121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #47553
    Célszerű lenne valami fejlődést mutatni akkor.

    Egyébként amikor a Doom megjelent, ha már itt tartunk, elég félelmetes játéknak számított.
  • Moby
    #47552
    Nem, ez nem igaz. A doom3 közelebb volt egy későbbi deadspace-hez, mint az elődeihez.
  • Totti5
    #47551
    Mer az UC4 úgy néz ki multiban, mi?! ott nem gond?

    Doom multiban világos milyen irányt követ. Oda nem kell felesleges csicsa, csilli villi.
  • darkSectorxxx #47550
    A Doom saajnos világ életében ilyen volt, nem az epic jelenetek miatt szerettük eddig sem, de nem is ez lesz a legnagyobb probléma.
  • Moby
    #47549
    Ezt koopban még én is eltologatnám. Csak nem tizenezrekért.
  • darkSectorxxx #47548
    Pontosan ezt akartam mondani. A baj a FINAL verzióval lesz, mert hogy a multiban ez fele ilyen jól nem néz ki az is tuti. (vagyis magyarul nem ezt tólták a valós játékban eddig)

    És jöhet itt bárki a multival, meg a single-vel, ez a multi ugyanúgy "1080p 60fps" mint állítólag a single lesz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.02. 22:02:30
  • Totti5
    #47547
    Hát ilyen vót a Doom 1. Adja, dara, trancsír.
  • Kandurex
    #47546
    Hű,...hát ez nem játékmenettel fogja magát eladni,..egyetlen értékelhető hangulatos jelenet amikor a hologramos szörnyet látjuk, a többi...piha....
  • Moby
    #47545
    Nincs ezzel a látvánnyal a világon semmi baj. Sőt.
  • Totti5
    #47544
    Felnyomta a kúpot a DOOM vagy mire fel ez a semmi nem jó? mi a jó Isten baj van ezzel a graffal, azon kívül hogy baromi látványos?
  • darkSectorxxx #47543
    Ja hogy most a multira gondolsz, én a single-t értem ez alatt, a Battlefield csak arra ref, hogy multiban sikerült azt amit a Doom a viddeók alapján még szingle-ben sem.
  • Moby
    #47542
    A killzone multija sajnos nem lehet referencia semmiben. Imádom, nagyon szórakoztató, jó sokat belevertem, gyönyörű, de meghal a frémrét. Szó szerint. Ott a huszonöttől a hatvanig minden előfordul.
  • darkSectorxxx #47541
    Hát enyhén szólva, ezért várhattam volna jogosan, hogy legalább Killzone szintet kihoznak egy ilyen statikus cső fps-ből. Vagy nem?
  • Moby
    #47540
    A játék az nem lett jó, de ez az engine szempontjából irreleváns. Bár máig epikebb pilanatok rendezhetők vele(sokszor random), mint bármelyik mozisrészben eddig, és ez viszont már nagyban az enginen múlik. Teli tudnám fosni gifekkel a topikot, de felelsleges, látta mindenki a nyilvánvalót.
  • Totti5
    #47539
    Nálunk valszeg nem volt frosbite retkezés meg hányás, viszont a BFel nem tudok mit kezdeni 1-2 óra trial elég volt egy életre multiból. Wolfiból meg kaptam 20+ óra változatos story fpst, sok sok sok emlékezetes helyszínnel, csatával, jelenettel makulátlan techel. Amúgy imádtam a Dragon Age, NFS és a PvZ 2, Unravel alatt a froszbájtot, mert gyönyör. BF4 alatt mocsok volt, SW BF alatt igen kellemes, csak a játék nem érdekel. Doom 4et nézve meg egy pillanatra sem jutott eszembe h ez mennyivel jobb lenne froszbjátal, nem kell nekem azzal. Az EA ez ID. Ettől szép ás változatos a paletta.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.02. 18:31:07
  • Moby
    #47538
    NA!!!!!!négy!!!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.02. 18:27:45
  • TDC Geronimo
    #47537
    3.50 fwvel jön a remote play PCre így gondolom kell kontroller támogatás is hivatalosan
  • Moby
    #47536
    Vááááháhá. A bfront felmossa a padlót ezekkel vizualitásban.
  • Moby
    #47535
    Engem valahogy eddig elkerült a hír, hogy a sony tervezi a psvr-t pécére is illeszteni, ami nekem csak azért agyfasz, mert máig nincs official ds4 driver SEM, és bonekontrolleren senyvedek emiatt :((
  • darkSectorxxx #47534
    Na kb így, a Doom még egyszerűbb szerintem mint a Battle, vagy ha nem de legalább olyan, semmi nem indokolja hogy látványban középszerű legyen.
    Szerintem ha a motor vagy a fejlsztők engednék, simán lehetne szebb is.
  • Moby
    #47533
    Pontosan. De ez az egész ahogy mondtam nem erről szól, hanem az idtech5 sztárolásáról. Megnézem a battlefrontot ps4-en, meg mondjuk ezt a retket, és sírvahányvaröhögök, megtexture-östől, mindenestől. Oszt valahogy pl a frostbite mégse akar referencia lenni a licenszelhető motorok között. Legalábbis itt nálatok nem.
  • arty
    #47532
    sztem szamit a felbontas, de a jo frem megtobbet ;)

