121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #47673
    + mindent kommentálnak ha valami történik. Nem kussba vannak a karakterek.
  • TDC Geronimo
    #47672
    Amúgy háromnegyed óra és jönnek a a previewk hivatalosan
  • TDC Geronimo
    #47671
    Ja a másik meg a LOD. Még jeep vezetés közben sem látok lófasz popint se,
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.04. 15:12:56
  • Kongy
    #47670
    Grat dark! :D Bánom, hogy lemaradtam róla.. :(
  • SlickAdam
    #47669
    en szeretnem, hogy vegyel. mekkora buli "együtt" jatszani...
  • Bandicoot
    #47668
    Nostehát összegezném a Doom Beta-t (Köszi a kulcsot ismét).

    Én kicsit régivágású játékos vagyok, a régi UT,Quake,DOOM játékok multija számomra többszáz-többezer órás mulatságok voltak annó, Q3Arena kiváltképp. Ennek fényében maximálisan elégedett vagyok azzal amit ebben a cirka 3 napban (beleraktam vagy 20-25 órát) ezen a két pályán szimplán TDM-ben láttam. Maga a játékmenet a régi multiélményt hozta vissza,kiegészülve egy két jelenkori megoldással. Pörög ezerrel az akció rohangálsz darálod a jónépet. Életerővisszatöltés nincs, pajzs alapból nincs,mindent a pályán szétszórva találsz, egy nagyobb összetűzés esetén esélyed sincs a továbbiakban ha nem ismered a pályát nem tudod hogy jutsz el a leggyorsabban az életerő-pajzs itemekért. Tulajdonképpen az egész doom multi egy Q3Arena megspékelve a gránátdobással (vagy teleport,vagy egyéb extra), ideiglenes időtartalommal rendelkező extrákkal (pl 60mp-ig mutatja az adott cucc fellelőhelyén mikor jeeni meg - quad damage, railgun és egyéb felszedhető cuccoknál kifejezetten jól jön), és persze unlockolós szintrendszerrel A karakterünket is rengetegféleképpen pimpelhetjük,színekkel,páncélokkal,világítással, és a fegyvereinket is - igen akár mehet a győzikés zebracsíkos rakettavető is.... Nomeg XY időnként megjelenik egy felszedhető Jencikévé változtató okosság amivel durván opok leszünk - de nem elupsztíthatatlanok,és ha valaki megöl az felveheti a hátralévő ideig a cuccot- egy ideig. Jókora csaták szoktak menni ezért a cuccért. Hatalmas + volt nekem ez a multibeta, nagyon adja a régi hangulatot és szinvonalat.:)

    A 60 fps-t nem éreztem hogy megröccenne, végig iszonyat folyamatos és gyors volt az akció, a gunplay Doom/Quake szinvonalon, nekem tökéletes volt (és remélem nem lesz gyereksírás a fegyverek nerfelésére).
    A 60 fps mellé szerintem kellemes a látvány,persze a 2-3 napos itteni agymenésben megtudtuk hogy Darki szerint ez ronda,stbstb. Abszolút kellemes,persze nem álleejtős, de annyira pörög és annyira gyors az egész multiplayer,nem is kell annak lennie, sokkal de sokkal fontosabb hogy a legnagyobb trancsír és rakétacsaták közepette se zuhanjon a framerate. Ez rendben is van szintén hatalmas plusz.

    Hitbox frankó, gondtalan.
    A hangok rendben voltak hozzák amit kell, extraként nem tudnám kiemelni. Jó.

