121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #49316
    Fotók



  • Moby
    #49315
    Hát ez így volt korábban is, bár egyikem sem használtam, most sem fogom.
  • TDC Geronimo
    #49314
    Lesz vagy 10 féle filter és le lehet tolni az egész játékot a bekapcsolt filterekkel, ha már egyszer végigvitted
  • Totti5
    #49313
    Lesz az UC4ben cellshade mód.
  • Tikal #49312
    Lehet teszek vele akkor egy próbát, volt egy SteelSeries-em, az nagyon kényelmes, csak a hangja olyan erőtlen, mély nem sok van benne, igaz nem is PS-hez készült...
  • Bandicoot
    #49311
    Pont ezért mondtam le. Ráadásul nem is durranás a szobor,nekem absz nem jön be.

    Egyébként annyira nem viszik hogy szinte seho nem láttam még az "előrendelésben elfogyott" kiírást...pedig már csak 1 hét van.
    DS3-nál már 1 hónappal megjelenés elött a legtöbb helyen "előrendelésben elfogyott" volt a státusza...
  • Moby
    #49310
    Hál'isten nem vagyok szemüveges, ebben nem tudok segíteni. A párna része nagyon puha, és a bársonyhuzattal használom, hogy ne legyen teljesen zárt(gyerekek mellett ez elengedhetetlen).
    A sony wirelessel nekem is voltak néha gondjaim, hogy a fülem hozzáért belül, és kicsit nyomott időnként. Ezt betudtam mindig a bödön méretű fejemnek, meg ha igazítottam rajta picit, akkor megint bírtam egy darabig. Volt előtte a régebbi sony pulsom, aztán microsoft-féle, meg kitudja milyen, de egyik sem volt nekem jó, mind a fiatalabb korosztálynak készülnek, nem az én őstulok fejemre. Na ez végre nagyon kényelmes nekem is.
  • Tikal #49309
    Ha már füles téma, van köztetek olyan aki szemüveggel használ fülest? Ha igen, mik a tapasztalatok, nekem a Sony headset rohadt kényelmetlen és nyom egy idő után...ennek a HyperX-nek pl mennyire puha a párna része? :)
  • Moby
    #49308
    Az igazi rajongó nem fillérbaszóskodik. Ld. Kongy :)
  • Moby
    #49307
    Nagyon-nagyon jó volt az előd is. Nagyon várós státuszban van itt is.
  • SlickAdam
    #49306
    gyakorlatilag a szoborral több csak a 80 euros femtokos, mini artbook-os special kiadashoz kepest. 70 euro plusszert.
  • Tatyla
    #49305
    Ez az új Deus Ex trailer alapján teccetős
  • Moby
    #49304
    Nahát.Még a division környékén vettem egy hyperx cloud II-t, mert nem volt olyan headsetem, amiben a miki elfogadható minőségű lett volna. Ma egy fórumposzt kapcsán kipróbáltam, és a saját hangkáryájával is megy a ps4-en
  • Totti5
    #49303
    Drága és tartalma nem sok. 10essel olcsóbban vettem pl tavaly a AC szobrosat pont ennyi tartalommal... . Witcher 3 5el drágább volt, de abban jóval több minden, sokkal több tartalommal volt.

    Furán lőtték be az árát ( ahogy a Halo 5 szobros is elbaszott volt ), de hát szíve joguk mennyiért adják.
  • SlickAdam
    #49302
    ~1 het megjelenesig es meg mindig elörendelhetö itt Amazon-on. nem kapkodnak erte annyi penzert.
  • Moby
    #49301
  • Kongy
    #49300
    Én nem aprózom el, még egy Libertalia Edition-t rendeltem elő, novemberben, remélem fog belőle jutni :)
  • Moby
    #49299
    Az egyik SE előrendelésemre most jött az email, hogy SE nem lesz náluk. Nem jó előjelek :(
  • Tikal #49298
    Igen... nagyon bírom a kis haverom dumáit, vagy mikor a War crier kezd el nekem magyarázni, hogy hagyjam elmenni :)
  • Moby
    #49297
    A részletek, és az effektek nagyon tetszenek benne:
  • Moby
    #49296
    Túl sok kihívás nincs benne, ez tény. Nemtudom, biztos jót tett neki, hogy nem egyben nyomom le :)


