121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #47513
    PS4 renders here at an approximate 1728x1080 and Xbox One is running at something in the region of 1440x1080.
    Dat csodaengine.
  • TDC Geronimo
    #47512
    psen alig megy le 1080ról a felbontás, nem csak sarokbámulásnál fut fullHDbe...
  • Totti5
    #47511
    Dinamikus felbontásban fut, ami nem izgat, mert egy jó dolog észrevétlenül csinálja amit kell neki. Már késő, ID motor in love.
  • Moby
    #47510
    Amúgy ez a wolfi egész jó kis játék volt az egybites gunplay ellenére.
  • Moby
    #47509
    Mielőtt beleőrülnél ebbe az elvihibás ultrafos idtechbe, azé azt tisztázzuk, hogy egyik konzolon se fut 1080p-ben. Maximum ha beállsz egy falat bámulni, de talán akkorsem. Azt, hogy hogyan néz ki inkább hagyjuk is, csak ha már számmisztikázunk, akkor legyünk tényszerűek.
  • Kandurex
    #47508
    Tudod mit? Lehet igazsságod vagyon. Várjuk meg ezt az új Doom-ot.
  • Totti5
    #47507
    Nem hinném. Ami, aki atom fix 60 frémet 1080pt, látványt, tartalmat hoz, az a piac legjobbjai közt van. ID/MachineGames igen : Wolfenstein: The New Order & The Old Blood
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.02. 09:27:07
  • Kandurex
    #47506
    Id motor a piac legjobbja? Lemaradtál az időben 20 évet?
  • darkSectorxxx #47505
    Így leírva tök szépen hangzik, mégsem látom a játékban.
  • Totti5
    #47504
    ID motorja a piac egyik legjobbja lévén nagyon szép látvány mellé 60 fps társul, 1080pvel ( Wolfi esetében dinamikus felbontás ). Nem szarik be a motor ha 1 helyett 15 enemy van ugyan úgy tolja ki magából a fixen. S nekem kimondottan tetszik a megatexture tech is, mert nagyon összetett, részletes, látványos környeztet hoznak létre vele. Wolfiban mik voltak te jó ég, csak ámultam és bámultam.

    Ott van a 2 éves igen látványos technikailag szinte kifogástalan Wolfenstein, meg lehet nézni, a DOOM 4 annál szebb lesz hisz a motor is fejlődött meg a látvány is mást kíván meg ebben a környezetben.

    Hogy nem néznek ki jól a karakterek a Doom 4ben? rendesen agyonkúrnak a szörnyek, rettentő részletesek, és undorítóak.

    Fizika? ebbe ragdoll kell semmi más meg rated R ami megvan. Belezés, trancsír, aprítás, vér, szétszakad, szétvágod, kettétöröd.

    D4 eddig minden pillanatban fanszervíz, enemy, hangok, gunplay, pályák. Ahogy meglátom meghallom már olvadok el annyira adja.

    Doom 3 két gennel ezelőtti játék, BFG edisön, ha toltad akkor láttad h miként fest. Az egy szimpla remaster volt prevgenen.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.02. 06:46:11
  • darkSectorxxx #47503
    Egész egyszerűen nem értem, de nem a látvány a probléma, csak hogy ne értsetek félre, az a bajom, hogy ez a látvány MELETT nyújhatna más tekintetbe többet, vagy ez a buta robotmozgás, meg fizikát nélkülöző karakterek védjegye a sorozatnak?
  • darkSectorxxx #47502
    Nem szépít semmit, nem emlékezetből mutatom a felvételeket. Én nem látom azt a genes eltérést sajna.
    1080p meg 60fps, ennyi, jól mondod, meg bevilágítás meg csillog minden, ez a probléma, csak felületes változások, amúgy elindíthatnáám ugyanezt a doom 3 modban is, nem látnám a változást, a karakterek iszonyat bénák, semmi változás, sem fizikában sem semmi.

    Meg a fegyók sem éppen vannak kidolgozva. Az ég világon semmi egyébb dolguk nem lett volna, nem kell itt semmit csinálniuk, mert sík egyszerű játékról beszélünk, mert semmi animáció, vagy fizika, cserébe meg ennyi, a pálya kicsit szebb meg a fények....te jó ég, meggyőző nagyon.
  • TDC Geronimo
    #47501
    Az idő megszépíti a dolgokat. nem tudom mit akarsz ezzel a videóval, de a doom sokkal szebb, 1080p és 60 fps tele új render technikákkal. Persze sokkal újabb is
  • darkSectorxxx #47500
    Itt is egy példa a hasonló stílusban tálalt pályákkal kapcsolatosan, hogy itt is sikerült a pályákat megoldani, és ez 1 gennel lejebb volt.

  • darkSectorxxx #47499
    Most ezzel a videóval csak engem igazolsz, egy végtelenül ostoba játék ráhúzva egy mostani középszerű engine-re.
    Tévedés ne essék, régen is ez volt, de akkor elég volt az hogy a textúrák szebbek, de gondoltam lesz mán valami változás más téren is.

