121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #47026
    Nem, hanem konkrét jelenet volt átültetve a játékba, nem csupán az alapötlet. Azzal nekem semmi bajom, sőt szeretem a pillangó hatás témáját, és az időutazást. A másolást nem szeretem.

    Batman v Superman - Snyder rendezte, nekem ennyi elég ahhoz, hogy elhiggyem, hogy szar. Sőt, az Acélember után el is várom, hogy szar legyen, mert abban a filmben sem volt köszönet. Persze, meg fogom nézni, mert azért érdekel milyen lett nyilván, de elvárásom kb nulla, ismerve a rendező eddigi munkáit.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.03.25. 19:11:25
  • darkSectorxxx #47025
    Na ezt már így értem. :) Hát majd pöccsölik nem?
  • Moby
    #47024
    Mert a from nem ügyes. Bár remek játékokat készít. És ugyanez igaz a stúdiók igen komoly részére.

    /engem meg még mindig nem banoltak.
  • darkSectorxxx #47023
    Várj én nem mondtam hogy jó, vagy pc vs konzol. Most dögöljek meg nem erre gondoltam.
    Hanem nálam van amikor magát a PC és konzolt külön nézem.

    Tudom sokaknak ez fura, de én elvonatkoztatva a konzoloktól kérdem hogy miért nincsen fix 60 fullhd-ben egy ilyen hardveren?
    Utána lehet másoknak ez beszédtéma hogy akár kisebbféle magyarázat lehet rá hogy a konzolokon sok játék miért megy szarabbul mint azt elvárná valaki.

    Nekem amúgy a DS3 az fps-től független fog tetszeni, ha elkap, max anyázok néha ha ez végett baszom el a boss-okat. :)
  • n000rbi
    #47022
    Igen.
  • Bandicoot
    #47021
    Én a nagy fikaáradat ellenére tegnap beültem haverokkal és megnéztük.
    Vegyesek az érzelmek. A 8/10 pont IMDB-n egy vicc,ez nem kérdéses. Viszont a Rotten 38%-a is. Valahol a kettő között van az igazság. Próbálom spoiler nélkül....Kicsit sok a következetlenség benne például azzal kapcsolatban hogy mikor éppen hogy viszonyulnak az emberek Superman létezéséhez. Az egyik pillanatban milliók utálják a következő pillanatban milliók ünneplik "mintha meg sem történt volna az amiért utálták".... Batman és Superman viszonya is hagy némi kívánnivalót maga után,egy ideig teljesen jól össze van rakva az egész aztán összeomlik, te várod a csodát akár a látványorgiás összecsapást,aztán kettejüktől nem kapsz szinte semmit....
    Ráadásul az egész irgalmatlanul vontatott, a Superman filmet is vontatottnak találtam annó, itt is tele van unalmas semmitmondó jelenetekkel a film, az egész simán belefért volna 90-100 tartalmas percbe mintsem több mint 2 órába...
    A látvány egyébként komoly, illetve aki attól tartott hogy Afleck nem alkalmas Batman szerepre kellemeset csalódhat,szerintem (is) ő alakította a legnagyobbat a filmben és teljesen jó Batman karaktert tolt ki az asztalra. A batman kütyük és páncélok korrekt kis fanservice-ek főként Bat "nehézpáncélja".:)
    Illetve az egyik fő negatív karakter (nemírom a nevét legyen meglepi) kicsit semmitmondóra sikeredett...

    Lényegében van sok zúzás a filmben ahogy kell viszont vannak vontatott részek is amik már túlozzák a drámát és unalmassá teszik (meg van azért rendes drámai része is).
    Egyszómint100, egy megtekintést megér. Az egész amolyan Igazság ligája felvezetés. De csodát nem kell várni,ha valaki azt várva ül be a moziba az csalódni fog.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.25. 16:50:21
  • Totti5
    #47020
    Inkább majd megnézem, a többiek nem érdeklenek! Trélerek nagyon bejöttek, és nem drámát várok, hanem zúzást.

    ( lassan itt van a Star Wars blúréjen!!!! )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.25. 16:29:36
  • Totti5
    #47019
    Vagy 2 BR lemezen adják, vagy letöltöd az online tartalmat ( Halo Kollekció eniván?! )
  • TDC Geronimo
    #47018
  • Moby
    #47017
    >A másik, hogy nem fogja a kezed.

