121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #47229
    Ja és az ilyen egyszerű manapság. Elég sok fórumot, oldalt nézegetek és olyan helyeken bukkannak fel spoilerek, ahol ez ember nem is gondolná. Barom dolognak tartom ezeket a hetekkel megjelenés előtti lets playeket. DS3, QB most meg ez.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.29. 22:57:49
  • Seth
    #47228
    Tégy úgy ahogy én, ne nézd meg! Ennyike, van ám itt ész, nem kevés :D
  • TDC Geronimo
    #47227
    Lets play másfél hónappal megjelenés előtt ebből is :/ MI ez az új trend? Nem tetszik :(



  • Bandicoot
    #47226
    Ph-n nagyon dícsérik pedig és én is csak jókat tudok mondani róla.
    1-2 hónap alatt míg a pc-m rendesen protemető, a ps nem. A szűrő viszont televan. Kipucolom és megy vissza.
  • n000rbi
    #47225
    Semmi értelme ezeknek szvsz, inkább takaríts rendszeresen :)
  • vixo
    #47224
    Sziasztok!

    Közületek valaki használ ilyen porvédőt?:

    PS4 porvédő

    800Ft körül láttam, megéri beruházni rá? Azért eléggé megül a szellőző részeknél a por,ahogy látom, akkor vajon mennyi kerül a gépbe?

    Köszi előre is a válaszokat!
  • Moby
    #47223
    Sztornó, most nézem, már hollandiából postázzák. Nincs vámáfa, csak pk, de ugyanott vagy :D
    "A kontroller ára ~55 euró, a postaköltség ~15 euró.
    Hollandiából postázzák így nincs rá plusz VÁM és plusz ÁFA, szóval összesen ~71 euróba (23 360 Ft) került és 4 munkanap alatt ért Pest alá (Alsónémedibe), 5 munkanap alatt pedig Debrecenbe. GLS hozza, csomagkövetés van."
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.29. 20:50:31
  • Moby
    #47222
    Amúgy minden másra talán jó is, csak mindenmást én pl amúgy is boxkontrollerrel nyomok. Overwatchban szerintem evvel bedarálnának mint a szart. De ki kéne próbálni.
  • Moby
    #47221
    Nem is fogja, lévén mindneki a steamről veszi. Elküldik neked simán, csak a vámáfát ki kell pengetni. Olyan 25 környékén gurul ki. Horror...és sehol nincs egy egérhez képest kompetitív multiban (ok, az egerem is került ennyibe, de na...az egy prö cucc, egy hozzámhasonló ultramatőr szarsenkinek).
  • Seth
    #47220
    21(+platina) trófeára volt energiája a készítőknek, hogy még azzal se lehessen kicsit többet kihozni játékból :D
  • TDC Geronimo
    #47219
    visszatérve steam kontrollerre. Azt olvastam non-steam játékokat is támogat miután hozzáadod steamhez és elég jókat olvastam róla csak szokni kell. Viszont idehaza sehol se látok kontrollert
  • Totya42
    #47218
    Na még csak az kéne.
  • arty
    #47217
    van az a pénz (és termék...) :)

    ---

    amugy driveclubról mi az általános vélemény? könnyű? közepes? nehéz?
    lehet, hogy kormánnyal könnyebb csak?
  • arty
    #47216
    most nézem - a rohadék Order egy trófeával se jutalmazta, hogy hardon toltam le ?! :(
  • Moby
    #47215
    Arra kár várni. Egyrészt sose lesz, másrészt velük sohatöbbetsenki nem akar együttműködni a konzolgyártók közül.
  • arty
    #47214
    De te már leírtad a megoldást (leáldban) - a platformholder nem engedi a szaggatós mocskot a gépére. 30 frém vagy kuka...
  • Moby
    #47213
    Nemtom, nekem a kék meg a ződ csík mást sugall. Neked nem?
  • arty
    #47212
    és nem volna baj, ha a vidiának is lenne x86 licensze, ill az intelnek épkézláb gpuja. és lenne verseny, de valami őrületes ;)
  • arty
    #47211
    "Persze, hogy segít az erősebb gép"

