121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #46706
    Zavvin nincs postaköltség ( normál levélkénkt küldik, aminek hátrány lehet h elveszik a rendszerben, másnak megy valamiért és sosem kapod meg, de lehet nyomkövetőset is kérni az már pénz ). Nekem 30 rendelésből 2 csomag! sosem jött meg. Ilyenkor be kell jelenteni és újra elküldik.

    Előrendeléskor akkor vonják le amikor megkapják az árut, ez lehet 1-2 nappal a megjelenés előtt. Raktáron levőnél azonnal kell fizetni.
  • mucsácsó
    #46705
    Köszi! :) de tényleg, eddig akárhol néztem, mindenhol karistolja a 19-20k-t... (pl gamers.hu - 19,5k... ) megvannak ezek huzatva?! :D
    lehet bejátszom mégis a zavvit... most egyébként ilyenkor egyből lerántják a pénzt, vagy amikor postára adják, vagy hogyvanez?
  • Myselor
    #46704
    sajnos még nincs xd
  • TDC Geronimo
    #46703
    április 12e van már? :y
  • Kandurex
    #46702
    18k és 19k között írtam :) ebbe már benne van a házhozszállítás is és a legtöbb boltba megkapod, konzolokszervize, platinumshop stb.

    Ahol nem ingyenes a házhozszállítás az 18k pl. itt
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.03.20. 17:47:05
  • mucsácsó
    #46701
    Köszi a válaszokat! :)

    Hol találtál 18k-ért? :D nem zavarna, ha nem kapnám meg amúgy - azon a héten amúgy sem leszek nagyon PS4 közelben.
    Megfontolom. :)
  • Kandurex
    #46700
    18k-19k itthon a DaS 3 házhozszállítással együtt. Egyébként rendeltem onnan, óriási mázli kell, hogy megjelenés napjára megkapd.
  • n000rbi
    #46699
    Minimum 2 hét, mire megérkezik, tehát előrendelni nem érdemes onnan. Postaköltség nincs, vagy nagyon minimális.
  • mucsácsó
    #46698
    Srácok, zavvi.com-ról szoktatok (elő)rendelni? Dark Souls 3-mal szemezek - egész jó ez a ~50 ajrós ár az itthoni 20-21k-hoz képest...
    Mik a tapasztalatok? Azt tudom, hogy megbízható, sok jót hallottam eddig róla. Postaköltség hogy alakul ilyenkor?
  • Grove4
    #46697
    Sziasztok! Legyetek szívesek segítsetek! PS4-hez milyen monitort ajánlotok? 40 ezret költenék rá max.

    (Itthon van fasza full HD TV-m, de azon gondolkodom, hogy felviszem Pestre albérletbe a konzolt és ott egy régi szar TV van, így szeretnék beruházni egy nem túl drága, de normális monitorba.)
  • Xlay
    #46696
    Sziasztok.

    The Division-be PS4-en csapattársakat keresek, tegnap kezdtem el a játékot.

    Vegyen fel bárki nyugodtan.

    Köszi

    PSN: BlackXlay
  • Bandicoot
    #46695
    Én elvagyok,az igazat megvalva direkt megálltam lvl29-en és csak DZ-ozok.:)
    Ahogy olvasgatom lvl30-nál oké hogy lehet menni legendary-ra meg phoenix creditre de egy fejetlenség az egész és mindenki farmolja a bossokat mint a gép....
    Így a lvl25-29-esek között még tök jó arányban van a normális portyázás és a rogue vadászat.:)
  • TDC Geronimo
    #46694
    divisiont én már unom :(

