121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #46986
    Ezt a DanielT stílust nem lehetne itt befejezni? Kösz..
  • Moby
    #46985
    Pedig a jelek arra mutatnak, hogy pont ez történik. Vagy nem emiatt jött elő a téma?
  • Moby
    #46984
    És szerinted érdekel itt bárkit is, hogy te kit kedvelsz és kit nem szerencsétlen bohóc Láttál olyat, hogy bárki írt nyomorult, üres szar kommentjeidre bármit? Harapd tovább a falat te barom, de lehetőleg csendesen. Ez az egyetlen fegyvered a tyúkszaros, fospermet életedben.
  • partizan182
    #46983
    Nem jó, mert ahhoz felsőközép-prémium árazás járna. Próbálkoztak ilyesmivel (PS3 ugye), nagyon nem jött be. Légüres térben talán, de a valóságban a konkurencia (MS leginkább) azonnal alávágna technóban/árban és vinnék a piacot.

    Referenciára ott a PC.
  • Amiga
    #46982
    Én nem személyeskedek, kizárólag téged nem szeretlek a szívem mélyéből.

    Soha, senkit nem láttam ennyit rinyálni. Kétpercenként a Bloodborne alatt, most a dark zone miatt, a konzolok miatt, a frém miatt. Belegondolni se merek, hogy akit Ebrietas is ennyire megfingatott, mit szólna egy APEH-ellenőrzéshez.

    Amúgy írjad még le pár százszor, mennyire gyengék a konzolok, hátha valaki nem olvasta.
  • Moby
    #46981
    Pontosan ezt szeretném. Hogy ez a referencia legyen a playstation brand. Jó lenne, ha az lehetne.
  • Moby
    #46980
    Én nem állítottam, hogy ez az egyetlen járható út, csak azt, hogy ott kellene képződjön erre elemi érdek. Ez az elemi érdek nem csak ottvan meg, de ha ott megvan, akkor minden simaliba, hiszen ott van meg minden jog, ráadásul nem kell kohézió. Ahogy az meg fog történni mondjuk a psvr kapcsán. A sony előszeretett folytatja azt az attitüdöt, kommunikációt és viselkedést, mintha a platform és a psn egy szabad piactér lenne, de ez jelenleg amellett hogy hazugság, csak egy célt szolgál: a felelősség mellőzését.


    /nem összekeverendő avval, hogy mennyire nyitott és egyszerű lett a fejlesztés, mert az tényleg jó és előremutató.
  • Kongy
    #46979
    Végigtoltam. A gáz az, hogy egy halom filmből "lop" úgymond. A játék fele egy Butterfly Effect koppintás, és itt most szó szerint kell érteni, gyakorlatilag ugyanazok a jelenetek... :D A vége felé mondjuk van 1-2 csavar, ami egyedinek mondható, de 80% copy sajnos. Egynek elmegy.
  • partizan182
    #46978
    PSVR-nál nem minőségi kérdés, konkrétan hányáshoz vezet a hullámzó FPS, azt felkapná a sajtó, vinné a sírba a terméket (meg tán az egész VR lufit).

    27-30 között rángató, frémpészes frissítést a tévén a userek 80% nem veszi észre. Nem azé' mert nem látványos (az), hanem mert nincs referenciája hogy ennek hogyan kellene működnie.
  • ppista
    #46977
    Nem csak a Sony a hibás. Ne akard állandóan a japcsi nyakába varrni. Ha összefognának a konzolgyártók, a játékosok, az újságírók és a kereskedők, és kikövetelnénk a megfelelő minőséget, akkor nem lennének ilyen problémák. Sajnos ha egy láncszem meglazulna, márpedig az összes, szinte egyszerre akar szakadni ahogy látom a résztvevőket, akkor az egész borulna, mint a huggyal teli bili. Az ideális világtól jelenleg fényévekre vagyunk.
  • Moby
    #46976
    >Én örülök, ha tényleg ad releváns előrelépést a PS 4.5, day1 kajálom majd (mostani gépet meg max elajándékozom). Mondjuk nálam a PC nem pálya (nappali+több aprónép kombó), különösen árérzékeny sem vagyok.

  • Moby
    #46975
    Személyeskedő ostoba csóringer balfasz vagy, aki csak úgy meri leírni a véleményét, hogy közben többesszámban beszél feszt.
  • Kandurex
    #46974
    [vállát vonogatja]
  • SlickAdam
    #46973
    a pöcegödörben kitargyaltuk mar 129874091237409832174123-szor
  • partizan182
    #46972
    Én örülök, ha tényleg ad releváns előrelépést a PS 4.5, day1 kajálom majd (mostani gépet meg max elajándékozom). Mondjuk nálam a PC nem pálya (nappali+több aprónép kombó), különösen árérzékeny sem vagyok.

