121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #49518

  • TDC Geronimo
    #49517
    Azért az hihetetlen, hogy overwatchba sosincs support hero. Az oké, hogy én szeretem, de azért néha szeretnék mással is játszani... Sok nub állandóan csak DPS DPS DPS. Normális tank meg support nélkül szart se érnek
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.05.04. 15:08:56
  • mucsácsó
    #49516


    hatalmas :D:D
  • Moby
    #49515
    Láttam, köszi!
  • partizan182
    #49514
    Ment a privi.
  • Totti5
    #49513
    Ahhoz h a DCjó legyen kormánnyal szimulátort kell belőle csinálni. Fikizkát pakolni alá, számításokat, gumit amiből lehet FFBt kamu vagy nem kamu szinten kihozni. Pályák aszfalt felületét megcsinálni, h visszajelzéseket adjon stb... ez nincs benne, semmi, mert nem erre lett kitalálva. Az lesz a GT7ben, VRel kormánnyal, de a DC nem az a műfaj. VR biztos jó lesz, ugyan úgy kontrollerrel. Ehhez semmi köze a fejlesztőknek amikor árkéd driftelős játékot csináltak, pont azt tették amit kellett.

    Ott van a CODIE Dirt, Grid, F1 játékok. Pár % tolja segítségek nélkül kormánnyal belsőből, a többi nem. Pedig az alatt minden megvan motor szinten, mindent tud számolni, de egyszerűen nem éri meg jobban belemenniük mint ahogy.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.04. 13:38:58
  • Moby
    #49512
    Naaa-naa, nincs avval a dfg-tvel semmi baj, nézd csak meg a mostaniakat :D
    De priviben írhatnál egy árat, amennyiért esetleg megválnál tőle! :)
  • partizan182
    #49511
    Nekem van egy kallódó makulátlan G25-öm ha esetleg a Fischer Price szint felé lőnél :P
  • n000rbi
    #49510
    Jól van
  • Totti5
    #49509
    Akkor mindenki tolja vasárnap azzal amije van:) ( este megnézem megy e a HORIval )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.04. 11:25:29
  • SlickAdam
    #49508
    van 1 classic controller pro-m (igaz az eleg gagyika), lehet kiprobalom legkozelebb a meret miatt.
  • Totti5
    #49507
    Méret miatt, pár tizedet biztos számít körönként :), gyorsabb reakció stb... ahol nem tablet van meg semmi haszna ott használom a HORI GC kontrollert pl Yoshi vagy 3D World, vagy Donkey.
  • n000rbi
    #49506
    Semmiben nem több, viszont (nekem) sokkal jobban kézreáll, mert kisebb.
  • Moby
    #49505
    Itt nem arról van ám szó, hogy nincs benne, hanem hogy raktak bele, de szart. És biztos vagyok benne, hogy elég sok munka volt a szart is belerakni.
    Most vagy nem akarok valamit, és nincs. Tiszta helyzet. Van mögötte elv, gondolat, és szándék. Vagy teszek bele, és meg van csinálva rendesen. És nem csak az ffb supportra igaz, hanem az egész projektre. És EZ, ami a jó fejlesztőt a fakezűtől megkülönbözteti. Ésbizony az evo sajnos fakezű volt, el is lettek hajtval a faszba. Miközben az egyik oldalon olyan piszlicsáré biszbaszokba öltek energiát, hogy az ember haja az égnek áll, mellette kurvaszar hangok vannak, és ugyanilyen minőségű kormánytámogatás.
    Lehet, hogy ez te éppen nem várod el, de ez egy olyan dolog a dc kapcsán, ami időről-időre felmerül a topikban, tehát azt biztosan nem lehet mondani, hogy a játékosok nem szeretnék. És majd mégjobban szeretnék, ha a fejükre húzzák az ötszáz dolláros morfeuszt, mer árkéd-nemárkéd...nemnagyon van más.
  • SlickAdam
    #49504
    ezt nem ertem. miert jobb a pro kontroller? digital shoulder gombok, analog karok, rendes gombok, ... miben több? :)
  • Totti5
    #49503
    Akartam venni de megkedveltem a táblát.
  • n000rbi
    #49502
    >Mario Kart tökéletes WiiU tablettel, így ahogy mondod.

