121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #47312
    Ahhoz nem a ps4k nem lesz elég, de az azt követő sem. 4K ott valóban maximum a minimálgrafos inideben lesz.
  • Tatyla
    #47311
    Majd meglátjuk ki nevet a végén :)
  • Ulthane
    #47310
    Majd ha jön a Mass Effect Andromeda 4K, akkor akarni fogsz. :)
  • Tatyla
    #47309
    Én biztos nem váltok főleg úgy hogy hidegen hagy a VR, meg nem akarok 4K indie játékokat...
  • Ulthane
    #47308
    Egyelőre csak pletykák vannak, de józan parasztival a következőt gondolom:

    Hülye lenne a Sony kiadni valamit úgy, hogy annak nincs semmi hozadéka a játékosnak (bár erről lehetne hosszasan lamentálni). Nyilván nem költ olyanra, aminek az eredménye egy erősebb hardver, de UGYANOLYAN minőségű gaming és szolgáltatások a másik oldalon.

    Az erősebb hardver gyakorlatilag generációváltás, nyilván az egésznek köze lesz a PS VR-hoz. Tegnap végre néztem videót ilyen játékokról, és félelmetesen gagyi az összes. Illetve, szerintem a vásárlók fele sugárban hányva viszi majd vissza a VR szemüveget, amire most még nem is gondolnak.
  • Moby
    #47307
    Abban, amiben ps4 tud többet a ps3-tól, csak mások az arányok.
  • darkSectorxxx #47306
    Kérdés hogy miben tud majd többet amikor játszani kell, mert így szépen hangzanak a dolgok.
  • Ulthane
    #47305
    Veszem én is egyből, gondolkodás nélkül.
  • Bandicoot
    #47304
    Eszem ágában sincs eladni mióta megvan az új gép és nekiestem minden percét élveztem és fogom is. Csak felháborító gerinctelenség az egész, és félő hogy ha kijön az új vas akkor a régi gép még annyi optimalizációt sem fog látni mint most...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.31. 00:49:49
  • SlickAdam
    #47303
    sztem adja el mindenki a faszba a ps4-et, aztan sirjunk, hogy at lettunk baszva!
  • Bandicoot
    #47302
    Én egyre inkább tényként kezelem. A fórumokon maximálisan jogosan lázadoznak az emberek és "gyújtanák a székházat"...A Sony pedig nem cáfol.
  • Tikal #47301
  • Kongy
    #47300
    Ha ez a PS4K igaz, akkor valóban meg vannak számlálva a PS4-em órái... :)
  • Moby
    #47299
    Szívesen leírnám, hogy a gyász 5 fázisából most vagy a tagadásban, de ezért meglincselnének itt a topikban, ráadásul azt a hamis képet festeném magamról, hogy nekem ez örömet okoz, hogy ez a hír valakit bánt. Pedig nem. Ha ez az egész igaz, akkor nyilvánvalóan generációt vált a sony, annak minden hozadékával. Azaz lesznek olyan tartalmak, amik már csak arra érhetőek el. Az elején persze jön minden mindenre különböző minőségben.
    Hát nem élted ezt meg már többször? Dehogynem. Legalább egyszer.
  • Totti5
    #47298
    Neked akinek nincs gépe, akkor vesz amikor akar, alapjaiban totál hidegen hagy h van e PS avagy nincs, hisz ott a bika PC mindenre lehet nem számít... de nem te vagy a konzol user base mintapéldánya ( meg én sem ). Nincs gen váltás. 2 éves múlt ez a gen.
  • Moby
    #47297
    Amúgy miben lesz ez más, mint bármelyik genváltás? Vagy most újra főtalálja a fanbase a BC-t? Csak akkor nem fogja ps5-nek hívni a sony, ha végleg kasztrálta magát. Mert az egész sztoriban ez a 4.5 a legnagyobb hazugság, nem a léte, vagy bármi más. Ennyi erővel lehetett volna 1.1, 1.2, 1.3, stb.


    /ráadásul evvel a 4.5-el kúrják át, és haragítják a leginkább magukra a ps4 tulajokat. Ha tökösek, és ps5-nek nevezik el, nincs kérdés. Világos lesz mindenkinek: ez egy új generáció. Szebbjobbtöbbdrágább. Pont úgy, ahogy mindig történt. Hogy nem 3 évre rendezkedtek be a tulajok? Hát istenem. Gyorsuló világban élünk.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.30. 22:46:27
  • Moby
    #47296
    Ühüm. Ahogy ez a gen sem a remasteredről szól. Ez a 4.5-el egyszeriben megváltozik.
    Or...


    U4 rem., BB rem., all of exlclusives rem. Mark my words. Hogy lenne a sony akkora barom, hogy kihagyja a ziccert? Komolyan gondolod? Ugyan...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.30. 22:34:53
  • TDC Geronimo
    #47295
    Egyelőre ez még mindig pletyka. Nem kell egyből sony székházat gyújtogatni

    Amúgy meg itteniek 90%a day 1 fog váltani, ha lesz ilyen ezt is előre megmondom, de nem csak ők, hanem rengeteg ember. Sony meg számolgatja majd a pénzt megint

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.30. 22:34:16
  • SlickAdam
    #47294
    "It was also made very clear that current games would not be getting any type of performance upgrades by being played on the system and any benefits to older games would come via patch per game and per developer. When asked if this was going to happen the response was "Its a possibility but doubtful with the exception of a handful of games." "

    nem a From az a studio... :D
  • Bandicoot
    #47293
    Lesz ugyan egy kis grafikabutítás de hohhhohhho a a ps4 tökéletes lesz a VR-el!