    Nem tudom értitek-e mire gondolok.
  • Totti5
    #47498
    Jajj ez a statikus kifejezés,,,

  • darkSectorxxx #47497
  • darkSectorxxx #47496
    Bár én vagyok feledékeny, elfelejtettem hogy ez multi cím.
  • darkSectorxxx #47495
    Az lehet, de hogy nem ezt vártam egy "statikus" fps-től az is tuti.
  • Totti5
    #47494
    Így van, annyit kell csinálni. Singléhez főleg kell majd stressz helyen.
  • darkSectorxxx #47493
    Ebben nem kételkedem, ilyen visszafogott graf mellett.
  • TDC Geronimo
    #47492
    csak azt a csúnya tearinget szednék ki. Inkább dinamikusan csökkenjen felbontás, mint a tearing.
  • TDC Geronimo
    #47491
    butaságokat beszélsz
  • Totti5
    #47490
    Szerintem impresszív és remélem fix 60 lesz mint a Wolfi volt.
  • darkSectorxxx #47489
    Hát annak ellenére hogy egy semmilyen fps, semmi fizika meg plusz macera, hát kibaszott gyatra.
    Lehet sokan fújolni fognak, de szerintem már PS3-on a Killzone multi mérfödekkel jobban mutatott ettől.....

    Sőt még meg merem kockáztatni a Halo 4-et mellétenném és köpni nyelni nem tudnának.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.02. 00:01:16
  • Totti5
    #47488
    Ja, frankón néz ki.
  • TDC Geronimo
    #47487
    singlek szebbek mint multi, de szerintem ezzel sincs baj főleg 60 fpsel nem.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.01. 23:56:55
  • darkSectorxxx #47486
    Ez mind szép és jó, de remélem a single nagyon sokkal szebb lesz mint ez.
  • TDC Geronimo
    #47485
    Nekem 60 fps mellé ez a motion blur nagyon bejövős. Valaki nem szereti, de szerintem lefolyik a képernyőről

  • Moby
    #47484
    ROFL
  • arty
    #47483
    bazdmeg! este 21:46, azt hittem mára eleget szoptam, erre nem... mégegy

    de belefért, végüliscsak 23x lettem ma sikideg, csupa baromságon.

    a csucs a narancssárga SEND & DROP THE MIC gomb volt a sima kék SEND mellett a gmailben. kollegáknak, senkinek nem láttam, de én persze ezen is felkurtam magam, h gugli elcseszte a gémélt is és hogy ez valami vicc és... és mondták a kollegák, hogy valszeg igen, az, mert DÁTUM. FCCKKKKK.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.04.01. 21:47:57
  • darkSectorxxx #47482
    Uramisten ez epic! :D

  • Bandicoot
    #47481
    Én se tudnám,talán a grafika és az új pályák akkoriban.:)
    Ez a fajta multi viszont hiánypótló, de a SP rész is érdekel nagyon. A multi csak a hab a tortán ebben a formájában.
  • Kandurex
    #47480
    Nem volt rossz a Q3, bár nem igazán tudnám megmondani mi pluszt is tett a Q2 vagy ne adj'isten Q1-hez képest,....nincs szükség egy újabb multira, viszont nem láttuk még a single-t...abban van a vitamin
  • darkSectorxxx #47479
    Ja csak vicceltem, nekem baromira nem jött be, de nem ezért mondtam, kérdeztem, hogy akkor ne vedd meg, csak nem tudtam, hogy ez most vicc-e. :)
  • Bandicoot
    #47478
    Nem. Iszonyatjó a multija,igazi q3 érzés. És az input lag is nulla.
  • TDC Geronimo
    #47477




  • darkSectorxxx #47476
    Ez is április 1 nem? :D
  • TDC Geronimo
    #47475
    tearing :(

    Tetszik nekem is, de engem single érdekel
  • Bandicoot
    #47474
    Doom. Előrendelve! :)
    Totális tiszta Q3 feeling extrákkal. Van mindenféle cicomázási lehetőség (festés skinek,stb), addon lehetőség (ilyen perkszerű de ideiglenes), elsődleges másodlagos tüzelés, felszedhető motyelláris quad damage, jencikévé alakulás. Iszonyatpörgős totális multiorgia. És persze nuku életerővisszatöltődés magától.:)
    Blur kikapcsolható (low), chromatic aberráció szintén.

    Annyi van hogy ritkán csíkoz vízszintesen a kép, tényleg ritkán de észrevettem. Igazából annyira pörgős hogy csak akkor tünt fel mikor nézelődtem valahol lassan.

    Eeeez nagyon várós, Q3-at imádtam.


    Szerk.: És köszönöm a BETA kódot, asszem a hétvége doom-ozással telik,pedig csak két pálya van a beta-ban.:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.04.01. 17:15:35