121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #47593
    Már vártam mikor szólsz közbe.

    Mikro konzollal kapcsolatban meghallod ezt a 2 értéket egy mondatban, valahogy így érezeted magad! Nem?


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.03. 00:46:52
  • Moby
    #47592
    Ilyen preferenciák mellé tudnék jobb platformot is ajánlani
  • darkSectorxxx #47591
    Szerintem mindenkinek, ha jön mostanában ilyen játék, szóljatok!
  • darkSectorxxx #47590
    Az valóban jópofa amit mutattak a show-on, azt kéne real-time kapni.
  • TDC Geronimo
    #47589
    60 fps. jó minőségű motion blur és gyönyörű fények (gyengéim) Nekem ennyi elég
  • darkSectorxxx #47588
    Kár, azt hittem kiderítem mikor írtam hogy engem itt zavar bárkinek a hsz-a. (komolyan kíváncsi lettem, mert nem emlékszem ilyenre)
    De majd ha lenyugszol és megérted hogy nem támadni akarlak, akkor majd nyugodtan elmondod talán. Holnap akár.
  • darkSectorxxx #47587
    Ja megvárjuk a single-t, de azért csodálkoznék ha most azt mondanád, full őszintén, hogy te is multiban erre számítottál amit leszedtél a gépedre. :D
    Vagy nekem vannak óriási igényeim mostanában. :D

    Elfogadom, csak azért írtam vissza néhány dologra mert egyrészt, nem kell mellébeszélni, Tottinak szépíteni hogy decsodás minden az ID engine ügyben.

    Meg most Bandiccot, hogy a multiban tök lényegtelne hogy gyenge a látvány, mert úgyse nézelődök...hát bazze azért nemár. :D
  • Moby
    #47586
    De minél többet nézem, annál inkább tetszik a cucc, szal nem kizárt, hogy rápattanok egy próbára a multijára. Szal ha kérhetem, még vitázzatok róla! (komolyan!)
  • Bandicoot
    #47585
    Feladom,majd visszanézek ha befejeződött a sírás és okfejtés a semmiről.
  • Moby
    #47584
    Multiban mások a prioritások. Ilyen egyszerű a válasz. Van ennek teknó aspektusa, meg van kompromisszum ami onnan jön, de ha csak erről lenne szó már szétcincáltam volna, és röpködtek volna a failgenek :D
    Értem, hogy mást várnál el, de fogadd el: ez ilyen, és okkal ilyen.
  • darkSectorxxx #47583
    Micsoda?
    Én?
    A napokban szinte nem is kommenteltem....:D

    Solgoztam, meg BB-ztem. :D Na jó meg hallgattam zenét, mert azt imádom.
    Most lehet összekevertél valakivel. :D

    MGS5 óta én egy büdös szót nem szóltam, azt is faszán félreértelmezték. Isten ments hogy akár valakit ilyenre csak megkérjek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.03. 00:14:47
  • darkSectorxxx #47582
    Persze mint mondtam, nekem eddig eszembe nem jutott hogy ezt a parát követeljem tőle, még most sem...amiket én megjegyeztem a gameplayt nem befolyásolja, minősíti, csak elgondolkodtat, hogy akár egy csöpetnyi kis kérdőjel jelent meg nekem a játékot illetően, hogy pont ez a hogyis fejezzem ki hogy ne legyen sértő, doom-os vonalon, nem tudnak minden erőforrást átirányítani, arra az 5 négyzetméter területre, meg 4-5 karakterre ami megjelenik a képernyőn.

    Vagy lehet ez a 60fps-es téma ennyire lekorlátozza őket?
    Lehet, sdőtt igazából nem tehetek úgy mintha trend lenne az hogy a demo gameplay-ek a final verziókban hoznák az evártat.

    Mindegy, lehet télleg csak a multit tisztelték meg ezzel a kiváltsággal.
  • Bandicoot
    #47581
    A napokban te is átirányítottál mindenkit másik topikba mert zavart a téma. Most akkor én is irányítsalak át a Doom topikba mert zavar a folyamatos nyavalygás?
  • Moby
    #47580
    Nah szal - és ez itt a totál szubjektív véleményem - ez doomnak, ez a négy, így videón picsajó. Kéne egy olyan cucc, mint a 3 volt, de méginkább nekem kéne egy olyan dead space folytatás, ami szakít az akciójátékvonallal, és visszatér a gyökerekhez.
    Azaztehát üdvözlöm, hogy a doomból kivonták a dedcpéct, és várom nagyon, hogy a dedcpécből végre kivonja a visceral a doomot, és akkor minden nagyon fasza lesz.


