121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #46826
    nem
  • darkSectorxxx #46825
    Anti-val megszereztük, de még én sem jutottam sokáig azon kívül hogy belenéztem 1x....meg GTA 5 stb....nehéz utolérni magam sokszor. :D

    De én azt mondom faja kis játék lehet annak akit a stílus eleve vonz, sok lehetőség van benne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.23. 13:58:01
  • darkSectorxxx #46824
    Azért mondom, valóban más a Nintendo, egyértelmű, hogy te sem bántásból mondtad, de igen azért egy Mario, vagy Limbo között van stílusbeni eltérés
    Én gondolom, hogy te is valahogy így értelmezted amit mondtál. Másképpen nehéz is. :)
  • Ulthane
    #46823
    Fallout 4-et tolta valaki? Mennyire jött be? USA Store-ban szezonbérlettel együt kerül most 66 dodóba. Felesben 9 ropi fejenként.

    De vajon megéri?
  • Tatyla
    #46822
    Lehet hogy félre érthetően fogalmaztam de szerintem a nintendonak mindig a fiatalabb korosztály volt a célközönsége,pár kivételtől eltekintve, de nem szaroztam le szerintem egyik játékukat se mivel jogom sincs hozzá mert nem ismerem, ja és igen én is béna vagyok minden ugrálós játékban
  • darkSectorxxx #46821
    Nekem a DC miatt fáj a szívem.
    Unokaöcsém nyomatja a Motorstorm-okat ps3-on. :)

    Régen nagyon nagy szám volt, ma is jó lenne hasonló ranny szerű cucc, ilyen jó dagonyázós, nem ez a steril, mikor csak porfelhő van és random koszolodik a kocsi.

    Sega Rally ezért tetszett, szar árkád volt, mégis baromi élvezetes volt ahogy mentél a sárban, vízben. :D
  • Moby
    #46820
    A motorlolokat nagyon bírtam, de az egy másik korszak volt. Egy másik világ mondhatni. Remélem mennek a tequila works-el együtt maszterrészre. Má gondolkodom egy levél elküldésén, hogy ha financiális gond van, azonnal tolják fel a kickstarterre a rime-ot, csak el ne vesszen. Tutter, hogy fossá backelnék, velem az élen.
  • darkSectorxxx #46819
    Hát végülis gyerekeknek, egy felnőttben is ott lakik egy kis gyerek.
    Én is tudok gyermek lenni néha. :)

    Tinman-nek volt erre egy szép idézete, sajna már nincs kint az eredeti topikban.....:)
  • TDC Geronimo
    #46818
    8-18ig open beta. PS+ nem kell hozzá

  • SlickAdam
    #46817
    nincs azzal semmi gond, ha Tatyla nem szereti a Nintendo jatekokat. csak a buta ignorans kijelentessel, miszerint a Nintendo cuccok gyerekeknek valo cuccok, amik "senkit" se erdekelnek.
    en spec sose szerettem (bena vagyok hozzajuk) a real time strategiakat. megis elismeröen tudok csettinteni, mikor a Starcraft 2 aktualis resze ledobatja az ekszijat sok miller jatekos agyarol. pedig legegyszerubb lenne leszaroznom.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.23. 13:29:53
  • darkSectorxxx #46816
    Látom megszűnt a facebook oldala is az ES-nek....:(
  • darkSectorxxx #46815
    RESPECT

  • darkSectorxxx #46814
    Nem keverjétek össze azt ha vvalami gagyi, azzal ha valakit valami nem köt le.

    Ez nem egyszerű, nincsen olyan, hogy valakit érdekel valami, vagy nem.
    Egyéni izlések vannak.
    Nintendo is fasza, jó játékok vannak.
    Unravel is fasza. HA VALAKIT érdekel ez a stílus, ha nem, akkor attól még jó játék, de az adott egyénnek nem fog kelleni.

    Vagyis mind2-en igazat mondtok, csak mivel nincsen egyértelmű tényszerű sablon, hogy mi a jó és mi az abszolút rossz, ezért soha nem lesz közös nevezőtök. :)

    Minden az adott játékostól függ.

