121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #47633
    Várgyá most Mass Effect vagy Mirrors Edge? :D
  • Totti5
    #47632
    Látványos, de csak seggeket látok benne
  • Moby
    #47631
    ?
    Azért rettegek, mert annak a sorozatnak vége. Volt egy gerince, volt egy progress, ami véget ért. Egy csodálatos, fantasztikus történet. Fogalmam sincs hogyan lehet ebbe beleállni úgy, hogy ne okádjak tőle és/vagy ne legyen folytonos hiányérzetem. Csodaszámba menne.
  • darkSectorxxx #47630
    A mai világban?
  • Moby
    #47629
    Jaja. Odabaszós keményen!
  • TDC Geronimo
    #47628
    Blizzard animok <3

  • Moby
    #47627
    Én attól inkább rettegek. Az egyik kedvenc sorozatom volt.
  • darkSectorxxx #47626
    Én is azt várom jobban. :)
  • darkSectorxxx #47625
    Ja az oké, csak hogy mondtad hogy felmossa a padlót. :D
  • n000rbi
    #47624
    Ahh, én valamiért egyből Mass Effect-nek értettem az ME-t. Furcsa is volt, hogy a Dice-nak mi köze hozzá :D
  • Totti5
    #47623
    "Mirror's Edge Catalyst is an upcoming open-world action-adventure platform video game developed by EA DICE and published by Electronic Arts. It is a reboot/sequel of 2008's Mirror's Edge and will revolve around Faith's origin and her attempt to overthrow a totalitarian conglomerate of corporations who rule the city of Glass"
  • n000rbi
    #47622
    ME reboot? Az hivatalos?
  • Moby
    #47621
    Nincs nehéz dolga vele. Volt egy zseniális előd, vagy eredeti. Mindegy hogy hívjuk.
  • darkSectorxxx #47620
    Olyan jó lesz az?
  • darkSectorxxx #47619
    Csak én nem vagyok ép eszű ember, ezt nem vetted számításba. :)

    Ludwig meg Kos-nál is hallottam már ezeket a szavakat, meg tanácsokat, akkor most kire hallgassasak? :)
  • arty
    #47618
    nalátod, ezé kussolok :D
  • Moby
    #47617
    Ha ne adj isten igazad lesz, az csak a véletlen műve. Én nem tapintok sehol ilyen irányú predesztinációt. Adott egy őrültjó világ, egy őrültjó játékmenet, őrültjó karakterekkel. Meg egy, a gazdái kezében őrültjó motor. Nincs az a pont, ahonnan ne lehetne valamit elbaszni, de ez esetben vegytiszta sarlatánság amit művelsz.
  • arty
    #47616
    pár éve szkepticizmusomnak adtam hangot a folytatással kapcsolatban, akkor le lett ordítva a fejem, de én továbbra is tartom, csak kussolok :)) legyen neked, nektek igazatok!
  • Moby
    #47615
    >de a dicetől tuti nem fogjuk megkapni

    A ME reboot le fogja szakítani az arcod. A játék meg...hát az meg felmossa a padlót ezekkel a félbites lövöldékkel, de az mondjuk már kevésbé a dice érdeme (és egyben a mi szerencsénk).
    Szal ki sem kell mondanod, és teljesül.
  • arty
    #47614
    ööö... eddig azt hittem nem érdekela doom ... de ... szerintem akcióban nem fogok tudni ellenállni neki :D
  • arty
    #47613
    ahoz kéne egy wolf szintű játék is vele, de a dicetől tuti nem fogjuk megkapni, szal reménytelen :)

