121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #49195
    Én az első BF óta BFezem és tőlem jöhet bármennyi, mert kategóriájában a legjobb multi lövölde.
  • TDC Geronimo
    #49194
    2016 október/november
  • darkSectorxxx #49193
    Bugyuta? Gagyi?
    Akkor a Dark Souls 3.

    Van fps ez már kapásból fölé emeli. Na meg nehéz is.
  • Kandurex
    #49192
    Lehet.
  • Moby
    #49191
    Ez nem túl releváns. Akkor sem várnád, ha ez egy új IP lenne. :P


    /remélem soká jön. Megfulladok a játékokban, időm meg semmi... :(
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.29. 18:01:20
  • Kandurex
    #49190
    Valami új ip-t jobban várnék tőlük.
  • Kandurex
    #49189
    4. rész után már semmilyen BF-et nem várnék..n
  • Moby
    #49188
    Egy csomó minden nem buta, és nem gagyi benne. Van ami az, de ha belekezdek nem tudom letenni.
  • TDC Geronimo
    #49187
    Amúgy meg multifos úgyhogy téged ez nem érint :p
  • TDC Geronimo
    #49186
    Miért 4 után mit vártál? Mire ez kijön addigra 3 éves lesz a 4. Túl hamar jön? nemhinném
  • Kandurex
    #49185
    5? Ehh, gombocból is sok.
  • TDC Geronimo
    #49184
    BF5 event 6án este 10kor
  • Moby
    #49183
    De, thx
  • TDC Geronimo
    #49182
    Moby? Neked se kell?
  • TDC Geronimo
    #49181
    De jó újra siegezni és nemsokára jön a nagy patch+DLC :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.29. 16:43:47
  • TDC Geronimo
    #49180
    Overwatch betam van 3tól kezdhető, ha valakit érdekel. Kód nélkül 5től játszható
  • Myselor
    #49179
    ugyanezt gondolom és nem értem azokat akik istenítik.nem egy rossz játék tény és jól is néz ki de nehogy már ne lássuk mennyire buta gagyi benne minden egyelőre
  • TDC Geronimo
    #49178
  • Seth
    #49177
    Nálam ez a hypevonat már elment :)
  • TDC Geronimo
    #49176
    Május 6. HYPE!

  • Amiga
    #49175
    Sajnos 3 perc alatt ugyanezt vettem le - a zuhanás nélkül. :-D. Egyelőre fapados a benyomás, nincs meg az első szerelem. De sokaknak meg úgy tűnik, hogy nagyon kellemes meglepetés, és a Team Ninja sem egy nevenincs csapat.

    A FROM odáig jutott, hogy már szinte eggyé válhatsz a karakterrel, nekem itt ez egyelőre nincs meg.
  • Myselor
    #49174
    én sem értem mit esznek rajta az emberek.idióta gagyi gyors moveset tényleg rémes.nincs kb fizika a játékban.se gravitáció...zuhanáskor mint egy 500kilós szikla úgy esel le.a nehézsége tetszik egyedül semmi más .gagyi a hud a harc a mozgás minden.
  • Amiga
    #49173
    Kipróbáltam ezta Ni-oh-t. Jelen formájában 3 perc után töröltem és mentem vissza a DS3-ba.

    Majd meglátjuk, megvárom amíg kiforrja magát.
  • TDC Geronimo
    #49172
    Nekem se jött be ez a nioh. Annyira nem is szeretem ezt a japós szamurájos témát se.
  • Tatyla
    #49171
    Igaz, el is küldtem nekik
  • n000rbi
    #49170
    Ez is egy feedback :)
  • Tatyla
    #49169
    Nyomja végig akinek hat anyja van PS2 grafika irreális ellenfelekkel,ne a túlzott nehézség miatt legyen már jó egy játék,pedig a témát szeretem
  • Totti5
    #49168
    Imádom őket.
  • n000rbi
    #49167
    Nyomjátok a feedback-et ! (az egyébként megvan, hogy ha végignyomod az alpha-t, kapsz egy free DLC-t? (The Mark of the Conqueror, egy item - egyelőre nem tudom mi és mire jó, de ráhajtok, hogy megszerezzem :))
  • Ulthane
    #49166
    Húbameg, ennek utánanézek. Most néztem képeket, k jó játék lehet.
  • Ulthane
    #49165
    Ezmiez? Ezmiez? Én is akarom.
  • Ulthane
    #49164
    Kenterbe veri a Deadpool-féle szarokat.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.04.29. 09:49:41
  • Moby
    #49163
    "ugyanazt"

    Wáháháhá LOL.
  • Totti5
    #49162
    Fikát előállítani bármiből a legolcsóbb dolog a világon.
  • arty
    #49161
    akkor angry joe lehet direkt az übergáz szeleteket rakta be a rivjújába :D
  • arty
    #49160
    igen! és prevgenen ráadásul szvsz nem is h264-ben lehetett (hanem valami ezeréves fosban), mert mocsokszar volt a minőség, valódi felüdülés volt, amikor végre realtime/ingame láttad "ugyanazt" - jobb minőségben
  • Moby
    #49159
    Az tény, hogy a videókat jobb nézni mint a játékot, de valójában egyik sem köt le egyetlen másodperce sem :D Fogalmam sincs valaha végig tudom-e szenvedni. Rossz nézni, hogy mennyi munkát beleöltek egy ilyen középszintet is megközelíteni képtelen nünükébe. De az élőszereplős vonal továbbvitelét támogatnám.


    /más. Tegnap éjjel 1-ig nyomtam a ni-oh -t. Egyre inkább úgy áll, hogy én ezt a betegségekkel együtt is day1 venném. Jobban leköt, mint a das3, és ez nem vicc :D Bár még mindig vannak benne fehér foltok.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.04.29. 09:03:04
  • Moby
    #49158
    Háppedig az uncharted2-ben pont video volt :D
  • arty
    #49157
    "színészi teljesítményben, látványban," - én konkrétan ezt éreztem ironiának :D láttam ugyanis pár szeletkét belőle .... olcsó tévéfilm kategoria (se).
  • Totti5
    #49156
    Játékban még ilyen minőséget nem láttunk, a színészek remekek, a cgi perfekt, rendezés és minden nagyon profi. Nyilván nem mozifilm és nem is egy sorozat, hanem játékba szánt 20 perces betétek, de semmi féle spórolás nem látszik rajta.