    Ami nem volt jó: Tearing...Sajnos néha van,és amikor nyugodtabb pillanatban jelentkezik szembetűnhet. Akció közben nem tűnik fel annyira pörög a stuff. Ritkán a pingek, jó lenne valami szűrő, néha belefutottam 1-1 magasabb pingű játékosba és ott fordultak elő másodperces késések. De ez ritka volt. Továbbá kéne egy instant némítás. Oké lehet 1 gombnyomásra némítani mindenkit a lobbyban. Viszont ahogy szórja a lobby-t összevissza mindig eltűnik a fél társaságról a némítás és ha épp indítja a meccset úgy is marad...Utána meccs alatt már nem ezzel kéne foglalkozni. Illetve ami még nem az a "bemondó fószer" hangja.... Olyan semmilyen. Sőt leginkább a Family Guy-ban szereplő néha feltűnő mindig higgadt homokosára emlékeztet, valahogy nem illik a képbe..

    Részemről berendeltem,nem tudtam hogy ilyen multit rittyentenek alá, először úgy voltam a játékkal hogy megvárom használtba olcsóbban, de így nem. Pöpec nagyon,várom a véglegest.

    2 vid egy átlagosabb TDM körről,és egy húzósabb triple kill-ről.:)

  • TDC Geronimo
    #47667
    kocsiból is ahogy kiszáll meg beszáll arra már láttam vagy 5 különböző animot a 10 perc alatt...
  • Moby
    #47666
    Nyugi így sem fogom, és jobb is ez így a topiknak is. Illetve én és a topik viszonyának. De fogok vele játszani, valamikor a megjelenés körül.
  • Moby
    #47665
    Neked valami valahol nagyon REKT lett a leálddal :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.04. 14:59:13
  • SlickAdam
    #47664
    ugyanaz lenne is venned... fákjú :D
  • Moby
    #47663
    Ha lenne minden játékhoz kétcsilliárd emberóra per platform, akkor biztos menne a többi is valahogy. A hardver sajnos amiatt kell, mert ez nincs. Mondok szomorúbbat: nem várható a jövőben sem, hogy lesz.
  • Moby
    #47662
    Hátde most szugerálja Gero, hogy NEM ugyanaz lesz!
  • darkSectorxxx #47661
    Tudnak a hardverek, ebből látszik. :)
  • TDC Geronimo
    #47660
    Nagyon jó ahogy használni kell a kocsin a csörlőt meg ki lehet szállni bárhol kincseket/feljegyzéseket kutatni.
  • darkSectorxxx #47659
    Mi akadályoz meg? :)
  • TDC Geronimo
    #47658
    30 fpses játékba ALAP kellene hogy legyen. Főleg ilyen minőségű camera és per object motion blur
  • SlickAdam
    #47657
    jajjjj nem kell ez a felesleges felvezetes. bejelentes pillanataban tudta az egesz SG, hogy neked megjeleneskor lesz PS4-ed. mindegy milyen mászterszpok jön közben, meg hogy "de ugyanaz lesz es ez mar uncsiiiii" hulyesegek.

    szerk.: lealdozott.hu tagok mit fognak csinalni majus 10.-en? napi GTA5 MOD + hoki vagy vmi ezereves fos 4K-ban + hoki lesz, vagy dugiban vesz mindegyik kenyerpiritot U4-el (hsz-okban meg fujolas)? esetleg a fönök megmondja, hogy majd remaster 3 ev mulva (lol)?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.04. 14:57:41
  • TDC Geronimo
    #47656
    Videót nézd meg. Elég radikális gameplay változások is vannak ráadásul multi alapján a gunplay és hangok is ezerszer jobbak, mint korábban.
  • Kandurex
    #47655
    így, így, hátha kikapcsolható lesz...törném le a kezét aki ilyet rak bele...!
  • Moby
    #47654
    Naaaaa be lehet fejezni, mer valóra váltom az áprilisi tréfámat
  • TDC Geronimo
    #47653
    Én imádom az ilyen minőségű motion blurt. Főleg atom 30 fpses játékoknál.
  • TDC Geronimo
    #47652
    Najó... ki mondta hogy UCnél ugyanolyan lapos a gameplay mindig?? :D

