121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • partizan182
    #47432
    Én spec örülök hogy új dolgokkal próbálkoznak. 13-2 meg a Lightning Returns soha fel sem merült bennem meg kipróbálás szinten sem, pont amiatt mert ugyanaz n+1.

    Nálam ebben rejlett a sorozat varázsa hogy mindig meg tudott újulni. Még az is lehet hogy ezt csekkolom ha megjelenik (persze day1 csak akkor ha az internet egyöntetűen el lesz tőle ájulva).
  • darkSectorxxx #47431
    Seth kollega mondta szépen ma amikor twitch-re írt, hogy mi jutott neki eszébe először mikor játszott a demo-val! Na kb annyit éreztem én is.
  • darkSectorxxx #47430
    Én ezeket vittem végig, 7-8-9-10-13 nem szükséges semmit végigvinni, mert egyik részben sincs ilyen ökörség ami ebben a demoban, szerintem ez nem fér bele.

    Ez nem olyan mint egy rendes fantasy környezet, fantasy gameplay, vagyis ez is egy fantáziavilág, de inkább alice csodaországban, a régi részekben volt valami amitl mégis komolyan vette az ember. :)
  • partizan182
    #47429
    Nyeh, lehet, bar en csak a 3-4-5-6-7-8-9-10-13-at vittem vegig, szal szerintem nincs nagyon referenciapontom de a FF mindig is tömve volt infantilis marhaságokkal. (Hazudok am mert az 5öt a 3/4énél elengedtem).

    Nem azt mondom hogy nem utálhatod, csak azt hogy ez bőőven belefér.

  • darkSectorxxx #47428
    Lehet félreértelmeztük egymást, a fantasy meg a gyerekes idiótaság nálam külön van. :D
    Chochobo az egy fantasy lény, aranyos, hihető, az "komolyan vehető"

    Az amikor egy nyúlkutya 10x akkora mint te, te megy egy gyerekszobába ugrálsz fajátékokon, meg ütögélsz kék pincsiket a műanyag kalapácsoddal és közben villog a tüzijáték, na ez okádás. Sugárba!
  • partizan182
    #47427
    Mondta, majd felugrott hűséges Chocobojának hátára és elgaloppolt a Golden Saucerbe egy kör hullámvasútra. Mindezt vérkomoly eltökéltséggel.

    FFben az a jo hogy bármi belefér. Még ilyenek is.
  • TDC Geronimo
    #47426
    Igen már live? Na fasza :)

    DS3 kép az... HNNNNG. Legyen má 12 :(
  • darkSectorxxx #47425
    Komoly lesz, ez amolyan techdemo, ilyenek nem lesznek a rendes story-ban nyugi.
  • abel0317
    #47424
    Ezt a játékot nagyon nehéz még nem komolyan venni is xD
  • darkSectorxxx #47423
  • n000rbi
    #47422
    Tetszik, de ezt már én is látom, ha rámegyek egy játék adatlapjára és nem vagyok betas.

    FF demót megnéztem. Spóroltak nekem egy huszast.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.03.31. 22:19:02
  • TDC Geronimo
    #47421
    3.5 FWvel úgy néz ki jön a store redesign is. Betasoknak már az új van







  • Bandicoot
    #47420
    Az odáig oké (nem) hogy a grafika olyan hogy ez még kis túlzással ps3-om is mehetett volna...De az egész fut vagy 25fps-el végig...Tiszta homály minden + rece. A fényeffektek valami ritkamód gyengék. A karakterünk a föld fölött lebeg ha jobban megnézzük néha. Az árnyékunk a legjobb,olyan lábunk van az árnyék alapján, a sreetfighteres Dhalsim is elszégyelné magát...De legyen...Rohangálok...Valaki lentebb írta hogy Drágám a klykök összementek effektus...Oké eljutottam odáig,lenyeltem..Erre rálépek egy körre, átváltozok kisautóvá..Jönnek a szörnyek na mondom akkor mindent elütöm a g***be..De nem mert a kisautó lepattan mindenkiről... Visszaváltoztatom magam jól elverem a lényeket...Oké kövessük ezt a Pincsillát....visszanövés szuper....Elindulok jönnek megint a lények csapkodom őket....erre harc közben egy körre lépve átváltozok valami szarvasagancsos zsiráffá... Osztán főganéj. A frém rendesen leesik vagy 10-re sokszor, sokat segít a harcban. Legyőzés, körreállás...És megjelenik a Final Fantasy Bentley-je, finish...És megkérdezik megakarom-e rendelni a FFXV-öt. Mmmmi a f...... Ezt komolyan gondolták???
  • darkSectorxxx #47419
    Mert ingyen van? :D
  • TDC Geronimo
    #47418
    Eléggé mellé lőttek ezzel a demoval. A "fizetős" demo sokkal jobb. Nem értem miért pont ez lett publikus
  • darkSectorxxx #47417
    :D