    Melyik souls fogja?
  • ppista
    #47016
    Most nyomtam le a nyolcadik boss-t, de már ki is kapcsoltam, annyira idegesitöen szopatós. Sokkal inkorrektebb, mint bármelyik Souls játék. Ott ugye szinte csak az ellenfelekre kellet figyelni, itt meg már legalább annyira a környezetre is. Szerintem összesen nem pusztultam meg a Souls-okban, mint az S&S közel felében.
    Elindulsz, hopp beszakadt a talaj, és már meg is pusztulsz. Megjegyzed. A következö sarkon a fejedre esik egy szikla. Megjegyzed. Újrakezded, de a szila után egyböl belesétálsz egy láthatatlan medvecsapdába, vagy egy villám agyoncsap, vagy a semmiböl egy lángcsóva eléget, vagy._..millió más. Logikátlan, csak a szivatásra kihegyezett pályák. Gyülölöm és imádom egyszerre.
    A másik, hogy nem fogja a kezed. Odamész ahova szeretnél, csak szar, amikor egy óra szenvedés után egy zárt ajtóba ütközöl, aminek a kulcsa több órányira az ellentétes irányba levö boss mögött van egy ládába.
  • SlickAdam
    #47015
    rottentomatoes 30% ...
  • TDC Geronimo
    #47014
    IMDB semmit nem jelent főleg, hogy 1-2 napos a film
  • Totti5
    #47013
    Ellenkezőjét olvastam eddig. 8.8/10 imdb...
  • TDC Geronimo
    #47012
    Neil Druckmann ‏@Neil_Druckmann 2 p2 perccel ezelőtt
    New Uncharted 4 CG trailer. Might be the best thing you see on the screen during your #BatmanvSuperman screening

    ice cold :D

    Ilyen retek lett a film?
  • Moby
    #47011
    Nem, csak ugyanazt a szart tapossátok. Én meg már nem tudok a pajtásotok lenni ebben. Sry. Az S&S-nek meg adjatok egy shotot bátran Darkkal, vagy aki még szintén BB fan. Kettőtöknek gumicukor árban van. Gyakorlatilag ugyanaz a mekkanik, csak jóóóval mélyebb(das szinten az). Bár nyilván nem olyan hosszú. Olyan skilltreeje van, hogy beleszédülsz. Emellett még kiélheted a látens tinilányhajlamaidat, a kettő nem üti egymást.


    /tény, hogy nem jókor jött, de őszintén, annyira friss megközelítés, hogy sokszor azon kapom maga, hogy jobban érdekel(ne), mint a das3. De nekem most ebben nincs választásom. Nemtudom hogy járnék el ha lenne. Illetve sejtem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.25. 15:23:36
  • Ulthane
    #47010
    Az zsír!
  • Totti5
    #47009
    Nem dúrva. Nem tudtam a születési dátumomat, ezért nem tudtam rekoverelni az accot. Elég elbaszott dolog... kissé, nagyon puritán védelem.
  • Ulthane
    #47008
    Inkább a tinilányok. :)
  • Totti5
    #47007
    Igen.
  • Ulthane
    #47006
    Moby, igaza van. Na.
  • arty
    #47005
    a durva, h pw recover-nél rákérdez a születési dátumra (van html hack h kikerüld...) és azt szvsz a sok ps3 érás kamuaccos aligha tudja.... szal jah, én is majdnem beleőszültem - de most már a main ps(4) accom magyar lett, az angol/usa(ps3) meg jön velem tovább, mert hátha.

    döbbenet, hogy a mai napig nincs névcsere, régióállítás vagy akár csak hogy megnézzem a beállított születési dátumom .................
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.03.25. 15:07:05
  • Ulthane
    #47004
    Tehát azért, mert egyszer volt a Butterfly Effect film, senki, soha többet ne nyúljon a téméhoz, mert koppintás. Ebből kiindulva, bármilyen játék, amiben lőnek, az meg a Doom-nak, vagy a faszom tudja mi volt az első lövölde, a koppintása?

    Vagy minden fatasy koppintás, amiben van elf, sárkány, mágus, meg rogue?
  • Ulthane
    #47003
    (Moby bocs) Ezen most szakadok!
  • Ulthane
    #47002
    A teljes évadot? Mind az öt epizódot?
  • Ulthane
    #47001
    Annyiba került, szerintem még az Easter Sale-ben sincs benne. Mivel felesben vettük, 3 ezerért nagyon megérte. Imádnivaló játék. Eddig nálam toronymagasan az év játéka. Igaz tavalyi, de mondjuk idén. :)
  • TDC Geronimo
    #47000
    Na ugye milyen jó, hogy ezeket nem UC megjelenéskor kell majd csinálni! :D
  • Totti5
    #46999
    Accountot rekovereltem, de nem ment, újat csináltam ( mail miegymás ), szisztemet ápdételtem, DCt telepítettem + töltöttem 13 GB peccset, vásároltam 18 DLCt, és játszottam 15 percet 11 órakor :D

