem 160ért. De nekem tök mindegy, majd akkor veszem amikor veszem, amikor úgy gondolom h már kell.
  • Ulthane
    #46605
    Szerintem az árával nincs gond. Olcsóbb, mint egy fényképezőgép. Nyilván nem adnak egy ilyen technológiát 30 ezer forintért.
  • Totti5
    #46604
    Sony biztos ki fog tolni egy rakat címet, aztán onnantól majd a nép dönt hogy hány évig lehet ezt futtatni. Egyelőre ezen kár rágódni. Idő majd eldönti a kérdést.

    Nekem PCre kell ótós játékokhoz, azokra meg MINDIG jó lesz. Persze nem ilyen horror áron, addig amíg nem próbáltam megvagyok nélküle.
  • TDC Geronimo
    #46603
    Na akkor kanyarodjunk vissza a játékokhoz


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.16. 14:27:39
  • Moby
    #46602
    Mindenkinek van lehetősége kipróbálni. Több helyet is írtam már többször, ahol ki lehet őket próbálni bármikor.
  • Ulthane
    #46601
    Majd amikor 10 év múlva beteszed mindkét szemedbe a VR- kontaktlencsét, akkor majd lefosod a bokád, és nem röhögsz.

    Az 50-es években szobányi számítógépek voltak, a zsebemben most egy 1000-szer erősebb és gyorsabb számítógép lapul. A Super Mario is kurva pixeles meg 8-bites volt a 90-es években, mégis milliók imádtak, pedig kibaszta a szemket a kocka formájú virágszirom.

    Ezek az első prototípusok, szép evolúciója lesz majd ennek is, évről évre lesznek hozzá jobb kijelzők, az egész kisebb és könnyebb lesz folyamatosan, és el fog jutni olyan szintre, amikor tényleg olyan érzésed lesz, hogy az Until Dawnban te bóklászol az erdőben, és a hideg verejték fut majd a hátadon, olyan élethű lesz.

  • TDC Geronimo
    #46600
  • TDC Geronimo
    #46599
    Nem lehet ezt demozni, szerintem ha lenne lehetőséged kipróbálni megváltozna a véleményed
  • mucsácsó
    #46598
    Énis lefosom magasról, szerintem ennek kell(ene) jópár év még, mire kiforrja magát majd... jó dolog, de tényleg siralmas a felbontás, elég illúzióromboló centiről a pixeleket bámulni... (bár hozzáteszem, élménynek jó). De nekem is Kinect feelingem van a dologgal kapcsolatosan... :D na majd elválik...
  • Tatyla
    #46597
    Ez a VR téma csak engem hagy hidegen? Amikor a golfozó óriás robotos faszságot néztem már akkor is röhögtem...
  • Moby
    #46596
    Vagyis még ekkora felbontás is bőven elég lenne, ha lehetne olcsón/hatékonyan gyártani olyan kijelzőt, aminek nem homogén a felbontása. Ami egyúttal megoldás lehetne az erőforrásproblémákra is, csak ilyen kijelzőt a mai gyártósorok nem tudnak csinázni.
  • Moby
    #46595
    Dehogy azért mer sony. Azért mer nem jó a felbontása. Nem számszakilag nem jó, hanem használni nem jó. Ennek az egész témának a felbontás a rákfenéje (meg a latency).
  • ppista
    #46594
    Ezt a Sony-s dolgot viszont totál nem tudom értelmezni. Mi a giherát csináltak, hogy ennyire csapatni kell a márkát?
  • Tikal #46593
    A faszából majd eladnak a masterrace-nek, ők most a játékipar megmentői amúgy is, nem? A parasztok el lesznek ezzel is, mit fáj ez nektek? :)
  • ppista
    #46592
    Haragban a világgal? Próbállak amúgy megérteni, és valamilyen szinten sikerül is, még ha nem is teljesen. Bár lehet velem van a probléma.
  • SlickAdam
    #46591
    "Ezt is megfogják, mer sony (). De az hamar kiderül ém, ha valami nem jó, vagy nem elég jó, vagy nem lehet rá elég jó tartalmat készíteni a kínszarás ellenére sem."

    - mer sony? el-e ment az agyad?
    - hamar kiderul ja. majd launch utan. addig minek okoskodni?
  • Moby
    #46590
    LOL. Hát ennek aztán semmihez semmi köze nincs. Tartalom kell rá, nem eladás. A kinektet eladták valami 15 milllió példányban, hol van most? Az emberek mindent megvesznek látatlanban, barommódra, Ezt is megfogják, mer sony (). De az hamar kiderül ém, ha valami nem jó, vagy nem elég jó, vagy nem lehet rá elég jó tartalmat készíteni a kínszarás ellenére sem.
    A faszából kellett volna eladni sokat, nem a retekből.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.16. 12:32:51
  • Moby
    #46589
    A 350 dolláros DK2, és az akkori nyilatkozatok alapján kb mindenki ebben hitt. A minőség nem volt kérdés, volt időközben egy crescent bay, ami ugyan nem volt elérhető széleskörben, de tudtuk-láttuk hol vannak a problémák, merre kell haladni. Azért nem tudok rajtuk kívül mással példálózni, mert csak ők tolták a fejlesztés publikban. Mindenki más zárt ajtók mögött gépészkedett.
  • TDC Geronimo
    #46588
    PSVR sold out within 5 minutes (UK and German amazon store)

    Halott a dolog, főleg PSen ekkora felhasználói bázissal és ilyen áron :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.16. 12:29:29
  • Tikal #46587
    Miért tűnt úgy akkoriban, hogy ez széles körben fogyasztható lesz árban és minőségben?