    @Totti: kerestelek, nem találtam tottushu felhasználót :(
  • arty
    #46971
    és ha a 360 8 évéből indulsz ki, akkor mikor lett volna célszerű? ugyanmár... egyre tovább készülnek, egyre nagyobb összegből a játékok, lassan 5 év alatt egy-egy csapat 1 játékot tud letenni az asztalra.... hajszolódik bele ígyis az ipar egy világégésbe, erre most a két gyártó maga nyomja meg az indítógombot?

    én ezt nem hiszem. illetve, az ms-t valahol értem, de a sonynál nem látom, hogy rá volnának a tákolásra szorulva.... hozza csak ki az ms a one ráncfelvarrott gépét 3 év után, ők meg majd 5 év után tromfolnák amazt.

    de ha valaki meg tudja csinálni, lehetne itt a topik tetején is szavazás, hogy ki örül a ps4.5-nek és ki nem - kíváncsi volnék.
    ill. még arra is, hogy ezen tul/ezen belül a ps4 tulajok közül ki örül a 4.5-nek... szerintem mások lennének az arányok a két szavazótáboron belül (mindenki vs. mostani ps4 tulajok)
  • Amiga
    #46970
    Gond neked, ha kétévente nem akarjuk kifizetni egy konzol árát?

    Látszik, hol tart az ország, ha ilyen cégvezetői vannak, mint te. Egész nap itt **szod a rezet, az értelmi színvonalad pedig egy négyévesé. Bár belegondolva, ezzel most minden négyévest megbántottam
  • Totti5
    #46969
    Skippelem a témát a továbbiakban, remélem hibás döntésekkel egyik gyártó sem cseszi szét ezt a gent a felénél és jön a PS5, Xbox akármi 3 év múlva ahogy az várható. Jó játékot ( nekem meg lesz ), mindenki másnek meg sok rinyát, fikát.
  • Moby
    #46968
    >Generáció váltáskor kell az új gép

    Az új gép maga a generáció váltás. Nincs olyan, hogy generáció "közben". Addig tart egy gen. amíg le nem váltja a következő. Ha másnap, akkor egy napig.
  • Moby
    #46967
    Hogy mennyi idő után kell, azt jelentősen befolyásolja az initial állapot. Ha ebből indulok ki, az öt év megvolt már tavaly is.
  • Totti5
    #46966
    Generáció váltáskor kell az új gép ( ami nyilván nem csak jobb hardwerből kell állnia ). Nem generáció közben 1 év után sírni ríni, amikor ott a PC minden gond nélkül annak akinek kel mert nem tetszik a konzolosdi.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.25. 10:38:11
  • arty
    #46965
    Kell jobb hardver, mondjuk 5 év után.
    Én szívesen nézem fixhardveren is a fejlődést, mert ott is javul ám a graf a hw bántalmazása nélkül!

    Előző genben pl a forza/asscreed volt ilyen szempontból a kedvencem, de az áncsártid1-2-3 vonal is hasonló, csak én az elején nem voltam még ott (ps3on) :)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.03.25. 10:36:29
  • Moby
    #46964
    Hagyjukmárezt. Hiteltelen hazug bullshit ez a nemkelljobbhardver. Váltottatok prevgenről? Hányan itt day1? Nem a jobb hardverért, nem az volt az elsődleges szempont? Nevetségesek vagytok. Bohócok.
  • Totti5
    #46963
    From játék? dehogy lesz. Látszik h képtelen megcsinálni. 30-29, 30-28. Ahol meg nagyon ott 30-23. Ilyen volt az előző 4 játékuk is. Ha annyira akarnák akkor a prevgenes verziók után ezen a genen atom 30at simán kellett volna hozni. De hát még a remaster sem volt nekik 60 csak a target, aztán össze vissza. Ez emberi mulasztás, tudás ( fejlesztő eszközök ), skill hiánya, nem hardwer. Köv genbe is ezt fogják csinálni 3szor erősebb gépen, ezekkel az emberekkel.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.25. 10:29:26
  • arty
    #46962
  • arty
    #46961
    30 lesz a pimpeden, 21 a nem-pimpeden. Ez a gond.
  • arty
    #46960
    ?