    Endgame része teljesen átgondolatlan, pvp nincs. Szerencsére nemsokára QB meg DS3 :)
  • Bandicoot
    #46693
    Ez a röpke másfél hónap gyorsan el fog telni a Division/DS3 mellett. :-P
  • ppista
    #46692
    Elkezdtem a Salt&Sanctuary-t. Egészen elképesztö SNES Dark Souls-t hoztak össze a fejlesztök. Az elsö boss simán kifilézett vagy hatszor mire lenyomtam. Tele van röviditésekkel, titkos helyszinekkel, csapdákkal. No meg szivató ellenfelekkel. A fejlödési fa tiszta FF 12. Sokkal jobb ez a képesség pontok utáni fejlödés, mint a Souls anyagokban. Remélem a From átveszi öket, mert igy sokkal faszábban lehet specializálódni a karaktereknek. Van boltos, gyorsutazás oltárok között, kovács, fáklya, a puritán primkó grafika ellenére is nyomasztó helyszinek. Eddig nem bántam meg azt a bö öt rugót.
  • TDC Geronimo
    #46691
    idevele

  • TDC Geronimo
    #46690
    majornelson is gratulált NDnek. Gondolom ők is alig várják már lol
  • TDC Geronimo
    #46689
    Hogy ne lenne amikor 2 hónap múlva jön csak. Ugyanúgy melóznak vele majd megjelenésig
  • n000rbi
    #46688
  • SlickAdam
    #46687
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az örök klasszikus :D
  • darkSectorxxx #46686
  • Totti5
    #46685
    Üzleti döntés lehet, bár ennek én örülök van időm felkészülni rá. Másrészt már bizsergek egy PS4re, hisz itt van kézben a Drájvclub már és jön az Order is hétfőn. 80ért vannak gépek, de nem, használtan nem akarok gépet venni. Origi tökéletes gép kibontása és beüzemelése végignyalogatása egy kötelező szeánsz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.19. 08:36:46
  • SlickAdam
    #46684
    na ezaz. es figyeld meg lesz vmi day1 patch...
  • Kongy
    #46683
    "hogy minden igényt kielégíthessenek".... Főleg, hogy az eladások jelentős része digitális, szóval nem értem mire a felhajtás....
  • TDC Geronimo
    #46682
  • TDC Geronimo
    #46681
    @Naughty_Dog:
    2016-03-19 00:00:14 UTC
    Very glad to say #Uncharted4 has gone gold today!

    evan_wells: Lots of emotions as it ends. 10+yrs of hard work & talent into the franchise. Congrats Dogs! #gold #Uncharted4

    Neil_Druckmann: Every journey must come to an end. #gold #uncharted4

    cbalestra: Our best work w/ Uncharted is getting its own wings. We uploaded our final disc yesterday.

    Uncharted 4 is GOLD!

    bruce_straley: Pencils down - A Thief's Ended! I can't wait for you guys to play what I think is the best Uncharted of them all. #GOLD #Uncharted4

    Akkor minek várunk még 2 hónapot? -.-
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.19. 01:40:40
  • Totti5
    #46680
    4K PCn is lázálom, mert hiba tudja pár játék, a vas ami kell alá horror, kijelző horror. Persze most döntsük el hogy kurva drágán kell a géming vagy megfizethető módon. Nyilván nem kell drágán ez már bebizonyosodott. Mocskosul behálózta ezt a gent a PC szakértés, Pé, fps, a csomó technikai dolog. Kár h erről szól és ez határozza meg az irányokat, amikor a konzol pont az az eszköz ahol nem ennek kellene, de mindenáron valami PC hibridet akarnak egyes csoportok belőle. Brutál jól mennek a gépek, nagy a profit rajta. 3. évében járunk... most indultak be a játékok, erre már most nem jó ami van?!! nextgenről a gép 5. életévében kellene elkezdeni beszélni, addig minek és miről?! Nagy frencsájzok új állejtős részei jönnek idén végre ( hosszas!!!!!!! sok éves fejlesztési idő után ), erről kellene szólnia ennek az évnek nem ilyen marhaságokról.