    /mondom mindezt úgy, hogy mindegyikből mindegyiket szerettem, de kicsit forgattam a szemem közben bármelyiket látva. Meg tudom, hogy képzavar, mert doom "alatt" nem volt dedcpéc, de érteni a mondókám lényegét.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.03. 00:13:12
  • Moby
    #47579
    A doom3 sötét, horror, parás atmoszférája kurva jó volt, csak épp nyomokban tartalmazott csak doomot. Ami akkor ott annyira nem is volt ennyire nyilvánvaló, mint most látva a négyet. Ami lehetett volna akkor a 3 is. Nem biztos, hogy baj, hogy nem lett az, de ettől még kezelhetünk mindent a maga helyén.
  • darkSectorxxx #47578
    Ja lehet igazad van.

    Tudom hogy nincs, ha emlékszel még a beta utáni, vagy ahoz közeli, szubjektív élmény gejzírre tőlem. :D
    Pont irónia vagy mi akart lenni. :)
    BF is csak 4 óra tréninggel rendelkezk kb részenként. :) """"tréninggel""""
  • darkSectorxxx #47577
    Ezt nem vitatom, hogy ha a 4 részt nézem akkor ez az első 2-őt képviseli inkább dizájban, meg eddigi gameplay-ben.
    Ezzel semmi baj amúgy, nem is róttam fel a játéknak, csak Kandurex-nek írtam hogy ez nem parás már, az egy szubjelktív dolog, hogy nekem ettől még a Doom 3 parás sötét horrors atmoszférája jobban tetszett, de ilyen téren eléggé elfogult vagyok. :)
  • Moby
    #47576
    Te. Izé. Csak nem pihentél eleget.
    Egy sokkoló hírrel kell folytassam: a battlefrontnak NINCS szingli része
  • Moby
    #47575
    A 4-nek mindenestre sikerült az elődők által kijelölt úton maradni. Amit a 3 nem is akart. Pontosan a stencil bufferes árnyékok miatt (shadow volume, ha így jobban megy), merthogy az nem csak a látvány, hanem az egész játékmenet erre lett kitalálva. Ezt nem lehet figyelmem kívül hagyni, mert EZ volt a játék gerince. Az egy doom jegyeket viselő, doom név alatt eladott, szerintem nagyon szórakoztató játék volt, ami legfőképpen techdemoként szolgált. Ebben a négyben több nagyságrenddel több a "doom" mint abban volt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.03. 00:04:00
  • darkSectorxxx #47574
    Hogy kit érdekel az nem rám tartozik, nem is tudom, hogy őszinte legyek. :)
    Nem youtube kívánság műsor egy fórum hogy mit szeretnél látni hallani. Bár vannak erre megoldások. Mondjuk átugrod a hsz-t.
    Ha tudnád engem sokszor mennyire sokminden nem érdekel, és képes vagyok napi 80 hsz-t skipelni, és még élek. :D

    Ja értem akkor te is azt mondod a multi legyen randább mint egy single, csak mert nem érsz rá nézelődni, értem én de télleg.
    Sok fejlesztő hálisten ugyanígy gondolkodik, sokszor a single-ben is.

    Nem tudok semmit befejezni, mert nem kezdődött el semmi. :)
  • darkSectorxxx #47573
    Nemrég keltem fel. :D

    Miért azt mondod a Battlefront single-je annyira epic volt, akkora mély nyomot hagyott benned mint mondjuk egy akármilyen fps? :D
  • Bandicoot
    #47572
    De 2 napja a látványon kattogsz. KIT ÉRDEKEL????
    Abszolút nincs időd nézelődni sem a doom multiban.... Fejezzük már be légyszives. Nem jön be neked,ennyi,de hogy 2 napja folyaatosan ezt a nyavalygást kell olvasni...
  • darkSectorxxx #47571
    Ő hát a régi 1 pixeles grafikánál nehéz lett volna elvárni ugyanazt a horrort, amit a 3 nyújtott látvány terén a fény árnyékkal, ha ezt figyelmen kívül hagyjuk akkor igen elég nagy kilengés, ez azonban kár hogy csak 1 epizódik lengett ki. :D
  • Moby
    #47570
    Szerintem ideje pihenned.
  • Moby
    #47569
    De, tökéletesen. A "mindig is ilyen volt" tárgyi tévedés. Most így látva a négyet, a doom3 egy elég combos kilengés volt a doomok történelmében.
  • darkSectorxxx #47568
    Egy gyüjtőfogalom számomra.
    Azt amit techdemonak csúfolok. :D

    Az IW ellentéte, legalábbis amíg nem jött az új rész. Abban annyira nem éreztem a löketet.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.02. 23:55:07
  • Moby
    #47567
    >Utálom a BF meg az összes Frostbite fps-t.