    Tényleg buzdítani fogom az embereket a neten hátha van valami milliomoscsemete aki rámozdul, maximálisan megérdemli a SONY hogy kipereljék a szart a hazugságokért.


    Ha a nagy VR reklámozás közben ezt bejelentik tavaly egy szavam nem lenne..De az hogy lapítanak és csak híresztelésekből lehet sejteni mi lesz és alig fél évvel a VR megjelenése elött még mindig semmi hír, az nem a gerincesség kategória. Vegye a sok hülye a PS4-et aztán psilogjon ha a pár hónapos konzolja feleannyit sem fog érni és vegye az új gépet!
    Így kell szemen köpni 40 millió vásárlót. Szép munka!!
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.30. 22:33:55
  • Kandurex
    #47292
    Ribanc vagyok.
  • Seth
    #47291
    Látod Totti, ha vártál volna Uncharted 4 pakkig, még időben kiléphettél volna :)
  • n000rbi
    #47290
    Hogyne-hogyne :D

    Amúgy én nem ellenzem, jöjjön, aminek jönnie kell :)
  • Totti5
    #47289
  • Kandurex
    #47288
    Had jöjjön!
  • Bandicoot
    #47287
    Erre ezek után csak azt tudom mondani: SONY

    Baromira remélem hogy aki nemrég vette a ps4-et a vr reményében és a hitegetések miatt a szart is kipereli a sonyból amiért még bejelenteni sem volt képes hogy ilyen lesz és mindenkit hitegetett.
  • Moby
    #47286
    Megnézem rajta az uncharted4 remaszteredet!


    /ja meg letolom rajt a bb dlc-t. Aztán megmutatom neki hol az ajtó :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.30. 22:24:56
  • TDC Geronimo
    #47285
    Hogy utána eladhassa és még vagy 3* megcsinálja ugyanezt
  • SlickAdam
    #47284
    osztan minek?
  • Moby
    #47283
    Ha ez igaz, én is :D
  • AntiHero
    #47282
    Ps4 eladó :D

    Amúgy bekaphatják...ettől még az is jobb lett volna, ha valami mod jön a géphez ami erősiti azt.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.03.30. 22:11:31
  • TDC Geronimo
    #47281
    húhú megy ám a sírás már. Októberben jöhetne és day 1 adopter leszek ennél is -.-
  • TDC Geronimo
    #47280
    Deep Down launches with PS4K #1

    edit: game will still work on normal PS4, altough performance will be much lower.
  • TDC Geronimo
    #47279
    GAFon mod által megerősített forrás

    PS4K information (~2x GPU power plus clock increase, new CPU, price, etc) #1
    Related info from a meeting we had yesterday was waiting for it to be approved before posting.

    Price is currently $399.99 they were discussing a better CPU which would raise the price to $499.99 we were guaranteed the price will be no higher than $499.99 (He mentioned the CPU upgrade quite a bit almost as if they haven't really decided on a final spec could be a pricing issue.) also there is currently no plan for any type of trade in program for current PS4 users but that could change.

    They stated that the GPU is twice as powerful as standard PS4 and much faster. They did not say exactly how fast but that is was running at a higher clock speed while being much smaller than the original.

    It will have a 4k blu ray player and will upscale games that are not natively 4k.

    Also there was talk of some sort of VR lounge for the media player app which is supposed to be getting a substantial upgrade.

    It was stated plainly and with no room for interpretation that there are developers that already have development kits for the PS4K and that they are making games that will directly target and take advantage of the higher specs of the PS4K. It was also stated that these games will in fact work for the PS4 but with considerable sacrifices made to performance.

    It was also made very clear that current games would not be getting any type of performance upgrades by being played on the system and any benefits to older games would come via patch per game and per developer. When asked if this was going to happen the response was "Its a possibility but doubtful with the exception of a handful of games."
    We were also given a list of games that will be available at launch that will directly take advantage of the PS4K where the differences are and I will quote him "Significant."

    For the PSVR

    Eve Valkyrie
    Robinson
    GT Sport

    For the PS4K

    Deep Down (Thought this was dead)
    GOW4 (This was the exact abbreviation on the sheet I can only assume its god of war 4)

    There were more games on the list but these are the ones that stood out to me.



    That's all I can remember off the top of my head I'll see if I can get any more information.
  • darkSectorxxx #47278
    Remélem ma meghal a Tüzfarkas. :D
  • darkSectorxxx #47277
    Ja megijjedtem, nem baj, elég nekem. :D
  • Seth
    #47276
    Nyilván nem ilyen hosszú lesz a demó, de igen az a 30 másodperc abból van :D
  • darkSectorxxx #47275
    30 másodperc?
  • TomStorm
    #47274
    Köszi!!
  • Seth
    #47273
    Nem az. Alattad van videó, az lesz