    Igazán a pro kontrollerrel tökéletes, de én is tablettel nyomom a vasárnapi futamokat a fair play miatt :)
  • Totti5
    #49501
    Hót árkéd játékot nekem eszembe nem jutna kormánnyal játszani, mert nem arra van. Semmi közük a pontos vezetéshez, meg hát drifűtni kell benne hírtelen kanyarváltásokkal. Fejlesztők sem arra csinálják. Lehet h van support, de az olyan is. Ahhoz hogy FFBs kormánnyal valami jó legyen sok minden kell hogy jó legyen és ha nem jó akkor azonnal kijön. Annak sok értelme nincs h lehet tekerni a kormányt, attól
    még nem lesz egy autós játék kormánnyal élvezhető.

    A helyzet az hogy az emberek igen kis %a játszik kormánnyal és belső nézetből, Codie szokott kiadni statisztikákat róla. Egyszerűen nem éri meg energiát fektetni bele, mert az emberek nem használják, az a réteg aki meg komoly kormánnyal rendelkezik sikít attól ha rossz avagy elavult az FFB valamiben.

    Mario Kart tökéletes WiiU tablettel, így ahogy mondod.
  • n000rbi
    #49500
    Mert hirtelen jött az ötlet, amit egyébként máris elvetettem, mert +70-80 ezer lenne a következő kategória, azt meg nem vállalom be kb. egy játék (Dirt Rally) miatt. Szóval marad a t150.
  • Amiga
    #49499
    Elég durvák lesznek a játék eladási adatai, úgy vélem...
    Én lehúzom PSN-ről, oszt' jónapot...
  • arty
    #49498
    mit jelent a jó? :)
    DC-nél rosszab ffbssel csak a vérárkád kategóriában játszottam (outrun,nfs:run)... pl a dirt2-3, forzahorizon2, flatoutok mind mind többet adnak.

    miközben a DC-ben ottvannak a remek belsőnézetek, mostmár a HC mód is :(
    adta volna magát!
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.05.04. 10:48:15
  • arty
    #49497
    mértnemszóltálkorábban :(((

