121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #46866
    első játszásra is fel van oldva a crushing? (ma letoltam a remazter demóját - hátöö.... ps4 első napján belenéztem, tetszett, most így 10 óra Order után 2 percel egész máshogy hatott :D kell kis pihenő .... )
  • darkSectorxxx #46865
    Jaja, lényegében igen, a jelentkezőknek akartam súgni kicsit. :D
  • SlickAdam
    #46864
    az man az ö dolguk.:)
  • darkSectorxxx #46863
    Igen most fog indulni a beta.

    Thx a lehetőséget, én kihagyom, nekem az alfa is uncsi volt.
    Ha lehet egy tippem 2 embernek is örömet tudsz okozni, ha egy profilra beregelik és megosszák egymás közt!
    De ez csak egy lehetőség. :)
  • SlickAdam
    #46862
    new order-hez kaptam (vagyis bizonyara kaptam, meg nem bontottam fel) kodot a DOOM multi betahoz. kö valakinek (First Come First Served)? azt irjak april 1-tol indul vagy mi.
  • darkSectorxxx #46861
  • darkSectorxxx #46860
  • darkSectorxxx #46859
    Ja várj, akkor képben vagyok. n arra értettem ha te a saját gépeden kicsit belemerülsz majd, és úgy mondasz véleményt, a mai állapotáról. :)
  • Bandicoot
    #46858
    Bahh...

    Annyira nem bírtam már várni, ma behúztam UC kollekciót megszakítva a Division-t és tolom ezerrel Crushingon.:)

    "- A lot of the stealth elements from the Last of Us brought over so the player has more choices in combat."

    Ennek kifejezetten örülök!
  • Totti5
    #46857
    "A fejlesztőcsapat community managere, Jamie Brayshaw a Twitteren nyílt levélben köszönte meg a közösség támogatását, hozzátéve, hogy a Driveclub "tovább él majd", egy másik csapat folytatja a gondozását."

    Killer Instinct is átesett egy fejlesztőváltáson a Season 1 után. Ha ügyesen keveri a Sony a kártyákat, akkor semmi gond nem lesz vele.
  • Totti5
    #46856
    Még nincs. Tavaly játszottam vele nem saját gépen ( még az eső peccs előtt )
  • darkSectorxxx #46855
    Ja sorry akkor benéztem. Elsiklottam kicsit a téma felett, nekem még az van meg hogy majd lesz PS4-ed....az már nem hogy már megvan.

    na és vélemény? Röviden? :)
  • Totti5
    #46854
    Már játszottam vele pár órát.
  • darkSectorxxx #46853
    Kíváncsi leszek majd milyen véleményed lesz a DC-ről miután játszottál vele. :)
  • TDC Geronimo
    #46852
    Na jólvan megfogadtad a tanácsokat látom :)
  • Totti5
    #46851
    T-1 nap.
  • darkSectorxxx #46850
    Ide a ps4 topikba nem szabad jönnöm, mert megszakad a szívem ezekre mennyit kell várni. :D
  • TDC Geronimo
    #46849
  • darkSectorxxx #46848
    Nagyon durva.
    Még jó hogy addig van magamat mivel vígasztalni.
  • darkSectorxxx #46847
    Ja. :D
  • SlickAdam
    #46846
    vasarnap hat! de inkabb wiiu topik.:)
  • Totti5
    #46845
    Vasárnap jó! Nyomassuk!
  • TDC Geronimo
    #46844
    vasárnap talán
  • TDC Geronimo
    #46843
    Pushing Technical Boundaries második része. Animációk felett még mindig nem térek napirendre. Szerintem játékot én még nem láttam ennyi és ilyen minőségű animmal.
  • n000rbi
    #46842
    Nekem jó. Totti, Gero?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.03.23. 15:31:07
  • Ulthane
    #46841
    Ez nem a harmadik? Volt egy Nathan's upbringingről, most ez, és még volt valami elsőnek.
  • TDC Geronimo
    #46840
    megjött a második rész

    - Vehicles react differently depending on terrain.

