121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #47109
    Ilyet nem mondtam, szóval ne terjeszd. Kösz.
  • Totya42
    #47108
    Tök fölöslegesnek érzem az új gépeket. És még mindig remélem, hogy marad az egész csak pletyka szintjén. Nem is értem miért akarná bárki ps4.5-öt. A játékok túlnyomó része multiplatform ergo megjelenik szinte minden PC-re is. Főleg most, hogy már az eddig Xbox exclusive-ok is mind jönni fognak PC-re is, szóval ott sem értem minek adnának ki új gépet. Tök fölösleges. Aki ultra grafikát akar az vesz PC-t. Határ a csillagos ég és annyi. Nekünk konzolosoknak ez az egész, ha tényleg megvalósul csak rossz lesz. Eddig is alig optimalizáltak a fejlesztők rendesen. Ha jönnek az erősebb gépek, akkor még ennyire sem fognak.
    A platform holderek inkább azzal törődnének, hogy normálisabb minőség ellenőrzés legyen a játékoknál. Érdekes tényleg, hogy a sony a VR-nél tudott olyan szabályt hozni, hogy kötelező 60 fps-t vezetett be, de persze a sima játékoknál nem ilyen szigorú, pedig a kötelező 30 fps-t bevezethetnék.
    Majd E3-on meglátjuk mi lesz, de nem vagyok bizakodó.
  • Moby
    #47107
    >A gépük értéke megzuhan.

    Az tippre annyira nem ehhez az ársávhoz közel fog érkezni, hogy semmiféle befolyása nem lesz rá. 70-90-ért mennek a használt gépek ma. Néha ez alatt is. Ez alá csak azért, mer kijön egy gép mondjuk 8-900$-ért, nem fog menni. Ha megy, nem ezért, de az azt jelenti, hogy az új gép ára is csökken (a ps4-é).
  • Bandicoot
    #47106
    Egyedül azért van rage mert tök felesleges az egész és azok fognak szívni akik már vettek gépet. A gépük értéke megzuhan. Ha nem cserélnek akkor meg nagyon valószínű hogy szoppóágra kerülnek. Szopóágra kerülnek multiban és szopóágra kerülnek valószínűleg optimalizáltságban is,az eddiginél jobban.
    Ahogy a VR esetében elő tudja írni a Sony hogy fix 60 alatt nincs kiadás úgy elő tudta volna írni eddig is fix 30-al. És tényleg a játékok színe javában 2-3 fps-es zuhanás okozza a problémákat (van ahol több) amit kis odafigyeléssel simán orvosolhattak volna.
    Nekem van egy olyan érzésem hogy a Sony rá fogja kényszeríteni a népeet az új gépre, és simán lesz pofájuk kiadni akár 10-15 átlagfps-el is haladó játékot a "régi" ps4-re... De ne legyen igazam....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.28. 19:06:05
  • Moby
    #47105
    Nem, nagyon nem. Hisz nem helyette dobják ki, hanem mellé. Szal értem én, a negyvenmillió odabasz, de ezek szerint csak van ott egy réteg, aki nem része a negyvennek, még költeni is tudna, és valahogy szeretné a sony (ms) ha része lenne a negyvenmilliónak (kevésmilliónak :) ). Másik oldalról valszeg a fejlesztők is picsognak rendesen. Mert abban teljesen biztos vagyok, hogy ez nem volt része a roadmapnek 2013-ban. Ezt úgy előránthatták a kalapból úgy egy éve, azelőtt az amd sem tudott volna nekik mit adni/mondani.
  • arty
    #47104
    biztos erdekel, hogy ki miatt lesz szarabb, ha szarabb lesz :)
  • arty
    #47103
    szerintem azert mert egy bukas mindket gep :D