    Hát nem azt a részét láttam énsem ami FF, hanem valami ökörség. :D
  • Bandicoot
    #47416
    Úgy érzem így a Final Fantasy demo-t tolva joggal vetődik fel a kérdés: Ez meg miaf***om???
  • darkSectorxxx #47415
    Akkor úgy mondom hogy nem úgy ahogy én elvárom ebben a generációban.
  • Totti5
    #47414
    Na még egy, aztán befejezem. Ez meg a másik nézet. Általában ezzel megyek.


  • SlickAdam
    #47413
    jáj de gyors
  • Totti5
    #47412
    Jaja, én tudom én ám! Széchenyi téren vagyok.
  • Totti5
    #47411
    Semmi vérszegénység nincs benne, viszont a belső nézet ( kormányos ) esetlen mint minden CODIE játékban. Rossz pozíció, gyatra G hatás effektek.

    Viszont van benne közelebbi, szélvédő mögött ami frankó meg motorháztető. Az sem árt ha nem tolókocsival megy az ember, ismeri a pályát, érzi a vasat, kormánnyal, jobb nézetből.

  • Bandicoot
    #47410
    Van benne sárdobálás...
    Sárdobálás hódobálás esődobálás. Van benne minden ami egy rendes rallys játékba kell. Hálistennek KenBlock na az nincs.
  • TDC Geronimo
    #47409
    heh akkor itt laksz a szomszédba
  • Totti5
    #47408
    Eléggé :)
  • darkSectorxxx #47407
    Hát nekem látványban kéne az a sárdobálós feeling, ezt utálom mikor csak porolnak. :D
  • SlickAdam
    #47406
    en meg evek ota pont egy steril, verbeli relé-re vagyok, csak semmi dzsimkana idiota amerikai teenage dirtbag buzulas.
  • darkSectorxxx #47405
    Hát nekem egy rally játék manapság már nem elég ilyen serilen, meg fapadosan.....vezetési élmény, hang lehet hogy jó, szimulátor jelleg, de nekem mint szórakozás nem. :D
    Így értettem, nem mint fizikát illető játék.
    Az ügyben nem gagyi. :D
  • Moby
    #47404
    Semmit nem jelent, de én nem tudtam kontrollerrel menni vele, csak valami balfasz módban, úgy meg nem volt benne sok élvezet. Simán RBR szintű. Ki kéne próbászni egy dfgt-vel.
  • samsung123
    #47403
    +1
  • Moby
    #47402
    Én tized annyira sem éveztem, mint a FH-kat. Nagyon hiányzik belőle az a fajta szabadság. Hogy megtehetem, hogy csak krúzolok, vagy csak az autókat tesztelgetem, vagy hogy ott és abba próbálok bele, ami nekem tetszik...az fh2 fényévekre van ettől. Jó benne a graf, meg amíg az úton vagy a vezetés is, de ennyi.


    /nagyon-nagyon várom az fh3 bejelentést. Definitív platformon. Hellyeah.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.03.31. 19:32:51
  • SlickAdam
    #47401
    púzod sincs :P
  • TDC Geronimo
    #47400
    Te amúgy esztergom környéki vagy?
  • darkSectorxxx #47399
    Nekemis nagyon tetszenek, a Horizon 2 meg a DC, valamiért a sima Forza már nem annyira köt le, meg félek a GT is unalom lesz.
  • SlickAdam
    #47398
    majd csapass vmi epik videot!
  • darkSectorxxx #47397
    Szerintem elég gagyi. :D
  • Totti5
    #47396
    HC móddal a DC odaért a Horizon 2 mellé irányításban, fizikában. Bár nem lehet olyan szinten belemenni ( TC, ABS, STB ) mint abba, de sikerült jól belőni. Pálya korlátai, kicsit lecsúszok már visszaszámol rettentő gagyor dolog ( h ezt miért nem peccselték ki... ), de esőben elég nehéz a cucc és rendesen kell a kanyarok előtt fékezni. Jó na, nagyon is
  • SlickAdam
    #47395
    ezt mar nezni is tiszta elvezet. meg azok a hangok...
  • TDC Geronimo
    #47394
  • Bandicoot
    #47393
    Ps4K footage? Csak mert amit ps4-en láttam az marhára nem néz így ki sokszor....