    Heppy géming!
  • Moby
    #46998
    A c64 volt az első igazi gémergépem, de az örök kedvenc az amiga. Nem c64-en kezdtem, C16-on, majd C+4-en. A c16-ra nem voltak játékaim, ezért írtam magamnak párat. Elég egyszerűek voltak, de ez egyben a hobbimat és a szakmámat is meghatározta. Ami akkor a commodore volt, az lett később nekem a playstation. Minden véleményem, reakcióm, kifejezésem és emócióm ezeken az alapvető tényeken alapul.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.25. 14:42:32
  • Moby
    #46997
    Mindegy, vegyétek. Trugéming, trukonzolgéming, noteknodedo, pureikszpériensz. Ilyenből kéne jó sok(mégha souls másolat is), néha meg áncsártid. Ne tapsoljatok a szarokhoz, nem jó az. Szevasztok.
  • Moby
    #46996
    T-30 a kilövésig...utolsók.
    Érdekes videó a S&S készítőJÉNEK kommentárjaival (kettő ember csinálta), fejlesztési problémákról, broforce performansz porblémáiról, stb.
  • Amiga
    #46995
    Nem provokálni akartalak, csak jelezni, hogy a konzolfika stílusod épp a nevezett konzol topikjában kihúzhatja (és ki is húzza) a gyufát. Más kérdés, hogy sokan egyáltalán nem reagálnak rá, talán ez a szerencsésebb és én tévedtem, hogy rád írtam.

    Az a vicc, hogy a profilképed - Commodore 64 - éppen egy olyan készüléket jelképez, ami életképes volt még az Amiga megjelenése után. Persze, egy C-64-es nyilván jobb masinára vágyott, de képes volt elégedetten szórakozni így is a számára elérhető játékokkal.

    Tudomásul vettem, hogy neked a PS4-es szint nem elég, de nem tudok úgy fellátogatni ide, hogy ennek a kifejeződését ne tapasztaljam szinte minden alkalommal. Közben még mindig kevés olyan játékot tudsz mondani, ami akár csak megszorongatná a The Last of Us remastered szintjét - bármilyen platformon.

    Lehet, hogy megpiszkáltalak, de - a stílus maga az ember - válaszod nyilvánvalóvá tette a számomra, hogy a fórum érdekében jobban járok, ha többé nem teszem.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.03.25. 14:20:01
  • Moby
    #46994
    Hamar elérzékenyülök
  • Myselor
    #46993
    pedig igaza van.eléggé rinya pina vagy
  • TDC Geronimo
    #46992
    EU mozikban játsszák CGI reklám

  • Moby
    #46991
    Ja igen, gyorsposzt mielőtt a smasszerek kitessékelnek a buzibárból ;) : akinek esetleg a tinilányszimulátor nem jönne be, vagy mellé szeretne valami tru gémet, az hirtelen pattanjon a salt and sanctuaryre. Hasonló árban, őrülten kikúrtjó.


    /hint: ps4 timed ex, szal lehet lobogtatni a kamionról a pécéseknek :P
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.25. 14:07:40
  • SlickAdam
    #46990
    inkabb meselj Totti az elmenyeidröl (de MK8-ra azert keszulj csendben :D)!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.25. 13:52:57
  • Moby
    #46989
    Elküldhettem volna a tetves jókurvaanyjába is bátran ezek után, ahogy szoktam a belémálló faszjancsikkal, de pontosan a ti érdeketekben fogtam vissza magam. Hálátlan bugrisok vagytok!
  • SlickAdam
    #46988
    +1

    következö +1-em a moderator topikba fog menni Moby. szeretlek, de - bar provokalt - Amiga nem irt olyan ekes szavakat mint te. DanielT eltünt, nem kell belöle több. es 12321376-odjara is: 2013!!!! ota tudjuk, hogy szar a ps4. fasznak kell ezt emlegetni? ott a maszter-baszas, adjon az boldogsagot! frém meg szar volt regen is konzolon, hiaba a nosztalgia-szemuveg. frikkin-fakin-fact! szar lenne a PS4.5-ön is.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.25. 13:50:50
  • TDC Geronimo
    #46987
    Tatyla ha majd benézel rendet rakhatnál. Moby ha jól tudom nektek már van saját fórumotok, ide másért már nem jársz csak flémelni. A leáld stílus úgy látszik ragályos.