121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #113716
    Tényleg ezt látod? Szerinted én mi az anyámnak vettem? Hogy nézegessem a fiókomon? :D Vagy az a rengeteg ember, aki most refundol az minek vette? Játszottam vele, próbáltam. De nem bírom. mert gyilkolja a beleélést a percenként az arcomba tolt paraszt megoldások.
  • Mephike
    #113715
    Nos visszagurítottam a játékot, megvárom vele a tavaszt, amíg gatyába rázzák, és utána elmélkedek majd egy kört arról, hogy biztos, hogy a Sony konzoljára vegyem-e meg, vagy jó lesz ez nekem PC-re is.
  • Tikal #113714
    Összetett:D
    A rendőrök zárt helyiségekbe spawnolnak. Ez a játék olyan komplex hogy ilyen még sose volt. GTA közel sem tökéletes wanted system-e messze jobb mint a cyberpunk insta spawnolo rendőrei, és az egy 7 éves játék.
    Itt nem az npc-k hivjak a rendort, hanem a semmibol azonnal megjelennek mert mindenről tudnak! Összetett, komoly melo lehetett ezt igy megvalósítani. Ha meg ez volt a celjuk akkor szar a gameplay.

    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2020.12.18. 17:16:35
  • juhaszvik
    #113713
    Lehet itt sokféle dolgot mondani, de én azt látom, hogy akik játszanak a CP2077-tel, azoknak bejön. Nekem is, és szerintem r*hadt jó game, és igen, ez egy élő város, aki kóborolt már sokfelé, az csak fogja a fejét a jó értelemben. Konzolon nem lesz év játéka, de pc-n még így hibásan is mindent ver oda-vissza. Ha kijavítják, akkor egy sok évig követendő példa lesz, mert ami benne van, az nagyon durván összetett, és semminek sincs még csak köze sem tartalomban, mint amit ebbe beletettek.
    A sok bug pedig simán abból is jöhet, hogy eddig még semmi sem volt, ami ehhez hasonlított volna, annyira összetett a világa, annyira sok minden történik benne. Fogalmam sincs egyébként, hogy hogyan is lehetne ezt rendesen tesztelni. Nyilván kellett volna még neki idő, de remélem, hogy ha már így alakult, akkor rendesen ráfekszenek a javítgatásra.
    Aki pedig temeti a játékot az magával szúr ki, mert lemarad valami nagyon pöpec dologról. A harag nem jó tanácsadó még akkor sem, ha egyébként jogos a felháborodás.
  • Moby
    #113712
    Az csak annyit jelent, hogy győzz le minden bosst. Az megvolt akkor is, amikor még nem a platinára mentem.

    /ok, van amelyiket többször is le kell, nade nem igen van olyan souls játék, ahol 1 kör alatt megvan a platkó


    /sőt, még ez sem igaz. Nem is kell mindet legyőzni. Nem minden Demon Soulból lesz varázslat.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.18. 15:04:32
  • Ulthanito
    #113711
    Meg vedd meg az összes varázslatot és társai trofi, nooo, no thank you.
  • AntiHero
    #113710
    Bizony. Megyek is vissza jàtszani. :)
  • Tikal #113709
    Ha megállaz egy auto előtt nem fog kikerülni, soha. Az npc ott fog megöregedni az autoban.

    De igazatok van, sok volt az elvárás. Legalább a wanted system működik... ;)
  • Tikal #113708
    Jól van, hagyjál már ezzekkel:) Maradjunk annyiban hogy ja nem ettől lesz élő egy város..hanem attól hogy a cdpr azt hazudja hogy az;)
  • lwb
    #113707
    Athkatla nem élő város volt BG2-ben? A W3-ban ugyanúgy nem tudunk ételt venni csak a kijelölt vendoroknál (ahogy egyébként CP-ben is). Nem tudom milyen újabb játékot mondjak, ami rpg, nem sok jelent meg mostanában. Pillars of Eternity 2? Neketaka?

    Számomra az élő várost nem az adja, hogy tudok-e minden sarkon hot-dogot venni, mint a GTA4-ben, vagy csak a kijelölt helyeken. Ha ez szempont neked, akkor ne várj peccsre, mert ezen 100%, hogy nem fognak változtatni. Ez már így marad.
  • AntiHero
    #113706
    Olyan kis hülyeségeken tudnak rugózni az emberek. Na bumm...tudsz amúgy venni. De felesleges.

    Hozzà teszem: Open-world, action-adventure story a jàték. Hivatalosan is. (Csak vannak benne RPG dolgok is)
  • Tikal #113705
    Bocs de nem én hirdettem ugy a jatekot hogy egy élő nagy város:) A régi rpg-k meg nem érdekelnek, 2020 van. GTA valóban sok szempontbol jobb:)
  • lwb
    #113704
    Witcherben tudtál? Tovább megyek, Baldur's Gate-ben tudtál? Planescape Tormentben?
    Falloutban is csak a kijelölt vendoroknál ... akiknél itt is tudsz egyébként, ahogy a Witcherben is volt. Amelyik NPC bolt, ott tudsz venni, a többi a szokásos egysoros szöveget nyomja.

