121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #46666
    Nálam is így volt. :D Elején, bevezetésnél csak ámultam, hogy ez mekkora játék, aztán jöttek a copy paste helyszínek, és a copy paste shooting a végtelenségig, és abszolút elvesztettem az érdeklődésemet... Valahogy végig sikerült szenvedni a játékot egy hét alatt, de csakis a sztori miatt, mert az jó volt, meg helyenként a design, amit gyorsan sikerült megunni a repetitív játékmenet miatt.
  • Ulthane
    #46665
    Én dettó így voltam vele. Mindenki áradozott róla, hogy milyen zseniális befejezése van, én meg csak néztem, hogy vajon ezmiez most? Az első pár pályán lenyűgözött az art, ami benne van, de utána elvesztettem a fonalat.
  • Kandurex
    #46664
    Az 1-nek elég fasza és egyedi hangulata volt a víz alatt. Kár, hogy a végére elvesztette a varázsát.

    A többi részt még warez csulába sem.
  • Moby
    #46663
    Gyakorlatilag ugyanúgy voltam minddel: ahogy elkezdődik az tök izgi, meg whoa, aztán valahogy elvesztetem a kapcsolatot a sztorival teljesen, amikor már a tényleges játék van.
  • darkSectorxxx #46662
  • Totti5
    #46661
    1-2őt sosem toltam végig. Infinitit igen, tetszett ( kivéve a totálisan unbalanszolt képességek és fegyverek és a kimondottan rossz AI ), másfelől zseniális volt a világ, story ( Elizabeth ), atmoszféra, művészi tartalom.
  • Moby
    #46660
    Én sem bírtam egyiket sem végigtolni. Látom benne az akarást, meg értékelem is, de be vagyok oltva steampunk ellen. Vagyis inkább ez az ága ellen.
  • Bandicoot
    #46659
    Ha mazohista és szereti a kihívást egyedül is el lesz.
    Én végig egyedül hardon tolom a sztorimissziókat úgy hogy 2-3 szinttel mindig fölötte vagyok, de már ott tartok hogy 1-2 órás taktikai harcok (vagy 50 elhalálozással) a bossfightok..
  • Ulthane
    #46658
    Ezt már pletykálták, én biztos kihagyom. Végigszenvedtem a harmadik részt, miután a fél gémersajtó ódákat zengett róla, én meg alig vártam, hogy végre vége legyen. A csaj - a nevére már nem emlékszem - karaktere bájos, de nekem nem jön be ez a steampunk világ.

    Biztos jó játék volt, másnak.
  • TDC Geronimo
    #46657
  • Ulthane
    #46656
    Addig még ott van ez a nyomorult Beyond, ki kell platináznom, utána meg már jöhet a Das. Addig meg butítom magam valami mással. :)

    Nagyon fasza a kulcstartó amúgy, de tényleg nagy, lehet, hogy a kocsiba teszem ki a tükörre, hadd bassza ki a szemem! :)
  • Moby
    #46655
    A BB-vel könnyebb helyzetben voltál, az leginkább szingli. Ebben egyedül meghalsz az unalomtól rövidúton. Meg különben is nyakunkon a das3, addig már csak elprüntyögsz valamivel :D


    /láttam a kulcstartód, nagyon fasza! nem férne el a zsebemben, deazé zsírmány :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.17. 13:05:07
  • Ulthane
    #46654
    Moby baszod, miattad kezdtem el Bloodborne-ozni, és mi lett a vége.

