121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mephike
    #113836
    Returnal interjú és gameplay videó.
  • lwb
    #113835
    "a decision was made", ez nem azt jelenti,h ogy ők döntöttek így. Nem hazudtak, nem írják ebben sehol, hogy ők kérték volna a Sonyt.

    Persze, az valid álláspont, hogy minden félkész vackot vegyenek le, de ezt nem tartja be a Sony és egyébként a MS sem, a Steamet meg nem is említem.
  • Moby
    #113834
    Még mielőtt félreértitek: nem nektek, nekem! Továbbra sem tudom/akarom megfejteni kinek mi a jó, vagy miért az. Mindent a magam szemszögéből írok.
  • Moby
    #113833
    Amire én gondoltam, az éppen a minden más, ami erősen lapátérett :D
  • MrAndree
    #113832
    Én évek óta azt teszem, van egy PSem a Sony exkluzivjaira (azokkal nemigen szokott gond lenni), minden másra meg egy PC-m.
    Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2020.12.23. 10:50:44
  • n000rbi
    #113831
    >Mármint az eljárást tekintve, nem a fejlesztést tekintve.

    Eléggé örülnék, lenne valami haszna is, ennek a cirkusznak.
  • Moby
    #113830
    De egyébként abban egyetértünk, hogy a bethesda szarjait is le kéne venni, meg mindenki szarjait le kéne venni a sztórokból, és refundolni. Remélhetőleg precedensértékű lesz a brokenpunk esete. Mármint az eljárást tekintve, nem a fejlesztést tekintve.

    /vagy egyszerűen csak a sony játékait megvenni,a többiről meg szimplán tudomást sem venni. Lehet, hogy ilyen kézenfekvő a megoldás.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.12.23. 10:06:02
  • Moby
    #113829
    Akkor csak egy újabb hazugság volt tőlük :D
  • mucsácsó
    #113828
    biztos vagyok benne, hogy nem a CDPR vetette le, hanem SONY unt rá arra, hogy kezelhetetlen mennyiségben dőlt be a refund igény meg rinya a játék miatt...

    amúgy jah, eléggé kettős mérce az egész story továbbra is - de ehhez hozzátartozik az is, hogy azóta kurvára elkényesedett és elkurvult a gaming világ mind gamer, mind fejlesztői szempontból... ami belefért akkor, ma már nem fér bele - és ugyanez fordítva...

    lesz még ajnározva ez a játék egyszer, csak idő kérdése.. :)
  • lwb
    #113827
    A cdpr nem kérte, hogy levegyék ... Wtf?

    Ez a forrás szerint kurvára nem örültek neki a CDPR-nél.
  • Moby
    #113826
    /Ásít.

    A brokenpunk nem azért nincs fent a sony storeban, mert a sonyt érdekelte, hogy egy fostornádó, hanem azért, mert a cdpr ezt kérte. A bethesda meg nem kérte. End of story.
  • lwb
    #113825
    Kis emlékeztetőnek: ez a játék 9 éve nem került le a PS-ről, a Sony változatlanul árulta, refundok sem voltak, itt sem pampogott senki. Emlékszem, mert én is PS3-ra vettem meg elsőnek.



    Három peccsig kellett várni, hogy legalább 15-20 fps legyen. Előtte pár óra játék után 0-4 fps-sel hasított a játék. Ennek ellenére, ha jól emlékszem vagy 10 game of the year díjat megnyert abban az évben.

    Sanszos, hogy ha a Bethesda adja ki a CP2077-et, akkor ma is fent lenne a store-on, velük nem mernek szarakodni. A nagy nyugati cégekhez képest még mindig kicsi k-európai CDPR-rel meg merik ezt tenni.
  • j0nNyKa
    #113824
    jah a cold war nekem nem jött be annyira, nemtom van-e értelme, de az nekem túl cod
  • darkSectorxxx #113823
    Hideg háború, vagyis ha van hó meg harc akkor meg is vagyunk. :D
  • darkSectorxxx #113822
    Mondjuk én tisztelem Attilát, de a VR-os Cyberpunk-ot inkáb max poénnak. :)
  • darkSectorxxx #113821
    Oks, majd térjünk vissza erre mikor megjön az upgrade. :)

