121201

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #47472



    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.01. 13:07:15
  • TDC Geronimo
    #47471
    preview event volt. Hétfőn már lesznek lets playek is, mert lemegy az embargo ezekről -.-
  • n000rbi
    #47470
    ? Guiseppe-ék már játszhatják valami eventen?
  • TDC Geronimo
    #47469
  • Moby
    #47468
    Pedig még erre is figyeltem, ez hasonlított a hirtelentaláltakból a leginkább :) Az meg egy pikoszekundumra nem merült fel bennem, hogy nem nyelitek be. Tudjukmiért. :)
  • n000rbi
    #47467
    Már annak le kellett volna buktatnia, hogy nem az irodai asztalon fényképezted :D
    Ez egyébként egy abszolút csak tőled benyelhető poén volt, tudjukmiért
  • Moby
    #47466
    A képet is vágnom kellett, hogy a tápcsati ne buktasson le

  • Totya42
    #47465
    Ez jó volt :D Simán kinéztem belőled, hogy megint vettél :D
  • Bandicoot
    #47464
    Akkor ezt benyeltem.
  • Kongy
    #47463
    Ez inkább ilyen "április elseje van" vásárlás :P
  • Bandicoot
    #47462
    Uc4 miatt vagy ez ilyen "csakazéris a k anyjukat" vásárlás?
  • n000rbi
    #47461
    A modellnél már gyanús volt. Mondhatnám úgy is, hogy: tudtam, csak nem sejtettem.
  • Kandurex
    #47460


  • Moby
    #47459
  • n000rbi
    #47458
    WAIT. Pillantson mindenki a mai dátumra.

    @Moby:
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.04.01. 10:05:05
  • Totya42
    #47457
    Vettél megint ps-t?
  • n000rbi
    #47456
    Nekúrjáfel

    Ráadásul még CUH10XXA vagy 11XXA. Péhán lőtted? :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.04.01. 09:31:28
  • Kandurex
    #47455
    ezt most miajó istennek?
  • Moby
    #47454
    Nem is tudom. Talán a hetedik? Slick tudná megmondani.
  • Totti5
    #47453
    Lesz pár JRPG, ami valszeg jobb JRPG lesz mint ami az FF. Tök jók voltak belőle a real graf, környezet meg miegymások, csak ki a francot érdekel egy fantasy kitalált színes szagos irreális játékban?! valahogy teljesen elvész a hangulat. Mutassanak epik story trélereket, bossokat, harcokat, ne teknóhalandzsát, meg hogy mennyire valóságos minden benne.

    Leírni előre nyilván butaság, remélem h jó lesz, szeretném ha jó lenne.
  • Tatyla
    #47452
    Én anno nagy FF7 rajongó voltam és utána a 8,9 is lepörgött de ez a demo valami okádék, ps3 grafika kopár környezet szar zene, olyan érzésem volt hogy csináltak egy dark Souls jellegű játékot óvodásoknak
  • TDC Geronimo
    #47451
    most olvastam DFes elemzést. Akkor jól éreztem a frame pacinget. Még akkor is úgy érzi az ember, hogy akad, ha 30 az fps. Mi a tökömért van ennyi frame pacinges játék ezeken a gépeken? Japó fejlesztőknek ez a gyengéjük úgy néz ki
  • darkSectorxxx #47450
    Na én odáig nem mentem hogy bármilyen magaslatra, tudniillik lofaszt nem értetem mit akar a játék, hogyan.

    Valamint jó hogy említed, ez a kibebaszott lock, mi a fasznak van lock ha szart sem ér, random ledobála célzóka az ellenfelekről....nem is értem.
  • Bandicoot
    #47449
    Engem a framerate és a homály.
    1 órát játszottam vele és fájt a szemem....

    A harcrendszerrel nincs nagyobb bajom, a gyerekharc fájó volt de a főgané harc tetszett,főleg hogy rombolja a környezetet illetve lehet trükközni,magaslatokból iszonyat támadást indítani amitől elborult a dagi.

