121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #48513
    + Tikal-nak is ez a válasz:

    Mert az.
    Sőtt egérrel is.
    A tudás a fontos, amiről te beszélsz az a pro fanatikus játékosoknál talán.
  • Tikal #48512
    aham..ok...
  • Moby
    #48511
    Ha valami agylágyulás következtében félredobjuk a tényt, hogy mennyire orbitálisan korlátozó tényező a kontrolleres irányítás, sajnos akkor is ottmarad az a szimplán műszaki paraméter, hogy ezeknek a vezetékmentes kontrollereknek a latencyje bőven meghaladja a 30fps-t is, miközben még LEBEG is. Főleg a ps4-é. A felvetés is vicces.
  • Totti5
    #48510
    Már hogy lenne mindegy...
  • Moby
    #48509
    Semmilyen hiányt nem fognak szenvedni. Kontrolleres multizását kikúrt mindegy az fps.
  • Tikal #48508
    Nem érted hogy miért fontos az egyenlő erőviszony egy multi játékban vagy mi miért? :) COD az mondjuk 60fps most is, szóval ott pont nem akkora gáz...
  • Tikal #48507
    Engem nem zavar, hogy jön az új gép, csak sajnálom azokat akik hátrány fognak szenvedni emiatt multiban :)
  • Totti5
    #48506
    Azt én nem tudom, ingyen még semmit nem kaptam, de ez a szarkvarás gen közepén ( se ) szánalmas.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.20. 15:16:45
  • Moby
    #48505
    Az annál nagyobb lépésért meg kell. Ha ingyen lenne, most hanyattbaszná magát banderasz a székében a gifeken? Azonnal átfordítaná pozitívba a történést?
  • Totti5
    #48504
    COD 1ben anno akinek volt 333 fpse fel tudott ugrani bizonyos párkányokra, akinek nem az meg nem tudott. Persze hogy számít.
  • Totti5
    #48503
    Meg engedélyezésnél, meg herc pimpolásnál nem kellett új gépet venni.
  • darkSectorxxx #48502
    Semmi köze a platformhoz.
  • darkSectorxxx #48501
    Miért? Szerinted cod4ben számít?
  • Moby
    #48500
    Cuki, ahogy mindenki sír, meg állítólag mostmár a fejlesztők is rínak.
    Nem ugyanez megy ennek a generációnak a megszületése óta? Magokat engedélyezgetnek, teljesítményfelszabadító apikról cikkeznek, megy a kínszarás +5,+10 százalákokért, hogy jobb legyen a helyzet. Majd miután ez sem hozza a kívántat, inkább túrnak beléjük jobb hardvert. És amíg nem volt szó költségekről, amíg ingyen ment a cikkelés a dx12-ről a xbox topikban, meg a +1 magról a sonynnál, addig ment az össznépi recskázás, hogy most lesz a megváltás. Most, hogy a mégtöbb meg már pénzbe fog kerülni, most ez lett a FŐGONOSZ.
    Kabaré :D A szórakoztató fajtából :D
  • Totti5
    #48499
    Csak ez nem PC... bár Sonyval az élen nagyon azt akarnak belőle csinálni.
  • Tikal #48498
    na jo de a konzolkodásnak pont az lenne a lényege, hogy egyenlő erőviszonyok :) Érdekes lesz, ha így lesz...
  • darkSectorxxx #48497
    Szerintem ja.
    Pcn én is bemegyek max grafon cod4-be 60 fps-el olyanok ellen akik low grafon mennek 250 fps-el.
  • Tikal #48496
    Szóval az uj konzolosok majd játszhatnak multiban a régivel rendelkezők ellen? hm...
  • Moby
    #48495
    Ja, jó ideje :) Csakhát én ugye rendszeres pályaelhagyó vagyok, szal ez inkább csak alkalmi testvériség :D
  • n000rbi
    #48494
    Áhá, szóval sharebrúderek vagytok :D
  • Newfronter
    #48493
    Az a baj vele, hogy több ideig fejlesztik a játékot, mert 2 verzióban kell megcsinálni. Patchelés is lassabb lesz, ott is 2 verziótverziót kell készíteni. Tehát mi többet várunk a javításra.
    Miért váltanának le? Most itt van persze a vr oknak.
  • Kongy
    #48492
    Ez újrajátszós, mert pure fun :D Ismét gyerek vagyok, amíg játszom.
  • Moby
    #48491
    Nem lemezes :D
  • n000rbi
    #48490
    Ha lemezes, szólj ha végeztél :D
  • Bandicoot
    #48489
    Amit majd 2-3 év után leváltanak?
    A jelenlegi konzol sima x86 alapú mármár pc. Ha a következők is azok lesznek akkor mi gond lehet a visszakomppal? Semmi...qa
  • Newfronter
    #48488
    Nem lehet trend, mert nem lehet mindig megtartani a visszafele kompatibilitást. A következő konzol biztos hogy normális generáció váltás lesz.
  • Kongy
    #48487
    Tiszta felüdülés Ratchetezni ennyi Dark Souls után. :D Hihetetlen jól néz ki a játék, baromi jól megcsinálták.
  • Bandicoot
    #48486
    Szarháziak...