    És nem rosszindulatból írom, csak kíváncsi vagyok később is ugyanígy látjátok-e majd.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.22. 13:39:16
  • mucsácsó
    #113820
    jah, aszittem Cold Wart mondod, erről a Shadow War izébizéről nem is hallottam :D
  • lwb
    #113819
    Ja az a dlc a ww2-höz. A cold wart próbálgatom én, én is csak szinglin, nem ugrok a multiért, pláne nem cod-ban. Az se rossz egyébként.
  • j0nNyKa
    #113818
    single only, nemtom milyen hosszú, ha annyi akkó annyi

    lwb: Call of Duty WWII Shadow War
  • lwb
    #113817
    A CoD: Cold War? Az elején vagyok, de ebben hol van világháború?
  • mucsácsó
    #113816
    az a 4 óra single? :D vagy multizol?
    multit nyomtam én is, most még holnaputánig free, ki lehet próbálni minden platformon - szerintem is egész jó, csak szegény annyira csúnyácska néha az MW-hez képest, ugyanakkor valahogy pörgősebb, és sokkal jobb benne sniperezni :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.12.22. 11:09:31
  • j0nNyKa
    #113815
    nem állítom hogy kipöcköl, de az új cod nekem nagyon nagyon nagyon bejön, ugye visszatértek a világháborús vonalra, és bár nem szoktam rápörögni a codokra, ez most valahogy (főleg a cyberbug után) kurvajól esik
  • AntiHero
    #113814
    Phelan. Jàtékfejlesztő. Hosszú beszélgetés, de jól elmegyarázza a dolgokat. Mi miért olyan fejlesztői részről. Meg a ps5-tel kapcsolatos dolgokat is.

    Meg, hogy akarnak majd VR módot is Cyberpunkba. XD
  • Moby
    #113813
    Ezt a fanoknak magyarázd, ne nekem :)
  • mucsácsó
    #113812
    +1, velőig rágott csont... tényleg kéne valami helyette, mert rohadt uncsi az egész :D
    nyugi, majd még porondra kerül, amikor kijön a nextgen peccs - talán valamikor jövő év végére ..faszom...
    inkább visszamegyek Hadesezni :D
  • lwb
    #113811
    Series X-en egész pofásan néz ki. RT nincs, de RT nélkül is quality mode-ban 30 fps, szóval nálam nem is lesz. Ennél jobban nem fog soha kinézni, hacsak valami csodát nem csinálnak.
  • lwb
    #113810
    Nem arra a glitchre gondoltam, hanem úgy általában a minőségen látszik, hogy melyik készült pc-n és melyik konzolon. Egész más a világítás, a texture felbontás. Ég és föld.
  • Ulthanito
    #113809
    Az a bal oldali félművelt az kicsoda?
  • Ulthanito
    #113808
    Sose volt RPG, nem is készült annak.
  • darkSectorxxx #113807
    Persze, ég és föld mert egyelőre nextgen konzol verzió még meg se jelent. Jó észrevétel.
  • Moby
    #113806
    Egyébként ma már nem viccesek ezek a videók, mert már minden szart láttunk belőle, láttuk-látjuk milyen, és túl kellene ezen már lépni. Kéne valami játékmegjelenés, ami kipöcköli a a köztudatból a brokenpunkot. Nincs ebben a sztoriban több. Majd pár év múlva vissza lehet rá térni, ha érdemes lesz.
  • Moby
    #113805
    Az a rész pont pécéről van :D
  • AntiHero
    #113804
  • lwb
    #113803
    Már el is felejtettem az ajtóval való clippinget GTA-ből. :D Tényleg volt ilyen a Vice Cityben ...
    Az ilyen összeállításokat nézve látszik kurvára a különbség a konzol és az erős pc verzió között. Ég és föld.
  • Tikal #113802
    Action role-playing game, wiki szerint . Értem én hogy az a reklám duma hogy action adventure de attól ez még rpg:)
  • darkSectorxxx #113801
    "Hé, cimbora"

    Ez aranyos. :D
    Most független a játéktól, nekem ez jutott eszembe. :)



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.12.21. 16:21:21
  • Moby
    #113800
    Brokenpunk fanatikusoktól idéztem :D
  • AntiHero
    #113799
    érteeem. :D
  • TomStorm
    #113798
    Én ezeken mindig nevettem más játékban is:D
    Nálam is volt eddig 1-2 bug már:)
  • AntiHero
    #113797
    "Cyberpunk 2077 is an open-world, action-adventure story"