    - Rope can be utilised in most gameplay encounters. Has multiple uses.

    - From the beginning Bruce wanted to get back to figuring out the core gameplay.

    - Combat designed with Nate's traversal moveset in mind.

    - Climbing system in UC4 has been completely overhauled. System gives unprecedented level of fine control with full analogue control over both of his hands

    - Characters traversing with you were scripted in the past games. Now it is very systemic.

    - Bunch of stuff on AI being smarter with new flanking behaviours and better awareness etc. They have the same traversal abilities as Drake

    - They really wanted to avoid stop and pop gameplay with the player sticking behind one piece of cover.

    - A lot of the stealth elements from the Last of Us brought over so the player has more choices in combat. You can break line of sight and sneak past them

    - Used to be you were in stealth or combat. Now you can be in stealth, they go into investigate when they think they've seen you, then it can go into combat and once they lose you they will go into search.

    - Melee is far deeper.

    - Lots of new tools added but in a way that is elegant enough to not explode the game with HUD.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.23. 15:23:03
  • TDC Geronimo
    #46839
    felejthető alkotás
  • SlickAdam
    #46838
    hetvegen? addig mennek nehany kört, hogy visszazökkenjek.
  • n000rbi
    #46837
    Jut eszembe, mikor gurulunk egyet-kettőt?
  • Ulthane
    #46836
    A 9 k komplett kiadás, a 3 DLC-vel együtt. Ha úgy tetszik, a Deluxe Edition.
  • Ulthane
    #46835
  • SlickAdam
    #46834
    pontosan. egy mario kart-al a kis szarosok is el tudnak szorakozni, a hardcore anyabaszok meg feltolhatjak 150-200cc-re es vert hugyoznak.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.23. 14:38:11
  • AntiHero
    #46833
    Beleöltem sok órát, de bele is untam. Ettől függetlenül jó kis játék, rengeteg tartalommal.

    Pont most jön az első DLC is. Lehet saját robotot építened. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.03.23. 14:36:03
  • Totti5
    #46832
    Sosem volt így. Nintendo A játékgép, ahol játékokat kapsz. Nem élethűség szimulációt, hanem játékot. Egy játék attól mert színes szagos még semmi köze a gyerekekhez. Pl egy Mario Kart semmivel sem gyerekesebb mint akármilyen árkéd ótós másik platformon. HC a javából, ráadásul profi mechanikára és balanszra építve.
  • SlickAdam
    #46831
    ha azt nezzuk, hogy hozza a 3 szinvonalat akkor jo. de a 3 ota eltelt par ev, SOKKAL tobbet kene nyujtania. belement amugy 20+ oram, de vegefele abbahagytam es nem nyultam hozza tobbet. ebay-en uj gazdara talalt.

    az emlitett 9k-t semmikepp nem eri meg szvsz. inkabb 5-öt kesöbb. vagy a 9k-t komplett kiadasban.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.23. 14:32:23
  • Moby
    #46830
    Hámé? Nem jött be? (nem piszkáltam azóta sem, szerintem idén már nem is került sorra).
  • Kandurex
    #46829
    Ja, megvettem 0 day. Aznap éjjel fél kettő körül eladtam a genyóba.

    ....majd még ugyanaznap hajnali 5-kor rájöttem, hogy még is jó játék, szóval megrendeltem megint.

    ....utána 10 órát még beleöltem...és megint eladtam.... de nem vettem újra meg....

    szóval összességben....nem jó ;)
  • Ulthane
    #46828
    Haverom akarja nagyon megvenni, én már a harmdik részt is abbahagytam kb 1 óra után, hogy mi ez a faszság. Nekem nem jön be ez a robotos szörnyes poszt apokaliptikus hangulat valahogy.

    Már döntöttem, nem kell, de azért köszi.
  • Tatyla
    #46827
    Nekem tetszett meg azóta jött jópár patch