121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #47069
    Ennêl az értéknél nem tudom behelyezni a kontextusba.
    Vettél helyette egy zacskó sósmogyorót?:D
  • bakkerman
    #47068
    Aha koszi! :)
  • darkSectorxxx #47067
    Zavvi ingyenes (legalábbis volt).
    6-8 munkanap. :)

    Legutóbb ezt hozattam, a sok bluray meg dvd után. :D

    Robocup. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.28. 15:28:18
  • bakkerman
    #47066
    Zavvirol hogy van a kiszallitas? Mennyi ido amig megerkezii a cumo,es van-e plusz dija?
  • darkSectorxxx #47065
    nm. Mindent ebay-ről veszek, kivéve ha dvd vagy lemez kell.
    Akkor zavvi.com vagy game.co.uk
  • darkSectorxxx #47064
    Akartam, de elköltöttem a pízt másra. :D
    De listán van. :)
  • Bandicoot
    #47063
    Köszi!
  • Moby
    #47062
    Ütősek ezek a bulletgombok. Ilyet akkó má mé nem? :)
  • darkSectorxxx #47061
    Ja ebay. :)

  • Tatyla
    #47060
    Basszus Divisionben bebugzott nálam az a trophy hogy küldjek ki egy lila vagy sárga cuccot Dark Zone-ból , lehet új karakterrel megadná
  • Bandicoot
    #47059
    Akartam már kérdezni,ezeket a fém analóg karokat honnan lőtted?
  • darkSectorxxx #47058
    FF XV

    "Tabata elmondása szerint a Square eredetileg 40 órára lőtte be a játékot, de most már inkább olyan 50 óra alatt lehet végigjátszani a fő történetszálat, mert sikerült idő közben egy kicsit több kontentet belepréselni, mint ahogy azt eredetileg tervezték. "
  • TomStorm
    #47057
    Mit?Én nem látok semmit csak amit írtál
  • n000rbi
    #47056
    MK8 5 perc múlva? :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.03.27. 19:55:44
  • TDC Geronimo
    #47055
    ezt nézegette már valaki? Szokásos blizz minőségnek látszik és gondolom a konzolport is hasonló lesz. Májusban open beta majd teszek egy próbát vele

  • Bandicoot
    #47054
    Nem mertem kitenni miután láttam hogy megszerezted és külön vetted a SP-t....
    vagy 1-2 hete fentvan, bár én azt hittem csak plusszosoknak..De ennyi pénzért ajándék..
  • SlickAdam
    #47053
    aha szoval ez nem a rendes full verza...
  • SlickAdam
    #47052
    nalam miert Driveclub full version for PSPlus + season pass a neve? kell hozza a PS+ verzio (de a megvetelhez nem)?
  • Totti5
    #47051
    Magamban ordítottam egyet amikor DC telepítése! közben megláttam.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.27. 14:33:08
  • arty
    #47050
    driveclub + seasonpass 3090ft es meg pplus se kellett a megvetelehez :O

    es en 6kt adtam erte lemezen a bótbanpar napja, azt hittem ez csak pluszosoknak van :/
  • Totti5
    #47049
    Érdekes dolgok.

    Sok tanulsággal szolgált a tavaly megjelent SOMA a Frictional Games számára, melyből hiába adtak el eddig 250 ezer példányt, a projekt még mindig nem fordult át nyereségesbe.
  • Moby
    #47048
    Nézőpont kérdése. A legtöbben 50-60 óránál teszik fel a kezüket. 50-60 óra ma viszonylag kevés játékban van, ha a teljes spektrumot nézem, és kizárom a kompetitív multit, ami ebben nemigen van. De az is tény, hogy ez sem 50-60 órára lett tervezve, és ha kicsit ügyesebben tervezik, lehetett volna sokkal több is.
  • Tatyla
    #47047
    Igazából kipucoltam a térképet és már csak DZ van meg napi challenge,de 12.-én itt a Dark Souls 3 addig még el leszünk vele
  • Bandicoot
    #47046
    Ezért mondtam vegyes érzelmes...A látvány miatt egy megnézést ér,de kb ennyi van benne...
  • Zavarodott
    #47045
    Végignyomtam. Szerintem állat volt. Előtte persze nem néztem semmilyen videót a játékról és nem olvastam a sztoriról így ütött rendesen... q;)
  • darkSectorxxx #47044
    ja nem tudom, ezt csak idéztem. :P
  • arty
    #47043
    nameg vgchartz.

