121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #47352
    Tényleg lassan ott tartunk azon se lepődnék meg ha az UC4 is hasonló lenne...De maaajd PS4K-n megkapjuk amiket a videókban mutattak....

    Viszont ha ez bejön tényleg elmehet a SONY a fenébe mert akkor nem a hetekben találták ki hogy erősebb gép kell de nem is hónapokkal ezelött, hanem szinte már a gen elején tudták hogy 2 év után erősebb gépet pattintanak...
  • Moby
    #47351
    Gonosz vagy!


    /és milyen realista!
  • Bandicoot
    #47350
    Majd Ps4K-n.
  • AntiHero
    #47349
    Fiú / Noctis
  • TDC Geronimo
    #47348
    Egy "csöppet" butult csak grafikailag




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.31. 12:56:29
  • Kandurex
    #47347
    egyébként van egy kis melegbár érzés a játékba...

    izmos, szőrös férfi seggek összecsapódnak az éjszakában...
  • Bandicoot
    #47346
    Mindjárt lehúzom. Ez most kisfiú vagy kislány?...
    Arcra olyan mint egy 13 éves Lightning.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.31. 12:54:32
  • AntiHero
    #47345
    Rövid. :) Amugy sose voltam FF fan. Szóval ez a demo nekem semmit nem mond. Nem győzött meg.
  • Kandurex
    #47344
    ühüm és milyen a játék?
  • AntiHero
    #47343
    Na de, hogy megnyugtassak mindenkit ez legalább csúnya és még szarul is fut. :D
    PLATINUM DEMO – FINAL FANTASY XV
  • Moby
    #47342
    Naja, a tie ratiot az nem mozdítja, de szerintem az így is rohadt magas a ps4-nél (nemtudom, sose néztem, csak tipp).
  • Bandicoot
    #47341
    A slusszpoén az lesz hogy van rá egy 20ezresem,ha bejelentik az újszériás PS4.5 gépet, mellé bejelentik a PS4 árcsökkentését.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.31. 12:22:31
  • vg
    #47340
    Azért az csalóka, mert mondjuk megveszi 18e-ért, végigtolja egy hónap alatt és eladja mondjuk 14e-ért.
  • AntiHero
    #47339
    Hát akkor fasza...(amúgy első napos gép)

    Hát ha 60at adnak érte...akkor nem lesz csere rögtön az tuti. :D
  • Bandicoot
    #47338
    Nem tudom mikori a géped és milyen, de 80 pénzért 1-2 hónapos fullos garis 1216a 500gb-t lehet kapni. Én 85-ért hoztam ki másfél hónapja a boltból. 1 hetesen,gyakorlatilag szinte csak kinyitva volt.
    Ph tele van 80-85 körüli újszériás gépekkel van ami még 3 év garos is 576-ból. És a kutya nem viszi annyiért.
    Ha kijön az új gép,vagy megjön a híre,örülhetünk ha 60-70et adni fognak egy garis újszériás ps4-ért....

    Arról nem beszélve hogy az 500 dolláros ár az ilyen 2szeres gpu erő meg erősebb cpu mellett erősen hasraütés szagú...
  • Moby
    #47337
    Szerintem nem is őket lövöldözi majd az új géppel. Ez üzletileg nem az fps-ről szól, hanem hogy legyen meg a prémiumkategória.
  • AntiHero
    #47336
    Igazából mikor én vettem a PS4-t külföldön dolgoztam. Röhögve fizettem ki első napokban a gépet. Meg sem éreztem. (pedig csak németben dolgoztam, viszonylag "kevés ottani fizuért").

    Mivel már megint magyarországon melózok...így már nem olyan röhögve fizetném ki.


    Na jó ha ezt eladnám 80 ezerért (ennél olcsóbban nem) akkor éppen kitudnám pótolni egy új gépre..de akkor se örömmel tenném.