    (nyilvan nem, sot, minden eddiginel jobban megy, de felteszem ezt a valaszt szeretned hallani :D)
  • arty
    #47102
    de, a driveclub es a season pass latszik megvasaroltnak

    iszonyat ganedomb a psn, de a dc ezt is kimaxolta :(
  • Moby
    #47101
    Nem értem a rage-et. A ps4.5 vásárlók jóval nagyobbat fognak szopni. A ps4 3 éve a piacon lesz, amikorra(?) gyön a ps4.5. Az predesztinálja, hogy aki day1 vett, az vagy 5 évre legalább vette a gépet. Nade aki 4.5-et vesz, az megveszi 2 évre? Vagy innentől default lesz ez a parallel létezés, és a nextgenben a ps4.5 lesz a gyengébb gép? Van azért jónéhány forgatókönyv. Azt továbbra sem értem, hogy a ps4 tulajoktól evvel mit vesznek el. Ha optimákolást, az a sony hibája lesz, ahogy eddig is az volt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.28. 18:20:24
  • Moby
    #47100
    Az új gêp nem a vr-ről szól. Az ms-nek nincs vr-je, és szinte ugyanakkor kezdenek pimpelt gépről hadoválni.
  • Bandicoot
    #47099
  • darkSectorxxx #47098
    Az optimalizálás annak az ellentéte, mikor kényszerből csökkentik a felbontást. :D
  • Bandicoot
    #47097
    A hab a tortáta hogy a többmillió szerencsétlennek akik az év végi szezonban bevásárolták a ps4-et ráadásul hittek a VR-ben mert a SONY közölte hogy jöööön és megoldjáááák...Na nekik hazudták a lehető legnagyobbat azzal hogy az új gépről mélyen kussoltak. Szó nem volt új gépről a VR miatt.
    Tibikém,örülünk hogy megveted a ps4-edet karira, jönni fog a vr és ahogy ígértük megoldjuk hogy jólegyen meg 60 frém meg interpolációvagymiarosebb....Csak ha élvezni is akarod akko vegyél ps4.5-öt, amit majd idén jól bejelentünk.:)


    Szerk.: Jól kifarolt ebből a generációból mindenki. Mind a közel 40millió vásárló, akiknek rohamosan nő a száma...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.28. 17:45:40
  • Moby
    #47096
    A működik nem azt jelenti, hogy van. Van ÉS működik. Ha működne nem kellene új.
    Ebből a generációból a jelenlegi tulajokon kívül kifarolt már mindenki. Szerinted azért dobta az ms és a sony is, mert működik? Vagy mert megunták a sirámaimat?
  • Bandicoot
    #47095
    6 éves a tv-m.
    5 éve raktam össze a konfigom.
    Mindkettő tökéletesen működik.
    Telefont meg akkor cserélek ha már elkopott,elromlott az akutális "csoda".

