121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #47189
    Fakezűek. De a valóság az ez. És 13 nap múlva ezt a valóságot fogja készhezkapni mindenki, hiába tudjuk, hogy nem így kéne. De egyben azt is látjuk, hogy az erősebb gép segít a fakezűség enyhítésében.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.29. 19:10:13
  • Totya42
    #47188
    Na ez pont jó példa arra a fejlesztőre, aki szarik bele magasról, hogy rendesen megoldja. Vagy csak fakezüek. Ki tudja... Előző genben sem ment nekik a stabil 30 frém. Nem vagyok jós, de szerintem nekik a következő genben sem fog menni. Hardvertől függetlenül. Mert leszarják. Ne mondd, hogy annak a grafikája nem tudna menni a mai gépeken 1080/30-ban, ha rendesen megírnák. Mert azt nem hiszem el.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.03.29. 18:39:40
  • Totya42
    #47187
    Megjelenéskor vettem 2013-ban a ps4-em és a világon semmi baja.
  • Totya42
    #47186
    Arra gondolok, hogy Uncharted-nál rendesen ps-re programoznak és meg is látszik a különbség. Vagy most az "új" Ratchetnél. Multiplatformnál a GTA, amit rendesen megírtak. De a többség az szarik bele. Nem ölnek pénzt rendesen a szoftver fejlesztésbe látszólag. És ha le tudják nyomni a vásárlók torkán konzolon is a 2-3 évenkénti hardver cserét, akkor még ennyire sem fognak foglalkozni vele.
  • TDC Geronimo
    #47185
    En gepem is day 1os. Egyaltalan nem bantam meg es tokeletesen mukodik azota is.
  • Moby
    #47184
    A még ittlévő day1-osok emlékeznek már csak, hogy az eu-s láncs rengeteg hibás gépet szült (Slick egészen élményszerűen emlékezhet erre :D ), de a hazai launchkor ez már nem is volt, a később jövők ezt a részét már nem is ismerik. Azóta gyak hótugyanaz a platform, csak a sony kiskanállal kimért featurebővítése került a fw verziókba. Meg lett pár cím, de az akkor is lett, ha valakinek otthon volt egy gépe.
  • Moby
    #47183
    Szvsz az egész téma túl van pörögve. Semmi tényszerű dologról nincs szó, csak annyi, hogy lesz valami. Ez az egy, ami szinte biztosnak tekinthető, minden más spekuláció, aminek jórésze itt képződik.
  • Totti5
    #47182
    Kíváncsi fajta az ember.

    Mit nem kapott meg az ember day1 amit 365 nappal később igen? gondolom van valami fontos... tök ugyan azt a épet vetted akkor is. 1 szóra érdemes revízió volt eddig, de abban sincs semmi olyan amitől az 1day vásárlók tökönszúrnák magukat.
  • bakkerman
    #47181
    Teljesen mindegy bocs hogy hozzászóltam,vagyis mertem hozzászólni a témához,majd ha ténylegesen történik valami hozzászólok. Peace,
  • Tikal #47180
    :))
  • Tikal #47179
    Es mennyi idő utan lehet bele ugrani? 2 év, 3 év?
  • Totti5
    #47178
    Miért, mi történik a 2. hónapban?
  • Moby
    #47177
    A ps3 a mai napig kapható. Abból az idejárók jóóónagy része kizárta magát ilyen-olyan okból. Aki ma vesz olyat, az köpködi a sonyt, mer időközben lett már 4 is? Nem. Hacsak nem totál elmebeteg.