    Seth videó alapján pedig simán elő is rendelném de ez a demó...Asszem kivárom az első értékeléseket. Pedig az egyik legjobban várt játékom volt....
  • darkSectorxxx #47448
    Hát bármennyire is ki vagyok éhezve a FF-ra, így ezekután ha meg is veszem semmiképpen nem preorderbe.

    Engem amúgy nem a látvány riaszt el elsősorban hanem a harcrendszer.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.01. 00:44:44
  • mucsácsó
    #47447
    Jah, és eléggé szopatós a játék, nem egyszerű. Nem fogja a kezed, nincs semmi tutorial... mindenre magadtól kell rájöjj :) Engem a zene meg az egész dizájn nagyon a FEZ-re emlékeztet, ami csillagos 5-ös... hihhhetelen durván egyben van az art dizájn, meg a zene... :) jha, és a bossfight valami mocskosnehéz, eddig 1 volt, de szerintem a 40. nekifutással sikerült :D :D
  • Bandicoot
    #47446
    Ezaz ezért nem értem tényleg ahogy írtam vannak szép pillanatai. De vannak kifejezetten csúnya pillanatai is ahol generációs különbség van a látványban (lásd első kép)....
    És mellé ez az iszonyat homály, a lámpák fakó irritáló világítása, és a borzalmas recék... De legyen lenyelném,legyen jó a játék. De a demo tényleg fut vagy átlag 25fps-el és a nagy csatában a főgané ellen ahol tulajdonképpen szinte alig történik valami, nincs se leviathan se semmi a képen, úgy be tud szaggatni hogy a diavetítés ehhez képest mozifilm...

    Tényleg nem értem. Ezzel a demóval úgy gondolják lesz bárki aki a megrendelésre fog a végén nyomni???
  • darkSectorxxx #47445
    Ez egy okádék így...techdemo ide vagy oda....de nem is értem ha ez techdemo, akkor mit kéne ezen demozni? :D
    A techdemok álltalában szépek szoktak lenni. :D
  • darkSectorxxx #47444
    Nekem már akkor furcsa volt hogy lehet olyan látvány egy FF-ban ezen a generáción.

    A végén még kiderül hogy amit anno mutogattak, meg az összes kamu gameplay amiket később butítottak lehet valójában egy ps4.5 prototípuson futott, és télleg nem hazudtak, amikor kiírták hogy direct captured. :D
    Meg ingame.

    Horizon isten óvja hogy nehogy abban is csalódjak....
  • mucsácsó
    #47443
    Bár még PS4-re egyelőre nem jelent meg (valamikor majd idén), de mai nap kijött a Hyper Light Drifter - PC-re. jóóórégóta vártam már... :)
    AZTA BÜDÖS KURVAÉLET... csekkoljátok le, szerintem zseniális... beletoltam most egy pár órát, és az államat keresem kb :D Hihetetlen, hogy mennyire eltalálták az egészet.. hát ha ez nem kapja meg az év indie címét, akkor semmi.. :)
  • darkSectorxxx #47442
    Ezaz, de ha megfigyeled tud ez szép texdtúrákat is, hiszen az elején kapásból amikor nem fókuszál összevissza a kamera, a sziklák, tavak, stb baszottjók, meg a távolban mikor repked az a nagy valami lény, na meg a karakter sem vészes, lobog a haja, a pöcse, minden....de amit sok helyen művel kritikán alluli, és nem a nagy kibaszott nyílt erdőkben, hanem érthetetlen okokból pont a belső vagy nagyon nagy falakkal behatárolt kissé nyitott területeken.

    Nálam még az eső sem segített, nem is látom, csak hallom hogy esik, de sírvafakadtam sokszor mikor ez eszembe jutott az eső hallatán....sírva fakadtam!

    Van egy videó mikor az esőben állnak a karakterek egy kis tér közepén meg mutogatnak egy békát is....OMG.
  • Bandicoot
    #47441
    Az a legelső kép....Szerintem 10 éve nem láttam ilyet játékban....

    De még mindig számomra a demó csúcspontja az volt mikor szaráffá (vagy Zsirvassá) változtam...

  • Bandicoot
    #47440
    Érdemes ezekre pár pillantást vetni...A Ps screenshotokra rátesz valami élsimítást amúgy? Csak mert ezeken annyira nem jön ki,játékban valami rettenetes recehalmaz például a lépcső...Meg úgy minden...