    hazuggecik, oket idezni orbitalis baromsag :)
  • Myselor
    #47042
    ez is ilyen rövid életű mint a destiny az is halál unalomba fulladt bár vannak kitartóak még mindig
  • Moby
    #47041
    Pécén már csak egy maroknyi hozzám hasonló marha van, aki lemezes játékot vesz (lévén ott nincs eladom meg cserebere). Ezt mondjuk én sem lemezesen vettem, de day1 én még mindig dobozosban vásárolok. Konzolok viszont az állandó rengeteg lemezes eladás azt mutatja, hogy csak nagyon kevesen élnek (vissza) a megosztós vásárlással.
  • darkSectorxxx #47040
    "A VGChartz becslései szerint a Ubisoft nyitott világú, poszt-apokaliptikus lövöldéjéből az első héten világszerte 3,498,837 példányt kapkodtak el a boltok polcairól a játékosok.
    Ha platformokra lebontva nézzük, akkor azt az eredményt kapjuk, hogy az értékesített mennyiség 59%-ával, azaz 2,068,544 kópiával a PlayStation 4 dicsekedhet, a második helyen 36%-kal, vagyis 1,273,867 darabbal az Xbox One foglal helyet, míg a dobogó harmadik fokát a PC foglalja el, mindössze 5 százalékos, tehát 156,426 eladott példánnyal."
  • Zozo76
    #47039
    sztem arra gondolt o is mint en hogy kurva unalmasak a kuldik. egy kaptafa az osszes. a dz meg megint olyan semmilyen. jo nekem nem annyira kedvenc stilusom az mmo, mar az hogy lovom az ellenfelet azt' szamok esnek ki belole (aki fejszamolo-buzi az meg ossze is tudja adni oket), szerencsere ezt ki lehetett kapcsolni a menuben.
  • arty
    #47035
    off: mi is tegnap néztük, nem tetszett igazán (egyikünknek se). lehet, hogy teljesen hű a "mitológiához", de hogy engem a korábbi ~10 film nem erre készített fel, az fix. dc univerzumból a 3 Nolan-betmen ér valamit (de az jó sokat), más számomra nem létezik, állandó csalódás. marvel ftw, azok nagyrészt szórakoztatnak :)
  • Bandicoot
    #47034
    Ezt a nem érte meg dolgot nem értem. Rengeteg olyan játékot adtak ki amik 10-20 órányi (és ez már a jó eset) élményt adnak míg a végére érsz, és ennyi.
    Ezzel szemben a division alaphangon is ha csak a "SP" tartalmat nézzük 30+ óra. Többe sem került. Akkor miért nem érte meg? Avagy te az a fajta játékos vagy aki nem vesz semmit ami nincs 100+ óra, csak leakciózva?
  • Zozo76
    #47033
    en a haverommal nyomom szinte kizarolag, el vagyunk vele, a grafika mindent visz, eszmeletlen szep (legalabbis nekem), de maga a game egy repetitiv, unalmas, stb. egyedul szerintem nem valami izgalmas game, a kuldetesek unalmasak, mar a betaban meguntam azt 2-is ami volt, es most a fullban sem lett sokkal jobb. de ennek ellenere ketten mar van benne valami elvezet, de ugy an-block nem erte meg az arat. nalam a haver volt az egyik erv hogy megvegyem meg az hogy ekes magyar nyelven kommunikal... ja es allando szerver nem erheto el hibauzik jonnek aztan megis be bir lepni (xbox), kesz krimi a szerverparkja.
  • Tikal #47032
    50 órája nyomom, és még nem vagyok lvl30, még hátra van egy két mission, eddig simán megérte :)
  • TomStorm
    #47031
    Sajnálom,hogy Division sem a sztori sem a végjáték nem valami kiemelkedő.

    Te Elder Scrolls Online körbefutja nevetve és az több éves játék..

    Csak maga a világ eszméletlen jó Division-ben és a fegyverek testreszabása na meg a Combat.Viszont úgy látom csak pár napos élményt nyújt.
    Egyáltalán nem biztos,hogy megérte a pénzt.
    Most full Lila a felszerelés,kint l30 Dz meg l12.De itt DZ-ben nem találom a helyem.
    Persze még adok neki esélyt mármint a pvp résznek de eddig nagyon karcsú
  • darkSectorxxx #47030
    Szerintem majd BB kulcstartóval együtt johet is. :D
  • SlickAdam
    #47029
    7 ojró
  • Kongy
    #47028
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor Chloe nyomorék lesz, mert Sam megmentette a faterját. Pillangó hatásban a főszereplő ébred nyomorékként, mert megmentette a haverját. Attól tekintsünk el, hogy Sam úgy tud időt utazni messzebbre, hogy képekre fókuszál, a Pillangó hatásos csávó meg a naplójára.

    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.03.25. 19:13:28
  • Seth
    #47027
    Melyik jelenetről van szó ?