    PCsnek nem kell konzol, de konzolból PCt akarunk csinálni. Rohadt mód nem stimmel a dolog.
  • n000rbi
    #46679
  • TDC Geronimo
    #46678
    Egyelőre ha lesz is ilyen a PSVR miatt lesz és csak erősebb GPUval így PS5nek nem lehet nevezni. Az majd jöhet 2018 végén erősebb cpu/gpu/több rammal stb
  • Kandurex
    #46677
    Most akkor minek a konzol? Ennyi erővel tökéletes a PC is. Pont azt veszíti el ami az egyik erénye volt!
  • SlickAdam
    #46676
    ha lesz ilyen, leghamarabb 2017. az meg mar mehet ps5 neven. nyilvanvalo, hogy nem valtanak vissza "deluxe" architekturakra...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.18. 22:47:28
  • TDC Geronimo
    #46675
  • Seth
    #46674
    "games running at 4K resolution"
    aham, ez biztos igaz hír
  • n000rbi
    #46673
    Ugyan mire várjunk? Felőlem jöhet.
  • Kandurex
    #46672
    Jaj ne...

    ...értem én, hogy nincs powwa, de legalább az 5 évet várjuk ki.
  • n000rbi
    #46671
    Hívjuk ps5-nek és ugorjunk szépen.
  • TDC Geronimo
    #46670
    Kotaku: Sony is working on a ‘PS4.5; briefing devs on plans for a more powerful PS4

    Sony is currently planning a new version of the PS4 with increased graphical power and games running at 4K resolution, developer sources tell Kotaku.

    We don’t know whether current PS4 owners will be able to upgrade or if they’ll have to buy an entirely new device to benefit from this power boost, but from what we hear, Sony has started briefing developers.

    Based on conversations with developers who have spoken with Sony, this ‘PS4.5’ will include an upgraded GPU both to support high-end 4K resolution for games and add more processing power that can enhance the games supported by PlayStation VR, the headset Sony will launch this fall. It’s unclear if ‘PS4.5’ is an official name or just a nickname that developers have been using. One developer jokingly called it the ‘PS4K’ while telling me about the device.

    In layman’s terms, 4K resolution is around twice the pixel size of 1080p, which is the current standard for games on PlayStation 4 and competing consoles. The current PS4 can output 4K photos and videos, but cannot support 4K resolutions for games. With this upgrade, it would. Besides resolution, developers would have an opportunity to push more effects and other graphical tweaks to make their games look better, thanks to the new GPU.
    The circle of people who knew about this upgraded PS4 was small until recently. I first heard about the device from one trusted source, then two. Kotaku’s Jason Schreier and Stephen Totilo were also able to independently verify the existence of these hardware plans with their own developer sources, although some of the details have been vague; one source told us that the device felt “exploratory” and that it may not even be released this year.
    As we were chasing down this story, coincidentally, Kotaku UK EIC Keza MacDonald overheard some developers casually talking about the machine while on line at GDC. They mentioned the name ‘PS4.5’ and discussed its increased horsepower, mentioning both 4K resolution and PlayStation VR.
    The PS4.5 may not be alone, either.

    I’ve heard whispers about an upgraded Xbox One for a while now, and Microsoft has been public about the possibility. At a press briefing earlier this month, Xbox head Phil Spencer hinted to journalists that his company has been exploring the possibility of evolving hardware.

    Hogy ebből mi igaz majd kiderül, de Kotaku elég sok hiteles leaket szokott szállítani
  • Samurai84
    #46669
    Ha valakit érdekel van egy eladó R6S nálam, 10ért vihető.
  • Ulthane
    #46668
    Fallout 4 Season Pass ingyen

    Valaki megcsípte?
  • TDC Geronimo
    #46667
    499 lesz ez a bundle

    All contents of the PS VR core bundle:
    - PS VR headset
    - PS VR cables
    - Stereo Headphones
    - PlayStation VR Demo Disc

    PlayStation Camera
    2 PlayStation Move motion controllers
    PlayStation VR Worlds (disc)


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.18. 14:21:07