    /pedig tonképp azt éri meg a legjobban ma venni, ha valakinek kimaradtak a exkluzívjai :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.29. 17:50:41
  • Tikal #47176
    Engem nem érdekel hogy mikor vették vagy te mikor vetted, mar jo ideje a polcokon van...
  • Jinchuu
    #47175
    Mivel elmondásod szerint új genbe nem ugrunk bele launch day ezért 2018 Q3-Q4-ig kivársz és minden ok. :D Aki meg akar az fejest ugrik, egyszerü.
    Utoljára szerkesztette: Jinchuu, 2016.03.29. 17:48:15
  • Moby
    #47174
    Na, akkor te meg ebbe sem fogsz(ps4,5. 5, akármi) beleugrani csak nyócévmúlva. Akkor most teneked mi a problémád pontosan? A későn jövők ne csipogjanak. Beleült akkor, amikor az elvei alapján jónak látta. Majd kiszáll ugyanakkor.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.29. 17:47:45
  • n000rbi
    #47173
    Én nem bántam meg, azóta is az a gép muzsikál. 6-7 évig húzta a ps3, kellett már a váltás. Mire vártam volna?
  • bakkerman
    #47172
    iratlan szabály hogy új genbe aznap nem ugrunk bele,de még 1 hónap múlva se
  • Moby
    #47171
    >Ezt mondd annak aki ma vagy tegnap vagy az elmult 1-2-3 honapban vett PS4-et

    Túl azon, hogy nincs miért, és túl is van pörögve, de az ő véleményük aligha szempont. A platform 2013 dec. 13 óta elérhető. Mondjuk túl sok névre itt most az idegesen csapkorászók köréből nem is emlékszem, hogy aznap itt lett volna...
  • bakkerman
    #47170
    Ezt mondd annak aki ma vagy tegnap vagy az elmult 1-2-3 honapban vett PS4-et,beleteve a dologba minimum 135-140 ezret (uj gep + 2 jatek)...en 97-ert vettem decemberben,mai nap mar nem erne tobbet 80-nal ez teny,de akkor meg ugy voltam vele,hogy raszanom,es 2018 Q3-Q4-ig megvan oldva a jatek platformom. Na ha 2017-ben kihoznak az 5-öt valszeg 200k-s minimum indulo arral akkor az nem lenne egy happy dolog
  • Bandicoot
    #47169
    Baromira remélem ennyiről van szó. Esetleg 4k mozitámogatás mellé, alacsonyabb fogyasztású géppel.
  • Jinchuu
    #47168
    Szerintem ez a PS4.5 nem más mint a slim ps4, semmi több csak valami okos firkász felfújta a dolgot, mert hallott valamit valahol egy folyosón.
  • Bandicoot
    #47167
    Fejlesztők/kiadók...tökmindegy.
    A Sony meg tudta szabni hogy csak akkor jelenhet meg a vr játék ha fix60 frém, akkor eddig is meg tudta volna szabni hogy fix 30 meglegyen. De minőségi előírás helyett most úgy tűnik erősebb gépet vetetnének a néppel...
  • Totti5
    #47166
    Nyilván összetett dolog, időre kell sokat, minőséget lehetőleg minál olcsóbban, mint minden munkahelyen. Amiből lesz összecsapott nem minőség, olcsón de időre megvót és el lett adva a főnökségnek h minden szuper. Nálunk is ez megy a gyárba, de abba már nem látunk bele h időhiány e. Witcher 3 esetén biztosan nem időhiány volt pl, de abba sem látunk bele, h a fejlesztővel mit gyártatnak a végén, 1-2 kontentet vagy teknózzál még. Valószínüleg sokszor nem az utóbbi.

    Sose tudjuk meg, csak látjuk h vannak sokan akinek sikerül, de vannak akinek nem, arra meg nincs mentség h pl peccs után még rosszabb lesz valami pl Witcher 3 vagy JC3. Ott egyértelmű ki a ludas, legalábbis fotelból nézve...
  • Ulthane
    #47165
    Gondolom a potens fejlesztők eleve el se jutnak oda, hogy zöld csík legyen ott.
  • Moby
    #47164
    Gondolkoztam, hogy veszek, demivel csak steamen használható, és elég szarnak is tűnik, dobtam.
  • Moby
    #47163
    Akkor a felettesek nem szerettik a ződet. Mindegy végülis ^.^
  • roolandsan
    #47162
    Ne kenjunk mar mindent a fejlesztokre, az o feletteseik a fo ludasak. Velem is rendszeresen fordul elo hogy szivesen dolgoznek tovabb egy feature-on, de egyszeruen a management nem szan ra tovabbi idot/penzt, menni kell tovabb (foleg ebben az agilis vilagban).
  • Moby
    #47161
    Én nemtudom van-e köze a hardvernek a látványhoz, meg a futáshoz, de hogy a rohadt zöld csíkot nem szeretik a fejlesztők, ez biztos.

