121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #48193
    Ellenben a onekontrollernek búcsút intek. Inkább a ds4 vezetékkel, mint ezek a shouldergombok. Egyúttal most szembesültem a tênnyel, hogy képes vagyok a bb dlc-vel játszani, szal das3 után szerintem az jön.
  • darkSectorxxx #48192
    Én azt gondolom a Sweet-ről ha Moby-nak úgy jobban fekszik, használja, több nem lesz tőle a játék, de kevesebb sem, ez egy opcionális szoftver, akinek kell használja, akinek nem az nem.
    Ebben a témában szerintem kár akár csak 1 hsz erejéig is megemlíteni, azt hogy mi a jobb, minden jó, csak kicsit élénkebbek a színek, gondolom bizonyos effekteket vesz le a játékról a cucc, legalábbis régen ezt csinálta....

    Nincsen gond ezzel....ez nem jobb vagy rosszabb, csak más. :D
  • Moby
    #48191
    A permanens konzolsuckfeszt tükrében amit tolsz, ez a mondat meglehetősen kabaréillatú :D

    /bár tudom, hogy a mintavédeteled az átlag gamerkiállításokra járókéval vetekszik :)
  • arty
    #48190
    kivancsi lennek, h jatszottam e mar ilyen jatekkal es h feltunt e
  • Kandurex
    #48189
    A beta elméletileg 30 körül volt, de a pacing genyózás miatt 20-nak éreztem.
  • Moby
    #48188
    Pacingnél nincs értelme frémről beszélni. A 60fps-es és a 20fps-es frametime váltogatják egymást. Hogy ez összességében statisztikailag 30-ra gurul ki, az nem túl releváns információ.
  • SlickAdam
    #48187
    DF videoban van, hogy kb ugyanugy fut, mint a BB, közel 30-hoz, pacing gondokkal.

    mittomen, pacing is szaggatasnak erzödik, hiaba az jo össz-fremszam.
  • arty
    #48186
    pacing problema a prealfa alapjan gond vagy voltak azota is "jelek" ?

    a 8fps rosszabb vagy a pacing? (ezt mar csak kivancsisagbol kerdem)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.04.10. 11:40:40
  • SlickAdam
    #48185
    vanilia pc-s verzio es ps4-es kozott lofasz a kulonbseg latvanyra. de hat a frame meg a pacing <--- alja
  • arty
    #48184
    mi volt alja abban a df comparison videóban? max annyi, hogy nem volt mindkét oldalon frémtájm és frémráta kijelzés :)

    ismerve a két gép közti difit, ahoz képest elég tisztességesen nézett ki a konzolos is, a kérdés a kinézet "ára"... noha azért a démon, dark1-2 után szerintem mindenki készüljön a szokásos legalja kinézetre és frémre és akkor csak pozitiv lehet a meglepetés ;) de szerintem azon mélységekbe ezúttal nem száll le a from...
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.04.10. 11:26:37
  • Moby
    #48183
    Arra nem is kellett semmi. De nem is értem hogy jön ide a das1. Az egy egész más motor volt, nagyon más színvilággal.

    /dsfixen kívül persze.
  • Kandurex
    #48182
    Én már a Das1-nél se értettem a fények baszkurálását, sweetfx meg anyámkínja társai..., bőven elég volt a felbontás emelés...
  • Moby
    #48181
    Már csak arra várunk. Titkon bíztam benne, hogy hétvégén kapok egy szépbüzenetet, de nem vált valóra.
  • SlickAdam
    #48180
    azt irtad (idezem): "Mostmár tényleg jöhet a játék."

