121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #48633
    Nagyon-nagyon fasza, néha az állam a földön koppan. Hiába, ezek a szakik jót is ösdze tudnak kalapálni a kávédarálóra :)
  • TDC Geronimo
    #48632
    Eszméletlen szép MB van benne, per object és camera is.
  • SlickAdam
    #48631
    nagyon szep ez a Ratchet Moby. jol latom (homaly stream...), hogy jofele motion blur is van benne? meg gondolom szokasos fasza reszponziv iranyitas. 30 frem siman okes. tenyleg, mint egy animacios film
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.24. 01:04:05
  • Bandicoot
    #48630
    A "csíroid kontroller" mellett elfelejted hogy létezik egér is a földön, és bizony 30-50ezer pénzért ami külföldön zsebpénz a hülyegyerekeknek, biza igen durva előnyt teremt a 60 fps-el karöltve 30 fps ellen.
  • Tikal #48629
    Valóban attól nem leszek jobb, de az esélyeim növeli :)
  • Moby
    #48628
    Egy biztos: jobb nem leszel a 60fps-től. Az olyan magasság ahova nem értek el, pláne nem csíroid kontrollerrel.
  • Tikal #48627
    nem úgy kezdődött, de mindegy. Én konkrétan nem mondtam, hogy fasság, csak sajnálatom fejeztem ki azokkal szemben akik gyengébb gépen fogják nyomni a 4K-sok ellen... de ha szerinted 30fps-n is ugyanolyan jó lehetek multiban akkor megnyugodtam.
  • Tikal #48626
    ööö még mindig várnom kell a BOPE-ra??
  • Kongy
    #48625
    PS4-en nem tudod letölteni? Elvileg ott kell lennie a Library-nkban :D
  • Moby
    #48624
    Nincs valakinek kódja? Most néztem meg a pécést, de az gyalázat :(
  • Kongy
    #48623
    Egész jól sikerült ez a Mirror's Edge Catalyst. Nem is tudtam, hogy open world lesz. Nekem eddig bejönnek a kisebb újítások, a látvány szenzációs ismét, és 60 fps, bár néha azért megreccen, de fogjuk rá, hogy azért, mert béta :D 2 órányi sztorit lehet tolni, szerintem elég tisztességes.
  • SlickAdam
    #48622
    durva akkor a magyar arszabas.:)
  • Totti5
    #48621
    Magyar store. 4700 pontosan.
  • SlickAdam
    #48620
    melyik regiot nezitek ti? itt se beyond, se mad max (vagyis max igen, 7-8e-ert atszamolva)
  • Kongy
    #48619
    Köszönöm itt is!
  • Totti5
    #48618
    5k a MadMax PSNen
  • balee4
    #48617
    Elküldtem.
  • Moby
    #48616
    Egyébként is totál ökörség ez a ps4k bashing, ami semmi másról nem fog szólni, mint a vr -ről (és nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a kétlakiság is csak a vr tartalamkra értendő). Az megvan hogy mi a ps4k internal neve? És a psvr-ér? És hogy miről szólt a matrix film?
  • SlickAdam
    #48615
    zeneszerzö elvileg ugyanaz, szal remenykedek. harc jöhet platinum-féle. csak maradjanak az elsö reszböl megszokott furcsasagok is.
  • Moby
    #48614
    Így kezdődött a téma:a ps4k azért fasság, mert multiban hátrányba kerülnek a ps4 tulajok.
  • Totti5
    #48613
    Ki beszélt arról hogy "csak azért"?
  • Totti5
    #48612
    Nagyon kíváncsi leszek mi sül ki belőle. 25 órás Akció-RPG az elődhöz képest mi lesz ez. A zene frankkó, az első részben 2 órányi epik manna volt, máig hallgatom, mesteri és egyedi.
  • Moby
    #48611
    Fogalmam sincs milyen tapasztataltról beszélsz. Van tapasztalat ebben? Kétlem. Amit viszont tudok, sziklaszilárdan, hogy az a kocakmultigémer, aki nekem avval jön, hogy őt csak azért fogják multiban faszrahúzni, mert neki 30fps-e van, a ps4k-snek meg 60, nos az nyilvánosan csinál hülyét magából.
  • SlickAdam
    #48610
    mas, mint az elsö resz zenei, de meg benne vannak a jellegzetes vonasok. remelem epik lesz az egesz!
  • Vadnokedli
    #48609
    Van értelme még megvenni a Destiny-t összes kieggel?
  • TDC Geronimo
    #48608
    Navy seals. defender csaj sticky kamerákkal és támadó faszi mini ballistic shieldel a fegyveren
  • AntiHero
    #48607
    Pontosan kik lesznek? Vagyis pletyka mi volt?
  • arty
    #48606
    te meg arról, hogy mivel a kontroller latency "szar", a frém má' tökmindegy.

    a tapasztalat meg ezzel a megállapítással tökéletesen ellentétes ;) (pedig itt szvsz mindenki wireless kontival nyomja két gen óta :P )
  • TDC Geronimo
    #48605
    Előző rész is jó volt bár engem annyira stresszelt, hogy nem bírtam végigtolni :D

    Ez is nagyon jól néz ki, majd meglátjuk...

  • TDC Geronimo
    #48604
    Május 9én jön a season 2 patch rainbow 6hez. 2 új operator meg az akiket már korábban is pletykáltak.
  • Kongy
    #48603
    Engem érdekelne :)
  • balee4
    #48602
    Hatalmas ez a Mirrors Edge Catalyst. Ha vkit érdekel van egy kódom.
  • darkSectorxxx #48601
    Ja nincs mit.
    Anti haverom most írta hogy nincs felirat sajnos. :)
    Order nagyon tetszett nekem. Jó játékot hozzá. :)
    Én Hardon is lenyomtam. :D
  • roolandsan
    #48600
    Koszi az infot, azert az Ordert berantottam :)
  • darkSectorxxx #48599
    :D
  • AntiHero
    #48598



    darkSectorxxx
    #48595

    Oké megoldjuk. :D De amugy magyar felirat nuku :( (magyarba lenne rajta)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.04.23. 13:05:52
  • darkSectorxxx #48597
    Nem hiszem, amcsi store. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.23. 12:59:16
  • roolandsan
    #48596
    Vajon ezen van magyar felirat?
  • darkSectorxxx #48595
    Flash Sale.

    Beyond Two Souls 12 dollár a 30 helyet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Anti!!!!!!!!!!!!
    Munkára!

    Fingéhugyé játékok.
  • Kandurex
    #48594
    valószínűtlen,