121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #47269
  • TDC Geronimo
    #47268
    Szerintem itteni idő szerint éjjel csak
  • darkSectorxxx #47267
    WOOOOOOOOOOOOOOOOA


    Akkor ne Bloodborne-ozzzak? :D

    Mikor lesz fent? :D
  • TDC Geronimo
    #47266
    Na FF XV update. Demo MA jön és a teljes játék szeptember 30
  • TDC Geronimo
    #47265
    zombi Wii Un nálam akkori év egyik kedvence volt. Mondjuk tény a gamepad ott elég sokat hozzáadott az élményhez. Indiefosoknál jóval jobb az biztos
  • TDC Geronimo
    #47264
    Nemhinném. Annyit tudok US storeba tuti lesz, remélem EUba is
  • darkSectorxxx #47263
    Akkor veszek plus-t.
  • Kandurex
    #47262
    Csak plus-osoknak?
  • TDC Geronimo
    #47261
    UC gif
  • darkSectorxxx #47260
    LOOOOOOOOOOOOOL
    szabit kérek!
  • Bandicoot
    #47259
    Egyelőre nem érint, One nincs pc-n meg én emiatt nem rakok még win10-et. Főként hogy Win Store-os.
    De persze akit érint annak az is kiadás.:)
  • Mr Manson
    #47258
    Battlefront valaki coopba nem érdekel? Felvehetne ... kéne a trófeák miatt.
  • Seth
    #47257
    Zombi megvan ,nem volt rossz szerintem, a Dead Star meg multis lövölde,amiket én nem komálok. Április kipipálva akkor :D
  • mucsácsó
    #47256
    PS Plus ÁRPILIS

    Dead Star (PS4)
    Zombi (PS4)
    I Am Alive (PS3)
    Savage Moon (PS3)
    A Virus Named Tom (PS Vita)
    Shutshimi (PS Vita)

    najóvan... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.03.30. 17:43:37
  • Totti5
    #47255
    Na most már csak egy kérdésem van. 4.5 PS4en a Milestone Sébastien Loeb Rally Evo-t megtudja csinálni majd 1080p fix 60fpsre amikor most 900p és 30 fps SE jött össze nekik?!

    Örülök h a Codie elkapta a fonalat ( F1 2015 kisiklás után ). Fullos rally élmény, vegyétek!

    Jájj, a végén mondja h ha tetszett a Colin McRae sztájl rally akkor ez..... Az árkéd volt, ez nem az. Ez RBR sztájl rally. Nehéz a játék, ne legyenek illúziók.
  • mucsácsó
    #47254
    Unravel DEMO a magyar/UK store-ban, ha valakit érdeköl :) én spec még nem próbáltam, szal jól jött :D
  • Kandurex
    #47253
    QB kihagytad ,:)
  • Bandicoot
    #47252
    És bejelentenék a FF-t a DS3 és UC4/Doom közé, hadhulljanak a fejek otthon a költekezésért...
  • Seth
    #47251
    Holnap lesz valami FF15 konf valahol. Elvileg pontos megjelenési dátum is lesz
  • Bandicoot
    #47250
  • TDC Geronimo
    #47249
    Holnap jön FF XV demo elvileg
  • Seth
    #47248
    Be fogsz sokallni :D
    Ha kényelmesen, de kincseket nem keresgélve haladsz, akkor 1. rész olyan 9-10 óra körül, 2. rész hosszabb, legyen olyan 12-13
  • Paranoia
    #47247
    az első rész kb 8-9óra
    második talán 10 körül
    harmadik is olyan 10-11 között lehet
  • TomStorm
    #47246
    Mennyi idő végigvinni UC1-2-3at?Csak sztori semmi más Normal fokozaton.

    Mert UC4 elött mindenképpen ki akarom játszani.Csak a 3. részt játszottam régen.
  • TDC Geronimo
    #47245
    A végén úgy is az lesz szerintem :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.30. 16:23:35
  • SlickAdam
    #47244
    najszos lett mindket kenyerpiritora
  • TDC Geronimo
    #47243
    Ne is mondd most neztem meg en is. Mekkora game lesz ez atyaeg...
  • mucsácsó
    #47242
    Doom Closed Beta: aki az alfát tolta, az automatikusan invelve van a holnap induló bétába is, ha esetleg valaki nem tudná :)
  • n000rbi
    #47241
    Ahhh, még majdnem megkönnyeztem :)
  • TDC Geronimo
    #47240
  • Kongy
    #47239
    QB, D3-ból 1 képkockát nem láttam még, egyszerűen nem nézem meg, majd én szépen megtapasztalom mihelyt megvettem. Addig meg elvagyok a régebbi címekkel, most pl a Dragon Age Inquisition-t kezdtem újra... még mindig hihetetlen jó játék, 2014 GOTY nekem.
  • Tikal #47238
    Kösz, hogy szóltál...
  • ppista
    #47237
    Hihetetlen egy elbaszott világ kezd alakulni körülöttünk. Ezt a sok sipákoló prűd feminista és társai majomfalkát simán elküldeném a földekre kapálni, és akkor nem akarnának belepofázni az életünbe. Rosszul vagyok a fajtájuktól.
  • Ulthane
    #47236
    Számodra közömbös. Ha kihozzák, ha nem, vettél egy konzolt, amin játszani szerettél volna, és fogsz is tudni.
  • arty
    #47235
    röhej! (tegnap mondom megnézem már', hátha van még a játékban némi szufla (1-2 könnyed trofi), de semmi ami "egyszerűen" meglehetne, szal megy "vaterára", ez TÉNYLEG ennyi volt...)

    egyébként az egyszerüsége mellett (és a felemás vég ellenére) nekem az Order 1886 nagy élmény volt.... ilyen, végig "blizzardrender" minőségű (grafika!) játékkal még nem találkoztam, a 10-12 órányi átvezető+coversút is pont elég volt, szal egynek mindenképp okés.

    azóta (bár csökken a hatás napról napra :D ) minden játék zizi és "játékgrafika" :)

    ---

    Tikal: a jövő setét, s fontos, hogy ne legyenek illúzióink ;))

    witcher meg mostmár okés, nem? vagy azóta megint elrontották? (nem voltam erre egy ideje, pedig itt pecsről pecsre lehetett követni az eseményeket)
  • darkSectorxxx #47234
    Több mint 1, csak szólok.
  • Tikal #47233
    Azt látom, hogy leszarják, jól meg is tömik az olyan fakezűek zsebét mint a CD Projekt...azok meg levonják a következtetést, hogy a parasztnak elég a 24 frame is... mert az mozis, ugye? :))
  • Tikal #47232
    Akarod mondani, NEM CSAK erősforrásfüggő... Gratulálok a talán egyetlen AAA címhez aminek sikerült a 60 frame a Bone-n :DD
  • Nirz
    #47231
    Star Ocean V cenzúrázva lesz Japánban és külföldön is kevesebb fanserviccel, a sok prűd és SJW panaszok okán.
    Japánoknak nem igazán vannak elragadtatva:
  • Bandicoot
    #47230
    Lassan ott tartok hogy egy egy nagyon várt cím érkezése elött egy hónappal kiköttetem a netet mert még onnan is spoiler folyik ahonnan az ember mégcsak nem is várná.