    szepek ezek a modok, meg hogy gyorsan erkeznek, nyilvan mi is szivesen aktivalnank 1-2-t, de lehetetlen, ugyhogy maradjon szvsz az ilyen a lealdozott.hu-n. ott mar biztos locsoljak paran a pezsit az alja ps4 vs pc DF videora, ezek utan meg foleg... :)
  • mucsácsó
    #48179
    Váó. Ez valóban odabaszarint :D Bár én is inkább a modmentesség fele hajlok (én okádok az ilyen tákolt szaroktól, ezvan), de azért ha ezt tehetném, biztos bekapcsolnám :)
  • arty
    #48178
    emlékszem anno a diablo3nál is "kellettek" ezek a modok, sok esetben segítettek is (persze ízlés kérdése...), de volt ahol az adott prezet visszás eredményt hozott - márpedig itt is a teljes játék hozzáig tartó, egyféle módosítást teszel fel, nincs minden helyszín külön belőve by dev :/

    (kétségtelenül alulszaturált a játék sztem is)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.04.10. 11:01:56
  • Moby
    #48177
    Ha eredetiben jó lenne, annak az elbaszását én sem támogatom.
  • Moby
    #48176
    Fogalmam sincs miről beszélsz, de kezdesz már beleőrülni ebbe :D

    /nemtom miben nem vagyok biztos, preorderben van a cucc. Vagyis egy dologban igen: a rektális sebeid nem gyógyulnak :)
  • SlickAdam
    #48175
    eddig nem voltal biztos benne, ertem.:D
    de a cigo dynamic moddal mar igen :D
  • n000rbi
    #48174
    Ízlések és pofonok, de én jobban szeretem, ha a színpalettát nem valami modder piszkálja. Kicsit olyan ez nekem, mintha bekapcsolnád a tv-n a vivid módot :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.04.10. 10:17:03
  • darkSectorxxx #48173
  • Moby
    #48172
    Na ez el is készült. Mostmár tényleg jöhet a játék.


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.10. 09:18:44
  • Tatyla
    #48171
    fontosaknál én is tartok launch partyt! :)
  • darkSectorxxx #48170
    Jól teszed, nekem is ezt kéne! :D
  • TDC Geronimo
    #48169
    Fontosabbaknál sosenem!
  • darkSectorxxx #48168
    Szabin leszel.Na elmész a gecibe! Van olyan launch, amikor te dolgozóba vagy? :D
  • TDC Geronimo
    #48167
    Monitor van :D
  • SlickAdam
    #48166
    vigyed a gepet! nem kell tv, gamepad ftw :)
  • Kandurex
    #48165
  • Moby
    #48164
    A battleborn tényleg az. Ez viszont odabaszcsizik :)
  • TDC Geronimo
    #48163
    TF az mennyi idős is 10 éves? Ideje hogy jöjjön egy minőségi váltás és blizznél nem lesz gond se a hosszútávú supportal se a communityvel
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.09. 21:35:13
  • TDC Geronimo
    #48162
    Holnap megint éjjeles leszek utána meg szabi mert DS3 éjféltől :D
  • SlickAdam
    #48161
    inkabb gyere holnap real multifost tolni wiiu-n...
  • TDC Geronimo
    #48160
    multifos!!4 Te ilyet meg se nézz
  • Kongy
    #48159
    De most ez egy ilyen műfaj lett ez a "rajzfilmes grafikájú multi lövölde"? Nem volt elég a Team Fortress?
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.04.09. 21:27:57
  • SlickAdam
    #48158
    ma lattam 10 mp battleborn-t (muszaj voltam kikapcsolni meg mielött kiesik a szemem). na az pont ugyanez.:)
  • Kandurex
    #48157
    Nem értem mitől nedvesedtek ennyire,...látom ezt a videót,...de...
  • darkSectorxxx #48156
    Mondjuk szebb, de ettől se szarom össze a nacit. :D
  • Moby
    #48155
    Jaja, naggyon fasza cucc. Nem holmi csíroidok kendácsolták.
  • TDC Geronimo
    #48154
    Ja és akkor tegyük emellé a battlebornt. Alig 30 fps, recefice, atom input lag és artba meg karakter designbe szerintem ez rommá veri azt.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.09. 21:19:17