121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #48553
    UC4 review embargo május 4
  • mucsácsó
    #48552
    Bloodborne: Little Visual Details

    Sorry, ha vótmá' :D Zsenik a Fromos arcok...

    Szerintem kurvaérdekes kis BB-videó...olyan kis apró részletek, amikre a játékosok nagy része valszeg nem figyelt.
  • Kongy
    #48551
    Úgybizony
  • Moby
    #48550
    Na, ez a recsit őrült jó móka!
  • Totti5
    #48549
    Ahogy a célbaklikk is kifizetődő dolog.
  • Moby
    #48548
    A bogárfuttatás is. Sőt, fogadnak is rá.
  • Totti5
    #48547
    Senki nem csinál semmit, létező dolog.
  • Moby
    #48546
    A tudomány a kontrollerlatencyről beszélt. De kibaszott szórakoztató, ahogy a kontrollerrel pöcsmörgésből esportot csináltok fejben. nyomjátok még :D
  • Tikal #48545
    most hogy így mondja, szinte visszasírom a néha 20 frames GTA online DM-eket...
  • arty
    #48544
    mivel??? nincs jatek!
  • arty
    #48543
    de mifele tudomany mondja, h 20 fremmel pont olyan jol lehet celozni mint 60al? raadasul ezt eddig se toled, se senkitol nem hallottam, pedig eleg nagy leleplezes lenne :)

    elnezest h sarkitom, nyilvan 46 es 60 kozt is van difi, max kisebb
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.04.21. 16:43:25
  • arty
    #48542
    nem sok, 8 ev.
  • arty
    #48541
    nem, mert ps3on is mar a jatekok x fw alatt nem induktak, csak ha frissitettel.
  • Moby
    #48540
    Értem. Hát majd ha lesz olyan, aki inkább ad a te érzéseidre, akkor majd arról is cikkezni fognak. Addig maradjunk a tudománynál, abban legalább a bullshitből van sokkal kevesebb.
  • Moby
    #48539
    Azok a multik, amik hajlamosak szélsőséges működésre (kzsf tipikusan ilyen, ott 20-60-ig minden van) ott ez azonos géppel is simán megvan, mert az enemy nem azt nézni amit te, simán van, hogy nálad 20 az fps, nálam meg 60.
    Ésakkor? Most ebből mi következzen?
  • Totti5
    #48538
    Azt h tudományosan mennyi jelet szív el a fekete lyuk el az éterben a blútut kapcsolat miatt nem érdekel, nem is érzem, nekem perfekt mind a WiiU, mind a Xbox, mint a PS kontrollere és pontossága. Azt viszon nagyon érezni hogy 60 frémmel sokkalta jobban adja Halo5ben a pontosság, fejes, rántás, mint prevgenen 30 frémes részeknél.
  • mucsácsó
    #48537
    Édesjóistenem faszom, akárhányszor benézek ide a topikba, mindig a szájbabaszott szar frame-en megy a vita... :D Játszatok már inkább! :D Az új PS4 neo/4.5/4K/anyámkínja meg levan szarva, még mindig csak pletyka (valszeg igaz is lesz szerintem, SAJNOS), de majd ráérünk akkor anyázni :D
  • Tikal #48536
    még a 30 és 60 között rámondom hogy igazad van, de 20-nál lényegesen rosszabbul célzol még kontrollerrel is mint 30on....
  • darkSectorxxx #48535
    20 azért kicsit más :)
  • Moby
    #48534
    Nem. Kontrollerrel lehet ugyanúgy célozni 20-al, mint 30-al. És ebben nem sok tapasztalatod van.
  • Moby
    #48533
    Ha metálig van optimákolva a kód, akkor ugyanúgy külön kell elkészíteni akkor is ha ugyanabban a gépben valósul meg (mert ha nem online a gép, akkor simán lehet, hogy réi fw-es), ha nem, akkor akkor meg ugyanúgy fordítási direktíva. Kurvára semmi különbség nincs, ezt te nagyon jól tudod.
  • arty
    #48532
    jahogy 20 frémmel is ugyanolyan célozni, mint 30-al.... értelek. mármint, hogy mit mondasz, mert el ugyan nem hiszem neked - minden tapasztalatom ezzel ellentétes :D
  • arty
    #48531
    juzerként a plusz "talált" erő tökjó, fejlesztőként is minden gépben - EGY GÉPBEN - ott lesz a plusz

