121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #47392
    És akkor kiszúrják szemünket egy gyenge demóval....
  • TDC Geronimo
    #47391
  • darkSectorxxx #47390
    Magyarul 1080p a 720 helyett? :D
  • Bandicoot
    #47389
    Nem láttam. Megköszönném ha nem kell és még megvan.
  • SlickAdam
    #47388
    ...
    #46862
  • Bandicoot
    #47387
    Valakinek nincs egy feles doom beta kulcsa a pösre?:)
  • Totti5
    #47386
    Bigfákinggúd lesz. Erről kell szólnia mindennek és az E3nak is. Játékok orrba szájba nem hardwer baszakodás generáció közepén ( ami ráadásul éppencsak ).
  • TDC Geronimo
    #47385
  • AntiHero
    #47384
    Hát, ha az előrendelői demót adták volna ki akkor szavam nem lett volna. Az még videón is tetszett. :)

    Ez meg..ez egy semmi :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.03.31. 17:01:18
  • Myselor
    #47383
    engem különben az is zavar hogy folyamatosan eltűnik a fegyvered csak ha ütsz vele akkor van a kezedbe.faszért?elővarázsolom használom még jól esik váltáskor max változzon át az se zavarna annyira de ez az állandó villogás szar.különben ez a demo meg egy fos volt.a játékban lesz tartalom bőven az látszik a trailerekből.de eddig ez 0.nemtudom mennyire lesz jó a harc is.eddig nemtetszik.kingdom heartos akar lenni de mégsem tetszik.az is mikor jön már a 3 .soha...
  • Kandurex
    #47382
    ühüm... hát eddig genyóra meggyőzőek az FF vélemények...szóval tuti vétel (not)
  • SlickAdam
    #47381
    áhá, már teccem érteni. ezzel akarjak eladni nekem a jatekot. hogy allitom a napocska poziciojat. fakjessz
  • Bandicoot
    #47380
    A játékokat FELSKÁLÁZZÁK 4k-ra. Az /= valós 4K. És emiatt nem kell venned 4k-s tévét, ha 1080p-be tolod nyilván nem fog felskálázni a gép.
    Így is írták,az alacsonyabb felbontású játékokat (tehát mindet, esetleg a majdani 4K-s indie címeket nem )skálázza majd a gép.
  • TDC Geronimo
    #47379
    techdemot azért írtam, mert lehet időjárást változtatni, napszakot stb. Nem feltétlen jelenti ez azt, hogy ószom a tech teccikérteni?
  • SlickAdam
    #47378
    techdemo... LOL :D
    kis tulzassal FFXIII szinvonalu latvany, mocsok frem, de a tartalom is inkabb csak idegesito. beleugrottam vizbe, felebredtem a szobaban "dragam a kölykök összementek" stilusban. mondom anyad... quit!

    megyek inkabb vissza Final Fantasy-zni (Bravely Default...).
  • Totti5
    #47377
    S a Xeno eközben csak 720P, de a képminőség annyi is, a frém meg 99,9%ban atom fix 30 fps, a világ meg ÓIÁSI benne miközben bámulatos képet fest a graf, táj, enemik. Lehet így is... és nem kell hozzá atomerőmű, csak igényesség.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.31. 15:57:36
  • Totti5
    #47376
    Xenoblade után vagyis mellett elég magasan van a léc JRPG fronton nálam. Abba is van bőven faszság, de tartalom az bőnyál, grafika brutál, az egész nagyon rendben van.
  • TDC Geronimo
    #47375
    ezt én se értem. Játékok nem lesznek 4kba felejtsük már el
  • n000rbi
    #47374
    Miért kellene kötelezően venned 4k tévét?
  • darkmore
    #47373
    Az ilyen semi-realtime volt, a HUDban volt gy kis queue, hogy éppen mit csinálsz, mit fogsz csinálni ;-)
    Szerintem nagyon király és egyedi ötlet volt (lehet korábban is volt már ilyen, nem tudom).
  • Tatyla
    #47372
    ja és ha netán cserélném a ps4-et az újra akkor még vegyek egy 4k tévét is pfffff,lófaszt...
  • n000rbi
    #47371
    A Crisis Core nekem tetszett a realtime léte ellenére.
  • Kandurex
    #47370
    hát ez az!