    oneon nyomtam a wolfokat es sose jutott volna eszembe, h nem fhd, mert allat eles volt. halo5hoz kepest foleg, de ott is inkabb tobb aliasing, mint a szaggatos halocollection :/
  • Moby
    #47531
    Az utolsó mondatom ismét félreérthető: az evil within nem egy rossz játék, de ugyanaz alatt ez a csudaengine már minden létező platformon moslékul fut. Szó szerint. Már a halálba van peccsölve mindenhol, de nem. Máig nem. Sosenem. Kutyából nem lesz szalonna, és akkor el sem kezdem sosorlni milyn együgyű, halál alap dolgok nem működnek rendesen, vagy sehogysem az idtech 5 alatt.
  • Bandicoot
    #47530
    Ígymán értem.:)
  • Moby
    #47529
    >Abszolút nem érdekel hogy megvan vagy nincs.

    Engem sem, mivel nem érint a legcsekélyeb mértékben sem. Node nem is én emlegettem a felbontást posztokon keresztül. Egyszerűen rossz ajtón kopogtatsz. Én pusztán egy tárgyi tévedést igyekeztem kijavítani. Az idtechkel személy szerint nem az a bajom, hogy konzolokon tartja-e a felbontást vagy sem. A felismerhetetlenségig leszarom. A gondom az vele, hogy ez elvihibás fosfaszlé tele kompromisszumokkal, ami hihetetlenül túl van értékelve, mert egy tehetséges csapat csinált alá egy jó játékot. Ez nem az engine érdeme, hanem a stúdióé, minden ami abban a játékban jó, na az nem az engine. Minthogy ezen kívül csak a retek készül vele (ld Rage, Evil within).
  • Bandicoot
    #47528
    Abszolút nem érdekel hogy megvan vagy nincs. Az érdekel hogy optimalizáltan fusson.
    De amikor ilyen piszlicsáré felbontáskülönbségekről megy a köpködés meg a parasztkonzolozás, az vicc kategória annak fényében hogy dfanalízisek nélkül a legnagyobb felbontásfüggő mágusszemű pc-s sem mondaná meg hogy nem natív 1080p-t lát.
  • darkSectorxxx #47527
    Áh ez még semmi, még csak 17 orát mentem kb ellene. :D
  • darkSectorxxx #47526
    + Moby + Adam

    Igen srácok még mindig, amig meg nem ölöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
  • Totti5
    #47525
    Nincs failgen. Igen ha valaki hozza a makulátlant az király dolog. Ha valaki JÓL OPTIMALIZÁL ( konzolon mindig is jelen volt és van a trükközés ) az is király dolog. Aki nem hozza és SZAR AZ OPTIMALIZÁLÁS az fail, de nem a gen, hanem a fejlesztő.

  • Kongy
    #47524
    Te aztán kitartó vagy, ezt még nézni is fárasztó :D
  • Moby
    #47523
    Olyan 50 órája lehet ugyanabban a nemműködő stratégiában. Mindfck. :)
  • ppista
    #47522
    Sajnos ebben a genben kompromisszumos lett a 1080/60 megint, ez tény. Engem jóval kevésbé zavar ez a felbontás büvészkedés a fejlesztök részéröl, mint az ingadozó és alacsony fps. Megnézve a Sony saját csapatainak munkáját, mint pl. KZ, Infamous, DC meg a többi, látszik, hogy a PS4 azért nem gyenge hardver, csak tudatositani kellene a többi csapatnak, hogy ez nem gyökér pécé, és ne akarjanak olyat megvalósitani, amire nem, vagy csak millió melóval képes a gép. Mindjárt megcsappannának a problémák.
  • SlickAdam
    #47521
    en mar nem reklamoznam... :)
  • TDC Geronimo
    #47520
    baszki még mindig ezen szenvedsz? :D
  • Moby
    #47519
    Még mindigsz szenvedsz vele???? :D
  • darkSectorxxx #47518
    LAURENCE stream, annak aki unatkozna. :D
  • Moby
    #47517
    A szokásos bullshit. Ha megvan akkor fontos, ha kiderül, hogy mégsincs, akkor azonnal, ugyanazon az oldalon ignoráns baromsággá válik. Ezerszer látott failgen fanbase formula.
    KEK
  • Bandicoot
    #47516
    Ejjha! És ezt te ha nincs az idióta DF analízis és leültetnek a ps4 elé azonnalrögtön észreveszed!!!
    "Háhá ez nem 1920*1080 csak 1728*1080!!!"

    Hagyjuk már. Még a QB-s felskálázott 720p-jére se mondaná meg senki hogy nem natív 1080p-t lát a képen, ha nem közlik, és nincs a dfanalízis meg az emberek ostoba számokhoz való ragaszkodása.

    Fut 60 frémmel? Fut. Jól néz ki? Jól. Adja amit kell? Adja.
    Akkor kinemszarja le hogy nem full 1080p főként hogy meg sem mondanád ha nem tudatnák veled???
    Dat felfogás...
  • SlickAdam
    #47515
    legalabb konzolon dynamic. i5 + 770 mellett pc-n csak siman kettehasadt a kep...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.02. 14:08:09
  • TDC Geronimo
    #47514
    ennyire droppol le 1080pről és nem ennyin fut
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.02. 14:01:47