121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #46786
    Epic
    :D
  • TDC Geronimo
    #46785
    DEM animations UC2/3/4 Ahogy átrakja a feje felett a pántot...


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.22. 17:24:34
  • TDC Geronimo
    #46784
    Tavalyi hír, mai az hogy bezártak
  • n000rbi
    #46783
    Ezek szerint elküldenek 55 embert, nem pedig bezárják.

    Szerk.: baszki, vak vagyok. Ezesetben viszont
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.03.22. 16:31:52
  • TDC Geronimo
    #46782
    Bezár az evolution studio :/
  • Rdinho10
    #46781
    Kulfoldi formukon azt irjak soknhelyen,h probaljuk meg a hdmi 2.0 be a kabelt,plussz a hdmi kabelt is csereljuk..
  • Moby
    #46780
    Nem tartok kizártnak ilyet, ha passzív. Namer ott a polarizátorfólia sajnos 2d-ben is kúrja a képet (látom is mindegyiken a fóliát sajna). Ha samu paneles, akkor nem sok okot látok erre, vagy valami sokkal prózaibb a magyarázat.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.22. 15:44:48
  • SlickAdam
    #46779
    1 kivetelt tudok amugy. sony-nak az egyik felsobb kategorias modelljeböl van 3D-s ill. anelkul verza is. de az alap smart cuccok term. maradtak benne.
  • Moby
    #46778
    Meghát, ebben az nagysok igazság nincsen. Attól, hogy egy tévé okos, meg ívelt még nem lesz szarabb képe, csak drágább. De az is tény, hogy a semmitnemtudó legalja modellekbe teszik a hótszar paneleket, míg a samsungnál is az élet leginkább a nyócas szériánál kezdődik (panelban), amit viszont nem lehet megvenni a felesleges featurek nélkül. Szal nagyon azé ne áltasd magad evvel, vettél egy középszar tévét olcsón, ami ettől még nem jó, csak nagy :)
  • SlickAdam
    #46777
    de smart opciok nelkuli tv az valoszinuleg alsobb kategoria. en nem tudok olyanrol, hogy jo panel csak kidobva az okos hulyesegeket.
  • Moby
    #46776
    Én nem játszani vettem, ergo leseszarom az inputlagját :) Ha tévét vennék játszani, na az se samsung lenne. Esetleg sony. Vagy slick oledje. Na az fincsike. Deee nem veszek tévét játszani, szal énnekem aztán hótmindegy. Nem akartam én uhd-t se venni, demivel nem nézem, meg ez ment a tapétához, szal ezekből így nyilvánvaló, hogy nem én választottam, illetve hogy mennyire érdekelt, hogy mit tud, meg milyen :DD
  • Hypo #46775
    ezert eleg egy FULL HD-s tv egy jobb panel felsleges smart tv opciok nelkul vagy egy butitott verzio - en is ilyet vettem Samsung PS4 el gyonyoru a kepe semmi lag, es 60 colon eleg jo nyomni es az ara fele volt mint a UHD 4k ívelt es a tobbi parasztvakitas mellett.
  • Moby
    #46774
    Az uhd tévék nagyrésze inputlagos pokol. Az enyém is. Hiába a játékmód, görgetésnél a monitor egy képernyővel arrébb tart, mint a tévé.
  • Rdinho10
    #46773
    Udv,lehetseges input lag uhd tv-nel a pes 16 kozben? Fifaba stb nem vettem eszre...
  • darkSectorxxx #46772
    Én megvárom míg hazaérsz. :D
  • TDC Geronimo
    #46771
    ja nem, megérkezett. Melóba vagyok így marad estére meg gafon a gifek nézegetése :D