    Te. Figyukamá. Utána kéne nézni mi is az a frostbite
  • darkSectorxxx #47566
    Hát ha így írod, hogy ez "nem, nem igaz!", nekem ez amúgy az én kijelentésem ellentétének tűnt, ha nem akkor sorry. :D
  • Moby
    #47565
    Mindenesetre köszönöm minden résztvevőnek, mert felhívtátok rá a figyelmem :D Eddig csak multikat láttam, ami kibaszottul nem érdekel, de az örjöngésnek hála, mostmár odafigyelek rá a szingli/coop miatt
  • darkSectorxxx #47564
    Nem ismersz valszeg, kedvencem volt (talán még most is) a Doom.
    Marha nagy gebasz került a gépezetbe. NEM A GAMEPLAY-ről áradoztam eddig.
    Te most félreértelmezted a hallottakat.
    Nem maga a Doom szar és a BF jó, vagy Battlefront.

    Utálom a BF meg az összes Frostbite fps-t.
    Itt látványról beszélünk, mit engedett volna a tech.
    Semmi egyéb.

    Kéretik nem kombinálni.

    Az más kérdés, hogy ha ahoz van kedvem akár minden nap leírhatnám ugyanazt a véleményt, de most beszélgetés volt, semmi egyébb.
    Ez oda-vissza van sajnos, valakit az nem érdekel ha valakinek, valamiben, valami nem tetszik, másnak az nem tetszik, ha a másnak, másban, más meg jó és erőszaki van. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.02. 23:53:17
  • Moby
    #47563
    Nekem mindegy hogy érted. Leírtál valamit, ami többesszámban marhaság("nem az epic jelenetek miatt szerettük"). Ezt cáfoltam. A végére le is igazolod avval, hogy _Te_ nem emlékszel ilyenre.
    Nincs a "mi". Egyébként is irritál, amikor bárki azzal próbál erősíteni, hogy odahaluz tömegeket magamögé. Bírjatok érvelni egyes szám első személyben. Egymást is csak ritka esetben képviselitek, de még olyankor is van otthon mindenkinek keyboardja.
  • Bandicoot
    #47562
    Fejezzük már be pls ezt a nem szép nem látványos hülyeséget. Nem jön be a doom, értjük, de ne irogass már pls marhaságokat.
    Egyrészt abszolút nem érzem hogy a KZ szebb lenne multiban másrészt a KZ multival szemben a Doom egy sokkal de sokkal pörgősebb effektusokkal teli darálás - nem is beszélve arról lehet rondább lesz de még így is kismilliószor népszerűbb mint a KZ multija,nem véletlenül. Mindig is az volt,nem kell neki többnek lenni. Legyen kiváló gunplay, és skilles darálós multiplayer, mindez arénákban visszatöltödő élet és egyéb bohócságok nélkül. És ezt megteszi. Abszolút nem érdekel hogy nem csilivili a grafika lévén multiban semmi azaz semmi időd nincs nézelődni. Abszolút összehasonlíthatatlan a KZ multival ami a doomhoz képest egy öregasszony tempóját diktáló katonai scifilövölde....

    Megértettük elsőre is neked nem tetszik,lépj túl rajta. 2 napja ezt a marhaságot olvasni itt már kicsit kezd sok lenni. Számodra "sajnos" ilyen volt a doom. Többmillió játékos számára meg ez a gyönyör a battlefieldek,codok,killzone-ok helyett.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.04.02. 23:39:58
  • darkSectorxxx #47561
    Ez szerintem most csak sima horror lesz. :)
  • darkSectorxxx #47560
    Most ez hogy értsem, hogy a történetből az égvilágon semmi fontosabb jelenetre nem emlékszem? :D
  • darkSectorxxx #47559
    Ja értem.
    Nem igénylik a szép látványt multiban, értem.
  • Moby
    #47558
    Engem annyira nem vonz, de na. Nincs evvel a világon semmi baj. Fasza a grafo, kellően tradicionális, de tudja azt amit ma tudni kell. Ha rajongója lennék, én ettől a minőségtől a gatyámbaszarnék. Sohasenki ne kapjon rosszabb folytatásokat.
  • Kandurex
    #47557


    Aha..
  • Kandurex
    #47556
    Ijeszt...
  • TDC Geronimo
    #47555
    Te lennél az első aki sírna, hogy ménem' oldschool :D
  • Totti5
    #47554
    Doom 3 ilyesztgetős, lassabb, horror volt.