    Nem kicsit változik itt meg videó alapján. Grafika, animok, dialógus, ahogy reagálnak szóban és fizikailag a történésekre a karakterek te atya isten.
  • AntiHero
    #47651
    Egyedül a motion blur nem kellene bele kamera forgásnál. Minden más 5*

    5. perctől meg Colin Mcrae

    És igen mikor átvált átvezetőbe az szebb picivel mint élesbe.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.04.04. 14:55:10
  • TDC Geronimo
    #47650
    Mindjárt nézem :y
  • AntiHero
    #47649
    OMG
  • TDC Geronimo
    #47648
    18 perces UC4 preview videó
  • Tommy H
    #47647
    Üdv.
    W3 Halálfutam,hogy lenne könnyebb ha elsőre úgy kezdeném vagy NG+ esetleg az után ha Normálon végigviszem a játékot?

    Csak a trofea miatt kellene majd a Halálfutam.
  • Moby
    #47646
    Még nemtudom. Vonz nagyon, de mindenképp el kéne vinni egy próbakörre.
  • darkSectorxxx #47645
    Van egy rossz hírem, már ezekután ott hamarabb menne, csak van egy nagy bibi a wiki szerint egész tök véletlen a NG7+ után vált vissza a játék, és megint megmarad minden stat de a játék visszalép nehézségbe a legelejére! :D

    Bárcsak nehezebb lenne NG8-ba de azt írják nem, érdekes nem tudtam eddig neten miért pont mások is csak NG7+ videókat tólnak, hát ezért. :D

    Szóval hacsak nem látom valakinél hogy tutira nehezedik a NG83 akkor a Hunter-t megölöm és megyek DS3. :)

    Szomorú vagyok mert mennék tovább. :(
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.04. 00:42:04
  • Bandicoot
    #47644
    Nelegyél puding! Ng8+ vagy semmi!!!!
  • darkSectorxxx #47643


    Bandicoot:
    <3

    Gero:
    <3

    1 HUNTER van vissza 1-2 óráig még levezetésképpen megpróbálom azt is megölni. :D
  • Bandicoot
    #47642
    "The frame-rate has remained stable at 30 frames per second, without uncertainty or slowdown even in the phases of the "removal" of an environment and one or shootings more excited. The end result seemed to us then an impressive solidity , able to perfectly balance uncompromising performance with a visual impact of great value."



    Ahogy kellene mindenkinek!

    Egyébként szomorú de mármost beindult pár csíra akik rögtön szapulómódban hasonlítgatják régi képekkel meg mindenbe belekötnek a képeken. Aztán majd jön a Dfanalízis és a többi fikagép. Komolyan ez már nem gamer társadalom hanem csőcselék, tisztelet a kivételnek aki nem a grafikára ribanckodik és azon van hogy mindent lehúzzon a sárgaföldig.:(
  • darkSectorxxx #47641
    Késtem 7 percet, ezért nem tudtam tegnap már megölni!
    Csak ma 00:07 perckor! :DDDDDDDDDDD
  • TDC Geronimo
    #47640
    na lol gz végre :D
  • Bandicoot
    #47639
    Alig várom hogy arról is napi 20 kommentet termelj ide magaddal beszégletve hogy úgy keljen keresni a többieket.


    Szek.: Van még kicsivel több mint 1 hét. Ng8+?
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.04.04. 00:13:02
  • AntiHero
    #47638
  • darkSectorxxx #47637
    Laurence HALOTT!!!!

    NG7+ DLC vége!!!!!

    Jöhet a DS 3!!!!!!!!!!!!!!!
  • TDC Geronimo
    #47636
    metal gear uncharted. Nagyon jól hangzik a gameplay része
  • TDC Geronimo
    #47635
    olasz oldal megszegte a holnapi UC embargot

    Képek meg google fordítós impression. Holnap délután 4kor jár le embargo
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.03. 23:58:58
  • TDC Geronimo
    #47634
    Megveszed? Vagy először beta próba?