    ...de ki tudja? lehet, hogy nekem vannak túlzott előítéleteim egy FF játék realtime -osításával kapcsolatban.... majd most jól mindjárt megcáfol valaki...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.03.31. 15:01:34
  • SlickAdam
    #47369
  • SlickAdam
    #47368
    4-500 euro nyugaton is sok penz.
  • Moby
    #47367
    Neked nem hótmindegy onnantól, hogy nem turnbased? :D
  • TDC Geronimo
    #47366
    harc a demoban nem valami bonyolult. Van a dodge, támadás meg védekezés + fegyverváltások. Neked nem fog tetszeni.
  • Kandurex
    #47365
    milyen harc, milyen a játék?
  • Tommy H
    #47364
    Én is csak nézek,hogy mivan ma vele:D
  • vg
    #47363
    Tudom, bankfiók vezetőknek nem sok a 150ezer forint.Nyugaton is aprópénz a 500 euró.
  • n000rbi
    #47362
  • vg
    #47361
    Te szellemi fogyatékos vagy, vagy mi?
  • TDC Geronimo
    #47360
    Kipróbáltam FF demot én is. Hát egyelőre nem tudom mit mondjak. Tech demo volt inkább ez látszott rajta. Graf még okés, tud jól is kinézni, de a képminőség annyira tré, hogy kifolyt a szemem. Frém is elég fos ráadásul szerintem frame pacinges ez is.
  • Moby
    #47359
    A ps4/konzol/pc/akármi archetipusa nem létezik. Nincs olyan, hogy negyven éves, aki....meg a itthon, meg nem itthon. Mindenki mérlegel lehetőségeitől függetlenül, de ha bement a cucc, a megvalósításban lesz különbség. Ha el tudja mondani az embereknek a sony, hogy ez miért jobb mint előző, akkor a kevésbé tehetős meg fogja venni valaminek a kárára, a tehetős meg megveszi, meg a többit is. Itthon is ugyanúgy eladnak minden iphonet, galaxy s akárkmit, milliós hajlított óriástévét, stb, kicsit mások az arányok, de azért emberi léptékben annyira mégsem az ár önmagában a döntő. Ezt a generációt sem az ára tette ennyire sikeressé (amikor kijött, csak olcsóbban volt konzol a piacon), hanem épp az, amitől tartottak, hogy el fogja pusztítan: az okostelefon, meg a facebook. 10 éve geek dolog volt a videojáték. Ma a videojáték az, amikor az anyukák candy crush sagat tolnak a face-en, és annak egy csúcs hardkór, gigbrutál verzája a ps4, amit kb mindenki akar, még az is, aki nem. Nagyon ügyesen építették fel, hogy legyen áthallás, de jól látható határok legyen, hogy lehessen bele emóciókat tölteni. Menővé tudta tenni a géming önmagát. Egy ilyen ps4k köré olyan marketinget lehet tenni, hogy össze-vissza szarja tőle magát mindenki (fullmindegy mi van benne), gecijó lehet differenciálni, de ezt csak úgy lehet(ne) megtenni, hogy közben kinyírja a ps4-et a sony. Kétlem, hogy ezt akarná, bár náluk sosem lehet tudni.
  • Ulthane
    #47358
    Szerintem ez azért túlzás. Még magyar viszonlatban is azt mondom, hogy az a 150 ezer forint mondjuk nem nagy pénz, ezt egy normálisan dolgozó ember lehetőségeitől függően 2-3 hónap alatt kigazdálkodja, sokan meg kidobják azonnal a zsebből. Pláne úgy, ha mondjuk eladja a mostani gépét, és utána már csak mondjuk a felét kell rádobnia. Az meg még könnyebben megy.

    Nyugaton meg pláne. Kérdezd meg Slicket. 4-500 euró nyugaton pláne nem nagy pénz.
  • TDC Geronimo
    #47357
  • Kandurex
    #47356
    nem volt ezzel gond, míg át nem alakult egy real-time buzibárrá....
  • Kongy
    #47355
    Ez a széria egyike azon kevés játékoknak, amiktől már csak cím alapján üvöltve okádok.
  • SlickAdam
    #47354
    igen, ilyen emberke is akad nehany. es?
  • TDC Geronimo
    #47353
    Najó nem kell itt már előre remegni meg ennyit sírni komolyan vicc amit műveltek :D