    (tényleg állejtős volt a battlefront, de én mostanra a létezését is elfelejtettem, nemhogy az őt hajtó motort :D )
  • Myselor
    #47612
    feleslegesen erőlteti ezt a szintet.ép eszű ember nem erőlteti és főleg nem eslőre akarja így leverni az új bossokat:) de hát hagy szenvedjen csak ha ennyi esze van :D
  • darkSectorxxx #47611
    Ha netán ennyivel megelégednék akkor eleve így hagynám, nem az a bajom hogy nem tudom megverni, hanem hogy NG7+ -ban nem. :D
    Kisebb szinten tudom hogy megverném könnyen, itt a lényeg ahol vagyok. :D
  • Kandurex
    #47610
    Nem értem minek erőlteted. Verd le NG+-ban aztán engedd el. Már mindent kivettél a játékból amit lehet.
  • darkSectorxxx #47609
    Dejó nem megy twitch-re a stream. :D
  • darkSectorxxx #47608
    Talán, ma?
  • darkSectorxxx #47607
    Persze én is hibás vagyok nem kéne mindig dumálnom jmeccsek alatt meg zenét hallgatni közbe, néha elvonja a figyelmem, dehát nem gond még bírom. :)

    Valamint ez a sok idő, nem konkrétan csak küzdelem, most a 18 órából lehet 3 csak hogy mindig farmolok vial-t ha elfogy meg oda kell futni a boss-ig....
    Próbálkozás terén itt kb 150 felé lehetek.
  • darkSectorxxx #47606
    Csak NG7+ a nehezítés, meg mondjuk a DLC ami nehezebb mint az alapjáték.

    De ha megveszed az első 2-3 menetben nem fogod észrevenni ezt ami nálam van....:)
    Meg igen beszopok rendesen sokszor ütéseket. Nem vagyok gép, de azért mérfőldekkel jobban megy pár menet után 1-1 boss, legalábbis első alakban.

    Meg olyan apróságok vannak itt még, hogy vagy kicsi a hely és kiszögelésekbe beleakadsz, vagy nagy de láthatatlan akadályok vannak KOS-nál a vizen pl.
    Ezekbe a lővésed is bele tud akadni.....-.-
    Vagy éppen a fosszar kamera, meg pont akkor lassul be a játék amikor időzíteni kéne a kitérést....nem baj, hozzászoktam. :D

    Sima játék alatt, én Ebrietas-t tartom szarnak, meg Logarius-t, a többieknél így utólag könnyen át lehet lendülni.
    De persze már van taktika hozzájuk is.

    Amúgy haverom is NG2+ -ba ért, és itt látszik, látja amit pofáztam neki, hogy kapkodott, sikerült neki, de akkor 24 vial-al meg sok helyen parry-vel valahogy elevickélt.

    Mondtam neki, le lehet pörgetni így is, csak annyi ha feljebb akar menni, ez már szopás lesz, mert sok esetben a vial hiába lesz kéznél, vagy nem lesz ideje tölteni mert nem tud kitérni ahogy kéne.

    Vagy tud de mindig beleszalad abba a ciklusba, hogy ha ő üt kap is sebzést, és így elég szar lesz küzdeni.

    Majd kiderül mikor adja fel. :) Asszem ma lépett NG3+ ba.

    Én akarom csinálni tovább is, de nem tudom amíg nem győzöm le az utolsó boss-t meg az ucsó hunter-t....:S
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.03. 15:47:10
  • darkSectorxxx #47605


    Hát nem tudtad. :D
    Egy csöppetetet igen, annyiban, hogy mondjuk az első 2-3 végigjátszásban elviselsz ezzel a karakterrel amivel játszom 5-6 ütést akár, míg én nekem a 3 az a kicsikből max, de amúgy 2 ütésbe halok, kivéve az 1hit killes témákat.