    Van a konzolon is működő recept, úgy hívják: Optimalizálás. Vajon mennyibe tartana 900p-re venni a felbontást amikor egy játék lejjebb megy 30-ról 1080p-ben? Vagy visszább venni 1-2 effektet? Rendszerint 1-2 fps-es problémáról beszélünk, nem többről. Az elmebeteg ragaszkodás az 1080p-hez miközben 900p-ben egy adott játéknál lehet meglenne a fullosan fix 30fps gond nélkül. DFanalízis nélkül pedig leültethetünk a képernyő elé bárkit,meg nem mondja hogy 1080p-t vagy 900p-t lát-e....
    Attól hogy kiadnak egy erősebb gépet, az igénytelenség és az optimalizálatlanság ugyan úgy meg fog maradni.
    ha pedig a SONY beközli hogy csakis akkor lehet kiadni majd az új gépre/VR-re játékot ha megvan a fix frém,az enyhén a gerinctelenség netovábbja lenne - és ez esetben állítom hogy a kezdetektől feltett szándékuk volt kiadni a ps4-et majd 2-3 évvel késöbb kiadni egy erősebb ps4-et hogy a sok csóringer aki megvette a 4-est az vegye majd újra az újat....
    Ennyi erővel a SONY a ps4-re is megszabhatta volna - addig nincs játékkiadás amíg nincs fix frém.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.28. 17:36:44
  • darkSectorxxx #47094
    Mi? A ps4k?
    Nekem se hiányzik. :D
  • Moby
    #47093
    Én nemtudom miért kéne. Nekem sose kellett.
  • Bandicoot
    #47092
    Az emberek többsége kötve hiszem hogy 150k feletti telefonokkal rohangál,aki meg igen presztizsből cserélgeti, kihasználni nem használja ki a legtöbbje még a több évvel ezelötti készülékét sem. Ez igen rossz példa...
  • darkSectorxxx #47091
    Ő volt. Régen. :D
    Meg a PS4 is el fog menni még 2-4 évet tuti mire megszűnik. ::D
  • Bandicoot
    #47090
    Optmializálni kéne. Engedni a felbontásból,engedni a látványból. Ha a szaros VR miatt kötelezővé tudják tenni a fix 60 frémet, nemhiszem hogy nagy gond lenne kötelezővé tenni a fix 30-at.
    Persze van gond a gépek erejével de minden csak optimalizálás kérdése. Simán kihúzhatna ez a gen még 2-3 évet minőségi hozzáállással és optimalizálással. Majd jöhet a genváltás. De nem, most kiadnak egy újabb gépet, az eredeti géptulajdonosok pisloghatnak. Vagy veszik vagy kapják majd a még gyengébb kiadásokat. És persze majd jön a pislogás amikor az új széria 30-60 között ugráló frémeket produkál ahol nincs VR...Ugyan így menni fog a hőbörgés és az anyázás.
    Nagyban nem a gépeken múlik hogy mit mutatnak,hanem a fejlesztőkön illetve a gép "tulajdonosán", hogy mit engednek megjelentetni....
    Nagyon bízom benne hogy hatalmas kifütyülést kap a Sony ha ezt be merik jelenteni. Nagyon el vanak pöffeszkedve, kilóméterekre vezetik ezt a konzolgenerációt, és őszintén szólva telibe tojják azt a közel 40millió vásárlót...Simán meg fogják lépni hogy még szarabb portokat adnak majd ki a régi gépekre hogy mindenki cserélje az újat. Ha meg nem akkor tűrd hogy Gézuka akinek van pénze az új gépre multiban ordító fölénnyel indul,jobb grafikát és framerate-et kap, te meg aki megvetted a ps4-et gondolván hogy 4-5 évig elleszel vele, szeresd tovább a konzolgéminget....
  • Moby
    #47089
    Tökéletesen osztom. Nincsenek a techvilàgban 5-7 évig működö receptek. A vevői oldal sem igênyli, számtalan példát látunk. A fejlődést sem szolgálja.
  • darkSectorxxx #47088
    Én meg azt kérdezem miért kéne olcsónak lenni a mostani PS4-nek?
    Úgyis viszik mint a cukrot, rádobnak inkább a 4k-sra 20-30k-t és ennyi.
  • TDC Geronimo
    #47087
    mai világban ahol az emberek többsége 1-2 évente cseréli a 150k feletti telefonját szerintem ez nem kéne, hogy gondot okozzon. Gamernek lenni sose volt olcsó mulatság most mindegy, hogy PC vagy konzol.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.28. 17:24:33
  • Moby
    #47086
    Deee mindig az árával jöttök. Most akkor legyen jó, legyen olcsó, vagy milyen legyen? Ráadásul az sem tetszik, ha van ilyenis, meg olyan is. A boxtól is szarabb ps4-et meg Tottin kívül nem szavazta senki.
    Most akkor mi legyen???
  • Kandurex
    #47085
    Istenuccse' veled értek egyet,....de akkora egy szar ez a generáció, hogy az már nem tartható fent tovább.

  • Bandicoot
    #47084
    Arról nem beszélve hogy azt a közel 40millió vásárlót alaposan arcon köpik.
    Majd jönnek az eddigieknél is gyengébb portok a Sony pedig felteszi a kezét: ott az új gép, azon jobb....

    Az olyan apróságokról nem is beszélve hogy akkor a multis közönséget is kettéválasztják? Avagy egybeengedik...Csak mert a több fps --> előny....Jókora előny...

