121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #48715
    Na azt a ps4-et még nem gyártották le :D
  • Totti5
    #48714
    1216B semmi hangja.
  • Moby
    #48713
    Amúgy jó érzékkel rányúltam a ps4 seregem leghangosabb darabjára. Ennek az iparihulladék torzszülöttnek még alapjáraton is vonyít a ventije Szal nem biztos, hogy jó mintavétel egyáltalán amit a ME-ről írok.
  • Moby
    #48712
    Ja, az openworld szétkúrhatja az egészet játékilag.

    A jobb grafót meg megkaptad.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Most ezt a képet molekuláiban elemezhetném a jóságát, csak ez itt olyan nevetségesen feleslges lenne, hogy nyilvánvalóan bele sem kezdek. Kaviárral etetik a disznókat :D


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.24. 18:29:49
  • Totti5
    #48711
    Jó, de a játékmechanika java arról szól mint az ACnál, mászkálni, a tetőn meg mindenen, annak meg a legnagyobb korlátoltsága lenne cső útvonal, pláne h ki lehet kapcsolni a jelzéseket.
  • arty
    #48710
    én itt (is) viszolygok az openworldségtől, elsőben bírtam, ahogy jöttek a missönök, egymás után :) tulképp nem is akartam volna mást, csak amazt, jobb graffal, "új sztorival" ...

    ---

    (a mucsácsó által is említett filtert én se értem, az első részben is pont a tűéles fotorealizmus (ami mégis valahogy stilizált, persze) ütött, ráadásul még a gépigény is csökkenhetett volna -> fix60 ! de végleges verdiktem majd holnap, ha ellőttem norbi (meginkösz!!! :D ) kódját!)
  • Totti5
    #48709
    Kevés játékok egyike aminek csak az openworld áll jól, de ez nem az a elveszik benne az ember, közel sem. Nyitott és nem cső, de a missziók azok, viszont egyes másik módokban több lehetőséget ad.
  • mucsácsó
    #48708
    Én is játszottam vele tegnap egy órácskát, vagy kicsit többet...hát én sem voltam elájulva tőle... nem azt mondom, hogy rossz, de valahogy nincs meg az az "úúbazdmegdedurva" dolog, mint mondjuk anno az első résznél... egyáltalán nincs.

    El lehet ugrabugrálni vele, bár nem tudom, hogy miért kellett ide is beerőltetni az open-world dolgot.. és igen, néhol kifejezetten ocsmány :O párszor így megálltam a falnál, mert azt hittem, hogy csak textúra popup van...de nem, alapból hitványak a textúrák néhol nagyondurván... plusz emellé társul egy kis mosottas lófaszfilter, és okádék is az összkép... értem én, hogy 60 fps, de inkább lenne 30, és nézne úgy ki, mint az átvezetők.. mert azok viszont tényleg kurvajól néznek ki szvsz, de gameplay közben mehhh...

    az EA-nak meg megint hálás vagyok ezekért a bétákért, mert mindig sikerül meggyőzniük arról, hogy nem kell a szarjuk, vagy csak egyszerűen szarráunom idő elett. mint az NFS-nél is :D úgyhogy ezt majd csak óccsójé' maximum. ..igaz, DS3 mellett mondjuk nem igazán rúghat ladába semmi sem :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.04.24. 18:03:05
  • Moby
    #48707
    Na akkor majd mesélj. 1116-on valami horrorisztikus.
  • arty
    #48706
    1216 (szerk: ajaj... eddig volt okom panaszra, ezekszerint ez eddig ami leginkább hajtja a gépet?)

    norbi - örök hálám! ez jó még holnap is, ugye? (kölcsönadtam a gépet amíg nyaraltam)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.04.24. 17:29:57
  • n000rbi
    #48705
    Küldtem.
  • Moby
    #48704
    Milyen szériás géped van?
  • arty
    #48703
    én! :D
  • n000rbi
    #48702
    Van egy fölös Mirror's Edge beta kódom, akit érdekel és nem read only, szóljon.
  • n000rbi
    #48701
    Attól még régen vót
  • TDC Geronimo
    #48700
    áh a tavalyi! thx :D
  • n000rbi
    #48699
    Ide is beszúrom má', mert a DaS3 topikban úgy tűnik nem ért célba:

  • TDC Geronimo
    #48698
    :(
  • SlickAdam
    #48697
    olyan buta vagy. ugye nem akarod megnezni?! 2 het. elszpojlerelnek mindent.
  • Bandicoot
    #48696
    Eeeeméletileg már volt hogy aranyon a játék nem?
  • TDC Geronimo
    #48695
    Remélem holnapi UC4 launch trailer végén nem lesz megint egy új dátum
  • darkSectorxxx #48694
    Isten éltessen sokáig! :)
  • Bandicoot
    #48693
    Boldog Szülinapot! :)
  • TDC Geronimo
    #48692
    Köszi :)
  • Moby
    #48691
    Ha nem kamuztad el a dátumot: boldog születésnapot kívánok! :)
  • Bandicoot
    #48690
    Na azaz amibe abszolút nem is fogok belenézni se,így is sok volt már a spoiler szagú fel felvillanás az eddigiekben.:)
  • Moby
    #48689
    Valahogy a határig kell megoldanod. Ott elég annyit mondanod, hogy Otto Warmbier felettese vagy, és megvan a vízum ÖRÖKRE!
  • SlickAdam
    #48688
    mar nezegettem, hogy lehetne eljutni oda :D
  • Moby
    #48687
    Bazzeg ez kész....északkóreával is jobban jártál volna, mint fritzlanddal :D
  • TDC Geronimo
    #48686
  • Kongy
    #48685
    Egy kis Mirror's Edge első benyomások videó tőlem. Várjuk szeretettel, eddig tetszetős.

  • SlickAdam
    #48684
    youtube stream alapvetoen nem mukodik itt fritzben. mindig a jogi bullshit felirat. utolag felvetelröl csak.
  • Moby
    #48683
    Youtube-on jobb lehet? Ma kipróbáljuk.
  • n000rbi
    #48682
    Érdekes, mert én 04.20. óta 5391Ft-ért látom a Mad Max-et (psplus-os ár, a leírás szerint ennyi lesz 05.05-ig)
  • arty
    #48681
    elárazás volt? most 7500 ...
  • Bandicoot
    #48680
    Nem is kell a képek magukért beszélnek. Nem hiszem hogy degenerált igény lenne hogy valami ne okádékul nézzen ki és ne minden egyes szoba szinte ugyan úgy fessen avagy ne fussak bele minden 2-3. épületben fullra ugyan azokba a pályaelemekbe amiktől hirtelen azt se tudja az ember hogy most járt-e itt vagy sem.:)

    Inkább épp azt tartom gondnak hogy olyan mint art (ne röhögtess,most az jön hogy a ME jó artban? :D) nemigen van manapság csak elvétve. És MINDENT a csillogó villogó effektekket (napfény,rányékok,egyéb fények, tükröződés fényvisszaverődés, nedves felületek) akarnak széppé varázsolni majd mikor épp nincs hasonló effekt a képen jön a hasonló okádék látvány.

    De legyen,akkor nem értek a teknóhoz, és degenerált igénytelen vagyok.:)
  • arty
    #48679
    abban van tapasztalatom, hogy fosfrémmel nemtok célozni :)) (noha én ugye jóval se túl acélosan ;) :D )
  • Tommy H
    #48678
    Van persze.Ha olcsón tudod,megéri.
    Jelölj be sok-sok Magyart barátnak.Játszanak vele bőven
  • SlickAdam
    #48677
    en meg alig talaltam meg hol jelöli, ha ismerös streamel.:D nemtom, csak rakattintottam, nem allitottam a minoseget. ps4-en ugye.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.24. 13:17:14
  • Moby
    #48676
    De source-on akkor is azt kell kapjad, ahogy én feladom. Csak arról nem tudunk semmit. Eleve alig találtam meg, hihetetlenül el tudok veszni a menüjében :)