    Nekem pl ilyenek nem fekszenek mint a Witcher 3....de holott az jó játék.
  • SlickAdam
    #46813
    pontosan
  • Tatyla
    #46812
    Oké feladom,nem lehetek igazi player hisz csak ZX spektrumon, C16-C64-en Super Nintendon, Sega Megadriveon,Sega Dreamcesten PS1-2-ön,PC-n Xbox 360-on és PS4-en játszottam eddig...
  • TDC Geronimo
    #46811
    Ja olvasom reakció topikot. Jobban tettem, hogy kinyomtam :D
  • AntiHero
    #46810
    Bőven van. :)
  • TDC Geronimo
    #46809
    Nagyon nehezen. Annyira barom dolog ez a 3 héttel későbbi WW launch...
  • SlickAdam
    #46808
    tele vagytok mediaval es nem birjatok ki ezeket a hulye videokat? :D

    UC4-et se nezek ezer eve. illetve tegnap elinditottam a technos videot, de elsö uj kepkockanal: "noooope" :D
  • TDC Geronimo
    #46807
    Elkezdtem nézni, új jelenetnél nyomtam is ki -.-
  • TDC Geronimo
    #46806
    van benne új boss a 3on kívül amit láttunk? Ha igen nem nézem meg
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.23. 12:37:26
  • AntiHero
    #46805
  • SlickAdam
    #46804
    az emlitett 7 cimbol 2 platformer.:)
  • Tatyla
    #46803
    Ja igazad van, nálam van a hiba hányok a platform játékoktól
  • arty
    #46802
    jah

    akkor lehet az a gond ...
  • SlickAdam
    #46801
    +1
  • TDC Geronimo
    #46800
    Én a helyedben vennék PSt most. UCs PS nem olyan szép és addigra szépen megismerkedsz géppel, tolod a mostani gameket és day 1 ahogy hozza postas az UCt már tolod is
  • Totti5
    #46799
    Kiszámolom a forint/óra átlagot és jó lesz az. 5 k volt postával, szóval nem egy nagy összeg. Akkor leszek mérges ha nagyon jó a story, de akkor majd ráérek tombolni.
  • darkSectorxxx #46798
    Bocs családi okok miatt hiányos az ismeretem. :D
  • Moby
    #46797
    Amíg nem látom Cernyt karóbahúzva, felnégyelve, felakasztva, addig ezek csak apró tyúklépések az igaz ösvényen.



    /szerk: Kaz haverjával a jobbján.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.22. 19:17:24
  • SlickAdam
    #46796
    nem, nem fog bejönni. latvany szep, bumm-bumm jo, story ... jo(l erhetne veget, de nem teszi, erröl beszelek). es mivel nem lesz folytatasa, ideges leszel.
    mintha egy fasza sorozat veget erne hirtelen, evad felenel egy izgalmas resz utan.
    vagy...: penny dreadful-t ismered (talalo pelda, hasonlo vilag)? ha igen: elsö evad vege eleg epik. miccolnal, ha nem lett volna folytatasa?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.22. 18:29:57
  • TDC Geronimo
    #46795
    Egynek jo volt. Kar azert az IPert. Lehetett volna belole valami sokkal jobb is
  • Totti5
    #46794
    Gépet. Itt a DC és már az Order is. Lassan lövök egy Untilt is.

    Ha barlangba élnék egy szál alsógatyában akkor is láttam, tudtam volna már mindent az Orderről :D Nekem be fog jönni, nem várok mást mint ami.
  • SlickAdam
    #46793
    marmint mit? gep vetelet vagy order vegigjatszasat?
    order igy nez ki: berakod, vegigjatszod ott helyben es utana igyekszel nem kettetörni az összes elektromos keszuleket a kozeledben. nem vettem volna meg (bar nekem is ezt mondtak es megis megvettem :D igaz el is adtam 1 perccel a vege utan)
  • Totti5
    #46792
    Mondjuk a Sony is tud időzíteni, a múltheti Lájonhed pótjárat meghirdetése után ez furán veszi ki magát.

    Megjött az Order is. Kibírom vagy nem bírom az UC4ig? már csak ez a kérdés.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.22. 18:11:49
  • TDC Geronimo
    #46791
    Olvasni is kene a topikot neha... :p
  • darkSectorxxx #46790
    Fasza! :(

    "Bezár a Driveclubot is fejlesztő Evolution Studios"
  • Totti5
    #46789
    De csak az aranyozottat!
  • Moby
    #46788
    Bődületes baromság. Aki ilyet leír, annak a leghalványabb fingja nincs a jeltovábbításról.
  • Totti5
    #46787
    Utolérte a vég :((( Akármennyire is "példaértékű" ( ez hangzott el mindig minden peccsnél, nem az én szavaim, mert nem gondolom így ) volt az utólagos befejezés, fejlesztés support ezekszerint ez nem volt egy sikerstory és csak belerokkantak a kezdeti dolgokba ( nem adták ki PS4 láncsra, kiadták de félkészen (se), plusos verzió stb... )

    Sajnálatos, mert összekaparták és visszahozták a játékot nagyon tisztességesen, minőséget gyártottak és makulátlan optimalizációt + teknót.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.22. 17:43:55