    A GTA-ben tudtál, akkor a GTA az egyetlen igazi RPG ezek szerint?
  • lwb
    #113703
    Mi hiányzik? Milyen játékmechanikai részek?

    Egyébként januárra nem lesz kijavítva, főleg hogy a CDPR bejelentése szerint a második peccs valamikor február végén jön csak. (az első januárban)
  • lwb
    #113702
    Nekem sem volt egy game breaking bug még benne, bár én csak 15 óra felé járok egyelőre. PC-n. Series X-en 2.3 óra, ott is egyszer kidobott dash-re, de ennyi, konzol restart és ment rendesen, azóta se volt semmi.
    Bugok vannak,a szokásosak: T-pózoló karakterek, itt-ott, levegőben maradó tárgyak (pl. cigaretta vagy pisztoly), idegesítő dolgok, amikor telefonbeszélgetés a dialógus közben indul el és párhuzamosan kétfelé beszélek. Kb ennyivel találkoztam. Peccs előtt volt olyan, hogy nem mozgott a szája beszéd közben egy-egy npc-nek, de 1.04 óta ilyennel nem találkoztam.

    Ezek egyike sem volt game breaking, csak idegesítő legfeljebb.
  • Tikal #113701
    Egy úgy mond RPG-ben nem tudsz kaját venni az utcai árusoktól?:) Tényleg sok ziccert kihagytak:(
  • TomStorm
    #113698
    Nekem is 68óra:D
    Amúgy én se futottam ilyesmibe csak az elején.

    De milyen Build-eket lehet összerakni te jó ég:O
    Amúgy én megkezdtem másik kettő életutat is csak a mentésekre kell figyelni.
    Kellett egy Netrunner is meg egy baszó gorilla karos utcai bunyós meg Samurai meg minden kell:DD
  • darkSectorxxx #113697
    Durvaaa..


  • Rage47
    #113696
    hát jó neked :D valaki nem fut bele, de sokan meg igen
  • Moby
    #113695
    >Bármit is adjanak ki a jövőben, akkor mindenkinek a CP2077 fog eszébe jutni.

    Ez már független attól, hogy javítják-e.
    És most mit érezhetnek azok, akik megvették a CP2077 festésű limited xbox one x-et?
  • Mephike
    #113694
    Ez nem feltétlenül biztos. Volt már játék, amit nulláról újrahúztak. Itt ezt nem kell megtenniük. De természetesen előállhat ez is, amit Te mondasz. Ugyanakkor azt mondom, hogy ha ezt a játékot nem pofozzák rendesen helyre, azzal örökre "támadhatóak" maradhatnak. Bármit is adjanak ki a jövőben, akkor mindenkinek a CP2077 fog eszébe jutni. Szóval szerintem idővel jobb lesz a játék (persze nem egy csoda) és ha kap kiegészítőt, akkor akár remek is lehet. De kétségtelen, hogy ezt nagyon elbaltázták, aminek én speciel nem örülök.
  • AntiHero
    #113693
    68 óra alatt 1 game breaking buggal nem talàlkoztam. Max grafikai/animàciós/fizika bugokkal.
  • AntiHero
    #113692
    Mondtuk mà,r ennek még minimum 1 év kellett volna még.
  • Rage47
    #113691
    hát ezt nem lesz egyszerű fixelni szerintem :D game breaking bugok vannak konkrétan
  • Moby
    #113690
    Vajon mekkora lehet a realitásérzékük, amikor az első halasztást bejelentve kitalálták, hogy ez belátható időn belül meg fog jelenni? Az, hogy kiadták így, ok, ez egy döntést. Nade itt nem apró bugokról van szó. Nem arról van szó, hogy spiderman kukaként lengedez, amire pár nap alatt jött javítás. Itt komplett játékmechnaikai részek nem is léteznek, nem az, hogy hibásan működnek...
    Ez csak azért érdekes kérdés, mert ugyanez a realitás lehet amögött, hogy ez januárban ki lesz javítva :D Szerintem itt komolyan kell azzal számolni, hogy nagyon sok dolog egyszerűen nem lesz már javítva, mert annyi munkát kellene beleölni, hogy nem érné meg. Meg lesz csinálva, hogy viszonylag normálisan fusson mindenhol (már ez nem kicsi feladat), meg ne legyenek benne durva gamebraking bugot, és ennyi. Nem lesz ebből soha normális openworld játék. Ebben csak az létezik, ami belefér a látómezőbe. Ami nem, az nem létezik a játék számára.
  • AntiHero
    #113689
    Meg sok màs dolog is meglett nyírbálva. Fél megoldàsok hada van a jàtékban.