    annyi lenne a difi, hogy a 200k-s gépről nem az első évben menekülne a "pécés", hanem a harmadikban... ugyan, sony/ms nyugodtan ignorálhatja a mazterrész igényeit, ők nem valódi célcsoport. "áncsártidért" meg a mostani "szargépet" is megveszi a juzer, szal.
  • Kandurex
    #46959
    na ezt fejtsd ki, kíváncsivá tettél
  • Moby
    #46958
    Csak hogy picit árnyaljam is a képet: én agyfaszt kaptam rövidúton attól a tinilányszimulátortól. Biztos jó a sztori, meg az alapötlet teszik is, de amikor két amerikai tinilány azon csipog egymásnak, hogy az a harmadik meztelen képeket küldött magáról a második pasijának, akkor toltam neki egy alt+f4-et, uninstallt, kickbanburnenuke-ot. Nukeitfromorbit. Kb ugyanaz történt vele, mint a fogsorszimulátorral: hiába jó az alapötlet, ha a világ amibe beletöltötté az nekem életidegen, és idegesítő karakterekkel telített. De ha valaki belebírja magát pakolni ebbe a kontextusba, az tuti hogy élvezni fogja, mer amúgy elég magas szint mesélésből, és a megvalósítás is fasza.
  • n000rbi
    #46957
    Jaja, valami 1900-ért húztam be x1-re (bár még hozzá se értem)
  • SlickAdam
    #46956
    nem
  • Moby
    #46955
    A jó megoldás ott a sony kezében, csak leszarja. Vagyis ez már érthető nem lesz sosem. A psvr kapcsán meg merte lépni a kötelező 60fps-t, akkor miért nem merte meglépni a normál játékaival ugyanezt 30-ra? Miért érdektelen ennyire a minőséget illetően? Ettől nem fogy jobban a gép. Ettől nem jelenik meg több játék rá, az egésznek a levét a játékosok isszák. Ők is tehetnének ez ellen, de nem fognak, ahogy eddig sem. Ha valami szar, akkor (ahogy most is), gyorsan túrni kell valami megnyugtató hírt, hogy máshol sem jó. Vitz.
  • Totti5
    #46954
    Ha annyira szívén viselte volna bárki a konzolokat akkor már PS2nél is kellett volna küzdeni, a 360-PS3ról is beszélve, de amit itt 3 év alatt a PCre átmenők leművelnek az folyamatosan bicskanyitogató és rákja a gémingnek. Francért nem lehet tisztelteben tartani mások választásait. Ha meg valaki szerint van jobb, akkor csinálja azon. Senkit nem érdekel, de ha ennyire nagyon kell a minőség akkor miért nem látom mindenkinél a WiiUt a az összes N játékkal ahol nincs semmi frém probléma, peccs ( 1-2 akad persze ), meg semmi ( a Yoshin kívül, ahol egészen minimális baki becsúszott ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.25. 09:17:29
  • ppista
    #46953
    Ezzel teljesen egyetértek.
    Mint írtam régebben, nincs jó vagy rossz választás. Csak választás van. Mivel nincs tökéletes megoldás jelenleg, és nem hiszem hogy valaha lesz is, mérlegeljük, hogyan jövünk ki az egészből a legjobban. Én osztottam-szoroztam, és a PS4 mellett döntötten. Mások meg egészen másképp. Ennyi a történet.
  • Totti5
    #46952
    6 ezer? az a teljes 1day ára. 2900ért vettem X1re fél éve. Most meg tavaszi akicóban még olcsóbb volt.

    Amúgy remek cucc, bár csak az első epizódon vagyok túl.

    Nincs az alulértékelve, nagyon sokan imádják.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.25. 09:05:19
  • Moby
    #46951
    >Ahogy elnézem a netes rinyákat és konfigokat, nem
    Valami azt súgja, hogy sikerülni fog beoptimalizálni. A két kezemmel fogom belekódolni a metálba. Ha szerencsém van, sikerrel járhatok, csak bíznom kell magamban!

    >Akkor ki kapja azt "amit megérdemelt"??
    Mindenki. Amire szavazott. Amihez asszisztált. Amit elfogadott, és amit nem. Amihez tapsolt, és amire megalkudott. Nem lesznek kivételek.
  • partizan182
    #46950
    +1, nagyon fasza végig. Csak óvatosan az asszony előtt, velem közölte 20 perc után hhog nélküle nem jatszhatom tovább, másfél hónap volt mire vegigertunk rajta :)
  • Kandurex
    #46949
    "mi ocson kapjuk a nagyon szart, ti meg dragan a kicsit szart."

    fordítva, nem jól írod

    "mi drágán kapjuk a nagyon szart, ti olcsón a kicsit szart"

  • Ulthane
    #46948
    Na srácok, egy alulértékelt játék a publikum részéről: Fura az élet.

    Melegen ajánlom mindenkinek, elképesztően jópofa, újító, értelmes, tévé elé szögező cím, mely igazán jutányos áron kapható most a storeban, 5.990 HUF a teljes évad.

    Valaki végitolta? Tegnap fejeztem be az első epizódot, és kiváló volt!
  • TDC Geronimo
    #46947
    Nem kell ilyenekre válaszolni, mert csak értelmetlen vita lesz belőle. Játszik mindenki ott, ahol akar.