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.28. 17:18:38
  • Bandicoot
    #47083
    Tehát aki mondjuk karácsonykor megvette a ps4-et az hajtson fejet a Sony nagysága elött amiért neadjisten kiadnak egy újab erősebb gépet,ezzel a béka segge alá tiporva az eredeti ps4 értékét. És örüljünk ha a 100-120ezres gépet 60ezerért elviszi valaki hogy rádobhassunk cirka egy 100-ast az új gépért...Amit meg majd 2-3 év múlva leváltanak....:)
    Örülnöm kéne hogy a konzol oda süllyed hogy gyakorlatilag drágább lesz "fenntartani" mint egy pc-t?:)
  • Moby
    #47082
    Ma leginkább az a helyzet, hogy ha valami kiritkusan kakás, akkor azt 2-4 hónapon belül valamennyire kipofozzák. Ha lesz erősebb gép, ezen pecsmergések száma várhatóan lecsökken/megszűnik. Hacsak nem lép a sony valamit ezügyben, de ahogy eddig nem tette,...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.28. 17:06:15
  • TDC Geronimo
    #47081
    Hát nem tudom hogy feltűnt-e de ebben a genben a játékok nagyrésze félkész szar így a helyzet változatlan maradna
  • darkSectorxxx #47080
    Elsőre fura, de sokkal jobb mint a műanyag, az ragadós volt, már málott szét. :D

    Beleoperálni nem egyszerű, de van netes leírás, én alig tudtam szétszedni a buzi kis karmok miatt, azükból lepattant 2-3 darab, de leszarom a 4 csavar tökéletessen összefogja.

    Amúgy király nagyon. :)
  • Kandurex
    #47079
    Hm...
  • bakkerman
    #47078
    Aha,mert ennyire userbarat a mai vilag...kijonne egy turbozott ps4,egybol arra kezdenek irni a jatekokat,azon minden szebb jobb lenne,a sima 4-es userek meg kapnak valami felkesz szart,"cserebe" azert mert nem fizettek ki az uj cuccot
  • Moby
    #47077
    Még mindig megőrültél.
  • SlickAdam
    #47076
    lesz meg valami nagyobb gamer rendezveny E3 elött?
    hogy mikor adjam el a PS4-et. nem kell uj, csak egy uj gep hire megcsappantana a mostaniak arat megjobban.
  • arty
    #47075
    fos erzes lenne, h a szarabb minosegu "uncsarteddal" jatszok... ilyenek
  • TDC Geronimo
    #47074
    Miért? Nem kötelező vétel, a mostani is jó lesz amíg nem jön a következő számozott gép. Az még még legalább 3 év
  • arty
    #47073
    es milyen erzes a femgomba?
    mennyire nehez beapplikalni a kontiba?
  • arty
    #47072
    meg mindig remelem, h csak kamu....
  • TDC Geronimo
    #47071
    WSJ is lehozta ma. Remélem E3on bejelentik és év végén jön is :y

    New article from the Wall Street Journal:

    "Sony Corp. is planning to sell a more powerful version of its PlayStation 4 machine to handle higher-end gaming experiences, including virtual reality, people familiar with the matter said, while continuing production of its existing console that has so far sold more than 36 million units world-wide.

    Existing PlayStation 4 owners would need to buy the new model to take full advantage of the enhanced graphics and power, though it is likely that the current model and the coming one would share the same software catalog, one of the people said.

    The new console would be announced before the planned October release of the PlayStation VR, Sony’s new virtual-reality headset, the people said. It would be able to handle ultra-high-definition resolution graphics. The upgraded console would also provide more power for running the PlayStation VR, whose main competitors, Facebook Inc.’s Oculus Rift and HTC Corp.’s Vive, are designed to work with top-shelf computers."
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.28. 16:42:16
  • darkSectorxxx #47070
    Nem, nem tudom , de egy kicsit más ügybe mentek el az aprópénzek....ledek meg bérlet, melóba kaja, ilyenek. D:D
    Meg öszintén nem tudtam eldönteni, hogy ez télleg fog-e kelleni, szét tudom-e kapni a kontrollert egyeltalán?

    Ha megnézzük játszom-e annyit hogy ha kicserélem fejből tudjam merre vannak a gombok annélkül hogy ránéznék?????? :DDDDDDDDDD