121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #113879
    Szerintem inkább márciusba próbálkozz.
  • darkSectorxxx #113878
    Aki ösz elejéig kapott annak esetleg. :)
  • darkSectorxxx #113877
    Köszönöm...

    Nem tudhatod, mikor mire gondolok...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.25. 16:03:00
  • darkSectorxxx #113876
    Gratula! :)
  • Evoluti0N
    #113875
    Nem akartam PS5-öt venni a közeljövőben, de valamelyik nap csak úgy eszembe jutott és megnéztem, h tudok-e venni egyet. Nem tudom, h mire számítottam. Mindenhol out of stock. :D Majd januárban ismét bepróbálkozom.
  • mucsácsó
    #113874
    hát nekem nem, legfeljebb egy DualSense-et tudnék begyömiszkölni a fa alá perpill :D
    ...viszont egy Switch-en nagyon agyalok, vagy legalább egy Switch Lite-on, főleg az indie gamek miatt - nemtom érdemes-e még beleugrani, vagy jövőre jön-e valami Switch Prő esetleg..
  • Rage47
    #113873
    meg kellett néznem több forrást, hogy ez valami kamu-e :D omg
  • Rage47
    #113872
    Na kinek került PS5 a fa alá?
  • Evoluti0N
    #113871
    Neked is, viszont a "Merry"-t E-vel kell írni, mert különben azt írod, h "Vedd el a Karácsonyt! (férjül, feleségül)".
  • AntiHero
    #113870
    Kellemes ünnepeket mindenkinek. :)


    Ünnepek alatt végigjatszottam a Cyberpunk-ot. Kerek 100 óra lett.
    Minden melléküldetésel. Meg 3 lezàràssal. (Többit majd megnézem youtuben)

    Minden "kis" hibàja ellenére én imàdtam a jàtékot. Baromi jó vilàgot építettek fel. Baromi jó storykat mesélték el a készítők.

    Aki végig szalad a fő storyn kb az kihagyja a jàték lényegét. Nem szabad csak arra koncentràlni. Tessék elműpni a vilàgban. (Még ha a végére fàrasztó is lesz)

    Ami befejezést elsőre elértem, nekem az tetszett a legjobban. Azt ilyen sajàtosnak éreztem.
    A többit amit utólag még megnéztem..hàt csak az élményeket rombolta. De nyilvàn mindenkit màs hajt majd a jàtékban, màs fog tetszeni neki a lezàràsban.

    Remélem rendbe hozzàk ezt a jàtékot és màs is részese lehet ennek az élménynek.

    Viszont részemről, egyenlőre..làtni se akarom ezt a vilàgot egy ideig. Remélem a dlc-k is majd jóval később érkeznek, mert ez a 100 óra tömény volt..baromi jó..de tömény.



  • darkSectorxxx #113869
  • Ulthanito
    #113868
    És a Sony majd kicseszésből kicsesz magával is, és lemond az eladások után járó kemény jutalékról? Aligha. Egy tőzsdén jegyzet cég ilyet nem nagyon csinál, nem szarja torkon magát meg a részvényeseit.
  • Moby
    #113867
    Azzal, hogy lekerült a sony sztórjából a cp nem csak a cdpr bukja a pénz, hanem a sony is. Minden egyes el nem adott példánnyal. A sony szereti a pénzt, és nem hülyék gyülekezete, nem hebehurgya internetező népség, hogy valamiféle kicsinyes bosszúból vagy kicseszésből ilyet csináljanak. És nem csak az el nem adott kópiák után bukják a lét, de a refundok után is. Mondhatták volna azt is a cdpr-nek, hogy inétézzétek el magatok a kártalanítást, ahogy azt a lemezes kópiákkal készül tenni a cdpr. A sony ilyet magától nem csinál, ahogy erre még precedens sem volt.
  • Moby
    #113866
    >CDPR kicseszett a Sony-val
    Ebből nekem nem derült ki, hogy itt mi volt a kicseszés. Az első cp refundkérelmemet úgy köpte vissza a sony, mint a szart. Ők aztán leszarják, hogy valaki igérget vagy sem. Ha a sony nem akar refundolni, nem refundol, ők ebből absz nem csinálnak gondot.
    Szóval szerintem a fórumokról nem volt ott senki, aki ebbe beleláthatott volna.
  • MerlinW
    #113865
    CDPR azt mondta, hogy mindenki refund-olhatja a játékát PS-en. Mindezt enélkül tette, hogy egyeztetett volna a Sony-val (aminél ugye a refund nem létező fogalom). CDPR kicseszett a Sony-val, Sony levette a játékot a polcról. Ennyi történt.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.12.24. 21:21:04
  • mucsácsó
    #113864
    gémelésben gazdag Boldog Karit minden kedves esgés fórumtársnak! :)
    Csak ésszel a bejglivel :)))
  • Mephike
    #113863
    Tudom, tudom, és egyet is értek veled. De van valami a grafikában, ami miatt figyelni fogok erre a játékra. Persze megtörténhet, hogy csalódás lesz maga a játék, de a látottak alapján úgy érzem lehet akár jó is.
  • n000rbi
    #113862
    MMO shooter -> skip
  • Tikal #113861
    Végülis a játek mindenhol csak rpg-kent van besorolva de hadakozzál tovább hogy nem az:)
  • Mephike
    #113860
    Nekem ez teljesen újként jött szembe a Youtubeon, valamiért eddig kimaradt, de így első látásra egész pofás darabnak tűnik.
  • Ulthanito
    #113859
    Akinek nem jutott PS5, az vehet majd KFConsole-t!