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.22. 14:10:33
  • TDC Geronimo
    #46770
    Holnap jön UC4 making of videó következő része és a techről lesz benne szó.
  • TomStorm
    #46769
    The Division – Patch Notes 1.0.2 (3GB)
  • Tatyla
    #46768
    Kinek mi...
  • Totti5
    #46767
    Amúgy hc módban tolod? Ugye most volt peccs ami régen nem volt.
  • Totti5
    #46766
    Majd jövök! :)))
  • Totti5
    #46765
    Alapjáraton! Végig lehet tengődni rajta, de ha már meg is akarod nyitni az extra pályákat, csillagokat megszerezni akkor nehezedik ha mindent akarsz akkot izzaszt, ha a (((((((""""story"""")))))))) befejezése után akar az ember továbbmenni a pályákon akkor sikít :)
  • arty
    #46764
    másik accommal néztem már és az időink akkora különbségeket mutatnak (a javatokra), hogy nem is értem... valamit nem csinálok jól :(

    megyek egy kopp perfekt kört és +5 mp ?!?! (első eventeken a leaderboard ... és ugye kocsik nem fejleszthetők, tehát azonos tipus = azonos gép és mégis, lemaradok MINDENKITŐL aki csak friendem....)
  • TDC Geronimo
    #46763
    3d world lájtosabb?? Voltál-e a star leveleken? :)
  • n000rbi
    #46762
    Ezzel egyértelműen a tudtunkra adtad, hogy soha egyetlen ilyen játékot nem próbáltál :)
  • Totti5
    #46761
    Van tízen akárhány játékom WiiUra, egyik sem gyereknek való. Vagy a Xeno, Bayonetta, Zelda, Fatal Frame stb az? Donkey Kong az? nem. Dúrván HC platformer. Mint ahogy a többi is. Captain Toad logikai játék ami nem egyszerű ha komolyabban beleveti magát az ember. Talán a 3D Wörld kicsit lájtosabb a többinél alapjáraton játszva.
  • Moby
    #46760
    Egyszer már ráveszem magam emun.
  • n000rbi
    #46759
    Egyetértek. Nekem még az első rész is ott porosodik a GC-vel együtt :/
  • n000rbi
    #46758
    Nem gond, majd intézem én, ha ma odaérek :) Ha DC-ben lesz valami klubod, szívesen csatlakozok, lvl85-öt taposom ;)
  • SlickAdam
    #46757
    reg hallottuk mar :D
  • SlickAdam
    #46756
    pont tegnap vettem ra magam, hogy folytassam. bödületesen jo.
  • arty
    #46755
    az amd hardvernek is szól egy apró szelet, tagadhatatlan ;))) de az uncsarted tényleg a szívem csücske (ahogyan a tlou is, szal az ND ámblokk)

    de szívesen végignézem, ahogy kihagyod a négyest :P
  • Moby
    #46754
    Ennyire azért még ne temessük ezt az évet :D Konzolos felszopásból mindenesetre jeles, kicsit azért sajnálom, hogy már csak ezekért tudsz lelkesedni (bár titkon reménykedem, hogy ez felerészt az amd hardvernek szól ).
  • Moby
    #46753
    A luigi's mansion 2 nagyobb játékélmény volt nekem, mint ebben a failgenben bármi. Ha veszek még a közeljövőben bármilyen konzolt, azt szinte biztosan egy n3ds lesz.
  • arty
    #46752
    ühüm :)
    imádtam háromszor, nincs kétségem, hogy negyedszer is egy uncharted adja idén az év fénypontját .... :))

    ---

    n000rbi ! téged nem tudtalak felvenni! :(
  • Tatyla
    #46751
    Ez érős túlzás főleg ha ide vetted a WiiU és 3DS dolgokat amik sokakat egyáltalán nem érdekelnek leszámitva a gyerekeket
  • Totti5
    #46750
    PS tulajként kihagyod a PC, Xbox, WiiU, 3DS játékokat. Úgy a piac 80%át.
  • Moby
    #46749
    És ha van otthon pécém, akkor nem lehetek/lehetnék ps tulaj? Bármiről legyen szó, mindenhol azt hagyom ki, aminek nem akarok részese lenni. Engem kiszolgálnak, ha bemegyek egy konzolboltba (tudok adni címeket, ha legközelebb ilyen problémákkal néznél szembe). A kérdés mindig az, akarok-e oda menni, melyikbe, és miért.
  • Newfronter
    #46748
    PC nevű platformról van szó, nem konzolról. PS tulajként semmit sem kell kihagynod.
  • Moby
    #46747
    Fogalmam sincs miért kellett pécésként kihagynod az exkluzív játékokat. Nem szolgáltak ki a konzolboltban?