    moby: igen, belátom, h a DC valszeg "mindennel" szar - de már késő :((
  • Moby
    #49496
    Hát náluk épp nem rendeltem elő az SE-t... :(
  • n000rbi
    #49495
    :O A konzolvilágnál tegnap erősítettem meg mailben az SE előrendelésem.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.05.04. 10:37:22
  • Moby
    #49494
    Ok, most jött az email a másik helyről is:
    "Tisztelt Megrendelőnk!
    Beszállító partnerünk tájékoztatása alapján már biztos, hogy nem kapunk megfelelő mennyiségű Uncharted 4: A Thief's End Special Edition játékszoftvert, így az előrendelését sajnos nem tudjuk teljesíteni..."
    Zsír. Ott tartunk, hogy az öt előrendelésemből örülök, ha jut majd 1 sima példány...
  • n000rbi
    #49493
    Nem tolnám, mert a jó ffb-től még nem lesz olyan vezetési modell alatta, amitől élvezetes lenne kormánnyal ;) (merthogy nem szim!)
  • Amiga
    #49492
    Szerintem a kormányosok kisebbségben vannak, nem erre a rétegre lőttek, hanem a kontrolleres kazuárokra. Ettől én még sajnálom, ha nem jó az ffb, de én pl. ezt a címet nem nyomnám kormánnyal, arra ott a The Crew és a TDU-k. Vagy esetleg a PC. Nekem a DC tökéletes kontrollerrel is.
  • Moby
    #49491
    Tehát akkor leírhatjuk, hogy nem lennél nagyon boldog, ha űberfasza ffb lenne a DC alatt, is nem toltnád innentől minden pillanatban (mínusz motoros versenyek) kormánnyal?
    Leírhatjuk ez? Odateszed a neved mellé? :)
  • Moby
    #49490
    Nem erről van szó, hanem hogy olyan bullshitet ne mondjunk már ki, hogy nem emelne a DC esetében az élményen _NAGYOT_ ha lehetne faszán tolni kormánnyal, jó ffb-vel. Őrület időnként mi hangzanak el itt a fanboyizm tengerén hánykolódva. Orrb-szájba venné mindenki a kormányokat a dc-hez ha jó lenne, de nem az. És nem szükségszerűen az, nem azért az, mert másképp nem lehetne jó kontrollerrel, azért szar, mert telibefosta az evo, hogy jó-e vagy sem. És még csak nem is azért szarta telibe, mert amúgy a játék nem igényelné, vagy a játékosok ne igényelnék, vagy azért mert van-e mariokart, vagy nem is tudom miféle ultrabaromságok fognak még elhangozni a témában. Nem. nem ezért. Azért ilyen, mert az evo kapkodva csinált mindent, összevissza elbaszva a prioritásokat, a projekt végére a totális agybaj mentén haladva.
    A csodálatos az lesz, hogy ebből ugye lesz VR, ezzel a hánytatóan szar kormánysupporttal. Csodálatos lesz, bár lehet, hogy a mariokartból is lesz VR, szal így nem is feltétlenül baj...
  • n000rbi
    #49489
    Kurvára más kategória,a DC sosem akart szimulátor lenni. Mondj egy árkád játékot, amit van értelme kormánnyal játszani, mert fasza az ffb. Ugye, hogy nincs.
  • Amiga
    #49488
    Akkor jól tette a SONY, hogy kirúgta az Evolution-t, ha egy normális ffb-t sem tudnak leprogramozni. Várjuk szeretettel a GT-t, a DC pedig maradjon a fél-arcade zászlóshajó, mert annak viszont tökéletes. :-)
  • Moby
    #49487
    Jaja, az tök rendben van, ha valami szar.
    Az esőcseppek szélvédőn vándorlása mellett nyilván nem fért bele ilyen őrületes bonyolultságú feladat, mint az ffb leképzése. Szerintem ez így tökéletes ahogy van, ahogy a mariokart is!


  • n000rbi
    #49486
    Így van
  • Totti5
    #49485
    DCben is csak a kontroller rezgés leutánzása van FFB szinten, meg valami ellentartás jóesetben.

    Mario Kartot sem akarom kormánnyal játszani

    Persze a DC kecsegtető, mert fullos belsőnézet, 900 fokos animáció, csak hát nem arra van.

    Ott a Dirt, CARS, Assetto Corsa, Forza 6, GT akármi ami lesz majd egyszer talán.
  • n000rbi
    #49484
    Már nincs :(
  • Moby
    #49483
    Amúgy a dfgt-d nincs már meg? Megvenném! :D
  • Moby
    #49482
    Ebben a kormány kevéssé játszik szerepet. Persze az ereje, a reszponzivitása, meg az érzeten igen, de itt egészen más mélységekben járunk :D Oda nem fog tenni ffb-t a a G29 sem, ahol nem fingik ki magából semmit a DC.
  • n000rbi
    #49481
    Ja, még valami: nekem egyelőre nincs fixen lefogatva a pedál és rohadt idegesítő, hogy egy izmosabb fékezésnél a komplett cucc előrebillen :S (ja és behúzható karmok sincsenek a talpán, mint a DFGT-nek volt - de ez legalább nem zavar, mert ki van támasztva)

    Ha gondolod továbbadom picit nyomott áron :)
  • arty
    #49480
    emlékeztem, de gondoltam hátha csak a t100...... (én azzal ugye nem tudtam kipróbálni ps4 hiányában)

    most meg azt hittem (hiszem :D), hogy az f430.......

    norbi persze írja, hogy t150-el is fos, de ő nem ért hozzá ;)) :D
  • Moby
    #49479
    És akkor emlékezzünk mit írtam majd egy éve a kölcsön t100-ad kapcsán:
    #32175
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.04. 09:54:31