    REKT
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.29. 14:58:51
  • TDC Geronimo
    #47160
    Itt kérdezem bár félig off téma, de steam kontrollert használt már valaki?
  • Ulthane
    #47159


    Amíg veszi a nép, miért ne csináljanak ilyen minőségben játékot? Majd ha világszinten tizenkét darab fogy összesen, akkor elgondolkodnak.
  • Totti5
    #47158
    Nem néztem, majd ha megjelent a játék év végén. Lehet lockolni 30ra.
  • Tikal #47157
    Nem kell ultra high 1080/60, hanem csak high.... most itt van pl a Hitman, nézted már? vicc.
  • Ulthane
    #47156
    De, ígérték. Végig azt hallgattuk az előző gen végén, hogy erre nem képes ez a gen, de majd jön az új, és ott az lesz a sztenderd, meg normális, meg elvárható, stb.
  • Totti5
    #47155
    Ugyan úgy lesz mint most ( viszont egyre több lesz, mint ahogy most is, lásd Halo is 60 lett, UC4 multi is 60 lett, GeoW 4 multi is 60 lesz stb... ) senkit nem kényszeríthetnek és sokaknak a tudása sincs meg hozzá. Skilled és gyenge programozó csapatok mindig lesznek, kitenni meg nem fogja senki őket a piacról.
  • Totti5
    #47154
    Nem ígérte senki ezt. Azt h elérik e fejlesztői döntés, van rá jó pár példa. 1080p 60 frém megvan ( jó esetben ) 120 ezres 970n, meg 40 ezres intel procin, a többi meg opcsönsz turkálás kérdése h fix vagy nem fix, vagy ha a fejlesztő azt mondja h nem akkor ott sincs meg lásd Batman pl sok konfigon.
  • Bandicoot
    #47153
    Nem igért senki 1080/60-at. És állítom hogy a következő genben sem lesz 60 csak elvétve.:)
  • Ulthane
    #47152
    Egyáltalán nem tudjuk, hogy milyen lesz az új gép. Kár találgatni. Lehet, hogy csak 4K-képes, és picit kisebb (mi a fasznak? nem mobitelefonnak kell a zsebembe, szerintem a mostnai konzol is túl kicsi. Lett volna nagyobb kicsivel, a jobb hűtés érdekében).

    Ha meg erősebb hardver jön, arra programozni is másképp kell (hiába van 1 gigás netem az otthoni letöltéshez, ha a másik oldalt, ahol feltöltik az adatot, csak 100 megás van), hogy az előnyök kijöjjenek.
  • Bandicoot
    #47151
    Gta V pc-n is megfekszik framerate-ben feltolt graf mellett harmatos élsimítással egy 970-esen amint kimész a mezőkre,országutakra..Kb addig tart a 60 frém egy 100+ezres vga-n...Vagy elkezded lepusztítani a grafikát hogy ott is meglegyen.
    De persze erről csend van és csak a városban benchmarkolgat a legtöbb teszter.:)
  • Tikal #47150
    Senki nem kérte az erősebb gépet, mégis jön, PS4.5. Erre mondtam, hogy akkor már inkább egy új gép, mert egy félmegoldásnak aztán semmi értelme.

    Most komolyan még 3-4 évet várjak arra, hogy 1080p/60 tudjak játszani konzolon, mikor már ez a generáció is ezt ígérte??? nem érdekel, hogy mi az oka annak, hogy nem tudok, oldják meg, ha ehhez erősebb gép kell akkor az, ha csak bénák a programozók, akkor ne engedjék őket kiadni a szarjukat, vagy mit bánom én, de a félmegoldásoknak nem sok értelme van.