    jah, pécén segít :D
    ahol az elbénázott játék alá elköltesz még 80 ezret....
  • Moby
    #47210
    A probléma az egész hw kérdésben az, hogy egészen egyszerűen rossz időre esett az így is elnyújtott genváltás. A sony belepakolt mindent, amit tudott, APU-ból viszont csak ilyen volt. Ami nem is illik bele a többibe. Most lenne aktuális hardverileg, amikor a ps4.5 jön, most meg nem jó a userbasenek egy ilyen félidős félgenfélváltás. Valahol össze kellene már érjen a szándék és a lehetőség.
  • TDC Geronimo
    #47209
    Mondjuk nekem ez PCre lesz haverok miatt

  • arty
    #47208
    Nemsegit. Vagy kimaradt az x360? ;)
  • arty
    #47207
    Linket, plz.
  • arty
    #47206
    Ebben nincs vita köztünk, az egzotikus hw ideje lejárt :)
  • arty
    #47205
    "Most komolyan még 3-4 évet várjak arra, hogy 1080p/60 tudjak játszani konzolon, mikor már ez a generáció is ezt ígérte???"

    Soha nem ígérte ezt egyik generáció sem és rossz hírem van: a következő sem fogja hozni.
    Az emberek leszarják a 60frémet, ellenben a szebb látvány eladásokban materializálódik - innentől boritékolható a döntés a 30 javára....
  • Moby
    #47204
    A konzolok ma a "pöcegyárosokból" élnek. Ha ők nincsenek, mára a konzolokat felzabálták volna a mobilok, mert kb ott tartanának az egzotikus szarjaikkal.
  • arty
    #47203
    te miről beszélsz?

    a jóval gyengébb boxon ott a 60 frémes forza... "képtelen", mi?
    a felbontás és a frém NEM erőforrásfüggő, hanem csupán fejlesztői elhatározás.

    lásd még a ps3 fhd, 60fps címei....
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.03.29. 20:21:45
  • arty
    #47202
    Szerintem jöjjön uj ps mindig, amikor bármelyik pöcegyáros kihoz egy uj videokártyát vagy gyorsabb processzort!
  • arty
    #47201
    nekem ez a CUH-12xx eddig nem volt hangosabb, mint a box ... persze mellé tűzforró, nemtom hosszabb távon mi lesz vele :/
  • arty
    #47200
    én ujrakezdtem a magyar accon, mert frusztrált, hogy gyak magam ellen megyek timetriált.... HC mód jo lenne, de nem így :(

    amugy viszont imádom, változatos, csodaszép (csak miért borus időben megyek a játék 60-70 % -ában!? minden játékban kötelezőnek érzik a rossz időjárást, ha van időjárás?!?!?!?!), kicsit talán túl könnyű... legalábbis az alapkarrier első harmada.