    AAA játékok meg igen drágák..De hát én egy hobbynak fogom fel. Arra meg költeni kell. Jobb mint felmenni inni és 1 este elverni ugyan ennyit.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.03.31. 12:08:49
  • SlickAdam
    #47335
    de a hetente erkezö AAA cimekre telik day1 meg a dzsuvás magyar jatekosoknak is ...
  • vg
    #47334
    Majd meglátjuk mit szólnak hozzá az emberek. Szerintem a világban ps tulajok nagy része nem jól menő sikeres ember, akik csak úgy hirtelen tudnak venni új gépet (még nyugaton se, jelentsen a nyugat bármit is), vagy egyszerűen nem akarnak, mert már más a prioritásuk mint a magasabb fps (mondjuk az igazi konzol generáció, a negyven év körüliek akik leszarják a pc-t).
  • Moby
    #47333
    Gyakorlatilag egyedül maradtak a piacon. Nem nagyon tudnak már hibázni.
  • SlickAdam
    #47332
    ez lesz pedig. nyilvan hallja Sony (is) a rinyat, hogy 1080..... meg 60....
    - jatekok tovabbra is jönnek hasonlo latvannyal es teljesitmennyel mint eddig is
    - az erösebb gepen ez több fremmel erkezik majd, ill. ha sima gepen is megvan az 1080... meg a 60... akkor tolnak kicsit grafra
    - plusz 4K multimedia
    - PS4K exkluzivok inkabb csak VR fronton

    nezöpont kerdese, hogy a PS4K gepen futokat tekintjuk-e felpimpelt verzionak, vagy a siman futokat butitottnak. ismerve a köcsög negativ allandoan rinyalo gemer community-t (mindet egyben), a "butitas" szot fogjuk sokat hallani / olvasni

    szerk.: HA lesz ilyen gep...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.03.31. 11:46:48
  • Kongy
    #47331
    Tudom, hogy nem lesz Slim, csak ezzel próbálok párhuzamot vonni, hogy mennyi idő telt el az eredeti PS3, és a Slim között. Bár valóban, teljesen más jellegű a frissítés. Akkor fogok röhögni, ha a PS4K sem váltja be a reményeket, amire megvan az esély bőven :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.03.31. 11:40:10
  • Moby
    #47330
    Te is benyelted ezt a 4.5 bullshitet. Nincs slim, Semmilyen slim nem lesz. Új gép lesz. Új hardverrel, egy tök új architektúra. Gondolom polarissal, HBM2-vel, mifaszommal. Bár ha az 500$ kbigaz, akkor maradnak a gddr5-nél.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.31. 11:39:15
  • Moby
    #47329
    >És mi van akkor ha a Sony kitalálja

    Azzal fogják bejelenteni. A sony nem a kis lelked akarja ápolni, hanem lóvét csinálni.
  • Kongy
    #47328
    Hát ez ilyen költői kérdés volt. :D Egyértelmű, hogy ez egy elég nyomós ok a váltásra, nyilván az erősebb hardver mellett..

    De ha jól emlékszek PS3-nál is 2-3 év után jött a Slim verzió, ami ugyan nem volt erősebb, de kevesebb baj volt vele az biztos. Szerintem a legjobb széria a 2. gen volt, a Super Slim nagyon budget kategóriás érzetet keltett.
  • vg
    #47327
    Mi lenne? Megveszed új gépet. Itt úgyse probléma, mindenki azonnal megveszi. Részemről utolsó konzolom volt, soha többet semmilyent. Inkább veszek három évente 130e forintért (400dollárért) csúcs videokártyát. Több értelme van.
    Utoljára szerkesztette: vg, 2016.03.31. 11:35:00
  • Moby
    #47326
    >Aztán elgondolkodnak, hogy bazdmeg... ezt egy PS4 alatt megy?

    Gondolom a sonynál nem is sejtik, hogy fog kinézni. Majd jól meglepődnek a kis buziak! Szerintem visszavonulót fognak fújnak az egész ps4k-nak.