    Ne csináld meg ugyanezt a The Division-nel!
  • Moby
    #46653
    Én ugyanezt tolom, csak 1-ig, néha 3-ig, és hatkor kelek :D
    Még ma betolom a 30-as szintet, aztán kicsit pihi, mer ez így nem oké. Utoljára BB-vel éjszakáztam ennyit.
  • Moby
    #46652
    Rendkívül izgalmas, hogy vajon mire gondolhatol, miközben írsz bármitis. Megőrülök a kíváncsiságtól!
    KEK
  • Tatyla
    #46651
    Engem rég szippantott be így játék hogy képes vagyok este 11-ig játszani úgy hogy tudom másnap 4.50-kor kelek
  • samsung123
    #46650
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki mondta, hogy a PSVR-ról beszélek? Te a komplett VR-t temeted...Tee....
    A fanboy az szitokszó a számodra? Mert számomra mást jelent. Csak neked Te annyira nem vagy képe VR-al, hogy az hihetetlen.
  • Moby
    #46649
    Namost az érdekes ám, hogy ilyenekre(nem pont erre, de ilyenekre) bőven jó lett volna a move magában is, vr nélkül, mégis hagyta mindenki megpusztulni azt is. Most, hogy lett gecidrága szemüveg, hirtelen mindenkire rájön a kreatívkodhatnék?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.17. 11:12:28
  • Moby
    #46648
    Elmondja a véleményét. Ahogy a többi is. Hogy a csomagolás kissé más?
    Izéka. Tod. Telibekettétorkon... ;)
  • Moby
    #46647
    A divizió egy gecijó játék lett. Sok hibával, sok átgondolatlansággal, de a hibák is azért zavaróak, mert a potenciál így is hatalmas benne, és mindaz ami jó benne, az meg a kategóriájában jelenleg az egyik legmagasabb szint. Azt én nemtudom a nép mennyire zabálja, ez talán nem is érdekes, ez nem egy minőségi jelző (ld. ps4 péell.).
  • SlickAdam
    #46646
    a többinek meg bejön. húkérz...
    megis flegmaskodtok itten, szal valakit megiscsak kérz.:)
  • Moby
    #46645
    Jahogya cikkfirkásznak meg nemjön be a division? Húkerz.
  • Bandicoot
    #46644
  • Totti5
    #46643
    Ha sokszor, sok helyen mondod a végén hinni is fogsz benne. Téves szemlélet, de nyilván 1-2 számtani művelettel is lehet rivjúvolni játékokat. Ma már mindent lehet, nincs határ, nincs korlát. Csak na... ide ez kevés, egymás közt.

  • SlickAdam
    #46642
    until 7.5-e teljesen realis. ja hogy neked nem jon be ... aiight aiight.:)
  • Ulthane
    #46641
    6.7 ide vagy oda, a nép zabálja, mint a cukrot, mondhatni donganak körülötte, mint a legyek a szar körül. Az Ubit így pont nem fogja érdekelni, mit ír a mainstream IGN.

    Ha ehhez még azt is hozzávesszük, hogy alapszabály, hogy IGN teszt -1 pont alapból a kb. reális értékelés, akkor elmondhatjuk, hogy a Divízió egy közepesen szar játék lett.
  • Tatyla
    #46640
    Ezt erősen alul értékelték, olyan mint a Destiny csak azokat a hibákat mellőzve ha hasonlítani kell akkor Diablo 3.
  • Moby
    #46639
    Csak a szokásos TOPLEL by IGN. Jól mutat az istentelen nongéming pokol untildawn fosfaszlé 7.5 pontja mellett.
  • mucsácsó
    #46638
    TrackMania Turbo Open Beta hétvégin

    IGN's The Division Final Review [6.7/10] loálaesdé :D:DD:
  • Ulthane
    #46637
    Darky, szerintem ez nem működik PS-en. Csak az a profilod lesz pluszos, amire vetted. Nekem van magyar, UK és USA profilom is, a UK-n volt a plusz, az volt primary és aktiválva, a többin mégsem ment a plusz.
  • TDC Geronimo
    #46636
  • darkSectorxxx #46635
    Megyek, rohanok! :)
  • Seth
    #46634
    Húsvéti akciókban van pár jó bolt. 2500,-ért pl Knack, amit beszereztem, de van sok cucc leakciózva
  • TDC Geronimo
    #46633
    Hol tart már a tech...

    A Hellblade Development Diary video that showcases a world-first: a new technology that allows the Senua actress to perform a scene live and in real-time directly within the game world.

  • darkSectorxxx #46632
    Le kell fosni, létrehozok egy új profilt. Irány primary, és beaktiválod, majd a többi profiloddal játszol, ez manapság nem akadály. :D
  • TDC Geronimo
    #46631
    Itt van de most nézem, hogy ez csak azoknak, akiknek még nem volt ps+. Ezt nem láttam elsőre
  • n000rbi
    #46630
    Várjál most néztem storeban (gépen), de sehol nem látok 11-ért 1 éves plust.
  • TDC Geronimo
    #46629
    Hát ez ilyen sajna :)

    Azt hiszem R6 siege is akciós EU storeba. Nekem megvan így nem látom árát
  • n000rbi
    #46628
    Bazzeg tegnapelőtt vettem 13900-ért
  • TDC Geronimo
    #46627
    11k eu storeba az 1 éves plus most