  • Seth
    #47439
    Ezt a hosszabb trailert láttátok? Azért van pár gyönyörű helyszín , vajon így fog majd kinézni ? :D
    Nade mikor beindul a Stand by Me feldolgozás, atyaég, a GAY-O-METER kiakadt :D A transzportálásra meg kölcsönkérték a Man in Blackes arcoktól a járgányt :D és lesz hajókázás is


    Ja meg azért Square nem semmi pénzt pakol a játékba, lesz egy 5 részes anime és egy egész estés CG film is,ami királyul néz ki

  • Bandicoot
    #47438
    Az hagyján hogy atomhomály, de atomrece és olyan textúrák figyelnek sok helyen hogy az ember szemét kiveri,holott egy full statikus láthatatlan falakkal körülvett pályán mozgunk. Amikor jön az eső ismét az az effekt ment valamit az egészen... Amíg meg nem jönnek az esti lámpafények.
    Vannak szebb pillanatai,de olyan helyekkel és látvánnyal van sok helyen tele adagolva az iszonyatos homályt és recét mellé hogy tényleg rendesen meg nem mondanám hogy Ps4-en játszok. A videók tűéles és gyönyörűen kidolgozott helyszíneihez,karaktereihez a lehető legcsekélyebb köze sem volt ennek a demónak...
  • darkSectorxxx #47437
    halovány köze nincs a régi videókban látottakhoz...
    Elég ahhoz hogy kellemesen elszórakozzon az ember, meg vannak jó pillanatok, de a demo alapján 70%-ban full átlagos.
  • TDC Geronimo
    #47436
    most licenszelték az umbra techet ami még a demoban nincs benne. Az sokat segíthet az fpsen. Képminőség tényleg tré pedig dinamikus 900 és 1080p felbontású PSen, de mégis atom homály az egész.
  • darkSectorxxx #47435
    Ez oks, de Ha netán lennének benne ilyenek, de én is azt gondolom hogy olyan lesz mint amit reklámoztak, és a nagy Zsiráfszarvas eltűnik a véglegesből a tüzijátékkal együtt, de a kérdés hogy télleg ezzel kell demo-zni egy játékot?
    Egy demo nem erre van, még a techdemo-k sem.

    Miért nem olyan techdemo, mint régen amiket ők demozgattak? :D
  • Seth
    #47434
    Látom nem tiszta sokaknak, hogy ez tényleg egy techdemó. Pont ezért lehet állítgatni az időjárást és a napszakot, ezért van az a szoba tömve mindenféle objektummal, mindenféle anyagból , a szép fémesen csillogó villától kezdve a bársonyosan fénylő fotelig. A fa és műanyag építőkockák felülete, a parketta (ami szépen változik bevilágítástól függően), az üdítősdoboztól a tálka szépen fodrozódó vízig vagy az építőkockák fizikája, ahogy összeomlik,ha kiütjük az egyik elemet.A vezethető autómodellek gondolom majd a teljes játékban is láthatóak lesznek, itt szerintem csak azért vannak benne , hogy szépen lehessen látni milyenek a különböző napszakokban. Aztán a városos részben majdnem minden újra ott van csak kicsiben(illetve immár rendes méretükben), plusz láthatunk kétféle állatot is,amikké átváltozunk, meg lehet vizslatni őket,az animációjukat, kidolgozásukat mint pl Batman játékokban a modelleket, csak ott ugye külön menüpontot kaptak, itt meg így oldották meg. A harcrendszer meg szerintem pofon egyszerű,nekem simán kézreállt minden, ráadásul nagyon Kingdom Hearts-os érzése van és ez tetszett.Jók az animációk,mozgások, a varázslatok közül a meteorain még jól is néz ki és eléggé OP :D .Csak egy bajom van tényleg, hogy szép kis receficék vannak, homályos is sokszor a kép, meg 30 fps sincs meg. Remélem ezen még javítanak.
  • darkSectorxxx #47433
    Várj, az új nem para, ez a bohózattal van a baj, minden FF új, csak itt részemről mellélőttek.