121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #48675
    tudom hogy bitang a neted. de nalam a letoltes nem a legjobb ahol a ps4 van.:(
  • Moby
    #48674
    Tegnap sourceban nézted? És úgy volt homály?:( felcsűrtem legjobbra, amit tud a ps4
  • Moby
    #48673
    Vagy ha êpp van, akkor megy az értetlenkedés meg a prüszkölés.
  • Moby
    #48672
    Én senkinek nem magyarázok semmit. Elég nekem elviselni azt is, hogy jórészt azért lett ilyen elfuserált ez a konzolgeneráció, mert tapinthatóan főképp degenerált igényeknek próbál megfelelni.
    Olyan hogy art meg style má nincs, csak a parasztcsimbummcirkusz.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.24. 13:00:30
  • kutyakiki81
    #48671
    Én is előrendeltem,nagyon remélem,hogy 10-én meg is kapom,ugyanis szabadnapot kértem:D
  • TDC Geronimo
    #48670
    El se hiszem hogy 2 hét és itt van végre. GOTG :)
  • Kongy
    #48669
    Nem tudom gyerekek, szerintem ME igenis rendben van látvány terén, fényeffektek, tükröződések nagyon szépek, környezet helyenként elnagyolt, de nyilván áldozatot kell hozni a 60 fps oltárán.
  • Vadnokedli
    #48668
    Valaki? Aki még játszik vele? Van élet?
  • kutyakiki81
    #48667
  • Bandicoot
    #48666
    Na igen az oda. Kövhó elején én is veszem ezerrel.:)
  • SlickAdam
    #48665
    inkabb ratchet-bol tegyetek szemöldök screenshot-okat, mert az igencsak odabasz! :)
  • SlickAdam
    #48664
    ok. tul van targyalva.:)
  • Bandicoot
    #48663
    Ha gondolod és bárki kételkedne beutom lőni pc4 screenshot menüt vagy akár játékban fotót bármit. Ez így néz ki ps4-en (és pc-n is hiába teszed ultrára. Élesebb lesz a kép de ahol nincs valami csilivili effekt ott jön a hányás ha megállsz).
  • Bandicoot
    #48662
    Atya ég hogy néznek ki? Az a vicc,átvezetőklben hoznak egy elvárható szintet,nem többet. Az olyan címeket mint Witcher, TR meg sem közelíti. Lőjek erről is képet?
    Igen mozgásban néz ki jól a játék. Csak amint megállunk és nincs a képen féy/árnyék vagy valami csillogó effekt jöhet a sugárbahányás. Erre mindent lehet mondani csak azt nem hogy cg minőség meg álleesés....
    Annyira prosztó megoldások vannak benne (például npc-k kidolgozása) hogy még prevgen címek is le tudják büntetni lazán sokszor...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.04.24. 12:06:50
  • Totti5
    #48661
    Ez is az a játék ami mozgásban ütős. Sok tüköződés, dinamikus fények, blúrok stb... arcok az átvezetőkben lényegesek amikor közelről mutatja, ott már atya ég hogy néznek ki.

  • SlickAdam
    #48660
    mondjuk ha ezek a kepek tenyleg a PS4-es verziobol vannak... eleg ocsmany.
  • Totti5
    #48659
    Ki lehet lőni a segítségeket.
  • Bandicoot
    #48658
    Nem kell ez a mellérizsázás,mert ez az. Aki nem látja...Ezeken a képeken aztán van látnivaló.
    Légy oly bűbáj magyarázd el nekünk micsoda teknó meg szépség lakozik mondjuk az első és a 3. képen ami csak kicsit is sugallja akár hogy ebben a generációban vagyunk....
  • Moby
    #48657
    Aki nem látja, annak nincs mit magyarázni.
  • Bandicoot
    #48656
    Leszarom,kipróbáltam ez van. Csak egyesek annyira többet látnak bele hogy még a grafikát is magasztalják. Rá lehet nézni a képekre, gyakorlatilag nemigen tudok mondani ebben a genben rondább játékot (biztos van de az már nagyon gáz kategória) Még hogy cg minőség...Szakadok.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.04.24. 11:55:54
  • Bandicoot
    #48655
    Szerintem meg egyeseknek nem ártana egy jó erős szemüveg. Lehet magyarázni hogy teknó meg hogy tud itt ott cg szinten kinézni ahol épp valami fény árnyék hatás van a képen, mégis ez minden csak nem szép és nem közelít cg minőséget. Szó szerint okádék és keresni sem kellett...Ocsmány emberkidolgozás,ocsmány textúrák. Futkározás közben még csakcsak de ha megállsz.
    De hajrá magyarázd a képeket,totál random lövés keresgélni sem kellett az ilyen dolgokat.
    A karakterek arca kifejezetten nextgen cg powa minőség. Lövésem sincs.:)



