  • n000rbi
    #47325
    Simán kitalálhatja, ahogy a Nintendo is meglépte a New3DS-sel. (igaz, egyelőre csak egyről tudok, a többi "csak" jobban fut az új gépen)
  • SlickAdam
    #47324
    mi lenne baszki?
  • Moby
    #47323
    Attól még írhatsz. 4K-ra egyelőre semmi nem elég egykártyásban, Majd a jövőhéten többet tudunk már, de nálam nem is cél. Nyilván váltok pascalra, de nem a 4k miatt. A 970 már fullhd-ra sem elég. 2 éves cuccról van szó.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.31. 11:31:57
  • Kongy
    #47322
    És mi van akkor ha a Sony kitalálja, hogy lesz PS4K exkluzív játék? :D Valami ilyesmit is olvastam, és itt most nem a VR játékokra gondolok, mert azok engem is hidegen hagynak.
  • Ulthane
    #47321
    Én nem várom egyáltalán, de egyetértek, nem erősebb gép kell, hanem normális kódolás. Ez a nyitja mindennek.
  • AntiHero
    #47320
    Alig várom, hogy kijöjjön a Uncharted 4.

    Aztán elgondolkodnak, hogy bazdmeg... ezt egy PS4 alatt megy?

    Nem erősebb gép kell, hanem normális programozás.


    Ja közben fent van a FF XV demo. 3.8Gb
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.03.31. 11:09:47
  • samsung123
    #47319
    Végre kiálltál azok agyhalottak sorából akik azt hiszik a hogy 4K 4x szebb mint a FHD :D. Monitor távolságból is marginális, hiszen azt nem vágják sokan, hogy nem kell az adott dolognak natívan futnia 4K-ban, hanem maga a 4K kijelző kevésbé látszódó fizikai pixelei miatt már szebb a kép, ezért számít sokat a felskálázás is. Teljesen felesleges natívan futtatni PC-n 4K ben játékot, nemhogy Konzolon. Azt a mérhetetlen nagy erőforrás mennyiséget jobb komplex fizikára, jobb AI-ra és fix FPS kellene fordítani. Ez hatással lenne a PC játékokra is, hiszen most ott még ennyire se törik magukat a fejlesztők ezekre, mert ott elérhető a 4K és emellett lehetetlen még jobb fizikát AI-t stb belepakolni a játékba, mert a mostani egyszerű játékokhoz sincs elég erő a csúcsVGA-kban se, nehogy ha még pluszba jobb fizikát meg AI-t kellene számolni, estetleg szebb effekteket...

    A másik a 2x erősebb PS4: ezt nem tudom ki nyalja be, ráadásul 499-ért :D lesz több időm leirom hogy miért baromság így nettó.
  • vg
    #47318
    Gondoltam írok erre valamit, aztán látom az aláírásodban azt a kemény konfigot... biztos jó 4K játékra.
  • Moby
    #47317
    A valóságban meglepő ám, hogy mennyire zszizsikpokol a 4k is. Én valami sokkal de SOKKAL jobbra számítottam.
  • n000rbi
    #47316
    Igazából ezt kísérletezgetés nélkül is sejteni lehetett. Kanapés 4k gémingre aránytalanul sokat kellene költeni azt tekintve, hogy a szemmel érzékelhető javulás ebből a távolságból kb. a nullával egyenlő. (tv méret, nem focipálya méretű vászonnál) Legyen fix30 vagy fix60 1080p és mindenki boldog. Most nyomom az UC Collection-t crushing-on, hát az első résznek nagyon jót tett a ráncfelvarrás.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.03.31. 09:30:40
  • Moby
    #47315
    A VR-hez viszont rohadtul kell. Csakhát a sonynak nincs egyelőre tisztességes felbontású VR-je sem.



    /most olvasom, 12-én jön a primal-hoz a 4k texturaszett, szal majd még folytatom a teszteket :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.31. 09:09:46
  • Moby
    #47314
    Hát én ezt a hetet 4k kisérletezgetéssel töltöm, ez alapján: nincs is rá szükségetek. Kanapétávolságból olyan marginális a különbség, hogy összevetve a szükséges erőforrással, tökéletesen értelmetlen gyúrni rá. Monitortávolságból van hozadéka részletességben, de élsimítás nélkül zsizsikfos a 4k is, ergo jobb, egy csodásan élsimított fullhd, miközben a nagyobb részletességből olyan távolságból már nem profitálsz. Konzolnak elég a fullhd, és tolják fel az IQ-t az égbe, vagy azon is túl.
  • n000rbi
    #47313
    Egyértelmű. Egy pixeljunk shooter lehet lesz 4k, de minden más legjobb esetben is csak fullhd. (amivel semmi gond nincs persze)