121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mephike
    #113756
    Hm, köszi a tippet!
  • AntiHero
    #113755
    Jót màsolni nem bűn. Nem rossz kis jàték ez sem. Sőt, sok mechanika jobb itt mint a Zeldàban.

  • Kongy
    #113754
    Én kipróbáltam, mert a görög mitológiát imádom, meg az Odyssey-be, BotW-ba is belepakoltam 100 órát.

    Hát... nem tetszett. Próbál vicces lenni, de inkább cringe mint humoros. Pofátlan Zelda koppintás minden fontosabb eleme, és a Zelda mindezt 1000000x jobban csinálja.

    8 óra nekem elég is volt belőle, nem vittem végig, lelketlen és gagyi másolata a világ egyik legjobb játékának.
  • darkSectorxxx #113753
    Ilyen mértékű hibák semmikor nem mentek volna el sehol, az más dolog hogy ezektől eltekint valaki a játék többi tartalma miatt, de ezeket soha sehol semmilyen más játéknál ugyanígy nem mentek volna át a rostán, ebbe rengeteg hiba, van, ez nem az a kategória hogy, jajj pár hiba van de nem érdekel, hanem konkrétan ki tudnak fagyni küldetések.

    Tudom nem mindenkinél, meg ettől még lehet jót játszani vele, de ne bagatelizáljuk el és nem szép ha most kifogásokat keresünk hogy mentegessük a csapatot, ez nem egy free-to-play. Ezért fizettetetek 21 ezret!!!!!

    Nincs ezzel semmi gond, ha bugos, csak ez semmikor sehol nem ment volna el ugyanígy. Akit zavar, várni kell egy kicsit, azt mondták februárra kijavítják a fontosabb hibákat.
    Akinek nem tetszik annak lehet utána se fog, nem kötelező szeretni a játékot, ugye. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.19. 13:53:24
  • Moby
    #113752
    5K-ért veszel egy havi uplayplust, és letolod. Én nem emiatt vettem 1 hónapost, kipróbáltam ezt is, de finoman szólva sem jött be. Ettől neked még lehet, hogy bejön, A uplayplus mondjuk annyival jobb, hogy ha ez nem jön be, akkor ott a WatchDogs:Legion (ami szerintem egész jó), vagy a Valhalla, vagy millió más. Kizárt, hogy kidobott pénz legyen.
  • Mephike
    #113751
    Pár hete szó volt itt az Immortals FR-ről. Most, hogy a CP2077-et visszaváltottam arra gondoltam, hogy kipróbálnám az Ubi játékát, lévén az Epicen 13,3k az ára és a kapott kuponnal megkaphatnám a játékot így kb. 10k pénzért.
    A kérdésem az, hogy ennyi idő távlatából megéri-e az árát a játék, nem lett-e unalmas időközben, és leköt-e hosszabb távon?
    Köszi a válaszokat.
  • AntiHero
    #113750
    Erre nem tudok mit mondani. Csak ilyen közhelyes dumàt. Ami nem megy azt..stb.

    Én elengedtem azt, hogy bugos meg olyan amilyen. Szimplàn csak jàtszok ahogy tudok vele. Mégis jó élmény. Ha nem lenne az akkor nem írnàm. De embere vàlogatja persze.
  • Moby
    #113749
    Én is ezt írtam nekik! ^.^
  • MrAndree
    #113748
    Ami nem megy azt nem kell erőltetni.
    Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2020.12.19. 12:07:42
  • Moby
    #113747
    ERŐSZAKOSAN próbálom szeretni, mert a világa - mondjuk úgy "irodalmilag" - rettenetesen közel áll hozzám, és a vizuális megvalósítása addig, amíg nem mozdul meg semmi a képen, nagyon-de-nagyon betalál a fejemben lévő képnek. De megmozdul, és ott vége mindennek :(
  • AntiHero
    #113746
    Értem, hogy neked nem tetszik. Meg nem is fogod végigjàtszani a jelenleg. De remélem egyszer bepótolod. Megfog vàltozni kicsit a véleményed szerintem.
  • Moby
    #113745
    De kijött az 1.05. Gondoltam megnézem. Ha átmegy az első 5 perces teszten, maradhat. De nem. Ugyanaz. Beszélnek hozzám az NPC-k, közben kézzel-lábbal affektálnak, és...

    nem mozog a szájuk. SZILÁNKOKRA hullik minden pillanatban ez a szépen rajzolt világ az együgyű nyomiságktól.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.19. 12:01:19
  • Moby
    #113744
    >Volt bennük lélek meg immersion