    ez most "tök más hw", más sajátosságokkal - még nem pécé, mert csak kétféle, de már szegmentálódik az "egygép".
    volt egy cikk, ott a dev már az xbox classic többféle sebességű dvdmeghajtóit is anyázta nosztalgiából, s hol van az ehez a váltáshoz képest?

    asszem láttuk a currgen elején, hogy mennyire figyeltek oda sok port prevgen verziójára... na, itt is ezlesz :(
    nem jó a 27fps? vegyé neót, ott 60....
  • TDC Geronimo
    #48530
    Kimentek UC4 review copyk. Nem lennék meglepve, ha 1 héttel megjelenés előtt lenne embargo drop itt is, mint last of usnál

    El se hiszem, hogy kicsit több, mint 2 hét és itt az új ND játék. Szerencsére DS úgy leköt, hogy elmegy hamar az idő
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.21. 01:43:31
  • TDC Geronimo
    #48529
    Well...Horizon: Zero Dawn's getting delayed to early 2017 from what I'm told.

    Going to look splendid on PS4k though.

    Nem meglepő :p
  • TDC Geronimo
    #48528
    22én streamen jelentik be R6 season 2őt. Elvileg májusban jön
  • Tommy H
    #48527
    Pont akartam írni:D
  • Tikal #48526
    Ha jól emlékszem, te nagy multis vagy....
  • TDC Geronimo
    #48525
    How PlayStation Neo and the original PS4 will co-exist
    Games, hardware, PSN and more - how Sony plans for two PlayStations to live side-by-side.
  • TDC Geronimo
    #48524
    PS4en így is szinte minden 1080ba megy sok nem változik emiatt.
  • Bandicoot
    #48523
    "PS4 Neo could have a 1080p resolution as minimum,"

    Erre reagáltam. Feljebbrakják a felbontást az a gép sem lesz elég....
    Azt meg hogy csak a 60 fps-hez kell-e avagy lesznek-e csinosabb játékok csak találgatod, de az eddigi infók alapján nylvánvaló hogy bizony lesznek csinosabb játékok.
  • darkSectorxxx #48522
    Nem tudom mennyire tudod, de a 60fps-hez kell majd a plusz energia, nem lesznek más textúrák stb. Legmaximumabban az élsimitás lesz több azt ennyi, a 30-60fps az annyival több erőforrás is.
  • Bandicoot
    #48521
    Akkor most vagy minden a "minimum" felbontáson fog zörögni vagy jön ugyan az mint a ps4 esetében. Sokat akarnak grafban cserébe jön a szaggatás....
  • darkSectorxxx #48520
    Hát tudtommal valami online multi nem?
  • darkSectorxxx #48519
    Huh nekem 30fps-el is elég lenne :D
  • TDC Geronimo
    #48518
    PS4 Neo could have a 1080p resolution as minimum, 1080p60fps recording, better remote play

    Na ennek viszont nagyon örülnék. Gondolom bírná az 1080/60as remote playt is de a felvételnek örülnék
  • Myselor
    #48517
    mi ez a szar?:D mi lesz ez
  • darkSectorxxx #48516
    A játék egy kalap szar lesz valszeg, de a trailer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



  • darkSectorxxx #48515
    :DDDD
  • Moby
    #48514
    Benthagytam az irodában a kontrollert, ki sem tudom próbálni. Éljenéljen-hejj