    / a fight leginkább olyan batmanes, nyilván ott azért több a változatosság, de az nem a játék érdeme, inkább a témából következik.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.01. 16:37:00
  • Tikal #49295
    nekem is tetszik a hangulata, nem arról van szó, hanem kevés az érdekes küldetés, boss fight... minden boss egy kalapáccsal hadonászik, és ennyi. azért ha most leülnék 5 perc alatt érdekesebb fight-okat találnék ki..
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.05.01. 16:33:00
  • Totya42
    #49294
    Kikéred magadnak a személyeskedést és lám megint csak személyeskedni tudsz. Nem tudom kinek képzeled magad, hogy itt mindenkinek utasítgatsz. A moderálás neked járna már ki nem is kicsit.
  • Moby
    #49293
    Ellensúlyozd. Szakíts a hagyományaiddal, írjál sok okosságot. De legalább a témában.
  • Moby
    #49292
    legyünk őszinték: a filmet sem a sztori vitte a hátán :D Az meg ebben is oké, ami a filmben az volt. Látvány, effektek, atmoszféra. A küldik meg nagyjából megfeleltethetők a mai átlagszendboxok tevékenységi körével. Viszont én nagyon élveztem benne a krúzolást is. Jó na, nekem bejött.
  • Tikal #49291
    nem rossz, kár hogy kevés a sztori.. ezt a filmben ugye a sok akcioval ellensúlyozták, de az meg unalmas lesz elég hamar a játékban, nem sok a kihívás, a boss-ok egyszerűek, vagyis mind ugyanaz :(
  • samsung123
    #49290

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Részemről befejzetem, csak a butaság terjesztését, nehezen tudom nézni...

    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2016.05.01. 15:52:09
  • darkSectorxxx #49289
    Most fizetek a kasszánál. :)

    Das 3 engem is elsodort. :P
  • Moby
    #49288
    Ugorjatok rá, egészen jóak.

    /bár még én sem fejeztem be, elütötte a das3 mozdony, de biztosan végigszántom. Mondjuk túl sok már nem lehet hátra szvsz.
  • Moby
    #49287
    Pörgesd át totyika. Ha már nem írsz a témában, én nem sértődöm meg ha nem is olvasol.
  • darkSectorxxx #49286
    Mad Max magyaron 7500ft!!!!!



    Anti, rajtad múlik! :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.01. 15:20:47
  • darkSectorxxx #49285
    Állítólag azt gyanítják egy új PS exclusive western játék art-jai. :D
  • darkSectorxxx #49284
    :DDDDD
  • Totya42
    #49283
    Senkit nem érdekel, hogy ki kezdte. De ez a bicskanyitogató, undorító, cigány stílus, amit ő elő szokott venni, ha valaki baszogatja, na az már uncsi.
  • Bandicoot
    #49282
    Ezúttal maximálisan igaza volt.
    Nem ő kezdett személyeskedve csipkelődni úgy hogy gőzeköze nincs a témához.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.01. 14:39:42
  • Bandicoot
    #49281
    Én előrendeltem annó collector-t de nem tetszett végül unboxing videóban, gyakorlatilag ugyan az mint a SE csak a szobor rádob egy 20-ast az árára, nekem nem éri meg. Így 3 helyen berendeltem SE-t én is....:D
    Csak reménykedem hogy akár SE akár sima valahol befut jövhéten és nem kell 10-ére várni.:)
  • Totya42
    #49280
    Hagyd már el ezt a stílust ember! Undorító.
    Topikgazda moderálhatna már.
  • Moby
    #49279
    Hát visszaigazolták. De visszaigazolták a division sleeperem is, és végül nemjött. 3 helyen előrendelzem az SE-t(meg kettő helyen a simát). Valszeg lesz eladó simám megjelenês napján, meg talán átadható SE rendelésem.


    /talán holnap katok egy fotót is. Meglátjuk :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.01. 14:38:11
  • Moby
    #49278
    Láttam. De az egész topik aknamező.
  • Bandicoot
    #49277
    Elő vagy már MEG rendelhető?