    Na ebben nyomokban sincs egyik sem. Ha lenne is(bírna lenni), gondoskodik róla, hogy írmagja sem maradjon. Vegyifegyverrel pusztítja.
  • j0nNyKa
    #113743
    van az a szemszög hogy minek az embernek ellenség, ha.....
  • Mephike
    #113742
    +1
    Még annyit tennék a dologhoz, hogy én ezt a játékot kaptam a feleségemtől karácsonyra. :)
  • Rage47
    #113741
    Itt az is baj, hogy magasan voltak az elvárások. Régen elment, hogy voltak bugok, de 7 év fejlesztés után egy ilyen csapattól nem ezt várták az emberek most. És a videókat elnézve a CP77 még a régi játékok bugjaihoz képest is túltolta a dolgot :D
    Amúgy meg a legjobb játékok is lehetnek bugmentesek, Diablo 2, Uncharted, Persona 5, Death Stranding, HZD, stb., csak épp ami eszembe jutott.

    Amúgy egyikkel sem játszottam az általad felsoroltakból.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.12.19. 10:42:35
  • lwb
    #113740
    A világ legjobb játékai janky-k meg bugosak voltak, mint a fene. A CP nem tartozik ezek közé, de a jankység és bugosság nem jelent önmagában még semmit. A Fallout 1, tele exploittal, a csapattagok halálosabbak voltak rád, mint az ellenfelek. A Planescape Torment, a világ legjobb crpg-je, lényegében a világ legrosszabb harcrendszerével. Az arcanum, ami megjelenésekor percenként fagyott ki és ha nincs community patch, akkor még ma sem lenne játszható, ahol egy elsőszintű varázslat volt a legerősebb a játékban, azzal végig lehetett vinni az egészet. A Gothic 1-2, a világ legbénább harcrendszerével, a legegyszerűbb eploittal (transform to dragon snapper scroll) stb. Sorolhatnám.

    Ezek maradtak mégis a legemlékezetesebb játékok. Volt bennük lélek meg immersion. Ahol számított, ott odatették magukat a fejlesztők: a világ, a karakterek, a küldetések, a reaktivitás. Ezek számítanak egy crpg-nél. Nem az útszéli hot dog, meg hogy honnan jön a rendőr.

    Szerintem.
  • Moby
    #113739
    Vannak, akiknek egy janky bugos játék is kibaszott jó. Én meg viszolygok minden pillanatától. Ha valakinek el kellene magyaráznom mi az a ludonarratív disszonancia, leültetném cyberbugozni, és annyit mondanék: ez. Minden pillanatban.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.19. 09:37:58
  • lwb
    #113738
    Miután Ps5-öt leszámítva az összes konzolom megvan (az is úton), ezért nem, nemcsak pc-n számít jó játéknak. Úgy általában jó játék. Leginkább a Vampire Bloodlines-ra emlékeztet, janky meg bugos, de kibaszott jó játék.

    Nyilván nem vagyunk egyformák, én pl. leszarom, hogy nem ehetek hot dogot minden sarkon a játékban és hogy a rendőr AI szar, amit egyébként egyszer sem kellett megtapasztaljak, mert ez ugye nem GTA 6. Viszont érdekel, hogy a történet és a küldetések, a dialógus, a választások azok rendben vannak. Mert RPG-ben ezek számítanak. És visszaidézik zsenge ifjúkoromat, amikor asztalnál CP2020-at játszottunk még a 90-es évek elején. Nem, nem a magyart, ez még jóval azelőtt volt. Mike Pondsmith keze érződik a játékon és ez jó.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2020.12.19. 07:05:14
  • darkSectorxxx #113737
    Én nem írtam hogy konzolból való lenne a videó, ha erre gondolsz.
  • shaddam
    #113736
    San Andreast tolom, 2-3 trófea és platina. Volt egy küldetés amit háromszor kellett újrapróbálni mert a vége előtt a hülyegyerek kinyírta magát rpg-vel. Na én ott majdnem agyvérzést kaptam, a szájberpunktól tuti magamra nyitottam volna a gázt
  • n000rbi
    #113735
    Igen, teljesen standalone.
    Dobjad privátban és megoldom.
  • Moby
    #113734
    Ezt nem értem. Tök külön indul a régi, és a lemez sem kell hozzá? Akkor vedd már meg nekem az accountomra! :)
  • n000rbi
    #113733
    Öhm, mégse lesz akkora gond, hogy újra 100%-ra kell csinálnom, mert ez a remaster valami kegyetlen jó. Nem is értettem a linkelt DF videóban, mikor John mondta, hogy “a Miles még mindig sokkal szebb”, mert ennek az első 10 percében többször kerestem az állam, mint a Milesban végig.