    hja és így már oda tudok csapni a friendjeim idejének :D

    viszont ha te hácéban tolod, akkor mi sose fogunk vállt vállnak vetve menni :(( ;))
  • TDC Geronimo
    #47199
  • Totya42
    #47198
    Egyetértek. Ez a jelenlegi helyzet. Hogy ebből hogyan lehetne kimászni azt nem tudom. Talán, ha a vásárlók többsége kifejezné igényét erre, akkor az talán helyezne nyomást a kiadóra. De amíg ugyan úgy fogynak így is, addig marad minden, ahogy van.
    Mindenesetre Nekem nem fogják lenyomni a torkomon az esetleges 2-3 évenkénti konzol hardver frissítést. Engem a kiadók problémái már hidegen hagynak. Oldják meg.
  • Moby
    #47197
    A videójáték készítés hatalmas üzlet lett. Nagyságrendileg több produktum születik mint 15 éve. És ez még darabolódik is a platformok között, miközben pénzügyileg ezt a fragmentációt egyre inkább problémás fenntartani. A szélsőéges esteket leszámítva aligha van pénz és idő normális optimalizácóra. Az optimákolás nincs ingyen. Azért a stúdió fizet. Az erősebb hardverért a felhasználó. Valami konszolidáció kell, mert jelenleg az a megoldás, hogy nincs megoldás, és túl sok minden lógóbéllel jelenik meg százmillió példányban.
  • Totya42
    #47196
    Azt kéne, de nem merik meglépni ezt a platform holderek. Sőt! Úgy néz ki, hogy a fejlesztők kisírják az új gépeket is.
    Meg sajnos a játékosok többsége is leszarja. Mi itt fórumokon, akiket ezek a dolgok zavarnak, na mi vagyunk a kisebbség sajnos. A többség nem is látja vagy csak szimplán abszolúte nem érdekli.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.03.29. 19:40:56
  • Totya42
    #47195
    Sajnos ezt fogja megkapni mindenki. Persze, hogy segít az erősebb gép. Ezt senki nem is vitatta. És PC-n ahol a határ a csillagos ég, ha valaki épp úgy akarja, na ott akár meg is oldódnak eme problémák erőből (bár ott is sok mindent elbasznak, mert leszarják a fakezűek, hiszen különben a rajongók nem várnák minden résznél a modderek javításait). De mint felettébb írtad látod Te is mi a baj "Az ittlévők részben érthetően azt mondják, hogy hiába nő a hányados egy jobb hw okán, a stúdiók majd tovább tekerik az IQ potit, a frémperszekre ugyanúgy nem fog jutni". Ha normálisan fejlesztenének szoftvert és nem mindent hardverből akarnának megoldani, mert sajnálják rá a fejlesztési költségeket, akkor simán megoldhatnák a 1080/30-at konzolokon.
    Utoljára szerkesztette: Totya42, 2016.03.29. 19:36:47
  • Bandicoot
    #47194
    Ennyi. Ezt mondom minőségi előírásnaak kéne lenni a betonfix 30 vagy 60 frémnek.
    Nem 29.9, nem 25, nem 30-60 között ingázó.
    Osztán ha ez meg van lehet "tekergetni" feefelé a graffot amig a beton meg nem repöd.
  • Totti5
    #47193
    Érdemes elolvasni, amikor fejlesztő beszél.
    Framerate és felbontás Mi az összefüggés, és miért?
  • darkSectorxxx #47192
    Kis Bloodborne stream....:D
  • Moby
    #47191
    Ez az egész kérdéskör őrületesen egyszerű amúgy. Van 3 potméter. Főbontás, frémperszek, IQ (ami hibás teminus mamá, de mindegy, maradjunk ennél). Van egy értékünk, egy háynados, amit a motor dob az adott architekten. Mondjuk rá, hogy ez egy fordított renderidő. Ezt dobjuk szét a 3 potin. Ps4-en az a helyzet, hogy a főbontás nagyrészt ki van csumára tekerve. Az mindig elviszi a maga részit. Az IQ-t belövi a stúdió a kedve szerint, és a frémperszekre jut mindenhol annyi, ami éppen megmaradta többiből. Az ittlévők részben érthetően azt mondják, hogy hiába nő a hányados egy jobb hw okán, a stúdiók majd tovább tekerik az IQ potit, a frémperszekre ugyanúgy nem fog jutni. Ebben van is némi igazság. Én meg azt mondtam régebben (amit azóta láthatóan kezd átvenni a topik), hogy szoninak le kéne hegesztenie a frémperszek potit, meg a főbontás potit, és a stúdió dob annyit az IQ-ra, ami megmaradt. Ha akar jobbat, csináljon jobb hányadost, alacsonyabb renderidővel.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.29. 19:21:23
  • Bandicoot
    #47190
    Nem fog segíteni az erősebb gép. Főként ha még feljebb is akarják rakni a grafikát.