    Ha mondjuk nekem 1800hp-m van, lehet első végigjátszásnál leüt 200-300-at, itt meg 800-1000-et akár, ugyanaz az ütés.
  • Kandurex
    #47604
    Csak béna,...meg ng+7-ben van :))
  • Tikal #47603
    egyre jobban kezd érdekelni a Bloodborne, már csak azért is hogy lássam saját szememmel, tényleg ilyen nehéz a játék vagy csak béna vagy és rossz hobbit választottál :D
  • Kongy
    #47602
    Igen, láttam.. :D Összefüggésben van a nehézség amúgy azzal, hogy hány new game +-t kezdtél?
  • darkSectorxxx #47601
    Ahol a part szakad? :D

    Nyírok füvet és uccu neki újra.
    18 óra elment rá, egész egyszerűen a második alakjáig viszonylag egészen jól elmegyek, ott viszont, ki kell találnom valamit, sokszor azt sme látom, hol a feje meg hol a segge. :D
  • Kongy
    #47600
    Na hogy állsz a tüzes döggel? :D
  • darkSectorxxx #47599
    " Bele lehetne pakolni füstöt, mosódást meg mindenféle dolgot ami zavarná a mechanikát, csak ez senkinek nem hiányzik és rontaná a játszhatóságot."

    Hát persze mert a grafika nem szól másról csak a füstről meg a ködről hogy ne láss semmit.

    Meg amúgyis ha lenne füst az aztán télleg nagyon szar lenne, ezaz butítsunk le mindent csak mert multi. :)
    Jogos amúgy.
  • Totti5
    #47598
    Nincs semmi lekorlátozás. Doom 4 multiplayere aréna harc, kis pályákon, folyamatos mozgás, folyamatos ugrálás, haladás, egyik pontról a másikra, közben levegőben osztva a másikat akár a sznájper megfelelőjével. Bele lehetne pakolni füstöt, mosódást meg mindenféle dolgot ami zavarná a mechanikát, csak ez senkinek nem hiányzik és rontaná a játszhatóságot. Ez egy Quake 3 féle utód tempóban, pályákban, Doom körítésben, modern elemekkel.
  • SlickAdam
    #47597
  • darkSectorxxx #47596
    Hogy érthetőbb legyen nézd meg a látottak után ezt még1x és akkor magyarázd el nekem, segítsd megértenem újra hogy ebben a mostani techdemo-ban amit leszedtem 2 napja milyen tech-et demoznak nekem. :D

  • darkSectorxxx #47595
    Hát bazze ha nem te mondanád még komolyan is venném. :D

    De nem tudom mennyire játszottál a FF-kal eddig, ezt nem 1 játékos érzi hogy gáz.
    Igen techdemo, de miért kell ilyen ostobának lenni? Azt nem értik velem együtt néhányan, tőlem jobban nem biztos hogy várta valaki ezt a FF-t, már az elején megtetszett, mikor ott mászkáltak a demoban, értitek ugyanugy techdemoban kint a nyílt területen, normális gameplayben, nem voltak ilyen szarságok, meg tüzijáték, meg béna játék kalapács vagy mi.
    Meg kristályok mint valami spyro-ban...fajátékok, meg zsiráfok meg faxomtudja.

    Meg a harcrendszert sem hittem hogy ennyire gyík lesz majd.

    De lehet velem van a gond. :)
    Bár hozzátettem miután játszottam vele, hogy ez a látvány nekem untig elég amúgy, csak geciszar érzés a Type-0 demoja után ezt a "szart" látni, azt tudva hogy ez amúgy nem így nézne ki.

    Biztos a véglegesben már hozza az elvártakat, de a harcrendszertől félek még mindig.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.03. 01:02:01
  • Moby
    #47594
    Hogy tovább fokozzam a hangulatot: megnéztem a ffxv demo walktrough-t. Én nem vagyok nagy rajongója ennek sem, de a fosfrémen kívül istibizi nem értem kinek mi a gondja evvel. Nem látok én ebben semmi olyat, ami ne férne bele a sorozatba, vagy bármelyik randomjrpg bármelyikébe. Meg üvölt róla, hogy ez techdemo, de kurvajó a hangulata még így is.
    Komolyan, ti mindenre prüszköltök amire nem kéne, ami meg kiveri a szemeteket, és iszonytató pudvaság, azt meg még be is véditek
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.03. 00:55:04