    Ha nem púpmentes ps-t vettél volna már küldeném a lemezt, hogy upgrad-eld gyorsan, ugyanis nem kell a futtatásához ;)
  • Moby
    #113732
    Jó hát pécén az ilyen jó játéknak számít
  • lwb
    #113731
    Ja, a rendőrök AI-ján meg úgy általában az AI-n lehet még csiszolni, ez tény. Plusz a házban respawnoló rendőrök is idegesítőek. Ezek mind javítható dolgok.
    Ettől még a játék jó. És nem, nem refundolják tömegek ... legalábbis pc-n nem. Steamen a kényelmes többnyire pozitív értékelésen nyugszik, a vásárlási toplista csúcsán, a metacriticen is 80+ %-on van a pc-s verzió.
  • Moby
    #113730
    Főleg úgy, hogy a videó össze snittje pécés verzióból van :DDD
  • darkSectorxxx #113729
    Legtöbb crash-t base ps4 produkálja, szóval ezért nem jelentkezik szerintem minden bug és ugyanolyan gyakorisággal sokaknál. :)
    De ezt nem gondoltam volna soha hogy idáig jutnak vele ps-en.

    Azt vártam hogy a hype durvább mint a végeredmény, meg lesznek gondok, de hogy ennyire? Váó

    én attól félek, hogy levették és lehet az lezs hogy nem tudják majd sokan újra letölteni
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.18. 21:03:14
  • darkSectorxxx #113728
    "Nagyobb felbontásúak a textúrák itt-ott, meg jobb a tükrőződés, de ezek olyan semmi szarságok, amihez bele kell bújni a pixelekbe"

    Nem tudom...
    Régen valahogy nem kellett. :D
  • AntiHero
    #113727
  • AntiHero
    #113726
    Mert ilyen lett. :D
  • Moby
    #113725
    TÉNYLEG GECÓ? NA NEEE
    Szerinted én miről csinálom a pécés ultimate videókat? Hűtőszekrényről? :D
  • darkSectorxxx #113724
    Amúgy beszarás hogy levették a store-ból és vissza is fizetik az árát.
  • darkSectorxxx #113723
    Valóban nálad nem láttam, de tegnap egy csaj ismerősöm nyomta és szegénynek 2 hiba legalább volt, sajnos!
    1. volt egy "Talk to Jackie" bud, amikor nem váltott napszakot ajáték és nem jelentek meg az emberek akikkel kellett volna beszélni, stb
    2. Amikor ki kell menekülni egy helyről, a társunk elkezd futni a kijárat felé és MEGFAGYOTT a karakter, minden ment, te is tudtál mozogni, de a karakter a futás pozicióba kövé dermedt és egy visszatöltés segített csak mindkét esetben!

    De csakis manuális mentés orvosolta, egy autosave nem segített a bugokon mivel pont a bugot is elmentette az autosave. :D

    Ez valóban nem mindenkinél jelentkezik, de ő 3 óra alatt ebbe a 2-be tuti belefutott, és ezek mellett még volt pár kisebb bug.
    Szóval sajnos ez tény, hogy képes a játék bugos lenni küldetéseknél is, ami azért durva hiszen nem csak látványban jelentkezik, hanem konkrétan elakadsz miatta a továbbjutásban és elsőnek azt hittük mi is hogy nem találjuk a továbbjutást, míg kiderült hogy szimplán egy bug!

    Szóval aki elakad egy küldiben az mindenképpen nézzem rá neten mert lehet gamebreaking bug!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.18. 20:13:02
  • AntiHero
    #113722
  • darkSectorxxx #113721
    De baszki ez nem fotomode gecó, ez így néz ki pécén.
    Ha nálad nem akkor is baj van meg ha ps5-ön most így néz ki, akkor is baj van mert akkor mi a tökömnem upgrade?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.18. 20:03:20
  • n000rbi
    #113720
    Nem egy CP2077, de ja, nekem ez most annyira nem esett jól, hogy megint 2 kört bele kell verni 1 helyett.
  • Moby
    #113719
    Hát...ez bruttális tragédia :(
  • n000rbi
    #113718
    Bázzeg én épp most upgrade-eltem a lemezes Miles-omat és most derült ki számomra, hogy a ps4-es mentésemet nem tudom importálni, mert ahhoz kellene a ps4-es alapjáték is. Úgyhogy játszhatom az egészet újra :D
  • Moby
    #113717
    Amúgy le is vették már a storeból. Rövid, de emlékezetes pályafutása volt :D Egyszer majd talán az árát is visszakapjuk, csak gondolom idő az a néhányszázezer refund igényt feldolgozni
    Ez egy igazi 2020-as sikersztori. Az idei évhez méltó befejezéssel.