121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #49276
    Jaj, a héten akartam írni már: rohadtul megbízhatatlan az aqua, csak erre êpíteni nem szabad, de 19-ért rendelhető náluk az U4SE.
  • Bandicoot
    #49275
    Az a szép mikor nem elég hogy csipkelődve,személyeskedve lépsz be egy témába,de még arról sincs fingod miről van éppen szó...
  • TDC Geronimo
    #49274
    Olvasom spoilermentes véleményeket UCról gafon azoktól akik már letolták/tolják. Háááát....

  • Moby
    #49273
    Pécé téma hetek óta nem volt itt. Rossz topik, eltévedtél.
  • Newfronter
    #49272
    De hát te személyeskedtél.49267-ben. Nem első szám első személyben írtad, de ez tök mindegy, nekem válaszoltál.
    A témát meg már kiveséztük. Minek menjünk bele egy PC vs Konzol vitába? Nekünk meg vannak az érveink a PS4 mellett, ennyi.
  • Moby
    #49271
    Na picinyeim. Akinek sajog az ánusza, az tolja nekem a nagyonfontos gondolatait privátban. A szemêlyeskedéssel viszont hesspicsába innen. Bár nem kenyerem, de a következő ilyennél iderángatom a szolgálatban lévő modit.
    Köszöntem.
  • Bandicoot
    #49270
    Te szóltál bele csipkelődve a témába a semmiből feltünve, nem ő.
  • Newfronter
    #49269
    De hát az is vagy, és ezt csinálod.
  • Moby
    #49268
    Megy. De vannak problêmák. Nem nagyok, vállalhatóak
    Inputmapper kell neked.
  • Moby
    #49267
    Ha én is ekkora agyhalott balfasz lennêk mindenhez, én is csak személyeskedni járnék be mibdenhova, önálló gondolat híján.
  • Newfronter
    #49266
    Sosem fogja.
  • n000rbi
    #49265
    Most meg az utóbbi 10 alkalommal csont nélkül működött... (pc-vel nem csinált ilyen végtelen kalibrálást)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.05.01. 13:27:40
  • samsung123
    #49264
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemtudom mikor fogod látni a fától az erdőt...
  • arty
    #49263
    mástól is olvastam hasonlót - pécén se kalibrál be? szvsz gariscsere lesz....

    ha majd megy, írj véleményt! engem persze főleg driveclub alatti produkciója érdekelne, noha moby a t100al próbálta és bénának mondta, elsőre az f430al beleszerettem, de hosszabb távon azért .. nem a legélvezetesebb - de hátha csak a kormány a bűnös és nem a DC ;)))
  • arty
    #49262
    vezetékkel simán - http://ds4windows.com/ - ez kell neked hozzá, hogy "xboxos" kontrollerként menjen minden játékban

    bluetoothon... ha nem CSR adaptered van a pécében, akkor igen, de tökéletesen stabil szvsz csak iszonyat mákkal tudna lenni ... ds4windows akkor is kell persze!
  • n000rbi
    #49261
    Kösz a tippet, tegnap vettem is egyet.

    Nem is lenne vele gond, ha az auto-calibration nem szarakodna... 5-ből 3-szor csak forog, mint az állat és nem áll le a kalibrálással, csak újracsatlakoztatás segít. Vigyem vissza? (legfrisebb fw van rajta, manuálisan is beállítottam már a közepet, semmi változás - hol jó, hol nem)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.05.01. 12:00:09
  • DonPedro22
    #49260
    így reggel korán hagy legyen már egy hülye kérdésem :) Dual 4-et rá lehet kötni PC-re mint az Xbox One kontrollert?
  • Tikal #49259
    concept art Red Dead-hez
  • Seth
    #49258
    Emmi
  • darkSectorxxx #49257


  • Moby
    #49256
    Még mindig sajog? Hátbizony az egységsugarú fanbojoknak sokáig szokott:D
  • samsung123
    #49255
    Csak ironizálta/idéztem Moby-t :)
  • Newfronter
    #49254
    faszság
  • samsung123
    #49253
    Előre renderelt!
  • TDC Geronimo
    #49252
    gameplay, nem átvezető

    Drake arca semmi más (nemspoiler)



  • darkSectorxxx #49251
    De ez legyen a játék legnagyobb hibája!
    Én ezt mondom. :D

    Unchartedben a furi ugrást is megszólták, és igen télleg így hogy mondták furcsa, elismerem, de ezen múlik a játék? :)
  • darkSectorxxx #49250
    Na abban egyetértünk hogy pofás, a cucc jó.
    De előrendelés, hát egyrészt meglepett, másrészt meg grat hozzá.

    Ennyire nem sejtettem hogy neked bejön majd. :)
  • Moby
    #49249
    Fincsike!
  • Bandicoot
    #49248
    Nemigazán estem le sehonnan, 1-2szer esetleg,nem érdekelt nagyon,nem mintha a DS széria a páratlan fizikájáról lenne híres.
    A "buta" mozgások pedig bizony valós beállásokon és mozdulatokon alapulnak és baromi jól néznek ki.:)
    De rendben.:)
  • Seth
    #49247
    " 500 kilós esés"

    Hát mondjuk az a része azért valósabb, mint pl DS-ben, ahol szépen alászáll a karakter :D
  • Myselor
    #49246
    komolyan valósabbak a mozgások mint a dark soulsban?hát oké 500 kilós esés meg a buta mozgások biztos valósak rendben :D
  • Bandicoot
    #49245
    No.
    Nioh demo + a pálya végigtolásáért a + pálya végigtolva potom 5 órácska alatt jópár meghullással.
    Akárki akármit mond, ez a játék zseniális. A látvánnyal nincs nagyobb baj, totál átlagos, javulhat még. A játékmenet nagyon frankó. A mozgások szépek, ráadásul mint egyszer már írtam valósak. A 2. főganaj egy rohadék volt igazi türelmi játékkal.:)

    Előrendelve, várós erősen!
  • TDC Geronimo
    #49243
    Ja moby, erre készülj :D

    "Also just sitting at the main menu, ps4 kicks it's jets in! "
  • TDC Geronimo
    #49242
    Reviewer de saját copyval (spoilermentes impression)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    As positive as I am with games, comments like best looking game ever don't cross my lips much. Let alone saying a game is a system seller... but it's been a long, long time since I've thought a console had a bona-fide 100% system selling game for consoles and Uncharted 4 hits that mark. Holy shit at the insane ammount of times I've said holy shit and I do belive in the game, where I'm at, the shit still hasn't quite hit the fan. Shiiiiiiiiitttttt!

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.04.30. 16:13:14
  • TDC Geronimo
    #49241
    UC még mindig hétfő? :)
  • Tatyla
    #49240
    Van egy PC-s Overwatch béta kulcsom május 3-tól érvényes cserélném PS4-esre...
  • arty
    #49239
    ebben a részben is dréket játszuk?! és ezt komolyan lelőttétek?!
  • darkSectorxxx #49238
    +1

    ebben most egyezértek, mi az a hányás ott?
  • darkSectorxxx #49237
    Ja láttam ez puhány fokozat kihasznál egy glitch-et, ez nem jelent semmit. :)
  • Totti5
    #49236
    PS2őn szebb fák vótak.