    www.forbes.com/sites/erikkain/2020/12/23/kfc-console-announced-4k-240fps-kentucky-fried-chicken-video-games/

    (Bocs, nem működik a link beszúrás valamiért)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.12.24. 11:47:33
  • Ulthanito
    #113858
    A Peugeot meg úgy hirdeti magát mint az autógyártó, ami egy családi vállalkozásból nőtte ki magát, mégis gyárt sótartót is.
  • darkSectorxxx #113857
    Jól nyomod akkor. :)
  • Moby
    #113856
    Az 1-ből megvan a complete, viszont abból hiányzik a platina az alapjátékból is, és elbuktam a mentésem, szóval előről kell kezdenem...viszont várom abból is a remasztert febr elején.
  • LBandi77
    #113855
    Volt már az is most nioh fokozaton haladgatok.
  • LBandi77
    #113854
    Jók,de elég nehezek,de talán az 1- ben tartalmasabbak voltak.Itt most több az új fegyver skill stb.el lehet veszni benne néha.
  • Moby
    #113853
    Jók a DLC-i? Az alapjáték platinán van, fbruárban jön a remaszter PS5-re, gondolkodom rajta...bár nemtudom mennyire éri meg megvenni az egész pakkot csak a DLC-k miatt :/
  • darkSectorxxx #113852
    Üdv mester... hát lehet majd be tudok nézni, csak most még el kell intéznem pár dolgot.
    De NioH 2-őt én inkáb csak nézni, nekem az rohadt nehéz játék, már a demoban arconvágott a farokkal a játék. :D

    Gondolom már a dlc-ket nyomatod. :)

    majd kb 23:30 körül tudok lenni... ha leszel még.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.23. 21:38:00
  • darkSectorxxx #113851
    Megértelek.
    És amúgy szuper lenne ha több játékba lenne, sőtt a magyar fordítós srácok még arra is hajlanának hogy beletegyék az általuk készítettet, de tudjuk milyen zárkózott platformok ezek... főleg a Sony.
  • xymano
    #113850
    Kár érte mert eddig arra vártam, hogy akciós legyen, eddig nem is néztem a feliratokat benne.
  • LBandi77
    #113849
    Gyere nyomni nioh 2.Nem ma kezdtem de néha taknyosra szopat.
  • darkSectorxxx #113848
    Én reménykedtem a Dark Souls-ban hátha lesz, de scesztek beletenni. :)
  • xymano
    #113847
    Köszi a válaszokat.
  • darkSectorxxx #113846
    Nincs.
    Sony belsős játékainál van csak....

    Sajnos a Bluepoint még nem az, de az összes többi igen.
    Mondjuk úgy hogy Playstation Studios log van ebben a generációban ezekre a játékokra.

    Final Fantasy VII, szimplán 1 évig exclusive csak ps-re....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.23. 20:37:39
  • darkSectorxxx #113845
    Még ha nem is, de RPG - Role Play Gaming - Szerepjáték.

    Ha a Cyberpunk 3 külön story-val nem szerepjáték kismillió mellékküldetéssel amiknek van kihatása kicsit a story-ra akkor nehéz lenne meggyőzni hogy bármi más az lenne.
    Én szentül azt hittem hogy ez kezdetekben is RPG-nek indult, lehet nem de szerintem ez egy rpg játék lett.
  • n000rbi
    #113844
    Szia, nekem úgy rémlik nem volt. A ps exeknek van csak magyar felirata az utóbbi időben.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.12.23. 20:23:17
  • xymano
    #113843
    Sziasztok
    Valaki esetleg meg tudná mondani nekem, hogy a
    Final Fantasy vii remake ben van magyar felirat?
  • Evoluti0N
    #113842
    Egyetértek. Ha ez nem RPG, akkor a Witcher 3 sem az. Minden olyan RPG elemet tartalmaz, amit a Witcher 3 is (sőt többet is, mivel itt van karaktergenerálás), csak ez fist person, meg sci-fi, meg (többnyire) lövöldözés kardozás helyett.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.12.23. 19:48:49
  • darkSectorxxx #113841
    A Cyberpunk?

    Neszivass, az miért nem készült volna RPG-nek? Én végig mindenkitől ezt hallottam, olvastam, hogy ez egy RPG., csak mert akkor a Witcher se az szerintem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.23. 19:11:16
  • Tikal #113840
    Akkor nem az industry leader in role playing games mottoju cég csinálta?;) Csak mert a cd projekt red így hirdeti magát.