    Nagyon sok dolog benne van a jàtékban. Pl sajàt apartmanok vàsàrlàsa, metró, stb... Csak egyszerűen nincs kidolgozva teljesen. Majd idővel bekerül gondolom.
  • Mephike
    #113688
    Kíváncsi vagyok, hogy ebből a pofára esésből sikerült-e tanulnia a CDPR-nek. Nehéz lesz innen felállniuk, azért én bízok bennük.
    De az tuti, hogy egy ideig tuti nem fogok előrendelni semmit se tőlük, se mástól.
  • j0nNyKa
    #113687
    :D :D :D
  • Tikal #113686
    Amugy meg mit vartok, forumokon face-n olyanokat irnak hogy nekik a 1080 meg 1050ti is simán viszi, mi eza sírás:D Szerintem legtobb ember azt se tudja mi az a bug, nem látja meg.
  • AntiHero
    #113685
    Nem látom egymàs mellett a PC-s verziót meg a PS5-öst. Csak videókból làtom különbséget.

    Grafikàra értem amúgy. Minden màs egyezik. Élesebb/tisztàbb a PC verzió.
  • Tikal #113684
    Aki szerint csak a futassal van a gond annak ajánlom az első pár percet:D Pl a cop system egyszerűen hazugság.

    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2020.12.18. 11:31:48
  • Moby
    #113683
    Senkit nem érdekel milyen screenshotokat lehet lőni belőle. Ezekkel zsibbasztották ők is éveken keresztül a vásárlóközönséget.
  • darkSectorxxx #113682
    PS5öt nem láttam, azt látom, hogy PC-n így néz ki:

    Saját kép, 1080p, minden opció ütközésig.

  • Moby
    #113681
    Szerintem a P.T. abban a formában, aminek indult, már sosem fog megvalósulni. Ez a Silent ill rumour is kering már évek óta, de semmi jele semminek.
  • Moby
    #113680
    Én nem tudom miről beszélsz. Komolyan. Itt fut mindkettő a tévémen. PC ultra és PS5. Nagyobb felbontásúak a textúrák itt-ott, meg jobb a tükrőződés, de ezek olyan semmi szarságok, amihez bele kell bújni a pixelekbe. Hótfull ugyanaz játékban, mozgás közben. Ugyanazok a bénaságok, ugyanaz a működés, ugyanazok a grafikai glitchek MIN-DEN-HOL.
    Én nem tudom mire számítotok, de szerintem rohadt nagy csalódás lesz ebből is. A PC-s low meg a PC-s ultra között valami 800 mega ramhasználati különbség van. Mit vártok? Boszorkányból királylányt? :)
  • lwb
    #113679
    Series X-en van quality mode, ott sokkal tisztábbak a textúrák, de cserébe 30 fps. Szóval az lesz, de ennek nyilván a teljesítmény lesz az ára.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2020.12.18. 10:59:48
  • AntiHero
    #113678
    Nyilvàn nem lesz PC-s high/ultra grafika. De jelenleg PS4-es a grafika sokszor. Tudna ez töbett is. Lehet 30fps felőlem, csak ne legyenek mosott texturàk.
  • lwb
    #113677
    Soha nem fogja elérni a PC szintet. A 400 ezer forintos 2080 Ti-om ezerszer erősebb, mint bármelyik konzolban az AMD izé és az sem tudja fullosan a játékot tolni, ne várjunk csodát azért a ps5-től és a series x-től. 180 ezer forintért nem fogunk 800 ezres 3090 színvonalat kapni, true 4K, ray tracing, 60 fps.

    Nyilván a next gen peccs javít a látványon, de már most készülj fel, hogy locked 30 fps lesz, a 60 fps performance változat sokkal szebb már nem lesz. Stabilabb és kevésbé bugosabb az igen.
  • AntiHero
    #113676
    PS5-ön fps megvan. Grafika tud szép lenni, de amúgy mégsem az..főleg, hogy közelében sincs a PC-s grafikànak.

    Bugok itt is vannak szarâsig.

    De aki imàdja ezt a vilàgot, mint én is..szerintem ugyan úgy tolta/tolja PS5-ön is.

    Csak jó lenne legalàbb grafikàban elérni a PC szintet. Màr az sokat dobnak a jàtékélményen.

    68 óra eddig nekem..de lassan vége a fő storynak. Imàdom minden percét még így bugosan is. Sose kérném vissza az àràt.
  • lwb
    #113675
    A The Culling 2 a legismertebb, amit azért vettek le, mert nem lett jó, de AAA-ból a FFXIV volt a legnagyobb név, de ez ugye nem ps store-ban volt.

    Egyébként igen, a last gen port a szar. PC-n bugos, de játszható, series x-en meg olyan, mint pc-n, bugos de játszható. Ps5-ön nem tudom milyen.

    Pc-n nem vették le, sőt, többnyire pozitív a user review:

    https://store.steampowered.com/app/1091500/Cyberpunk_2077/

    Utoljára szerkesztette: lwb, 2020.12.18. 10:39:27