121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #49356
    Na mivan moby lesz ma autós kép UC dobozzal?
  • TDC Geronimo
    #49355
    Poén UCben ha végigviszed nem csak filterek vannak, hanem cheatek is, amivel végig lehet tolni megint. Pl célzásnál bullet time stb.
  • Seth
    #49354
    Ebben még helghast-ok is vannak valahol, tiszta Killzone :D
  • Amiga
    #49353
    Nyamm...

    Mondjuk nekem az UC4 béta multija nem volt olyan bejövős, mint a TLoU-é, szóval inkább a single player élményre várok.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.05.02. 16:16:08
  • TDC Geronimo
    #49352
    Egyre több az ilyen multi dlc filozófia. Remélem az idei BF is követi.
  • TDC Geronimo
    #49351
    Minden, amit az UC4 multiról tudni kell PS blogpost




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.05.02. 15:41:38
  • TDC Geronimo
    #49350
    Nagyon remélem, hogy az új BF nem ilyen futurisztikus bullshit lesz...
  • Totti5
    #49349
    rémálmaimba se jöjjön elő...
  • Totti5
    #49348
  • arty
    #49347
    demót néztem: mint a wrc5: f*si :)
    persze, lehet h ha valaki egy árkád ótókát keres, az jól elvolna vele, de akinek elvárásai vannak az autó mozgását illetően, nos... az csalódni fog.

    (dirt rallyt már végigtoltad??)
  • Tikal #49346
    Totti, Sebastien Loeb Rallyt próbáltad már? Vélemény?
  • Tikal #49345
    átszerveződött önfényező baráti körré :)
  • Amiga
    #49344
    Na visszaolvastam és benéztem a moderátori topikba, most már okosabb vagyok.
  • Amiga
    #49343
    Köszi, megtaláltam... Csak azt nem vágom, miért került át a saját fórumokba, meg mi volt a balhé, amiről a DT írt... Lemaradtam az egészről. :-)
  • Moby
    #49342
    Na, jó látni, hogy a konzolosok az új helyén is megtalálják, ha egy kis önkínzásra vágynak :D
  • Moby
    #49341
    Nem tűnt el. A saját fórumok között az emléke megtalálható, de már nem írja senki.
  • Amiga
    #49340
    Izé, azt tudom. :-D Én se vagyok itt épp mai motoros... Csak már egy ideje feltűnt, hogy eltűnt. :-D
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.05.02. 09:13:21
  • ppista
    #49339
    Egy új életet kezdtek a gurujukkal egy másik létsíkon. Mivel lassan tíz éve én is átéltem egy hasonlót, nem vagyok rá büszke, hamarosan az is meg fog szünni.
  • Moby
    #49338
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemrég??? Az sg egyik legrégebbi topikja volt. Elköltözött már egy ideje.
  • Amiga
    #49337
    Amúgy volt nemrég valami PC-s játékoknak leáldozott vol2 topik, azzal mi történt? :-D
  • Amiga
    #49336
    WTF. :-DDD
  • darkSectorxxx #49335
    A kurva élet!
  • darkSectorxxx #49334
    +999999999999
  • Seth
    #49333
    Ugyanígy voltam vele én is. A kötelező területfelszabadítások, meg 80%-ban ugyanúgy kinéző bunkerek, kis bázisok baromi unalmasak lettek. Úgy álltam neki, hogy namost én minden területet felszabadítok, na abból egy sikerült 100%-ra, a többire nem maradt energiám, pedig jó 2 hónap leforgása alatt jutottam a végére. Ami legjobban hiányzott, azok a nagy kamionok, agyontuningolt szörnyetegek, mint főellenségek. Nuku, semmi, fősztoriban van EGY db, a konvojok nem mondhatóak annak, tök egyformák. A főellenségeket meg borzalom, hogy mennyire nem volt fantáziájuk, azok is ugyanazok, még jó hogy a skint megváltoztatták rajtuk :D
    Nálam nagyon erős közepes
  • Bandicoot
    #49332
    Repetitív. Egy ideig elviszi a hátán a kocsi építgetése,fejlesztgetés és az autókázós őrület. De aztán mikor már 20-jára ugyan azt csinálod hogy egy egy tuningelem vagy egyéb fejlesztés meglegyen és "felszabadítsd" az adott területeket akkor eléggé dögvészbe fordult át.
    Az első jópár órát élveztem. Aztán mikor átfordult az említett unalomba gyorsan végigszaladtam a befejezésig. Pontosan olyan mint a film. Jó jó,de valami hiányzik... És kissé megoszlanak a vélemények róla. 5 pénzt megér.
  • AntiHero
    #49331
    Én Google dns-t beállítottam megint és lassan le is jön. :D
  • Totya42
    #49330
    Kösz srácok. Kipróbálom. Remélem holnap délutánra lejön.
  • Tikal #49329
    ha a filmet imádtam akkor nagy az esély hogy szeretni fogod a játékot, a hangulata nagyon jó, de amugy ne várj tőle sokat, open world tucat játék
  • Kongy
    #49328
    Jó kis játék lett, ha a filmet imádtad, ezt is fogod.
  • AntiHero
    #49327
    Jó. :) annyira jó, hogy meg is vettem. Mondom ma már tolom is....

    aha 2 óra alatt lejött 1gb....
  • Totya42
    #49326
    Jó játék a Mad Max? Most le van értékelve valami 5 rongyra psn-en. Lehet megveszem. A filmet imádtam.
  • Bandicoot
    #49325
    Egy kis Star Wars így vasárnap estére....SÍROK!

  • Totti5
    #49324
    Mad Max is megér egy misét. Eszméletlen az is.

  • ppista
    #49323
    A hajós fönökkel szoptam rendesen még rá nem jöttem a taktikára, az utána levö esös helyszinre meg éppen csak belepillantottam, de hamar levertek.
    Nekem is roppantul tetszik, és biztos meg fogom venni kezdéskor. Amin dolgozniuk kellene az a szokásos TN botrányosan szar operatöri munka. Nagyon sokszor azért patkoltam el, mert a karakteremböl egy kanyit sem láttam. A grafika az elég fapados, de a célnak megfelel. Persze ha tuningolnak rajta, annak csak örülnék.
  • TDC Geronimo
    #49322
    Nem, pontosan tudom mit fogok kapni és ebben az impressionök nélkül is biztos voltam :)
  • TDC Geronimo
    #49321
    Madagascar E3as pálya. Market rész, aki látta tavalyi bemutatót annak nem új
  • arty
    #49320
    szép lassan teljesíthetetlen elvárásaid lesznek a játékkal szemben. csak így tovább!
  • TDC Geronimo
    #49319
    Ezeket láttam gafon, eszméletlen...
  • Totti5
    #49318
    Gears of War 4
  • SlickAdam
    #49317
    MILYEN fotok?