    Jó kis trend lesz: vegyél 2-3 évente új konzolt. Olcsóbb lesz komoly pc-t tartani....
    Persze biztos támogatni fogják a régi ps4-et...Megjelenik majd rá minden ahogy eddig csak még szarabbul fog futni, hagy vegye a sok paraszt a ps4k-t.
    Így kell hazavágni a konzolvilágot.
  • TDC Geronimo
    #48485
  • Moby
    #48484
    Nem lesznek kész a 14nanos tömeggyártással egy 2016-os bevezetésre.


    /szerk: nem 30K darabot kell legyártani egy konzollaunchra, hanem mondjuk 2m-t, minimum.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.19. 17:40:19
  • benőmenő
    #48483
    Ezt egy kicsit kifejtenéd? Mert a jaguár már igencsak kiforrott cucc, idén Q4-re pedig már a Vegát pletykálják, a Polaris (amit a Neoba mondanak), pedig már lehet májusban kész lesz.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2016.04.19. 17:16:38
  • Tommy H
    #48482
    Az a gránát dobás:D
    De úgy rendben lesz ez csak messze még az ősz
  • Totti5
    #48481
    Akkor most bármi játék jön és nem atom 30 vagy atom 60 és 1080p akkor bezzeg a neón már hibátlanul menne lesz a szitu? szegíny fejlesztők, mit fognak kezdeni annyi powával, kiszalad a kezük alol 60 fpsel minden.
  • Kandurex
    #48480
    Fel is gyújtom a székházat. Tönkreteszi teljesen a játékélményt az éjszakai porszívó hang.
  • Moby
    #48479
    Nem lesz ebből idén még semmi. Nem lesz kész az AMD gyártástechnóban.
  • n000rbi
    #48478
    Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy vajon beleteszik egy még kisebb dobozba, hadd visítson? Félek igen.
  • TDC Geronimo
    #48477
    Na most már félhivatalos. Idén drága karácsony lesz. N is meg ez is.

    Sony is now openly sharing this specification with developers and while Giant Bomb beat us to the punch, we have access to the same documentation. There is no doubt - this is real. This is the new, more powerful PlayStation 4.
    The release window is unclear, but the schedule for hardware roll-out to developers is black and white: development kits prototype are on their way to studios now. A test kit (debug station, if you like) housed within a non-final chassis - which Sony is asking developers not to show - follows shortly. A second-gen test kit, again not based on the actual retail shell, goes out in June. Sony gives more intensive Neo briefings at its DevCon event in in May, while code submission for Neo-compatible titles begins in August.
    Well, according to Sony's own documents, there is a focus on delivering 4K gaming content, though upscaling to UHD resolution is likely. Owners of 1080p screens can expect benefits too, explicitly stated as:

    Higher frame-rates
    More stable frame-rates
    Improved graphics fidelity
    Additional graphics features
    There's also no indication at all that any of the functionality found in PlayStation VR's external processing box will make its way into the Neo hardware, nor is there any mention at all that Neo will benefit PSVR, though we would expect that the same base/Neo spec differentiation will apply to those titles just as they would to any PS4 game.

    On top of that, while the documentation says that the hard drive will remain the same (Sony has several in circulation, so we assume it means 2.5-inch laptop drives generally) there are no indications of any changes to the Blu-ray drive. This is surprising, as we would have assumed that Sony would take this opportunity to support the new UHD 4K movie standard, supporting standard 50GB discs along with 66GB and 100GB variants. For now it seems that developers are set to stick with 50GB of storage.
    Developers have the ability to add Neo support to their existing PlayStation 4 titles coming out in September via a day one patch, while dual base/Neo supported titles are expected to arrive from October onwards. Sony isn't telling developers when the unit will actually launch and states that it's perfectly OK with Neo-compatible titles shipping before the actual hardware. Either the platform holder is playing its cards close to its chest or else the firm itself simply isn't clear when it plans to launch the kit.

  • Moby
    #48476
  • TDC Geronimo
    #48475
    Gameplay

  • TDC Geronimo
    #48474
    Videót rakjátok be. Mobilról vagyok nem tudom, de nagyon jó kis trailer volt.