  • TDC Geronimo
    #48654
    battlefront "beta" is 40et nyaldosta és a végleges majdnem lockolt 60
  • SlickAdam
    #48653
    en is hanyok a ME-töl. szo szerint. ez a rohangalas kikeszit. meg a "press X at red objects" gameplay. de ettöl meg ugy latszik rengetegen szeretik. szard le hat! :)
  • Moby
    #48652
    Lövésednincs a teknóról. Egyáltalán semmi.
  • Bandicoot
    #48651
    Ezért írtam,gameplay szubjektív vagybejön vagy nem. De a grafika egyszerűen ronda. A karakterek kidolgozása, a tereptárgyak...Ronda.
  • Totti5
    #48650
    Ezt már számtalanszor eljátszottuk, teljesen felesleges körök. Béta nem végleges kód, lehet hogy 5 hónappal ezelőtti. A fejlesztő tudja. Utolsó pillanatig optimalizálják, aztán gold és még utána is abban a pár hétben ( ebből lesz a day1 peccs ). Az a lényeg h mit kapsz a megjelenés napján.

    Szerintem igen szép és látványos, a gameplayből meg a turorialt láttad. Csomó skill, mozgás, mechanikai elemet nem. Aztán a lényege ennek a cuccnak mint az elődnek is hogy hibátlanul végigrohanni a szakaszokon, harcokon, az meg anno sem volt egyszerű. Tele van kihívásokkal ahol másokkal méred össze a tudást, időben pl. Ez erről szól.
  • Bandicoot
    #48649
    Lol
    A gameplay még egy dolog,szubjektív.
    De hogy a grafika odabasz...:D Mindjárt tolok pár random képet.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.04.24. 11:45:55
  • Moby
    #48648
    Az elődje az egyik legjobb játéka volt a generációnak. A graf meg szimplàn odabasz, bár van néhány bénaság itt-ott, de mármár cg minőség helyenként.
  • Bandicoot
    #48647
    Alig 1 hónappal megjelenés elött sejthető mennyire BETA. Persze lehet meglesz a fix 60 (amúgy sem éreztem hogy alámenne) de ettől még ronda marad. A gameplay meg sekélyes.

    De igen örülök hogy kipróbálhattam ingyen bár nem nyílt a beta (nem csodálom).
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.04.24. 11:40:21
  • Totti5
    #48646
    !!!béta!!! futhatna 15 fpsel is, ha a day1 fix 60 lesz

    Kipróbálhattad ingyen és konstatáltad h nem tetszik. Örülés van, pénz megmarad.
  • Bandicoot
    #48645
    Hogy ez a látvány hogy nem fut betonstabil 60 frémmel azt nem tudom. Rendesen gyenge,amit az effektek (visszatükröződés,fényvisszaverődés) ment meg. Nagyjából addig néz ki jól amíg mozgásban vagy.
    A játékmeneten pedig továbbra sem tudom mit esznek,ideig óráig nagyszerű ez a pattogás,de hamar megunom,persze ízlések és pofonok. A Beta bőven elég volt rá hogy meggyőzzön: majd ha nagyon nincs játék és unatkozom valahonnan használtan 5-10k körül. Annyit is ér.
  • Totti5
    #48644
  • Moby
    #48643
    Nem volt már energiám tegnap a posztra: mirror's edge kibaszottul rendben van ps4-en. Jobban fut, mint a pécémen...(mondjuk közben felszállni készül a sugárhajtóműveivel).
  • darkSectorxxx #48640





  • darkSectorxxx #48639
    Nálam is. :D
  • TDC Geronimo
    #48638
    Bah meg kéne venni, de mindjárt UC #worldfirstproblem
  • Kongy
    #48637
    Mondom: animációs film szint :D de komolyan...
  • Moby
    #48636
    Direkt beforgattam recsitet közelibe slicknek. Szőrös a szemöldöke...nem vicc!
  • Moby
    #48635
    A skill az előny, nem a cucc. Zowie ec2-vel tolom, ami esport körökben kedvelt egérke, meg kb 409fps-el de úgy megraknak szárazon sokszor, jóval gyengébb cuccokról mint a picsa. Ahhoz nagyon kemény prönek kell lenni, hogy egy jó gear korlátozzon. Itt olyan nincs. A kontroller meg mindenkit durván korlátoz.
  • Kongy
    #48634
    Csak megerősíteni tudom. Áll leejtős a látvány. Az imént épp azon akadtam, hogy a huszadrangú NPC-nek bazki tűéles textúrái voltak full közelről. Konkrétan láttad a szövetet az ingén... Beteg. Viccen kívül, eddig nálam 2016 legszebb játéka, és mik jönnek még ezután...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.04.24. 01:32:20